Moje skromno misljenje: bilduju oni koji zele da budu privlacni zenama. Bog je dao 100 ljudi - 100 cudi: svaki ima svoj ukus i bilduje na njemu svojstven nacin i to do mjere koja se njemu cini vrhuncem.
Sve zene vole muskarce koji izrazavaju svoju muskost. Priroda je davno dokazala da je covjek ispunjen kad vidi lijepu zenu (a tek kad je ima pored sebe!) a to isto vazi i za zene: zene vole da vide lijepog muskarca. Napomena: pojam lijepog je individualan i ne treba raspravljati o ukusima. Narodna poslovica kaze: "100 ljudi - 100 cudi." Nauka nije daleko od prirode, pa je skoro na internetu putem PowerPoint prezentacije izasla "terapija za zene" koja se sastoji u tuce slika polunagih muskaraca u raznim pozama, boji koze, vesu, fizicke spremnosti itd... Na slikama su i nabildovani i "obicni"... pa shono tome, muskarcima saljem podrsku za sve sto rade a u svrhu je da oduseve i pridobiju "zenke" (ne ljutite se zene, i ja sam jedna od vas) - sve mi jednog dana postanemo zenke i zavedene. Na kraju krajeva, ako se nekome pojednicano ne svidjaju nabildovani, pardon, ali svaka roba ima svoga kupca. Nije to nenormalno, meni vise to lici na ono zivotinjsko u muskarcima kada sve rade da obezbijede sebe u lancu potomstva.