Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 227

Thread: Zbog cega muskarci bilduju (samo za zene tema)?

  1. #76
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da,izgleda vrlo izvorno, da ne kazem pecinski. Vratimo se prirodi.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kao i uvijek, problem lezi u neinformisanosti i generalizaciji.
    Vise nego zadovoljavajuci rezultati mogu da se postignu samo sa ishranom (koja je vrlo skupa) i dobrim treningom.
    U svim pro sportovima, suplementacija je OBAVEZNA, i propisuju je klupski ili individualni nutricionisti a u vrhunskim sportskim ligama, tipa NBA se, vjerovali ili ne, trenira daleko manje, nego u nekim juniorskim ligama recimo. Tako da zene, ne zivite u zabludama da je zivot sportista "zdraviji" od zivota "amatera" ili rekreativaca.
    Druga stvar je sto se cjelokupna slika stice preko lokalnih momaka koji bucaju teretanu cisto iz nekog, sto neko pomenu, pomodarstva. Svako ima svoje motive i svoje ciljeve...

    A muskarci ne bilduju zato da bi bili NEPRIVLACNI zenama, nego potpuno suprotno - zato sto se zenama svidja i ima traznje za tim.
    Ista stvar, kad bi bila odje tema za muskarce - zasto se zene u ovom gradu sve vise oblace kao, da prostite, kruve - vecina muskaraca ovdje bi sa gnusanjem odgovorila kako im se to ne dopada; a ustvari u globalu, muskarci se pale na taj slutty izgled i obrcu se za tim zenama. Znaci, za cim ima taznje, bice i ponude... toliko je jednostavno. Kad muskarcima prestanu da budu privlacne zene koje se tako oblace, one se vise i nece oblacit tako... Isto se odnosi na bildovanje...
    Znaci, ako se vama ne dopada nesto, nije dovoljan argument da bi rekle - to se ne dopada zenama uopste!

    BTW, ko vam to rece za "vjestacki" ili "napumpani" misic?

  3. #78
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To je golo kalupljenje, nesigurnost, idd. Za plicake (plitke ljude). Ali, lijepo si rekao :motivi i ciljevi su individualni - pa se u to i ne ulazi. A mi cemo da mislimo globalno i djelujemo lokalno,boli nas uvo

  4. #79
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,873
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ja necu da komuniciram na ovaj nacin. Ako zelis da opovrgnes neciji stav objasni - prostim, prosto prosirenim ili slozenim recenicama, al molim te nemoj koristiti ovakvku terminologiju, makar ne u odgovorima upucenim meni. Vjerujem da si me razumio, zato ti sada slijedi odgovor na postavljena pitanja.

    Poznajem li nekog sportistu? Da, poznajem. Da razjasnim, za mene nije sportista jedan od crnogorskih fudbalera koji recimo igra za FK Crvenu Stijenu (ne potcjenjujem bilo koji klub,uzela sam samo za primjer) i redovni je gost najposjecenijih diskoteka u gradu. Za mene su to vjeciti talenti, koji nikad nece izbrusiti svoj talenat. Sportista koji se opija do zore i uzima suplemente u ishrani kako bi bolje zaveo koju tinejdzerku...treba li komentarisati ? Sportista koji igra van nase zemlje, mlad momak, za kog cete cuti svi od oktobra ove godine, posvecen je iskljucivo sportu. Sa 14 godina je izgledao kao vjesalica, a sada kada ima preko 2 m mozete mu se samo diviti, iako ima 20 -ak godina . Ne uzima suplemente, iskljucivo jede hranu koja mu je dozvoljena, ide na spavanje do ponoci i trenira 2 puta dnevno. I sada ces ti mene, neznalicu, ubjediti da jedan koji se pumpa(i riche- jer ono je rika!) u teretani godinu dana ima iste misice poput ovoga koji radi redovne treninge sa loptom, kondicione treninge i povrh svega toga teretanu vise od 10 godina? Zato pustimo sportiste, da ne ispadne da uporedjujemo babe i zabe!

    Vratimo se na vas bildere. Vjerujem da ste ovdje koji ste pisali vise - manje moja generacija, zato ne vidim razloga da ne shvatite o cemu pisem. Da ponovim, ne diskutujemo ovdje o treninzima niti o razlozima zbog kojih vi trenirate. Trebate da trenirate i to je za svaku pohvalu. Mislim da su rijetki ljudi od 20-30 godina koji mogu da razdvoje fizicki izgled i samopouzdanje, kako izgledate itekako utice na samopouzdanje. U mom slucaju utice, iskrena sam, zato i sama idem na treninge i vodim racuna sto jedem. Problem u ovom slucaju je nacin na koji vi dolazite do zeljenog tijela, dakle hemijske supstance koje koristite. Nemojte misliti da pricam napamet, ne idu sve djevojke na fitnes u neku zasebnu prostoriju Kad udjete u teretanu, instruktor vam posle par treninga ne ponudi suplemente? Ne ne

    Lommy je dao najiskreniji odgovor na moje pitanje (eto nisu svi mudrice):'' Ako ne uzimas nesto od suplemenata ili se ne hranis kako treba, mos trenirat 20 godina bices gradjen ka etiopski maratonac''.


    U tome je problem, zelite taj prenapumpani izgled sa reklama koji ne moze da se postigne prirodnim vjezbama vec samo uz pomoc hemikalija. Meni se iskreno takav izgled svidjao kad sam imala 17,18 godina. Ako cemo da uporedjeujemo sa djevojkama, vi napumpani djelujete kao cure ojacane sa silikonima, samo sto su one ubacile u sebe silikon direktno a vi malo hemije indirektno.Nema velike razlike. Jednostavno mislim da imate malo iskrivljenu sliku sta znaci imati lijepo i odrzavano tijelo, zbog cega ,ne znam, mozda cete mi vi reci? Zasto nekima od vas pocne da puca koza sa unutrasnje strane ruke blizu pazuha? Jel to prirodno? Ne znam dal ste nekada vidjeli grcke ili rimske skulpture tadasnjih robova i gladijatora. Obratite paznju na njihove proporcije, proporcije ljudi koji su bili 'dresirani ' iskljucivo na fizicku aktivnost. Da li su oni imali izgled poput Johnny Bravo?

    P.S.Ako cete da me napadate i dalje onda da uzvratim u vasem stilu :'' Vi napumpani, hvatajte biljeske iz casova humora kod gosn. remark-a'' E tako...
    Izvinjavam se ako sam ispao grub, nije mi bila namjera da uvrijedim bilo koga, pogotovo jednu damu u podforumu zenski kutak

    Vidim sad da je neko iznad mene fino objasnio neke stvari, da ne ponavljam, ukratko cu

    Imas pogresnu sliku o svemu tome, ne uzimaju suplemente samo 'prenapumpani' likovi kao sto ti mislis... Evo, sa sigurnoscu mogu da tvrdim da ovaj tvoj glumac u 40-im, ciju si sliku okacila ima neku low-carb, high-protein dijetu. Pogotovo ako je poznat neki glumac, pa ima prenatrpan raspored (snimanja, intervjui, putovanja). Mislis li stvarno da ne pije neki proteinski sejk ili neki meal-replacement? Vrlo je moguce...

    samo tesko jedan glumac u 40-im godinama moze da ima six-pack bez neke specijalne dijete..
    look right through me

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mislim da ovdje imamo problem u komunikaciji izmedju muškaraca i žena...uvjerena sam da ne postoji žena koja će reći da joj "se gadi" lijepo gradjeno muško tijelo, sa lijepo zategnutim mišićima...ali znam mnoge žene (medju njima sam i ja) kojoj se gadi nabildovao muško tijelo.....govorimo o ovome:Attachment 59583

    Pazi ih kao da ih je nako naduvao! Namjerno nijesam stavila slike onih što im sve žile poiskaču da ti se smuči, ovo je neka kao umjerenija varijanta, ali opet grdno...
    naduvao? ovako sam ja gradjen nakon nekih mjesec dana aktivnog treninga na Gorici, bez ikakve teretane suplemenata i cuda..sklekovi vratilo razboj trcanje i zdrava ishrana, nista vise od toga

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Pre sam bila stava da su to optereceni izgledom ljudi ( i vodila se onom "muskarac bez stomaka k`o mercedes bez znaka" parolom), medjutim sada misljenja sam da su to pre svega momci koji su disciplinovani ali kojima je to lajfstajl a ne neko muchenje kako to obicno drugi posmatraju. Znaci navika kao sto svaki dan perete zube 2,3 puta tako su se i oni navikli da vezbaju jednostavno udje vam u krv, bolje se osecate, lucite hormon srece , snazniji ste, imuniji na bolesti, fokusiraniji i zdraviji sto je najvaznije. Ja se ogradjujem na momke koji rade sve prirodno ishrana, lajfstajl i vezbanje, koji normalno izgledaju tipa sparco i oktagon iako je on profi (ne zamerite sto vas bringapujem) :wink:


    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    I ta igla ide u testise, ako je u profi svrhe. Vremenom im se i glas modifikuje, izmedju ostalog, pa i mene boli da gledam takvu...pojavu.Metroseksualizam ne preferiram,ali i teret trendova je golem.Treba to diplomatski rijesiti.I meni se cini da odbojka fino razvije muskulaturu..Neko pomenu nabijanje prstiju i trbusnjaka..Ne znam kako se to prsti nabijaju..Primjetih da poljoprivredni / gradjevinski poslovi sasvim solidno izgledaju, a i preplanu pristojno, plus su netaknuta priroda.Lopata zavrsava posao, rekla bih.
    pazi fino je i meni poć na selo i boja se dobije i sve to i pluća prorade kako treba a i ruke mi postanu grublje..ali meni je selo nekih 100 i kusur km daleko a svaki dan od kuće tj. od posla mene prilično košta..zato mi je lokalna Gorica/Soko Gym varijanta mnogo jeftinija
    She is only here to annoy herself!

  6. #81
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    NSX: Nije poenta bila u lopati, nego u fizickoj aktivnosti koja ce na fizioloski nacin izdefinisati misice. Biraj aktivnost prema svojim afinitetima/mogucnostima. Cinjenica je da nema svako predispoziciju (genetsku najcesce ali i zbog nacina zivota,aktuelnih bolesti/poremecaja) da se razvije onako kako on zeli, cak iako stvarno discliplinovano jede/trenira. Sto se mene tice,svako psihofizicko ulaganje u sebe ,sto je u sustini nerazdvojivo i utice bitno jedno na drugo (pri tom ne mislim na stavljanje u sebe bilo kakvog stranog tijela i uzimanje razlicitih pomagala tipa steroida) je za svaku pohvalu,jos ako je u granicama normale - to je pun pogodak.

  7. #82
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Moraću se slikat da vidite kako izgleda njegovan skoro 40 godišnjak koji je prije 10 god ima 20-tak kila više kao posljedicu života posvećenog alkoholu i ruskoj salati nego se moram osunčat malo e mi glava sad izgleda kao zašarafljena za tijelo, nikakve sličnosti u boji.

  8. #83
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,420
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default




    Не знам може ли ко тражит партнера да је издефинисан као аполон, или да има фигуру џесике бил, а да се ни сам није приближио истом стандарду.
    Значи сви ви што (маштате о срећи) тражите онакве и овакве прво погледат себе у огледало и одговорит - јел имам ја право од неког да тражим да изгледа како ја хоћу (одлично, секси и слично) ако ни сам(а) нисам достигао(ла) такве стандарде?

    Поломисте се причом каквог момка желите а вјерујем да вам овај са слике не би сметао иако има стомак и длаке на грудима (што је иначе нормално (мислим на длаке( а и на стомак (па и на гаће))).
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  9. #84
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ok, prihvatam tvoje razmisljanje. Mozda i on uzima te dodatke, al ne izgleda napumpano sa stavom gorile. Ja ovdje ne generalizujem, pricam iskljucivo o mom ukusu (posto je pocetno pitanje ovog topika glasilo dal se zenama dopada taj neki bilderski izgled trenutno u modi). Meni se ne dopadaju ti natekli misici i u tome je sve.

    Kad sve saberemo i oduzmemo ovdje nema momka koji trenira bez koriscenja vjestackih dodataka ishrani, jel? Nema momka koji bi da posjecuje teretanu redovno i vjezba zbog svog izgleda i sopstvenog zadovoljstva ukoliko ne vidi rezultate 'sad i odmah'? Budite iskreni I niste mi odgovorili na par pitanja koje sam pitala kroz prethodne topike ,al dobro...

    Ne bih vise da navlacim gnijev Cdm bildera na sebe
    Pozdrav.
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Alta,ne razumijes se u tematiku, stoga ti je tesko objasniti,ti suplemenyi nisu hemija, samo su laboratorijski izdvojene i izolovane iz prirodnih supstanci, to je isto kao da kazes, kolaci su hemija, jer su napravljeni u kuhinji, nisu ubrani na drvetu kao jabuke...

  11. #86
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    whey je hemija kolko i onaj puding iz kesice :P
    I don't suffer from insanity.I just enjoy it every moment.

    We are all anonymous.

  12. #87
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    tacno tako, inace nas eto ima koji ne uzimamo ni te suplemente a opet podjemo ponekad u teretanu..
    She is only here to annoy herself!

  13. #88
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    I ja sam taj. Treniram 8 godina nikad zadovoljan


  14. #89
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A bogomi kad mozak ne moze pojedinima da se razvija onda makar misici..
    A neki i zbog zdravlja, to postujem i podrzavam.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #90
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    otrov od teme , i price prazne, generalizovane i neargumentovane, a altamarea88 , nemam rijeci zaisto ....................... iskljucio sam ovaj pdf iz pretraga da ga ne gledam vise, al pocnu da mi stizu pm-ovi pa moram obratiti paznju , i ne znam dal da se smijem il povracem citanjem nekih djelova .......................................
    Prvo i osnovno odma ste otisli od teme , i poceli generalizacije , drugo sto neko ne brise komentare muskih jer je raquel fino rekla i zamolila samo za zenske da je , mada bi zakljucao ovo odma u startu , jer se znalo dje ce da krene ..................

    Drugo ne ribajte dio populacije koja radi zbog sebe i boljeg stanja sopstvenog tijela, zbog par retardiranih primjera nize inteligencije koji i dalje zive u prvobitnim zajednicama smatrajuci da alfa muzjak mora da vodi copor , i da bude najjaci , a i ti takvi primjeri muskog roda su za respect veci od skoro svih Vas zena ovdje, koje ne mrdaju guzicom al svaka ovlazi i bi rado imala kakvog bred pita uz sebe , i koja bi celuluit da rijesi uz malo mackanja i kafama po vas dan , ...................... a tek da krenemo od zena koje idu na fitness nafurane , odma gete helanke , boce vode kroz grad da se vidi, a previru i krkaju pice sendvice tijesta i odma na kafe posel treninga, a da ne pricam da se taj alfa muzjak neandertalac odere ziv od treninga, a ne sjedi doma citajuci prazne magazine i moleci boga da ce mu nekakva prst u oko i 12 banana na dan dijeta sredit suvisne kilograme za 5 dana ( da se opet razumijemo ja ih ne volim, i nervira me sto zbog takvih kad ja kazem da idem u gym odma krenu osude , al srecom mi se j za pricu )

    onda ove altamareine prazne price su tek spektakl, veli rimljani i gladijatori , hm dal su ti rimljani i gladijatori radili po 10 15 sati dnevno, brinuli o kreditima dugovima , imali GMO hranu , i da ne nabrajam koje sve bolesti danasnjice ? a tek hrana toga doba i nutritivna vrijednost iste danas ? ocemol da vidimo oko hemije da ja pocnem da ti nabrajam sta sve unosis ti dnevno sa svim vocem i povrcem ? ocemol da ti objasnim gluiten kako ti radi u organizmu , i sve ostalo sto pogrijesis u toku dana, alkohol,kafe na zoru na prazan zeludac i slicno ? nije problem argumente imam al ne ulazu u tu pricu jer vidim da pojma o zivotu nemas iz te oblasti
    onda veli pucanje kod ramena koze, a zasto vama onda na mrsanje se pojave strije na guzice i kukove ? isto je to kod muskarca siri se volumen misica raste i puca koza , zamisli sebe na porodjaj kako ce ti isto bit kad nabrekne stomak

    onda isti taj kosarkas da batali trcanje po 6 sati dnevno i radi gym izgledao bi prenapumpano, svaki vid treninga i kondicije aktivira drugcije tipove misicnih vlakana i dobijaju se razlicite kategorije izgleda
    isti taj tvoj profi sportista od 20 uzima suplemente al posto je mlad i rade mu hormoni jos nema na vidiku neke napumpanosti vidjeces mu klobuke od ramena kad dodje do 25te i slicno
    svaki sportyista na planeti profi je na suplementima, niko ne spori talentat al trziste , ti ja i mi svi smo doprinijeli tome, jer ko zeli da gleda gomile mlitova u kosarci 50tih , kad mozes da uzivas u spektaklu skkokova od 2 metra zakucavanja i silovite igre izvajanih tijela i padas u trans jel ?

    onda kad bi covjek htio da nadoknadi hranom sve da ne uzima suplemente, s obzirom na osiromasenu hranu morao bi da jede 3 tone dnevno, onda ne bi trenirao i bio bi coek od 500 kila

    drugo moze sam za sebe bez icega da trenira, al takvi ljudi su skromni i zadovoljavaju se sa malo, drugi su po prirodi covjeka opet prihvatljiva varijanta sto bi kad vec pustam znoj bio zadovoljan sa malo ? isto ko za sve u zivotu, na poslu nikad ne sjedis ne radeci, nego smisljas kako napredovati,a imas pasivnog koga briga 40 godina na istu poziciju da je ? treba li zbog takvih dfa kazem da svi sto rade su lijenstine i pasivni ?

    onda se povela prica propadanja , sto si aktivniji sportista brze propadas u odnosu na sve ostale, jer je organizam navikao na taj tempo, muscle memory trazi aktivnost i nutritijente , i to je podjednako za sve, te price padaju u vodu takodje za bildere i za bilo koga drugog,

    onda glumci , hm zanimljiva fela, pored svih doktora i hrane i para, non stop godisnje rade kure steroidima u zavisnosti od pripeme za uloge, da ne nabrajam imena i sta koriste da se ne razocarate

    and so on and so on, mogo bi do u nedogled al nema potrebe ja zelim samo da se daje argumentovana prica, nepristarasna, da se ne generalizuje i da ne budete iskljucivi , siru sliku gledajte

    svakom covjeku koji trenira na koji god nacin donekle skidam kapu !!! i to je bitno, mrdnut guzicom , i ispostovat prirodu koja ti je dala tijelo da sa njim radis, a ne sjedis cio dan pred ekran na kafe krkajuci slatko i kafe , i onda popujuci drugima zbog svoje lijenosti i jadnosti , nego elem mi crnogorci smo takvi izgleda olaj svakome svaki trud po bilo kojem osnovu , a niko ne zna zaisto zasto ?

    i jos jedna stvar, krenite u treninge odvalite guzicu, postignite rezultat pa da vidim bil se zadrzali tu, ne sigurno, kad osjetite snagu, lakocu, odmornost , poletnost , postanete srecni i samo gurate dalje, i posle dodje neki celulit stvor lijeni i kaze pi vidji ovoga napumpanog, uzima hemiju wooooooow uuu streasna hemijaaaaaaaa, please spare me .....................

    i ako vam je tesko , za sebe zadrzite komentare propratne i samo jednostavno kazite ne volim taj izgled ili volim,
    ja mrzim kad neko ne trenira, al postujmem cutim ne skacem mu na glavu, udjem u razloge pa ako ga nema onda se naljutim, ako ima ok je, kao sto ste vidjeli ja nikad nisam dosao na teme ovdje da sam skako svima vama zbog netreniranja ne no sam svaki put probao da vam dam par smjernica za zdrav izgled i ishranu , al onda dodje iskljuciva zvoncica i kaze piii cujes ovoga 10 jaja, boze nezdravo, a ne znajuci da tih 10 jaja , samo bjelanca imaju 30 grama najcistijeg albumina, proteina koji je najbrze varljiv i dostupan tijelu i ne znajuci da svaka manekenka zivi i odrzava linije na 10tak jaja dnevno, da da dobro ste culi ,
    isto tako ne znajuci da te vase cerealicje mjuslije i smece, ima tolko hemije u procesu obrade u sebi a da ne pricam o koncentratu secera u tome da je to jezivo , al dobro whey je hemija to se broji , izolat cisti surutke bez masnoca i stetnih materija
    koji vuce korijene cak par hiljada godina ranije kroz evoluciju covjeka
    dzingis kanove vojske su nosile na put suseni prah mlijeka i pile za snagu , sve stare vojske su jele ogromne kolicine mesa i hranile se cistim proteinom itd itd itd, al to je hemija da , bas,
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muškarci bilduju iz istog razloga iz kojeg se žene sređuju.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  17. #92
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sparco, prvo veliki respect za trud oko ovoga posta gore, izgleda ti se bas skupilo.

    Svako ima svoje misljenje, ti se jezis od mene koji ne treniram, ja od tebe, muskarca koji gleda na svaki artikal nutritivnu vrijednost.

  18. #93
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta je bolje moj sparco, hiljadu puta ispricana prica, i sad ce i posle svega opet nastaviti sa svojom pricom jer kako i same kazu, ne moze ih niko ubijediti u suprotno, a to je vec pitanje sa kojim psihologija treba da se zabavi.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  19. #94
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    to je vec njihov problem, i njima na obraz svaka iskljucivost i ignorantnost ,.................. ja vidim samo jedini problem, da necu bit shvacen, ja nisam pokusao da ih natjeram da vole taj izgled, ne , ja sam rekao da neke ni ja ne volim pa kako god, nego da ne idu u prazne price, opsirne, nevezane , i da ne spore niciji trud, vec da budu direktne i kraj,
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskreno, ništa nije teže nego razgoropađenoj ženi prići argumentovano. Kad bolje razmilim, čim se priča zahukta, bilo žensko bilo muško, osoba najčešće gleda kako će kome uputiti kakav kontraargument, ne razmišljajući o suštini argumenta "protivnika" u diskusiji, tak da Sparco, ne daj se iznervirati.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  21. #96
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Alta,ne razumijes se u tematiku, stoga ti je tesko objasniti,ti suplemenyi nisu hemija, samo su laboratorijski izdvojene i izolovane iz prirodnih supstanci, to je isto kao da kazes, kolaci su hemija, jer su napravljeni u kuhinji, nisu ubrani na drvetu kao jabuke...
    A koje su to neprirodne substance?

  22. #97
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,160
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    1,148
    Thanked in
    562 Posts

    Default

    Boze dragi u sta se pretvori ionako smesna tema. Ovo govori o nama kao narodu koji umije taaako da ga zakachamachi da je to presmijesno. A da prica nema poentu. Ja volim kad nesto naucim, saznam, promeni mi neko misljenje, poentiramo zajedno, valjda je forum za to a ne spamovanje. Svaka cast vama pojedinima koji pjenite ovuda narodu i zaludu prosipate svoje vreme i znanje koje ste utrosili da bi saznali nesto i primenjivali na sebi. Ja zbilja cenim sve sto ovuda i na drugim forumima pisete jer znam koliko mi vremena oduzme po forumima da citam i saznajem, a ne knjige kao vi da uzmem i iscitavam. I onda dodju likovi i kazu vidi ove budale koje oce nesto za dz da vas nauce trose svoje vreme ?! Bogami doktori vam nece bit dz tamo za 20god no cete i mito poturat u ladice...

    Ja sam pre par godina bila kod nutircioniste da mi preporuci sta kako i kad da jedem. Cekam ja red a doktorice sve od reda debeli-morzevi. Aj reko jes da nije slika i prilika al uci cu. Ulazim ja a ona mi sa vrata cini sta ces ti ovde? a ja imala 10kg viska na 174 visinu. Takva mi je dala sta da jedem. Sad kad se setim muka me spopadne lepo, sto jer sam gladna bila, sto od secera silnog iz voca koje mi je preporucila, muslija i gluposti, znaci katastrofica.

    Iako je tema o muskarcima, zenske samo cu vam rec jednu stvar, lako je njima imaju testosteron, a nas urnisa estrogen. I procitajte malo po netu koliko vam je "zdrav" taj paraben iz krema kojima se mazete za celulit i strije...
    Dajte ljudi ne inatite se ovuda po forumu sustina je da se inatite samo i iskljuchivo sa sobom i svojim organizmom.

    I btw ne idemo mi okolo i gledamo vrednost i sastav hrane ko kakvi manijaci, jednostavno kad krenes sa zdravom ishranom, u pocetku naucis sta koliko cega i kad, a junk food ni ne jedes tako da nema potrebe da citas sastav tog otrova.

    Evo i malo slikovita da budem: odem ja na plazu pre neki dan sa 4 drugarice. Ja i jos jedna vezbamo zdravo se hranimo a ove 3 ne i jedu junk food. Ja vidim 2 cure koje su odgovorne vode racuna o svom zdravlju i 3 babe. Sta vi vidite 2 budale i 3 kraljice!??
    Dalje: ulazimo u vodu a "3 kraljice" ulaze pola sata u vodu i plivaju do bova i ostaju tamo zakachene po ure. Ja/budala odem i isplivam 5,6 puta marsutu plicak-bove. Sad ce neki reci ja sam budala opterecena koja ne zna da uziva. Ja uzivam dok sam u pokretu, dok sam aktivna i najvaznije ODGOVORNA prema svom zdravlju i vremenu kojim raspolazem.
    Dalje: izlazimo iz vode i nastupa przenje od 2 sata (mislim vitamin D jeste jako vazan) ali kraljice misle da ce od silnog znoja da se smrsa pa nece salo u vodu da se pretvori i ode, to se jednostavno ne desava i kazes im al opet zaludu.
    Dalje: meni lep dan muskarci se reklamiraju ja gledam vidim i ja mane al se ne obazirem na to, a one "3 kraljice" komentarisu vidi ovu, vidi ovoj ovo, vidi ovo i sve tako. A brate pogledaj sebe prvo! Uradi nesto sa svojom guzicom, mrdni, pa neces u drugima trazit mane koje kod sebe prezires.
    Uf sad se iznervirah sa kim sam bila na plazi. Zhasu. Najbolje je ici sam. Zivili! :wink:

  23. #98
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    AltaMarea je na pocetku ovog topika napisala da je ne provocirate jer vam nece ostati duzna. Pisacu, na pocetku, u trecem licu jednine jer vidim da u prvom nisam shvacena, il nije citano ono sto sam ja napisala!?

    Sparco, pa da porazgovaramo. Prije svega, AltaMarea nije tipican primjerak zenskih slabosti, NIKAD ne pije kafu, alkohol i ne pusi. O disciplini necu ovdje, al dovoljno je da ti kazem da se AltaMarea svako jutro budi u 7 sati ujutru jer ima svoje ciljeve koje zeli svim srcem da ostvari! Zato preskocimo ove tinejdzerske argumente da kritikuju samo besposlicarke, nezadovoljne sobom koje se kriju iza monitora, jer ipak ne zelim da te ubacujem u zamku generalizacija koju si sam iskritikovao (a mogla bih),ok?

    Sada cu ukratko da ti ispisem moje 'teze' koje tebi i ostalima uporno promicu:
    1. AltaMarea je ponovila u svakom postu na ovoj temi da PODRZAVA SVAKOG MOMKA KOJI BRINE O SVOM FIZICKOM IZGLEDU. (kritikujuci cak 20-ogodisnjake koji dozvoljavaju sebi da nose poput amajlije pivski stomak).
    2.AltaMarea je rekla da joj se ne dopadaju fizicki napumpani momci koji se sluze hemijskim supstancama kako bi dosli do tog izgleda. Stvar ukusa, a necemo ovdje o ukusu AltaMaree, jer za vas nije bitan.
    3.AltaMarea je kritikovala uzimanje suplemenata i vjestackih preparata , da jos jednom ponovim, nije kritikovala trening!!!

    Aaaaa, jesmo li se shvatili?
    Sada kada smo, nadam se ,otklonili predrasude ,mozemo da nastavimo (ko ne shvati prve tri stavke, neka ne pise, makar ne meni). Idemo dalje.

    Ja vidim da sam vas iziritirala na ovom topiku vise od ostalih jer sam mozda bila direktnija i slikovitija, a i vec sam pricala o ovoj temi sa momcima meni bliskim, te mogu sebe samoproklamovati - AltaMarea= penicilin za bildere Da se razumijemo, ja znam da je ljudima tesko da prihvate direktne kritike, al ja jednostavno ne volim da gladim nekoga po misicima govoreci mu 'a kako si mi zgodan,samo ti treniraj, da mi se sto vise rasiris' a sa druge strane da znam na koji nacin se on to siri. Pa zar nije bolje da ima 5 kg manje, 4 cm manje u rasponu ramena al da iskljucivo trenira zbog svog zadovoljstva bez suplemenata. Zasto morate da ih pijete? Kazes ' pa kad vec treniram i lijem taj znoj zelim da vidim rezultate'. Drugi razlog, 'trziste zahtjeva' itd. Zbog cega? Ti rezultati neminovno ce doci, da -posle duze vremena, da- bice manje vidljivi ,al doci ce. Dakle niste strpljivi? Neko kaze 'ja vjecno nisam zadovoljan kako izlgedam a treniram 8 godina ' i to je istina. Uvijek covjek nadje sebi neku manu, uvijek ima nesto sto bi mogao jos da doradis, uvijek ima nesto sto moze jos bolje,nikad nisi zadovojan do kraja. Al dal da kazem onu otrcanu frazu 'savrsenstvo ne postoji' ??? Znas kako ja razmisljam? Za mene je savrsenstvo kad covjek uspije da dostigne neku ravnotezu izmedju tijela, mozga i duha. Zato treba raditi na sva tri polja,jer ako ti imas savrseno tijelo koje nije ispraceno mentalnim kapacitetima ti ne mozes nikada biti zadovoljan sobom i uvijek ces biti nesiguran pa izgledao poput Arnold-a Svarcenegera.Vazi i u obratnom slucaju, koliko god neko imao kvalitetan mozak a lose tijelo imace komplekse.Tacka.

    Ne bih da sirim previse ovaj tekst jer rizikujem da opet izgubite sustinu,zato cu se zaustaviti ovdje. Dakle, trenirajte ,bez suplemenata, pogotovo momcici od 18 godina koji su jos u razvoju a vidjevsi vase rezultate odmah posegnu za 'plasticnim teglicama' aminokiselina. Kedown bi mi sad rekao 'ne ne ,to nije hemija ,to ti je kao puding'. http://www.pro-fitnes.com/userfiles/...steron_tst.png OK,ti ces mi reci da ako ovo ubacim u sebe u roku od mjesec dana mogu mirne duse da kazem 'zdravlje na usta ulazi' ? Daj....

    I jos nesto? Recite mi ,koliko placate ovu hemiju koju ja iskritikovah? Od 30 pa do 70,80 eura ,zavisi od pakovanja ,zar ne? Razmislite koliko proizvodjaci tih sredstava okrecu profita koji im dozvoljava da naprave adekvatan marketing,takav marketing koji je je svakog danasnjeg momka ubijedio u nestetnost hemije? Ne znam dobro hemiju, al vjerujte mi o reklamama i novcu ne mozete da me ucite.

    P.S. Sparco, zahvaljujem ti se na pojasnjenju . Cijenim tvoj odgovor za razliku od vecine ,poput Oktagona koji se uzdizu iznad nas malih obicnih sagovornika 'svojim znanjem,svojim misicima, cim'??? Ako je neko vec objasnjavao ovu tematiku moze da kopira link na kome cemo procitati datu temu (jer nismo svi ovdje stari clanovi),a ne da mi kaze 'ko zna zna,ko ne zna naucice (mozda).Wow,muske mudrice!
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Evo i malo slikovita da budem: odem ja na plazu pre neki dan sa 4 drugarice. Ja i jos jedna vezbamo zdravo se hranimo a ove 3 ne i jedu junk food. Ja vidim 2 cure koje su odgovorne vode racuna o svom zdravlju i 3 babe. Sta vi vidite 2 budale i 3 kraljice!??
    Dalje: ulazimo u vodu a "3 kraljice" ulaze pola sata u vodu i plivaju do bova i ostaju tamo zakachene po ure. Ja/budala odem i isplivam 5,6 puta marsutu plicak-bove. Sad ce neki reci ja sam budala opterecena koja ne zna da uziva.
    Niti si ti budala niti su one kraljice, a nisi ni ti kraljica niti su one budale. Svako kako mu se prohtje. Na tvoje mjesto rekla bih tim drugaricama da batale komentarisanje i pokrenu se, a ako nece da se pokrenu, dovoljno je da batale komentarisanje. To da li neko vježba ili ne vježba nije dovoljno da se zaključi da je taj neko kralj ili budala, jer čovjeka sigurno ne čini jedna jedina karakteristika. A da li su tvoje drugarice babe, ni to ne znam, ali znam da ti karakterišući ih tako ne ispadaš baš najbolji drug.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  25. #100
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,160
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    1,148
    Thanked in
    562 Posts

    Default

    A taman sam i ja pocela uvidjati kako je narod prelud, a zene tek pa se i sama postidim ponekad sto sam zensko, no gledas svoj posao, pozitiva, ko oce s tobom oce, ovi ostali negativni kompleksasi sto im sve smeta a sa glavom svojom se ne pitaju, sebe da menjaju nece iz straha, zalosno je to no dok ne progledaju zaludu... a blago tebe sparco

Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. zasto i zbog cega ? ;)
    By Dj Zepp in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 18-01-11, 15:47
  2. Postoji li separatizam ili je to samo jos jedan proces, zbog cega?
    By zdraljevovatz in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-09, 14:03
  3. Nemoralne zene - moralni muskarci?
    By odli in forum Sex i erotika
    Replies: 127
    Last Post: 22-10-06, 18:32
  4. zbog cega kod nas.....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 10-02-06, 18:39
  5. Replies: 54
    Last Post: 16-10-05, 18:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •