Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast
Results 151 to 175 of 227

Thread: Zbog cega muskarci bilduju (samo za zene tema)?

  1. #151
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    nemam ništa protiv da se doda poll, ali ja nažalost nemam tu mogućnost...mislim da samo admin može...ako želiš, proslijediću mu molbu?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #152
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Kako hocete
    Moze, sto ne? Ne mora
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  3. #153
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nk-cg View Post
    pa muskarci se bilduju jer to zene zahtijevaju drkaju na lijepo gradjenog momka
    nije istina! muškarci se bilduju jer na taj način nadomešćuju manjak centimetera!
    eto mislim da sam riješio misteriju :-D

  4. #154
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    hmh bildovanjem alatka zbog vece mase izgleda sve manja...sto si mrsaviji imas utisak da je veca
    She is only here to annoy herself!

  5. #155
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ajd malo i ja da kazem...treniram vec veoma dugo, nikad nisam uzeo ni hemije ni nicega slicno, cak ne podrzavam sto piju kreatin i ako svi kazu da je "prirodan" (priroda ne prizvodi prah, a prah se dobije nekom hemijskom preradom) sto se tice ishrane jedem sve sto mi se jede, a treniram samo sa tezinom svoga tijela, sklekovi, razboj, vratilo, trbusne i trcanje (po 6-7 km). Licno ja ne volim bildovanje, a vec definicuju, koju je veoma puno teze dobiti nego bildovano tijelo. Teretanu ne volim..dosadno je tamo, bar za mene, probao sam da idem u nju, ali maksimum mjesec dana i idem dje ima vratilo i staza za trcanje...a sto se tice dodataka pijte ljudi surutku svaki dan i imacete energije za trening vise nego konj.

  6. #156
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ada ne valja ne krme ispod 100 kila a ne momak.
    Pravo zboriš!!!

    Evo iskreno volim kad muškarac ima fino oblikovan torzo al ne sad da je prenabildoban pa da ispada nesrazmjeran

  7. #157
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ada ne valja ne krme ispod 100 kila a ne momak.
    Moze lock.
    Ja tek kad dostignem tu fantasticnu trocifrenu brojku snova smatracu se dovoljno razvijenim muskarcem koji ce zariti i paliti podgorickih asfaltom. Mozda me cak i Sivilo uvrsti u svoj spot.
    Moze lock.

  8. #158
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AK47 View Post
    ajd malo i ja da kazem...treniram vec veoma dugo, nikad nisam uzeo ni hemije ni nicega slicno, cak ne podrzavam sto piju kreatin i ako svi kazu da je "prirodan" (priroda ne prizvodi prah, a prah se dobije nekom hemijskom preradom) sto se tice ishrane jedem sve sto mi se jede, a treniram samo sa tezinom svoga tijela, sklekovi, razboj, vratilo, trbusne i trcanje (po 6-7 km). Licno ja ne volim bildovanje, a vec definicuju, koju je veoma puno teze dobiti nego bildovano tijelo. Teretanu ne volim..dosadno je tamo, bar za mene, probao sam da idem u nju, ali maksimum mjesec dana i idem dje ima vratilo i staza za trcanje...a sto se tice dodataka pijte ljudi surutku svaki dan i imacete energije za trening vise nego konj.
    Onda ne koristi ni pastu za zube, ne kupuj hranu u marketu, to ti je sve hemija, sve dobijeno hemijskim procesima. A ova konstatacija ti nije na mjestu da je lakse nabildovati se nego uraditi definiciju. Kao prvo to je individualno, zavisi kom tjelesnom tipu pripadas (ektomorf, mezomorf, endomorf. Kao drugo pravo bildovanje se svodi na to da nabacis sto vise mase, a onda je definises sto je vise moguce, znaci i ta tvoja definicija je dio procesa bildovanja. Ako si mislio na djecu koja gutaju oralne steroide ko bombone i kilave se s tezinama pa idu okolo naduveni od vode, to i nije bildovanje i vjerovatno je teze i raditi tu tvoju definiciju nego to. Samo, da bi se definisao, treba da imas masu koju se definise, ne mozes da definises kozu i kosti, a mase nema bez bilderskih treninga. To "vratilo-razboj" vjezbe su "zdravije " od vjezbi sa opterecenjem je nonsens i mit koji su izmislili tzv sumski vjezbachi.
    There are so many dawns that have yet to shine!

  9. #159
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikola_mne View Post
    Onda ne koristi ni pastu za zube, ne kupuj hranu u marketu, to ti je sve hemija, sve dobijeno hemijskim procesima. A ova konstatacija ti nije na mjestu da je lakse nabildovati se nego uraditi definiciju. Kao prvo to je individualno, zavisi kom tjelesnom tipu pripadas (ektomorf, mezomorf, endomorf. Kao drugo pravo bildovanje se svodi na to da nabacis sto vise mase, a onda je definises sto je vise moguce, znaci i ta tvoja definicija je dio procesa bildovanja. Ako si mislio na djecu koja gutaju oralne steroide ko bombone i kilave se s tezinama pa idu okolo naduveni od vode, to i nije bildovanje i vjerovatno je teze i raditi tu tvoju definiciju nego to. Samo, da bi se definisao, treba da imas masu koju se definise, ne mozes da definises kozu i kosti, a mase nema bez bilderskih treninga. To "vratilo-razboj" vjezbe su "zdravije " od vjezbi sa opterecenjem je nonsens i mit koji su izmislili tzv sumski vjezbachi.
    Ajde ne preceruj....ne kupuj hranu u marketu...mislim shvatio sto sam htio da kazem, to je dobar biznis i neko na tom zaradjuje, dok se moze (primer u Rusiji prodaja hemije, naprimer metana do 2 godine zatvora, nesto jace do 8 godina, jer je jedno vrijeme pocelo masovno da kida scre momke koji imaju oko 20 godina i sad tamo u Rusiji da prodajes i taj bezbedni kreatin treba da se obezbedis papirima kao da prodajes atomsku bombu)...Nisam trener u teretani pa neznam ove nazive ektomorf, mezomorf, endomorf sta znace, ali po nekoj logici moras imati bar neke misice da bi izgradio ovu "tvoju - odnosno moju" definiciju"...u pravu si ti sto se tice pravih bildera, ali nazalost nisam ih vidio u PG, ne znaci da ih nema, po teretanama vise sminke i gledanje u ogledala...a sto se tice tih sumskih spotista nemoj tako...nek uradi bilder makar 5 absolutbih na vratilo pa cemo vidjeti...i evo kao primer

  10. #160
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,522
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikola_mne View Post
    Onda ne koristi ni pastu za zube, ne kupuj hranu u marketu, to ti je sve hemija, sve dobijeno hemijskim procesima. A ova konstatacija ti nije na mjestu da je lakse nabildovati se nego uraditi definiciju. Kao prvo to je individualno, zavisi kom tjelesnom tipu pripadas (ektomorf, mezomorf, endomorf. Kao drugo pravo bildovanje se svodi na to da nabacis sto vise mase, a onda je definises sto je vise moguce, znaci i ta tvoja definicija je dio procesa bildovanja. Ako si mislio na djecu koja gutaju oralne steroide ko bombone i kilave se s tezinama pa idu okolo naduveni od vode, to i nije bildovanje i vjerovatno je teze i raditi tu tvoju definiciju nego to. Samo, da bi se definisao, treba da imas masu koju se definise, ne mozes da definises kozu i kosti, a mase nema bez bilderskih treninga. To "vratilo-razboj" vjezbe su "zdravije " od vjezbi sa opterecenjem je nonsens i mit koji su izmislili tzv sumski vjezbachi.
    Svaka chast na postu.
    +1 rep.

    Btw. ne kapiram oko chega ovolika muka na ovom topicu?
    Ima mnogo razloga zasto mushkarci bilduju.. Neki zbog licnog izgleda i shto ih trening ispunjava,osjecaju se bolje itd.. Neki lijeche 'rane' iz djetinjstva.. neki zato sto ih puca trip u glavi zbog drustva,lijeche komplexe.. a bgmi i dosta njih samo da bi se djevojkama dopali, da od mrshavog tijela izvuku shto vishe mogu 'trbushne' i da se stiskaju po plazi/bazenima.. itd,itd.
    Last edited by NoReason; 05-07-11 at 10:23.

  11. #161
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    369
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikola mne jako dobro objasnio mozes da rokas hemije koliko god hoces ako ne znash koliko kalorija treba da uneses i svoj tip tijela nabacices ili gomilu sala ili mrdnuti s mjesta neces. Nikola mne je jos jedan dokaz da ima ljudi koji idu na treninge dobro potkovani znanjem iz nutricionizma i anatomije i ne rade napamet.

    Surutka je dobra al sto fali surutkinom izolatu? Da dobijen je hemijskim procesom, kao i svi sto jedes iz supermarketa sto rece neko. Iz surutke dobijes 1% proteina a ti moras da unosis 1,5-2gr proteina po kilogramu tijelesne tezine da bi napredovao. Sad ti vidi koliko je to surutke dnevno dabi izvukao bijednih 30gr koliko dobijes iz mjerice izolata.
    Whey izolat nema nikakvu istoriju stetnosti na organizam vise li nego mlijeko 2.8%.

  12. #162
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad se tako razumijete, preporucite ovoj vreci kostiju i koze sto da pije da se malo nadusi :
    dva i dva su tri

  13. #163
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Surutka je dobra
    surutka je ****** sadrzi svega 13-17% proteina ,puna lakotoze- 75%, masti ,holesterola prdi se od nje odvratna je.
    P.s problem je ljudi sto ocekuju od preparata cudo bozije,ako ne znas da se hranis nista,a hrana je skuplja od preparrata.
    Last edited by whiterswalker; 05-07-11 at 13:42.

  14. #164
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    By divna, predivna MC Sajsi :

    ZGIBOVI I PROPADANJA

    džiberi sa postmodernističkog levog krila
    nose treše i kajle poklanjaju sirotinji
    niko ih ne kapira jer urbani sloj je zauvek zaboravio
    ko ih je branio u vrtiću
    suviše sterilno ili suviše dimčuge
    mozak se ne razbistrava ni kad izađeš iz plastika na led
    vazduh nije ređi
    emocije nisu mekše
    ono što fali emo dečacima sa lepim šiškama
    džiberi imaju
    zato ih devojčice čežnjivo gledaju
    njih i njihove bicepse
    samo najhrabrije će dobiti testosteron milkšejk
    takva naložavanja ne ume da da ispeglani i mekani
    u kolima vožen, pažen dečačić koji prati DISPEČ
    mislim dispeč je u redu
    ali sirovo je na drugom mestu
    patnja i nemaština nisu na netu

    moraš da gledaš u oči
    a te dečake niko nije naučio da dele bombone
    čak i one toksične koje množe emocije
    njih to radi tako da ljube svoj lik u mermeru
    srodne duše nalaze u šapatu sa preteškim parfemom na novom vratu
    važno je da je ona sasvim korektna
    ona ne ume da bude politički koketna
    takvi bilmezi sterilno me gledaju
    to kod mene izaziva ravnodušnost

    zato tebe moj džiberu hoću da gledam dok radiš zgibove, sklekove
    propadanja i tegove od dve tone
    samo mi ostani u visini očiju
    želim da sedim na tvojim mišićima i gledam parohiju
    teretana isparava jer imaš srca i najveća damu
    e baš to emo dečak ne ume da mi da
    neka bude sam u sobi sa svojom sparušenom krljušti
    Just to slip the skin...

  15. #165
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by whiterswalker View Post
    surutka je ****** sadrzi svega 13-17% proteina ,puna lakotoze- 75%, masti ,holesterola prdi se od nje odvratna je.
    P.s problem je ljudi sto ocekuju od preparata cudo bozije,ako ne znas da se hranis nista,a hrana je skuplja od preparrata.
    Hahahahahahaha, e ovo jos nidje nisam cuo...sadrzi masti 0.2, najlakse mlijeko sadrzi 0.9 masti..holesterol..surutka normalizuje nivo holesterola...Laktoza to ti je secer....ali sigrno je modernije jesti proteinske cokoladice.
    Uglavnom koliko ljudi toliko i misljena, stvarno nema onaj fini ukus cokolade kao u zdravim "kreatinima". A i evo cak na sajtu koji prodaje "zdrave preparate" kazu da je surutka top. http://www.pansport.rs/Proteini.html

  16. #166
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja bi tebe zamolio da batalis prazne price bez mene, makar dokle god nemas dovoljno znanja o svakom aspektu svega, a kad volis to mlijeko to tvoje toliko, zasto 90 posto svijeta ima osjetljivost na laktozu ? a drugo normalno mlijeko domace uvijek ima oko 7 do 9 masti, kako onda i sto mu se radi znas li da dodje na ispod 1 ? kolko obrade aditiva i zla prodje do te mjere? i ta surutka sto izvlacis linkove je izolat, al treba znat sto to sve znaci ,.............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #167
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ja bi tebe zamolio da batalis prazne price bez mene, makar dokle god nemas dovoljno znanja o svakom aspektu svega, a kad volis to mlijeko to tvoje toliko, zasto 90 posto svijeta ima osjetljivost na laktozu ? a drugo normalno mlijeko domace uvijek ima oko 7 do 9 masti, kako onda i sto mu se radi znas li da dodje na ispod 1 ? kolko obrade aditiva i zla prodje do te mjere? i ta surutka sto izvlacis linkove je izolat, al treba znat sto to sve znaci ,.............
    )))))))))))))) ajde da batilimo tu pricu, nek radi svaki sa god oce, njegov je zivot i on najbolje zna, treba samo pored tih kanti s prahom dodati dje da se kupi jedno za 20 godina druga jetra, al eto...pozzz svima.

  18. #168
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Ak 47 stari moras pod hitno na edukaciju za neke stvari surutka je ****** ona sto se pije odvaja od sira i sl.,kacis linokove wheya koji je protein surutke ali velika razlika ,i da unistice ti se jetra,bubrezi opasti,neces imati djece od wheya,a od creatina isparice mozak hahah to je vec zesca hemija ,treniram dugo,jedem sto mi se cefne odosmo u off
    Last edited by whiterswalker; 05-07-11 at 20:15.

  19. #169
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nek uradi bilder makar 5 absolutbih na vratilo pa cemo vidjeti...i evo kao primer
    Zbog cega covjek sa niskim procentom masti i jakim ledjima ( kakav treba da je bilder ) ne bi mogao da uradi i 10 zgibova a ne 5. A to sto ti bilderima nazivas neke najgore primjere - tipove koji idu u teretanu, a ne znaju mnogo o bodibildingu i ne slijede pravila treninga i ishrane, to je tvoja stvar a ne fakat.
    There are so many dawns that have yet to shine!

  20. #170
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by whiterswalker View Post
    @Ak 47 stari moras pod hitno na edukaciju za neke stvari surutka je ****** ona sto se pije odvaja od sira i sl.,kacis linokove wheya koji je protein surutke ali velika razlika ,i da unistice ti se jetra,bubrezi opasti,neces imati djece od wheya,a od creatina isparice mozak hahah to je vec zesca hemija ,treniram dugo,jedem sto mi se cefne odosmo u off
    ))) Znam ja od cega se odvaja surutka, nego samo da nema, sto velis ti holesterola i masti....reko sam gore, NEK SVAKO RADI KAKO HOCE, meni je bitno kako se ja osjecam, kod mene nema jela po gramima, 200 grama piletine, 100 grama jos necega i jedna vocka, ali prasak do u toku i posle treninga...jer je to zdravo i to treba za organizam, to fali svakome ko trenira....Svaka cast zdravo ga pili i zivjeli sto godina! A ja cu nekako voca, povrca, mesa i t.d., nekako da treniram u sumi sa sumskim vjezbacima, da ako mognem koji absolutni izvuc za koju godinu dana....
    P.S. Pojavio se sad novi proizvod Herbalajf kazu isto top full samo pijes jogurt koji sve zamjenjuje skoro sva tri obroka.....i najgora stvar da ljudi u to vjeruju...al dobor to je vec malo druga prica!

  21. #171
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    eo jedan moj ulet u ovu tematiku....malo je opsirno, dako neko procita ovo cudo

    Problem je sto narod uglavnom vidi ono loše, jer se loše lako istakne i uoči... motoristi bukači, cure seljanke (grand stilista) a među njima su i momci koji liče na lizalice...Pogotovo su smijesni kad su malo niži, pa njišu ramenima i rukama kao da su im se raskačile kosti ramena il što znam...

    Uglavnom, bodibilding, sam po sebi je dosta kategoričan sport, i sport novijeg datuma gdje su se tokom godina i decenija mijenjali neki standardi. Npr Švarceneger sa njegovim "jadnim nogicama" ne bi baš slavno prošao na današnjim takmičenjima Mister Olympia.

    Tako je to i kod nas, pošto ionako kasnimo uvijek za svijetom 5-10-20 godina, zavisi u kom domenu, tako i sto se tice treniranja, fitnesa i dalje nema toliko edukacije, tako da:
    momci uglavnom u teretani vise na bendz, vratilo i naravno napucavaju biceps/triceps do iznemoglosti.
    -da li je to u skladu sa subkulturom koju forsiraju mediji kao pink i slicni, ili nesto drugo ne znam.

    Iako sam musko svidja mi se kad vidim skladnog, fino gradjenog momka, a vazda se presmijem nekom panjatu što iznad struka ima 80kg tjesesne mase, a na dio ispod struka ostaje 10kg...Ima "normalnih" momaka koji genetski imaju mrsave listove, i ono, nesto im muka da treniraju noge, jer su medju najzahtijevnijim vjezbama....ali vecinom, iz mog iskustva, su neki low IQ stručnjaci, koji žive u svom grand svijetu, imaju cure kojima se to sviđa, i ne $ekiraju se puno...

    P.S. Ne kapiram da neko može da voli debeljuce, aj da ima momak stomačić, il nešto tako...ali.............
    Između osrednje zategnute cure (posto nemamo bas puno ovih zategnutih) i neke sa podvojcima oko struka, i korom pipuna na butinama, vazda bi odabrao prvu opciju...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #172
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar post....
    Nijedna djevojka ne gleda nabildovane ni lijepo gradjene momke,ljude sta god,mozda gleda, ali se opredeli obicno za nekog jadova haha ,obicno se gleda moc(pare,kola,status i sli) mada ima i drugih tipova djevojaka koje bi prije odbile nekog skladnog i finog momka ne zna ni sama zasto,a prihvatila nekog olosa ciganina crnog samo sebe da dokaze nesto ustvari nista ,cudano je zensko ,mada ima i normalnih djevojaka ali u manjini,eto zadjosmo u psihu ali ima dodirnih tacaka sa temom.

  23. #173
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Aj da se javim i ja na ovaj topic.

    Mogu rec za sebe da sam definitivno osoba koja nema ama bas nikakvih kompleksa. I nikad ih nisam imao a recimo u jedom periodu zivota mi je lice bilo nagrdjeno od bubuljica. Siguran sam da je neciji drugi um u mom tijelu da bi taj um imao neke komplekse. Ocekujem od ostalih da imaju priblizan sistem vrednovanja ostalih ljudi kao sto ga ja imam. Ja prvo moram da volim nekoga kao osobu i kao druga pa tek onda kao djevojku i zenu. Koliko fizicki izgled nekoga pravi boljom osobom to svi znamo. Normalno da mi je drago kada "svaki dzukac vidi guzu moje curice" jer se obrce za njom ali svakako ni priblizbo onoliko koliko mi je bitno da je osoba sa kojom sam dobra. Jer cu ipak ja bit taj koji ce cijeli zivot provest sa njom. I ipak ce svaka zena na kraju da bude baba

    Svega par puta sam u zivotu podigao teg. Sklekovi i vratilo su druga stvar mada ni to ne radim cesto. Znam da bi dosta drugova (koji su dalako vise nabildovani nego ja) voljelo da ima moje gene jer kako oni kazu: "nikome se tako brzo ne vide rezultat treninga kao tebi". Kod mene samopouzdanje dolazi iz glave a ne iz bicepsa. Opste je poznato da se vecina zena zaljubi u muskarca pricajuci sa njim a muskarac u zenu gledajuci je. I pored toga vodim racuna o svom izgledu, najvise iz zdravstvenih razloga, nekad sam to radio igrajuci kosarku a sada kontrolisem ishranu i setam.
    umph i kakve ta priča ima veze sa pitanjem "Zbog cega muskarci bilduju"?
    She is only here to annoy herself!

  24. #174
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Aj da se javim i ja na ovaj topic.

    Mogu rec za sebe da sam definitivno osoba koja nema ama bas nikakvih kompleksa. I nikad ih nisam imao a recimo u jedom periodu zivota mi je lice bilo nagrdjeno od bubuljica. Siguran sam da je neciji drugi um u mom tijelu da bi taj um imao neke komplekse. Ocekujem od ostalih da imaju priblizan sistem vrednovanja ostalih ljudi kao sto ga ja imam. Ja prvo moram da volim nekoga kao osobu i kao druga pa tek onda kao djevojku i zenu. Koliko fizicki izgled nekoga pravi boljom osobom to svi znamo. Normalno da mi je drago kada "svaki dzukac vidi guzu moje curice" jer se obrce za njom ali svakako ni priblizbo onoliko koliko mi je bitno da je osoba sa kojom sam dobra. Jer cu ipak ja bit taj koji ce cijeli zivot provest sa njom. I ipak ce svaka zena na kraju da bude baba

    Svega par puta sam u zivotu podigao teg. Sklekovi i vratilo su druga stvar mada ni to ne radim cesto. Znam da bi dosta drugova (koji su dalako vise nabildovani nego ja) voljelo da ima moje gene jer kako oni kazu: "nikome se tako brzo ne vide rezultat treninga kao tebi". Kod mene samopouzdanje dolazi iz glave a ne iz bicepsa. Opste je poznato da se vecina zena zaljubi u muskarca pricajuci sa njim a muskarac u zenu gledajuci je. I pored toga vodim racuna o svom izgledu, najvise iz zdravstvenih razloga, nekad sam to radio igrajuci kosarku a sada kontrolisem ishranu i setam.
    Treba biti budalom da bi treniro radi zena i djevojaka.....vecina trenira samo radi sebe, ni za koga vise, vjeruj mi!

  25. #175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pratim od početka ovaj topic i pola ljudi odgovara na pitanje zašto muškarci TRENIRAJU, a ne zašto bilduju. Meni iskreno nije gušt taći napumpanu osobu, da mi je zelja loptu da diram kupila bih loptu ili našla kakvog napumpanog. S druge strane, lijepo mi je kad je muško tijelo fino izvajano, nešto poput grčkih skulptura, nešto što nije pretjerano. Zašto bildujete...? Vjerovatno jer vam se svidja sa više aspekata. Svaka rupa nađe zakrpu, pa neka momci čine što im volja, a žene neka biraju koga im volja. Jedino što bih bildere zamolila je da ne nose bodi majice jer izgledaju kao žene. Pojedini, još samo da počnu da nose majice do iznad pupka.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. zasto i zbog cega ? ;)
    By Dj Zepp in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 18-01-11, 16:47
  2. Postoji li separatizam ili je to samo jos jedan proces, zbog cega?
    By zdraljevovatz in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-09, 15:03
  3. Nemoralne zene - moralni muskarci?
    By odli in forum Sex i erotika
    Replies: 127
    Last Post: 22-10-06, 19:32
  4. zbog cega kod nas.....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 10-02-06, 19:39
  5. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 19:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •