Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 88

Thread: soba 123

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default soba 123

    Vidji...htio sam vas pitat sledece:Jes da je ovaj topic bio jednom davno na starom forumu..ali nadam se da se Shorty nece buniti da opet bude
    No da se vratim na temu koju cu da zapochnem ..tri chetri sad..
    Sta imate sve u svojoj sobi?Koliko chesto boravite u njoj?Da li pronalazite neke mirne trenutke dok boravite u njoj..koje su vam boje zidovi?Opiste sve u detalje...chak i koje boje vam je piksla
    -Moja soba...moja slobodica zidovi su mi zuti...plafon bijeli..imam odvratni luster uh !Zavjesa nemam jer chekam da mi se nakane moji tj majka da je nabavi neku finu!Imam neke posterchice po zidovima..Corta Malteze-a,rock poster neki...i masu nekih slichica itd...Imam jedan novi ormar tj plakar plavo bijele boje...(namjeravam da zidove okrechem u nebo plavu) zato sam i kupio takav ormar.Imam krevet odlichan...(uh koliko sam puta spavao u njemu heheeh a tek koliko puta vodio ljubav i svasta nesto neke perverzije )
    E da i kupio sam danas tv imam i DVD da se pohvalim :P
    Znachi imam u planu da renoviram svoj kutak...chims e domognem nekoga novca...
    Eto toliko od mene aj sad vi..


    P.S.Pitate se zasto se topic zove "soba 123 " e necu vam rec jer ni ja ne znam

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,597
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    hmmmm. . . moja soba ne znam kad sam zadnji put u nju spavao redovno ostanem da spavam u dnevni boravak inace u zadnje godinu dana u svoju sobu sam proveo oko 10-15 sati ne znam ni jesam li toliko inace dzoni meni su zidovi plavi u sobu imam zavjesu ali zato nemam luster imam neki ``radni sto`` u njega samo sto nema mrtvih turaka krevet nov kupio sam ga prije po godine i 3 puta lego u njega i ormar to je sve

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa Dzoni ,ako te vec zanima , moja soba izgleda ovako :

    non stop je u neredu , po podu je neki krsh ( Cd-i , plasticne cashe , papiri , knjige ) , ma HAOS totalni . " Kao da je atomska bomba pala " - kako kaze moja dobra majka .
    Zidovi su svijetlo plavi , a u njoj provodim oko 4-5 sati dnevno ( ne racunajuci spavanje ) . :shock:
    :shock: Tu mi je komp , moj dupli krevet ( JAKO udoban , tamno plave boje ) , ormar ( neke klasicne , tamno braon boje ) , radijator ( koji prakticno ne grije , a pojma nemam koji mu je ) , ima jedan prozor ( zavjesa bijela i izgleda kao pauchina , a preko nje crvena zavjesa , koja me brani od sunca , jer taj prozor gleda na istok ), pod je pokriven nekim cilimom ( sav je nasto saren i robotican ) , vrata su ziljepljena nekim porukama , tipa " stavi mi telefona da se puni " , " ocu virshle za dorucak " , " ako me Marija zove , budi me " itd ...

    Planovi za buducnost su da ubachim neki TV i da nabavim malo jace ozvuchenje ... :shock: :shock:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moja soba.... ao brate to je zurka... papiri, knjige, omoti od diskova, kore od banana, mrve... Zidovi su plavi plafon je bijeli.. imam dva svoja ormara ,puni su svakavih stvari, na zidu imam ogromnu zastavu Milana, imam sliku Ostroga (slava mu i milost) imam klimu, racunar, mali tv i muzicku liniju... krevet je vec posebna prica... ogroman bracni krevet i u njemu spavam samo jaaaa 8) kako mi je banja da se opruzim brate uh... merak je to eto toliko o mojoj sobici, porostoriji u kojoj provodim 90% vremena 8)
    Io ci credo!

    Welcome



  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moja soba...Auuuuu ruzna li je
    Vazda neuredna.....unistena....
    Dva postera na zid -Allen Iverson & Angelina Jolie
    ......Al ipak volim je jer se ioanko ne micem iz nje

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    bijeli zidovi a sve ostalo boje trule visnje...
    veliki plakar
    krevet
    radni sto
    sto sa tv-om i ostalom opremom
    pored stola hrpa casopisa i hi-fi system koji je vazda navijen do daske...
    hm...
    stolica...
    medjed visok 2 metra kojeg imam 10 godina i na kojeg bacam robu...
    prljave carape pored kreveta...
    vazda mirise soba na coca-col itd..
    eto
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    kad ulazis u sobu na vrata stoji djevojce koje me sprovodi, u samoj sobi pamela, jenna, silvia, senka, zdenka, .... i masaa ostalih, em po plafonu em po zidova... na jade sam od zena 8)
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posto u Bgd jos nemam svoj stan, nemam ni "svoju" sobu, ali zato kuci brat je nastavio mojim zapocetim putem i soba mi vise izgleda na Juznu tribinu tokom derbija, sva je u crno-bijelom, od zastava, dresova, salova, 1000 postera, slika, raznih gluposti sto su koriscene kao koreografije na tekmama Partizana uposlednjih 6-7 godina, parce stolice sa Juga, oni glupe razglednice s ulice, diplome za najveceg grobara i sve tako...
    pored toga tu je i kolekcija od 150 kaseta, psoto su CD-ovi uglavnom kod mene u Bgd... i neke plisane foke, slonovi, mede

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    belo,oko mene sve je belo.....i plafon i zidovi i vrata :wink:
    u jednom kraju moj krevetic,iznad njega pano sa slikama meni dragih osoba,dogadjaja,razglednice....
    2ormarica izlepljena raznim posterima-Freuda,Ajnstajna i ostalih meni zanimljivih likova 8)
    na vratima plakat-psiholoski profil pravljen lepljenjem raznih isecaka i slika iz novina,to mi je najzanimljivije kad se izvalim ukrevet da analiziram(prof.deformacija)i kalendar s zalascima sunca-obozavam ga!
    Naravno jos jedan vrlo vazan detalj je malo jastuce na krevetu ,Twity je na njemu i bez toga mi nema spavanja
    toliko

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    gitara grijalica stolica komode krevet sto 3 sata lampa a i tu provodim jedno 5/9 mog dana (naravno kad se tome doda noc )
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ...ostatak svijeta
    Posts
    417
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shta da kazem....
    zidovi - neka bez varijanta (ne svidja mi se, ali nemam izbora)
    uramljeni stari pravi komunisticki posteri (totalna propaganda iz doba Staljina) koje smo sad iz Rusije donijeli, Picasso, onda posteri iz Madrida sa pratecim slikama (dok mi se sestra zanimala fotografijom), velika crvena zastava Che Guevare ("Hasta La Victoria Siempre"), par umjetnickih slika i tabla sa zakacenim omiljenim razglednicama (koje obozavam da dobijam, tako da ih i zbog toga masovno shaljem drugima)
    plakari sa masom knjiga, par video kaseta, raznih suvenira i drangulijica donetih sa putovanja, fotografije tate i brata
    naravno, sto za kompjuter, printer, skener i mali milion gajtana koji se vucaraju oko njega (shto za digitalni foto aparat, shto za palm pilot i josh par nekih sumnjive prirode), pored njega stocic za papircine, knjige, filove i ostale stvari
    onda mali okrugli sto sa 3 stolice koji bi trebao da sluzi navodno za dorucak/rucak/veceru, ali je uvjek pod nekim racunima, torbicama i glupostima
    dvije fotelje (jedna od kojih uvjek stoji kod kompjuera jer je udobnije kuckati kad se zavalish u fotelju)
    mali plakarcic za garderobu (ostatak je u drugoj sobi), televizor i veeeeeeeeeeeeeliki krevet (na kojem je uvjek neko zavaljen)

    to je to

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vrata izlijepljena posterima
    na zidu samo jedan poster-Indijanci
    tamno plavi zidovi
    tamno plavi krevet sa masu jastuka
    radijator
    sto sa kompjuterom
    radni sto sa policom iznad
    TV i video
    jedan udobni plavi tabure
    ona stolica sto se okrece i pokrece(tako da se ne ustajem nego odrolam do "cilja")
    nekoliko razlicitih polica za CD-ove i buba
    neki mali sto koji sluzi za kozmetiku,nakit,ukradene case iz kafica(18 casa i 2je pepeljare)
    stolovi i police su popunjeni suvenirima koje sam dobila:vjestica iz Madrida,Irish wishing candle,babushka iz Moskve(ako se tako zove ona drvena lutka sto se otvara),pjescani sat,pijesak iz Sahare,bubanj onaj mali africki,hvatac snova...i jos neke takve sitnice
    ormari su bili tu kad smo se doselili i posto namjeravam da ih ofarbam u plavo...trazim ideje sta da izlijepim na njih...ako neko ima predloge...

    Iako mi je DVD u dnevnu,opet najvise vremena provodim u sobu kad sam kuci (ljeti i po citav dan)
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A necu da se igram...svi skoro imate zidove "plave" boje smrc...E pa i ja cu imati na proljece eto da znate :P

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E Dzoni zaboravih josh da dodam da su i meni zidovi plave boje.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    kad ulazis u sobu na vrata stoji djevojce koje me sprovodi, u samoj sobi pamela, jenna, silvia, senka, zdenka, .... i masaa ostalih, em po plafonu em po zidova... na jade sam od zena 8)
    Eeeeeeeee, da mi je jednu nevjestu dovest na chat da vidi shto shvrljash ovuda c c c :monkey:

    Jubi ga tetka (ovakvu nemash na zidu) hehehee

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Okacice i tebe, polako!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aham, moja soba ......
    e pa moja soba je boje kajsije, zavjese i draperije su malo tamnije(to da s'polja ne vide shto se chini unutra) ....hihihhi......mislim da ne vide kako sjedim za compom do zore......hahaha :trashcom:
    Da se nije ko usudio da pomisli shto drugo? :twisted:
    Vejiki "mrachni" krevet, lijepi sto na kome stoji cio shminkeraj sa veejikim ogledalom (u kome se ogleda cijela soba) itd.......
    UREDNA uvijek!!!!!!!!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi
    Okacice i tebe, polako!
    Don't be so shure....... :devil:

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by La_bambola
    Quote Originally Posted by ice
    kad ulazis u sobu na vrata stoji djevojce koje me sprovodi, u samoj sobi pamela, jenna, silvia, senka, zdenka, .... i masaa ostalih, em po plafonu em po zidova... na jade sam od zena 8)
    Eeeeeeeee, da mi je jednu nevjestu dovest na chat da vidi shto shvrljash ovuda c c c :monkey:

    Jubi ga tetka (ovakvu nemash na zidu) hehehee
    a koja nevjesta... jedine nevjeste su ove te mi vise u sobu, svaki dan ih smekam al nista, djao popio ni osmijeha da mi bace kakvoga...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Łondon
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [size=1]Mene je vrh soba, ima neke bezh(lijepe) zidove, par postera:kola, motori, kosarkasi... kalendar sa nekim ******ma... bijele zavjese sa bezh garnishlama, ormar i komoda i radni sto su kombinovana prirodna boja drveta i plava, nemam luster, 4 godine se ne mogu nakanit da ga kupim te mi sijalica visi, ogledalo iznad komode... sve u svemu vide nego prihvatljivo, od kako sam u gym provodim dosta vremena tamo, posto kad izadjem iz nje seru mi za jedinice... barem prosle godine, ove sam kul...[/size]
    [size=14]Life is like a box of chocolate, you never know what's in it until you open it[/size]

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shorty
    E Dzoni zaboravih josh da dodam da su i meni zidovi plave boje.
    Ne ne ne ne chinite toooooooooooo :cry: :wink:

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja odavno nemam svoju sobu...jos plus sad sam na nekom radu(poslu) van Bd
    pa nemam ni svoj stan... :?
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Ja odavno nemam svoju sobu...jos plus sad sam na nekom radu(poslu) van Bd
    pa nemam ni svoj stan... :?
    A dje konachish?Kakve su te sobice dje boravis ehheheeh opisi njih

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Klupe u parkovima,jel ....hehe salim se :mrgreen:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Ja preferiram neku vrstu urednog nereda.Soba mi je chesto neuredna(jednopstavno mi ne 'pashe' kad je sve pod konac i kad je sve na svom mjestu), ali NIKAD prljava!Uglavnom dominiraju nijanse plave boje (shta cu, omiljena boja)..Izgleda kao dnevni boravak, shto je i razumljivo, jer od 24 h 16 sati u njoj boravim...samo mi josh chesma i klozetska sholja fale,pa da se totalno izolujem od ostatka 'famelje'...kasetofon, tv, satelitska, kompjuter, sva mashinerija je tu...od kozmetike se prici i proci ne mozhe...knjiga i novina po krevetu, stolovima, policama...imam oko 250 komada kaseta (ja vishe ne znam dje cu s' njima).Tu su naravno i razne sitnice, pokloni, lutkice, koji su dio mog djetinjstva ...tepiha i zavjesa nemam (to me uzhasno nervira)...dijelim je sa sestrom ...i za sad obije prolazimo bez tezhih povreda
    Sell the Vatican, Feed the World!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •