Results 1 to 11 of 11

Thread: I:New Beetle

  1. #1
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default I:New Beetle

    Sta mislite o ovom autu,motor 2.0 benz 85kw? Je li veliki potrosac,kakav je za odrzavanje,i na kraju vrijedi li 4000 eurica?
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi/8

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,539
    Thanks Thanks Given 
    5,448
    Thanks Thanks Received 
    3,901
    Thanked in
    1,541 Posts

    Default

    *****luk od auta; pogresno sam se izjasnio kad vidim musko u njega definitivno znam da je po pripadnosti lgbt clan, ni dps ni sdp ni momo istina samo lgbt

  3. #3
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    TIVAT
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo auto sam vozio bio je od prijatelja samo cu ti rec da je u njega ulozeno jedno 15.000e izmedju ostalog ganc nov motor od bube iz njemacke je coek donio ali znas li sto znaci u kutiju motor je kupio ne otpakovan,auto ti je 1999-2000 neznam tacno god a on ga je 2008 radio,stavio mu kozu,panoramu i masu drugih stvari,spremao sa za ove skupove buba ali je puko sa parama i prodao je nesto simbolicno,mislim da nebi trebalo da je preso preko 30.000km jer se nije vozio mnogo,garantujem za auto iako neznam ni dje je sad ni nista o njoj....

  4. #4
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,265
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Godište:1999
    Kilometraža:190,000 km

    za 3god 200.000? bogomi ga je vozio onda junacki sa tim novim motorom


    Auto za sminku definitivno a sto se potrosnje tice...pa 2L VW znaci da ces ustedjeti jedino ako ti je ugasen.

  5. #5
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja vdjeh da ima siber,ali panoramski krov ne... tacno me razbi od kupovine sa ovom hvalom... ne volim prepravljana auta,isto nesto vise volim da je fabricko stanje. a i ne znam sto ga prodaje ovoliko kad je vec toliko ulozeno u nju...


    A da auto nije lijep, JESTE...

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,546
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    A ne znam ti koliko imas godina, ali ja u ovo auto ili zamisljam zenu ili srednjovjecnog starca koji je nakog 48 godina vozenja originala koji se raspo zakljucio da za njega nije nista drugo do buba pa kupio opet isto

    Vidji, cijena joj je malo velika, ali se ne sjekiraj, u Roksped ih vise nema jer stize novi model na jesen (ili tuda nedje provjeri) tako da ce svakoj cijena morat bar 1.000 nanize da ode... pa ti je bolje da se strpis ako ces je vec izimat...

    A sto se tice voznje i osjecaja u nju, samo je sminka, nije nista posebni i zbog "oblina" je lagano na retrovizore mozes racunat u nepregledna auta...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  7. #7
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ide li ovo kako jer ima 2000 kubika i samo 85 kw...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pasat sa istim motorom je jako trom i voli da popije, ali i kad popije pouzdan je, nije kvarljiv agregat.
    Ne zanemari da je 200 000 i za 123ojku dosta dobro jahanje...

    I da ne zaboravim najbitnije - rijetko pecak njemacki auto, n'o sve je stvar ukusa.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Godište:1999
    Kilometraža:190,000 km

    za 3god 200.000? bogomi ga je vozio onda junacki sa tim novim motorom


    Auto za sminku definitivno a sto se potrosnje tice...pa 2L VW znaci da ces ustedjeti jedino ako ti je ugasen.
    Može bit da nije vraćao kilometražu kad je ubacio GLJANC novi motor.
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    ja vdjeh da ima siber,ali panoramski krov ne... tacno me razbi od kupovine sa ovom hvalom... ne volim prepravljana auta,isto nesto vise volim da je fabricko stanje. a i ne znam sto ga prodaje ovoliko kad je vec toliko ulozeno u nju...


    A da auto nije lijep, JESTE...
    Nema ti to veze. U moj BMW je barem 4000EUR djelova stavljeno da bi bio brži... I motor je odličan i sve. Pa ga evo ne mogu prodat 3000 mrčene.
    Quote Originally Posted by Rover View Post
    A ide li ovo kako jer ima 2000 kubika i samo 85 kw...
    Prosječno auto poptuno, svakako, moći ćeš da pretičeš uzbrdo i nećeš se gušiti na putu

  10. #10
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,546
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Nema ti to veze. U moj BMW je barem 4000EUR djelova stavljeno da bi bio brži... I motor je odličan i sve. Pa ga evo ne mogu prodat 3000 mrčene.
    Vasilije, da zivimo u Venecuelu (dje je 0.09USD/l gorivo) tamo bi ti za BMW mogo grdne pare uzet, jer ima "trkaca" i ljudi zeljnih snage dje stignes, ali u CG ce neko da ga plati cca 3.500e, i dokle ga prevede, registruje i ono sto ce mu "popit" dok se provoza od osiguravajuce kuce do poreske i do MUPa ce mu izac na ukupan trosak od 7.000 (aj nece 7k, precerah, ali nece bit daleko ) dobar auto, ali mnoooogo skup za imat a danas bi svi da voze nesto na struju i po mogucnosti da istu "kradu" da ga pune )

    On topic: sto se tice toga kakao ide, nije previse mrtva (bar ova sto sam je ja vozo), ali ako bas volis da forsiras, onda ce ti na otvoreno "srkat" ko i po gradu... mada, kad preskocis 80-90, ja se ne bi bas usudio svudje da preteknem malo je tu cudna, uciniti se da ima snage, krenes, das gasa a ona te iskulira malo joj tad privali ono TURBO od oznake ) ali da ti je CVX-ova "3ka"...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #11
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    TIVAT
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rover View Post
    ja vdjeh da ima siber,ali panoramski krov ne... tacno me razbi od kupovine sa ovom hvalom... ne volim prepravljana auta,isto nesto vise volim da je fabricko stanje. a i ne znam sto ga prodaje ovoliko kad je vec toliko ulozeno u nju...


    A da auto nije lijep, JESTE...
    on ga je izgubio na kamatu ima i godinu - dvije vozio se po tivtu jos neko vrijeme i onda je nestao,ja garantujem da je ulozeno dosta a nije mogo prec ma ni 50.000km sa novim motorom tako da to sto ti pise na tablu nije sa ovim u njega motorom predjeno to se ne boj,e sad volis li prepravljana auta ili ne to je tvoje ali ti je ovaj bas lijepo sredjen,znam da je u enterijer dosta usuo,imao je i dvd player sa navigacijom i tv-om,i u siceve je htio da ih stavi mada mislim da ga je prije izgubio pa nije stigo,ja sam ti reko auto je spremano za ove skupove buba ali nije zazivio u tome jer je promjenio vlasnika prije toga......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: K: vw beetle burago ili slicno
    By hobotnica in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 12-06-11, 09:23
  2. P/M: VW New Beetle
    By Durden in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 09-12-10, 12:49
  3. New Beetle - info needed!
    By Nije bitno... in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 01-03-04, 19:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •