Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 95

Thread: StarWars Episode III

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default StarWars Episode III

    http://www.download.cg.yu/?akcija=download&id=304

    Na osnovu trailera mi se cini da ce to biti jos jedna sapunica sa izuzetno dobrim efektima. Mada, mozda grijesim, tj nadam se da grijesim

    Ima li jos neko neku informaciju?

  2. #2
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!11 1

    Ja sam totalno zapaljen pred episode III. Upravo sam prije 2 minute zavrsio sam gledanjem ep VI i sad sam oopet high'n'dry do maja

    Prvi put kad sa gledao orginalnu trilogiju i nisam bio pretjerano odusevljen. Mislim da sam gledao u pogresno vrijeme, ali glavni problem mi je bio MARK HAMILL!
    Tip mi je jednostavno preiritantan bio, blijed, neuvjerljiv kao tip koji ce da sredi the blackest dude in the galaxy, pre****nog Dartha Vadera

    Vremenom (i ponovnim gledanjima) se to popravilo, ali i dalje mi je on slabija tacka u orginalnoj trilogiji.

    Sto se tice nove, ja nisam toliko razocaran kao vecina fanova, ali ipak nekako ostaje zal jer mi se cini da je moglo i dosta bolje da se to uradi.
    Ne vjerujem da cu se razocarati ni sa 3. nastavkom, morao bi da bude drasticno lose odradjen, ali to ce tesko da se desi, s obzirom na materijal koji se ima na raspolaganju.
    Ipak, isto tako ne vjerujem da ovaj dio koliko god bude bio dobar (a ja se nadam i vjerujem da ce biti ludacki dobar) moze da pokrije sve ono sto su prethodna dva propustila da ispune.
    Najvise me zanima Anakinov prelaz na tamnu stranu, onda Palpatine i njegova prica, ali ima tu mnogo toga sto treba da se otkrije....

    JEDVA CEKAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledao sam samo jedan teaser koji je izasao jos prije nekog vremena.
    Necu da gledam ovaj trailer, ne zelim nista da si spoilam prije samo filma iako sam gledao neke slike.

    Inace u ovom teaseru sto sam gledao vidi se kako Yoda (pored Obi-wana jedan od najdrazih likova) poteze mac, znaci opet fajt sa njim
    Onda fajt Anakina i Obi-wan Kenobija, u kojem je Vader navodno i s****n toliko da je morao obuci onaj famozni oklop..
    Zatim tu je i Mace Windu sa jos par Jedija za koje sam cuo da ce udariti na Emperor himself. Jedva cekam da vidim sta imperator zna i umije..

    Sjajna je scena odnosno dijalog kada Darth Vader ustaje prvi put valjda..
    emperor: Lord Vader...
    vader: Yes, Master..?
    emperor: RISE!! <u over the top tonu>

    Uostalom evo link i za njega, ali morate kopirati link i direktno paste u address bar jer ovaj hosting ne dopusta hotlinkovanje.
    I pozurite jer cu morati da ga skinem za koji dan..

    http://www.dajana.host.sk/temp/swepisode3.mov
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dylan|stark

    Sjajna je scena odnosno dijalog kada Darth Vader ustaje prvi put valjda..
    emperor: Lord Vader...
    vader: Yes, Master..?
    emperor: RISE!! <u over the top tonu>
    Nisam siguran, ali mislim da je taj dio iz "Empire Strikes Back" kada Vader docekuje Palpatine-a (Palpatineovo prvo pojavljivanje)

  5. #5
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne, ne definitivno nije..
    Mislim da je ovo prvi put da se pojavljuje Vader u svom odijelu, i mislim da ce ovo biti jedna od posljednih scena u ep III
    uostalom skini ovaj teaser sto sam stavio i pogledaj...
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne mogu dochekati. i ubedjen sam da ce biti sjajan. ja sam jedan od onih lakovernih te su im se i prve dve epizode svidele, mind you. a anakinu nikad necu oprostiti.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    ja ne mogu dochekati. i ubedjen sam da ce biti sjajan. ja sam jedan od onih lakovernih te su im se i prve dve epizode svidele, mind you. a anakinu nikad necu oprostiti.
    naravno, svako ko je volio episode IV,V i VI, i kome su one bile sastavni dio odrastanja, uvjek ce traziti pozitivne strane i u ovim novim episodama. pa i ja ali nemoguice je da ti se svidja lik i djelo jar jar binks-a to ti ne vjerujem

  8. #8
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zar na ovim forumima postoje samo trojica SW fanova?? :hammer:
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stara trilogija je fenomenalna.

    Nova trilogija (treba vidjeti jos 3. epizodu) je nista nasuprot staroj trilogiji. Prva i druga epizoda su me razocarali; ima nekih nelogicnosti u radnji... sto se tice vizuelnih efekata, ma... ne kazem da nisu odlicno radjeni, ali ipak su u staroj trilogiji uvjerljivi, mozda sto se tada nisu mnogo koristili kompjuteri.

    Sto se tice o nekim sajtovima:

    http://www.starwars.com/

    http://www.theforce.net/episode3/

    http://www.starwarskids.com/
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo sta kaze CKM o StarWars:

    STAR WARS: HRONIKA JEDNE FANTAZIJE

    Fenomen Star Warsa nije planetaran - on je intergalaktički. Ova fantastična SF saga oblikovala je ukus svakog normalnog čoveka, dajući mustru za kvalitativnu procenu filmske umetnosti po kojoj će odabrana mladež iz sedamdesetih evaluirati svaki budući poduhvat na velikom platnu.


    Značaj Zvezdanih ratova je još veći u fenomenološkim okvirima SF-a kao žanra. Star Warsi su, za razliku od Star Treka, zaista cool, bez obzira na drastičan pad kvaliteta novih (a hronološki starijih) epizoda. Star Wars ćemo zauvek ceniti po prva dva filma, istorijskim kamenima-međašima, sa kojima sve počinje i posle kojih sve prestaje.


    STAR WARS EPISODE I: THE PHANTOM MENACE (1999)

    Katastrofa! Totalna kataklizma jedne ideje. Ovde se videlo da George Lukas više nije mlad, i da kao deda kojem je dosadno nema snage da razgori staru vatru. Film je pun sramnih banalizacija, od kojih je najveća superklinac koji pobeđuje na smrtonosnim trkama - da bi skupio lovu za delove hyperdivea koji su potrebni njegovim novim prijateljima. Pa šta ako je Anakin? A tu je i Džar-Džar, ušata spodoba kojom bi trebalo nahraniti gladnog Wookiea.


    STAR WARS EPISODE II: THE CLONE WARS (2002)

    Korak napred, mada ne u suštini. Lik koji nervira ovog puta je Anakin Skywalker u pubertetu - ne znamo kome je palo na pamet da švedskog retarda od glumca postavi da igra budućeg Darta Wadera. Njegova debela nevesta sa planete Naboo spada u istu kategoriju. Srećom, Jodino mačevanje i sjajn Evan MacGregor u ulozi Obi-Van Kenobija vade stvar.


    STAR WARS EPISODE III: REVENGE OF THE SITH (2005)

    To je to. Biti ili ne biti! Ovaj film će odlučiti da li ćemo Star Wars staviti u odeljak mozga rezervisan za najlepše uspomene iz mladosti, ili ćemo celu ideju baciti u čabar. Bilo kako bilo, najzad ćemo videti konačni pad mladog Anakina i genezu Darta Wadera, Palpatinovo zakuvavanje građanskog rata i početni zamajac događaja viđenih od IV do VI epizode.


    STAR WARS EPISODE IV: A NEW HOPE (1977)

    Njime je sve počelo. Moderna verzija mita o Parsifalu pogodila je žicu po kojoj ljudi vole da im se gudi. Priča o nikome koji postaje neko, obogaćena specijalnim efektima koji su tada smatrani apsoluno nezamislivim, bukvalno je razvalila blagajne bioskopa širom sveta. Fantastična režija, fenomenalne ideje i sjajni performansi glumaca od originalnog SW napravili su legendu koja ne jenjava ni posle tri decenije.


    STAR WARS EPISODE V: EMPIRE STRIKES BACK (1980)

    Daleko najbolji nastavak: ovo možemo da ustvrdimo čak i ako nismo gledali Epizodu III. Imperija uzvraća udarac u bukvalnom smilsu te reči - invazija na bazu pobunjenika na ledenoj planeti Hoth, bežanija pred neumoljivim i nadmoćnim protivnikom, prvi poljubac Leje Organe i Hana Soloa, epski susret Darta Wadera i Luka Skywalkera, saznanje da su u rodbinskim odnosima, gubljenje ruke... Film nema happy end, ali kraj nagoveštava nadu u bolje sutra.


    STAR WARS EPISODE VI: RETURN OF THE JEDI (1983)

    Povratak Džedaja je manifest gubitka balansa između cool nepatvorene fantazije i želje da film pogleda baš svaka budala na planeti, i da se svakoj budali svidi. Ne kažemo da je loš, naprotiv, ali lagana banalizacija dela sadržaja ovom ostvarenju uskratila je mogućnost da ikada dostigne superkultni status prethodnih nastavaka. Ewoksi, anyone?


    TIMELINE


    THE STORY CONTINUES...

    Kraj epizode VI, uništenje druge Zvezde smrti i Imperatorova pogibija, ne predstavlja kraj fenomena Star Warsa. Umesto filmova, dalju razradu dešavanja možeš pronaći u knjigama Timothyja Zahna, oficijelnog i sertifikovanog hroničara mitologije. Razrada daljeg zapleta je prilično maštovita - nova republika nije iz cuga donela mir i blagostanje u galaksiji, a ostaci imperijalnih snaga pod komandom Grand Admirala Thrawna pokreću gerilsku kampanju koja podseća na rane radove Pobunjenika (rebel Alliance); uspevaju da kloniraju Imperatora, koga, posle silnih peripetija, Han Solo ubija blasterskim pogotkom u grudi; Luk Skywalker osniva novu akademiju za Džedaje, a dobija i ličnog padawana u liku Mare Jade, ex-Dark Džedaja, koja ga je nemilosrdno progonila kroz nekoliko knjiga ("Heir of the Empire"...). Han i Leja imaju troje dece: Anakin, Jacen i Jaina Solo od rođenja imaju afiniteta prema Sili i odmalena odlaze na Džedaj treninge.


    THE CAST


    TUŽNA SUDBINA

    Carry Fisher u ulozi princeze Leje i Mark Hamil u roli mladog Luka Skywalkera pravi su one-hit wonderi koji, pre i posle Star Wars filmova, nisu odigrali ništa vredno pomena. Carry Fisher je lečena narkomanka sa dugogodišnjim stažom u klinikama za odvikavanje od droge - novac za dop je zarađivala ulogama u dramama B produkcije i povremenim epizodnim ulogama u holivudskoj C produkciji. Danas izgleda kao baba.

    Mark Hamil se nije navukao na toksine, ali je imao još manje sreće u karijeri. Njegova poslednja uloga vredna pomena je vezana za PC igru iz 1998. godine. U Wing Commanderu V igrao je admirala Cristofera Blera, veliku njušku teranske konfederacije, legendarnog pilota i fantastičnog vojskovođu. Od honorara je kupio novi televizor


    VANSERIJSKA KARIJERA

    Šta se može reći o Harisonu Fordu, a da već negde nisi pročitao? Tumačeći Hana Soloa, ovaj bivši drvoseča odigrao je ulogu života, koja ga je meteorski bacila u A klasu holivudskih zvezda. Sa simpatijima se seća mladih dana, brojeći milione i uživajući u udobnoj starosti.


    BRLJOTINE

    Nezanemarljiva doza nelogičnosti i činjenica koje se ne poklapaju donekle uništavaju fenomen Star Warsa. Ako si dugogodišnji fan "source materiala" koji je više stotina puta pogledao sve filmove, odigrao sve SW igre i pročitao sve knjige Timothyja Zahna, primetićeš mnoge gluposti - a neke su prilično ozbiljne. Na primer, službena enciklopedija "Star Wars: Behind the Magic" kaže da je Dard Wader izgubio desnu ruku u obračunu sa Lukom i Lejom u strip-epizodi smeštenoj između filmskih epizoda V i VI, što je glupost za svakoga ko je gledao Epizodu II (Anakin gubi ruku u lightsaber duelu sa grofom Dookuom na Geonosisu). S obzirom na to da je enciklopedija nastala 1998, ovakav previd je još čudniji. Dalje, epski konflikt sa militantnom rasom Mandaloriana je do Epizode II smatran "Klonskim ratovima", a to je povod za najmanje dve krupne nelogičnosti u SW ostvarenjima nastalim posle 2000. Prvo, igra Star Wars: Knights of the Old Republic sukob sa Mandalorianima smešta 4.000 godina pre događaja iz filmova, dok ih Epizoda II potpuno briše iz konteksta sukobljenih strana. Službena Star Wars istorija u razmaku od 5 godina tri puta negira samu sebe, praveći rupe zbog kojih fanovi masovno prete (samo)ubistvima.


    ŽIVA ISTINA: DŽEDAJI I SITH

    Vitezovi svetle i tamne strane Sile, zaključani u multimilenijumskoj borbi bez početka i kraja. Život svakog Džedaj viteza je konstantna unutrašnja borba i balansiranje emocija i racija, što u velikom broju slučajeva ne uspe - a pada se na tamnu stranu i postaje Sith.

    Džedaj religiju neki likovi su shvatili suviše ozbiljno: na prošlom popisu stanovništva u Velikoj Britaniji stotinak hiljada ljudi je na pitanje o veroispovesti odgovorilo sa "Džedaj". Ko kaže da samo mi imamo Cigane Egipćane?


    EWOKSI I DŽAR-DŽAR

    Dve crne mrlje Star Wars mitologije. Opšte mišljenje fanova je da je lagani sunovrat Zvezdanih ratova počeo u četrdeset i nekom minutu Povratka Džedaja, provirivanjem male čupave glavice iza oborenog debla i njuškanjem onesvešćene princeze Leje. Dlakavi sisari od pola metra odigrali su odlučujuću ulogu u sabotaži energetskog štita na Endoru, čime su Pobunjenički lovci dobili priliku da zveknu atomski reaktor Zvezde Smrti II i zadaju smrtni udarac Imperiji. "Nikada toliko mnogo nije zavisilo od tako malih ljudi", izokrenusmo reči Vinstona Čerčila kojim je pohvalio pilote Spitfajera u bici za Britaniju.

    Sa Džar Džarom stvari su još dublje skliznule u ponor. Po mnogima, Epizodi I je, pored ozbiljnih i tragičnih likova iz glavnog Casta, bio potreban i "comic relief", lik koji će doneti malo zdravog humora i pobrati simpatije dece. E, kako se taj neko za****o. Džar Džar, nejtiv močvara sa planete Naboo nosi laskavu titulu najbezveznijeg SF karaktera ikad. Fanovi su išli toliko daleko da su inicirali i ispotpisivali milionsku peticiju kojom se od Lukasa zahteva da tog lika potpuno ukine iz sinopsisa Epizode 2, što je režiser i uradio: Dž.Dž.-a vidimo samo nekoliko sekundi, i to u potpuno nevažnoj sceni.


    IGRE

    Kao i svaka visokoprofitabilna fikcija, i Zvezdani Ratovi su spawnovali mali milion kompjutersko-konzolnih igara visokog do vrhunskog kvaliteta. Sve je počelo sa poluamaterskim tekstualnim avanturama na osmobitnim kompjuterima, a virtuelni Star Wars naslovi doživljavaju neviđenu ekspanziju sa prvim VGA PC računarima. X-Wing i Tie Fighter omogućili su ti da se oprobaš u ulozi pobunjeničkog ili imperijalnog pilota-lovca; Dark Forces i Jedi Knight su prve ozbiljne pucačine u prvom licu koje su, pored napucavanja, donele i koncept borbe svetlosnom sabljom i korišćenja Sile (uz više nastavaka, a poslednji je izašao prošle godine). Bilo je tu i nekoliko real-time strategija, jedan MMORPG (Star Wars: Galaxies), kao i dva nastavka klasičnog RPG-a, rađenih za Xbox i PC (Star Wars: Knights of the Old Republic).

    Star Wars: Republic Commando je poslednja igra na ovu temu - u trenutku dok ovo čitaš, već bi trebalo da bude u prodavnicama (u našem slučaju, na tezgi sa DVX-ima).

  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    veliki sam fan tog serijala,ne vjerujem da mi che biti loshe...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dzeeeeeeeeedaj, ritrn ov d dzeeeeeeedaj...

    ovo vishe radim iz opozicionarstva (ne fellow CDMashkim dzedajima, nego celokupnoj SW zajednici), ali da ljudi manje zaziru od potpuno kompjuterski generisanih likova, te da izvesni gospodin Lloyd u svom tumachenju JJB-a nije tako losh glumac, mishljenja sam da njegov lik ne bi bio omrazeniji od dzordza duplo ve(ce) i svetolika marovica zajedno. i, ako cemo vec poshteno i racionalno (avaj, kao da se to moze kada se vecim delom dana pitate kako da se nauchite kontroli, dok se preostalih nekoliko sati bavite promishljanjima na temu mogucnosti postojanja lightsabrea - i posedovanja istog, svakako - in RL, ali dobro sad), mozda je njegovo bivstvovanje ono shto spashava prvu epizodu. let me elaborate: uz svu (meni) neodoljivu fizichku privlachnost i dechju mu prijemchivost, jar jar je ponekad TOLIKO slab, da na momente naprosto skrece paznju sa svih ostalih stvari koje su "fantomsku pretnju" uchinile vishe-manje promashajem. ali, i tu stavljam tachku na racionalnost na ovom topicu (ne samo u svoje ime), i taj i takav promashaj ima dushu, shto se ne moze reci za mnoge druge, hm, "pogotke".

    a ckm, uz svu konstipativno-vrcavu (to je ono kad ti bash i ne ide, uprkos opterecenom sphincteru - u nashem sluchaju lascivnih-poshalica-uslikanih-golih-zena-i-bezrazlozne-pljuvachine zeljne mase wannabe-shovinista - a onda te odjednom - da prevedem, u svakom petom tekstu svakog sedmog broja - pardonnez-moi, prosere) duhovitost koju cu im s vremena na vreme priznati, moze 'ladno da dune ewoksima u chupavi im gluteus maximus.
    Last edited by me_myself_and_I; 29-03-05 at 23:55.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  14. #14
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MY GOD!
    Pa ovo za JJB actually ima i nekog smisla!! :joint:

    Ipak, ja bih ga radije uhvatio za one usi i rascijepio na pola, uzduzno.
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  15. #15
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lucas priprema dvije TV serije kao spin-off filmova...
    Moja osjecanja su pomjesana.. Ipak bice zanimljivo vidjeti kako ce se stvari razvijati.. bio sam skeptik i prema nekim drugim serijama u najavi (buffy, smallville ) pa su mi se na kraju svidjele..

    http://slashdot.org/articles/05/04/2...?tid=101&tid=1
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor (KSV)
    Posts
    1,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to ce bit jedini film na koji necu poc

    pogledao sam star wars prethodne i nisu mi se svidjali a tek necu na ovaj jer znam da ce se zavrsit ko otpisani

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam karte za premijeru 19. Imam karte za premijeru 19.
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by dylan|stark
    Lucas priprema dvije TV serije kao spin-off filmova...
    Moja osjecanja su pomjesana.. Ipak bice zanimljivo vidjeti kako ce se stvari razvijati.. bio sam skeptik i prema nekim drugim serijama u najavi (buffy, smallville ) pa su mi se na kraju svidjele..

    http://slashdot.org/articles/05/04/2...?tid=101&tid=1
    Hm... to mi se vec ne dopada. Sta ce mu ti spin-off-ovi? Malo mu je para koje je zaradio zadnjih 30 godina na osnovu ove sage... :roll:
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor (KSV)
    Posts
    1,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nijesam ljucitelj CF filmova tako da nisam pogledao nijedan iz serijala star vorz takoda necu ni ovaj
    You don't want to go to jail in Mexico ! ! !
    Thay'll put all sorts of burritos in your ass ! ! !

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chogo, sto je s tobom, to si vec rekao skoro potpuno istim rijecima?? Ako osjecas potrebu da spamujes neki topic molio bi te da nadjes drugi.

    @Trinity
    meni bas i nije toliko mrska ta ideja... brine me samo realizacija...
    ne vjerujem da je zbog, nije valjda toliko proklet.. ali da je ego-manijak, to jeste
    no, vidjecemo..
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dylan|stark
    Imam karte za premijeru 19. Imam karte za premijeru 19.

    well **** you very much! i ja cu kupiti karte (ili se iscimati da ih nekako nabavim) ako budem bio u beogradu tad. a mislio sam da kupim litar vodke (ili ouza) i natenane odgledam prethodnih 5 dan pre.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    well **** you very much! i ja cu kupiti karte (ili se iscimati da ih nekako nabavim) ako budem bio u beogradu tad. a mislio sam da kupim litar vodke (ili ouza) i natenane odgledam prethodnih 5 dan pre.
    indeed i will!!
    [evil overlord] envy me you mortals...! mwaahhahaahaha [/evil overlord]

    hehe, koji bi to trip bio.. onako, eksiraš (pored vodke) svih pet dijelova prije toga i onda sutradan dođeš na centralni dio slagalice...
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  23. #23
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JOS 3 DANA!!!!

    Ne mogu da vjerujem!!
    qq, kako sam nalozen pa to je zvek!
    Jos cujem pozitivne kritike na sve strane....

    jedva cekam jedva cekam....
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  24. #24
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SUTRAAAAAA!!!!
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja prije neki dan ponovo odgledah episodu II...i bas sam se nesto razocarao bio ...mada ovi sto su gledali premijeru u kanu kazu da je epizoda III pun pogodak...nema puno ljubavnih razvodnjavanja i djetinjastih bica i likova

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sout park episode
    By Chogo in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 05-01-05, 00:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •