Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 157

Thread: Kraj Liberalnog saveza Crne Gore

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kraj Liberalnog saveza Crne Gore

    Danas na Cetinju iznenadna konferencija LSCG

    Perovići odlaze LSCG pred gašenjem


    Podgorica - Liberalni savez Crne Gore održaće danas vanrednu konferenciju na kojoj bi mogla biti donijeta odluka o “zamrzavanju” rada stranke ili njenom gašenju nakon 15-godišnjeg djelovanja, saznaju “Vijesti”.
    Više izvora bliskih vrhu stranke reklo je sinoć da će se na večerašnjoj konferenciji u 18 sati u Vladinom domu na Cetinju naći predlog “veoma značajne” deklaracije, o kojoj je najuže rukovodstvo raspravljalo na jučerašnjoj sjednici. U 20 sati trebalo bi da se održi konferencija za novinare na kojoj će se navodno objaviti ova iznenadna odluka.
    Članovi Malog kabineta koje su “Vijesti” sinoć kontaktirali nijesu htjeli da potvrde, niti da demantuju da će stranka koja je bila simbol borbe za nezavisnost Crne Gore i antiratnog pokreta od svog osnivanja 1990. prestati sa radom.
    Potvrđujući da će se danas održati vanredna konferencija LS i konferencija za novinare na koju “vrijedi doći”, sagovornik “Vijesti” iz vrha stranke je rekao:
    “Poslije toga više nećete imati priliku da komunicirate sa tri Perovića”, misleći na jednog od osnivača Slavka, sadašnjeg političkog lidera Vesnu i predsjednika Džemala.
    Na pitanje da li će u deklaraciji biti i odluka o ukidanju stranke, ovaj izvor je rekao: “Tu je negdje”. “Sjutra će se sve znati”, rekao je drugi visoki funkcioner LS.
    Sagovornik “Vijesti” blizak rukovodstvu rekao je da će uskoro biti zakazan i kongres na kome će se članstvu objasniti zašto se stranka gasi, šta će biti sa njenom imovinom. Prema tom izvoru, LS planira da zadrži lokalnu vlast na Cetinju do isteka mandata 2006.
    Međutim, drugi izvor je ostavio mogućnost da “predlog rukovodstva danas ne bude usvojen”.
    Izvor agencije Beta naveo je da je odluka o prestanku rada Liberalnog saveza donijeta zato što je zaključeno da u Crnoj Gori ne postoje uslovi za igradnju demokratskog društva.
    Jedan od sagovornika “Vijesti” iz LS rekao je da je motiv za ovakvu odluku to što “ne mogu da izdrže višegodišnji pritisak režima”, a drugi da je postalo jasno da “njihova principijelna priča nema svrhe”.
    Delegatima koji su pozvani na današnju konferenciju nije rečeno o čemu će se na njoj raspravljati.
    Liberalni savez Crne Gore osnovan je 26. januara 1990. godine na Cetinju i do raspada SFRJ zalagao se za njeno očuvanje, a potom za nezavisnu Crnu Goru.
    “Republika Crna Gora ima samo jednu alternativu - pokušaj obnavljanja njene pune državnosti, uspostavljanja demokratije i otvorenog društva zasnovanog na načelima - slobodnog pojedinca, slobodnog naroda, dominantne privatne svojine, liberalne demokratije, slobodnog tržišta i težnje ka integraciji Crne Gore u EU”, kaže se na sajtu LSCG.
    Prošle jeseni stranka se pocijepala na dva dijela nakon javnog sukoba zbog afere Grbalj. Dotadašnji lider Miodrag Živković osnovao je Liberalnu partiju, a LSCG je nastavilo da vodi troje Perovića.


    D.J.-M.J


    http://www.vijesti.cg.yu
    Last edited by Spider; 24-03-05 at 07:52.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ostade Slavko bez leba.....

    E siroma....
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo Milu dodatnih glasova...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Ne Shrek, Milo ima uvijek dosta i dovoljno glasova i bez kojekakvih Perovica!!!
    uskoro ce i Narodna stranka dozivjet istu sudbinu?? ko drugome jamu kopa u nju sam upada.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder
    Ostade Slavko bez leba.....

    E siroma....
    Jes... bash mi ga je zha neshto...
    Io ci credo!

    Welcome



  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Jes... bash mi ga je zha neshto...
    Neka ti to...meni je ponos bilo ic na mitinge LSCG u ono pero kad je rat bio...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Neka ti to...meni je ponos bilo ic na mitinge LSCG u ono pero kad je rat bio...
    Bio je svima ponos dragi prijatelju... Ali sami su sebe doveli do ovoga.
    Io ci credo!

    Welcome



  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    ko drugome jamu kopa u nju sam upada.
    Ne vazi to uvijek. Evo Milo ne ispusta lopatu iz ruku pa jos nijednom ne upade....
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Ne vazi to uvijek. Evo Milo ne ispusta lopatu iz ruku pa jos nijednom ne upade....
    To ti se zove umjetnost
    Io ci credo!

    Welcome



  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Slozio bih se sa tobom kad ne bih bio svijestan da najvecu rupu kopa upravo Crnoj Gori
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Chashu meda josh niko ne popi, .....

    Vrijeme i vremena imaju svoje ljude, kada su povoljni vjetrovi i pune im jedra,
    kad vjetar prestane da duva i jedra vise kao slijepo crijevo, posada se okrene prema kapetanu, koji te qurac cera da nas ostavljash na sred okeana bez vode i hrane.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Malo pismenosti nije na odmet ;)

    Quote Originally Posted by shrek
    Slozio bih se sa tobom kad ne bih bio svijestan da najvecu rupu kopa upravo Crnoj Gori
    Jesi li svIjestan ili svjestan? :lolblue: A Brzom se sprdash... Bolje bi ti bilo malo gramatiku da prelistash
    Io ci credo!

    Welcome



  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Potonja vijest:

    "Liberalni savez prestao da djeluje

    Na danas odrzanoj vanrednoj Konferenciji Liberalnog saveza odluceno je da stranka prestane da djeluje, a da njeni clanovi nastave pojedinacnu borbu za stranacke politicke ideale."

    Pcnen


    U danasnji DAN stoji:

    "Dokument predvidja politicko zamrzavanje stranke do daljneg, zastitu njenog imena i pecata, ali i zadrzavanje odbornickih i poslanickih mjesta."


    U sustini nista se ne mijenja (ako je tacno sto pise u DAN). Iz ovoga proizilazi samo da nece izlazit na slijedece izbore, a i da izadju isto bi im bilo. A vele zamrzavaju rad!? Sto su to radili do sad? Samo vikali "udba sudba", i dalje to mogu cinjet, iako su 'zamrzli' stranku (mada je stranka 'zamrznuta' odavno).
    Last edited by Petar Mrvaljevic; 24-03-05 at 19:52.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zanimljiv potez. Sa DPS masinerijom zasnovanoj na mutaciji komunisticke SKCG i kozmetickim izmjenama u upravljanju i vladanju uz stalno koriscenje tajnih i javnih drzavnih sluzbi u politicke svrhe nema postene politicke borbe. LSCG je uglavnom imao taj imidz, postena borba za nezavisnu CG. LSCG je bila i ostala politicka "moralna gromada" za sve politicke stranke u CG. Jedno doba prolazi i treba se zapitati kako je uopste LSCG postojao. Interesantno, dok je DPS srbovao LSCG je opstajao, ali kad je DPS poceo da se bavi "samostalnom CG" propadao je. Jasno je da je DPS prevrtacima smetao LSCG, a ranije je odrzavan da bi DPS igrao ulogu pomiritelja izmedju srpskih i crnogorskih nacionalista. Ali, DPS ce tako da unisti i svaku mogucnost nastanka samostalne i suverene CG, ako to u stvari vec i nije napravio. ... No, dobro, DPS ima priliku da dobije jos glasova, a novi liberali koje je osnovao Zivkovic mogu da postanu ili SDP ili da budu novi LSCG. Ostaje da se vidi...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Gradjani su umorni od sagledavanja ochiglednog.

    Nijesu gradjanima potrebni Slavko i Shoc da vide ochigledno, oni ochekuju ponudu od drugih, shto oni imaju od programa i koji su njima ciljevi i koju korist ce imati od te politike.

    Ko nema program i ciljeve da ponudi gradjanima, nego nastavi da napada postojece stanje, sa istom zestinom i sa istim ulicharskim argumentima, platice istu cijenu kao Slavko i Shoc.

    Ovo shto rade do dana danashnjega, samo ceraju narod u zagrljaj sa DPSom ili ovi sa osjetljivim nosem SDPeom, njihove su zasluge ogromne za popularnost vlasti, rade li to svjesno ili nesvjesno ja o tome pojma nemam i ne volim da optuzujem druge bez chvrstih dokaza.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by milovan
    Nijesu gradjanima potrebni Slavko i Shoc da vide ochigledno, oni ochekuju ponudu od drugih, shto oni imaju od programa i koji su njima ciljevi i koju korist ce imati od te politike.

    Ko nema program i ciljeve da ponudi gradjanima, nego nastavi da napada postojece stanje, sa istom zestinom i sa istim ulicharskim argumentima, platice istu cijenu kao Slavko i Shoc.

    Ovo shto rade do dana danashnjega, samo ceraju narod u zagrljaj sa DPSom ili ovi sa osjetljivim nosem SDPeom, njihove su zasluge ogromne za popularnost vlasti, rade li to svjesno ili nesvjesno ja o tome pojma nemam i ne volim da optuzujem druge bez chvrstih dokaza.
    Stvarno je cudo ova DPS propaganda kad se ovako moze zakljucivati. Od DPS-a se u CG ne moze nista uciniti, a za to nije kriv DPS nego opozicija, pa je jadan narod prisiljen da tom groznom DPSu daje glasove. E pa sto je mnogo previse je.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    ovo je definitivno kraj jedne politicke price koja je trajala 15 godina
    strasno mi je zao....
    jer dok su neki slali ljude da ruse dubrovnik oni su pricali druge price...
    veliki gubitak za nasu malu i sramnu politicku scenu..
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima.

    Ne znam, ko je odlučio da "Desert Eagle" postane moderator niti me to mnogo zanima, ali mislim da bi kao moderator trebao da se održava "političkih" komentara, jer time pokazuje pristranost, a moderator trebao bi ipak da bude neutralan; suprotno može da vrati moderaturu.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  19. #19
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova izjava dolje vise prilici uvrijedjenom djetetu no profesionalnom politicaru.
    "Narod je kriv" .


    S.Perovic: Ne zelimo da kvarimo ljubav naroda i vlasti

    Slavko Perovic, dugogodisnji politicki lider Liberalnog saveza, izjavio je da je danasnja odluka o ukidanju te stranke “najvaznija u toku njegovog petnaestogodisnjeg djelovanja”, prenio je Radio Crne Gore.

    “Odluka je nepoznata u modernoj politickoj istoriji na ovim prostorima, ali je morala da bude donesena jer smo mi liberali, kao razumni ljudi, shvatili da je ova vlast, koja se ne mijenja punih 15 godina, zapravo narodna vlast, da narod zeli takvu vlast, da narod podrzava takvu vlast i da ova vlast voli svoj narod. Mi ne nalazimo vise nikakve potrebe da kvarimo bilo kakvu idilu i veliku ljubav koja postoji izmedju ove vlasti i ovoga naroda, i mi i jednoj i drugoj strani zelimo puno srece i uspjeha u buducem politickom zivotu i buducem politickom radu. I svakom drugom, jasno”, kazao je Perovic.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amaro99
    Ova izjava dolje vise prilici uvrijedjenom djetetu no profesionalnom politicaru. "Narod je kriv" .
    A vidji ovoga, nastavlja po instrukcijama DPS, kojima je godinama smetalo to "uvrijedjeno dijete". Lik zna sta treba da radi profi politicar, he, ono sto kazu DPS i Milo. E, bravo ti ga.

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka caast na sirini duha. Ja sam bio clan LSCG od ljeta 1990. Uclanio me je Zoran Stanojevic , tada urednik "Liberala" trenutno knjizevnik (pjesnik). Ovaj "DPS"-ovac je izdvajao od plate dvije godine po malo i davao prilog LSCG. Ovaj "Milovac" nikad nije bio "DPS"-ovac niti je glasao za njih.

    Ja sam samo jedan od ogromnog broja onih obicnih clanova, a o vecini osnivaca i clanova vodjstva te nijesu htijeli da prate Slavkove ludorije koje veze sa politikom nemaju, Slavkovo hranjenje njegovog velikog ego-a i jednu gusku ekavicu iz Beograda, ... da ne govorimo. Pusti Mila no reci gdje su vam istomisljenici, ko su vam saveznici? Je li se normalno sukobiti sa bukvalno cijelim nesrpskim dijelom Crne Gore, je li normalno optuziti sve one koji nijesu ili Slavkovi sljedbenici ili (pro)Srbi za sluganstvo Milu? I jos jednom, paranoicna, nezrela, infantilna i iracionalna politika. Ja sam mislio da je ovo apsolvirano.
    Srusiti loseg ima smisla ako dovedes boljeg. Slavko nam je nudio srpsku koaliciju, drzavu sa Srbijom, i "demokratiju" iz Beograda. Da efektivno je samo to moglo biti alternativa.
    DPS je privremen. Crna Gora je vjecna.

    E sad ako ti mislis da biti protiv ovakve politike LSCG nuzno znaci biti za DPS, to je problem. Tvoj. Prije no pritisnes submit, vrni se i razmisli o tome sto si reko.


    Quote Originally Posted by nihil
    A vidji ovoga, nastavlja po instrukcijama DPS, kojima je godinama smetalo to "uvrijedjeno dijete". Lik zna sta treba da radi profi politicar, he, ono sto kazu DPS i Milo. E, bravo ti ga.
    Last edited by amaro99; 25-03-05 at 02:04.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Konachno pametan potez LSCG-a!
    Njihov chlan sam bio sve do afere "Trsteno", od tada sam simpatizer LP-a.
    U svakom sluchaju, chlanska karta LSCG-a koja i dan danas stoji u mom novchaniku podsjecace me samo na dobro. Hvala im za sve shto su uchinjeli za Crnu Goru!
    P r i m o r a c

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question A ko je pravi problem

    Quote Originally Posted by amaro99
    Ja sam samo jedan od ogromnog broja onih obicnih clanova, a o vecini osnivaca i clanova vodjstva te nijesu htijeli da prate Slavkove ludorije koje veze sa politikom nemaju, Slavkovo hranjenje njegovog velikog ego-a i jednu gusku ekavicu iz Beograda, ... da ne govorimo.
    Srusiti loseg ima smisla ako dovedes boljeg. Slavko nam je nudio srpsku koaliciju, drzavu sa Srbijom, i "demokratiju" iz Beograda. Da efektivno je samo to moglo biti alternativa.
    Prvo, ne znam zasto je bitno da pominjes to sto si bio clan, drugo, koje su to Slavkove ludorije koje nemaju veze sa politikom, trece, cemu sluzi prica o velicini necijeg ega i cetvrto, za sta ti je argument nekoga nazvati "gusokom ekavicom iz Bg"? Svu tu pricu o LSCG prica DPS sve ove godine iskljucivo da bi ga unistavao kao politickog protivnika. I ti sada ponavljas sve te price, cak i onu, takodje od strane DPS rado koriscenu krilaticu "narod je kriv". I sta time radis? Koristis DPSu i Milu, a nanosis stetu LSCG i Perovicu, i nista drugo. ...
    Quote Originally Posted by amaro99
    E sad ako ti mislis da biti protiv ovakve politike LSCG nuzno znaci biti za DPS, to je problem. Tvoj. Prije no pritisnes submit, vrni se i razmisli o tome sto si reko.
    U tome i jeste uspjeh DPS politike, da eliminise politicke protivnike raznoraznim propagandama i sukobima uz pomoc drzavne masinerije. I veliki je problem sto gradjani ne shvataju da im problem ne pravi opozicija vec vlast, i da je glavna borba gradjana da vlast natjera da im cini zivot boljim, a kao pomoc im sluze im opozicione stranke. A kad neko pljuje po opoziciji, kao da je ona glavni problem, taj radi za vladajucu grupaciju i to je ono sto ti ne shvatas, ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    177
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prijatelju ovo sto ti demonstriras jeste paranoja.
    Vlast pravi probleme. Moja poenta je da je potrebno gradjanima dati bolju alternativu od postojece vlasti. Vi ste po toj osnovi riknuli. I to sto Crna Gora nije prihvatila konglomerat srpskih nacionalistickih stranaka i sluganstvo Beogradu, bez ikakve garancije da moze biti vise demokratije ili ekonomskog prosperiteta ako vec ne drzave, vama su krivi gradjani Crne Gore. Ja te pozivam da prestanes za momenat pricati o DPS-u i Milu ako mozes i da pocnes govoriti o alternativama njima, i to u detalje: po pitanju ekonomije, demokratije, drzave i tacno koje stranke, pojedinci ili djelovi drustva bi to ostvarili. Ja koliko znam vi CG dijelite na ove diejlove : DPS i njihove sluge, a na drugoj bandi: Srpske stranke i zanemarljivi broj Liberala.



    Quote Originally Posted by nihil
    Prvo, ne znam zasto je bitno da pominjes to sto si bio clan, drugo, koje su to Slavkove ludorije koje nemaju veze sa politikom, trece, cemu sluzi prica o velicini necijeg ega i cetvrto, za sta ti je argument nekoga nazvati "gusokom ekavicom iz Bg"? Svu tu pricu o LSCG prica DPS sve ove godine iskljucivo da bi ga unistavao kao politickog protivnika. I ti sada ponavljas sve te price, cak i onu, takodje od strane DPS rado koriscenu krilaticu "narod je kriv". I sta time radis? Koristis DPSu i Milu, a nanosis stetu LSCG i Perovicu, i nista drugo. ...
    U tome i jeste uspjeh DPS politike, da eliminise politicke protivnike raznoraznim propagandama i sukobima uz pomoc drzavne masinerije. I veliki je problem sto gradjani ne shvataju da im problem ne pravi opozicija vec vlast, i da je glavna borba gradjana da vlast natjera da im cini zivot boljim, a kao pomoc im sluze im opozicione stranke. A kad neko pljuje po opoziciji, kao da je ona glavni problem, taj radi za vladajucu grupaciju i to je ono sto ti ne shvatas, ...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Ljepota
    Sreća
    Civilizacija
    Gordost

    Tužan dan

    Šteta

Page 1 of 7 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kraj MMS-ovanja za dz...
    By Tha_Maddog in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 18
    Last Post: 11-10-04, 17:53
  2. Dodje i kraj....
    By zaro in forum Olimpijske Igre
    Replies: 31
    Last Post: 31-08-04, 23:08
  3. Kraj zajednickom opozicionom djelovanju
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 16-07-04, 10:28
  4. Vajt: Kraj drzavne zajednice 2005. godine
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 61
    Last Post: 14-02-04, 13:25
  5. Kraj partije
    By MK_NL in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 22
    Last Post: 01-02-04, 22:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •