Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 45

Thread: onilne POKER - PokerStars

  1. #1
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default onilne POKER - PokerStars

    zanima me jel neko ima iskustva sa online poker (texas holdem) igrom tj. sajtovima (bilo full tilt, poker stars itd).
    koji je najbolji?
    da li mogu da se igraju kesh partije tj. da se kupish kad god oces i isto tako da izadjes sa stola (tipa kao na fb) ili ima samo turnirska varijanta?
    jel istina da pocetni ulog do 600evrah (npr. full tilt) dupliraju odma il postoji neka caka, i shto je sa isplatom?

    pomagajte ljudi! bih da igram
    arnold majka

  2. #2
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokerstars, fulltilt i partypoker - na svim imam accounte i igrao sam real cash.

    1) postoje klasicni CASH game stolovi - dakle kupis se i izadjes kad god te volja. takvih stolova ima koliko god pozelis naravno po mnogim kriterijumima - deep stack, shallow stack, cap game itd. hold em igras - no limit, pot limit i slicno.
    2)taj bonus na FT ima caku - ne daju ti odmah 2x tvoj ulog, nego ima nekih gluposti da igras igras igras igras igras pa ti se vremenom to dodaje. najbolje je da pogledas na njihovom sajtu.


    sto se tice konkretne preporuke, ovakva su moja zapazanja:

    PartyPoker - ako bas moras. uglavnom ga igraju rusi i istocnjaci uopste - igra i nije nesto, pogotovo na micro stakes dje se dosta rilja - poput FB igranja.
    PokerStars - je do ove zabrane od FBI za USA igrace bio ubjedljivo najveci sajt za igranje pokera - sa preko 300 000 igraca u svakom trenutku - nisi mogao da budes bez dobrog pokera. naravno i tu postoje FISH igraci odnosno budaletine koje ce te platit s bilo cime.
    FullTilt - moj izbor definitivno. iako nema previse igraca - opet je kvalitetan poker, Steps turniri su super organizovani, dosta satelita i turnira po povoljnim cijenama. A prije svega mi najvise odgovara interface na kojem se igra - izgled stolova, posljednje ruke itd.

    Postoji sajt s kojeg mozes dobiti i 50$ pocetnog kapitala i da izaberes jedan - bilo koji sajt da igras kod njih. Caka je da prodjes njihov kviz o pokeru pri cemu na svako pitanje imas LINK do njihovog autorskog clanka u kom se negdje nalazi odgovor. Cilj im je da edukuju - zato i takva promocija. Imas i nekih 60min da odgovoris na ta pitanja a nisu toliko teska.

    Dakle, suma sumarum je FT ili PS, a uvijek mozes oboje - na jedan ulozi, a na drugi idi preko POKERSTRATEGY.com sajta. Nisam ti dao referal link, jer ne volim takve podlosti. ne treba mi nikakva zarada ako se ti prijavis preko mog linka.


    Uzivaj, tu sam ako jos sto treba!
    Poz
    Stone the crow

  3. #3
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To mi je trebalo, hvala najljepshe! pa da ih djeljemo
    arnold majka

  4. #4
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u zdravlje ih trosio!
    Stone the crow

  5. #5
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve ti je " igorm " objasnio , moj predlog ti je FullTilt svakako , dosta dobrog pokera na svim blind-ovima i svakakvim igrama .
    Pokerstars je sada obican raspad jer nema amerikanaca , ali svakako mozes i na njega igrat.
    na PartyPoker nisam igrao .
    Ako te neko povuce ili ti kaze da igras na ove kladionice Bwin, Bet365 , nemoj ni slucajno , a pagotovo ne na WilliamHill jer znam dosta njih koji su igrali i rekli da ima dosta botova(kompjutera) samo pare da ti uzmu ..

    toliko od mene , nadam se da sam ti pomogo . pozdrav

  6. #6
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se podiže novac, i ima li neki minimum? (igram na full tilt, ima opcija withdrawal, ali ne znam da li prvo trebam da se prijavim jer ne mogu mrdnuti dalje od 1 koraka)

  7. #7
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shto je muka nema cijeli dan konekcije na full tilt?
    arnold majka

  8. #8
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posto su nam utulili full tilt,
    juce sam pravio account na pokerstars, al nece da mi prihvati uplatu sa VISE,
    shto mi je cinjet?
    arnold majka

  9. #9
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Србија бре.
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    пукли су сва три поменута сајта и пред укидањем су јер им предстоји тешка парница пред америчким судовима због прања новца. најбоље би ти било да потражиш неки балкански покер сајт због више повољности. можеш купити ваучере код локалних дилера, такође исплату можеш добити на руке, играчи су углавном локални, што је предност јер странци деру.
    Code:
    СТВАР НИЈЕ КЛАСНА ВЕЋ ХОЛОГРАФСКА!

  10. #10
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vratice se full tilt ne brini, uzeli su im licencu, ali ce se registrovat u nekoj od zemalja u Evropi i kupice odatle licencu za rad. Sprdnja je sto se desava i kako su navalili na njih. Ne znam sto je muka sa uplatom preko Vise na PS :/
    i ne - nikad ne bih preporucio balkansko bilo sto za online kladjenje ili poker u ovom slucaju. prvo zbog kvaliteta igraca, a drugo zbog softvera, a trece na kraju upravo zbog tih "para na ruke". pare na ruke ne priznajem. sve se vrsi preko kartice s koje sam uplatio i na nju cu da vracam pare.
    Stone the crow

  11. #11
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Србија бре.
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igorm View Post
    vratice se full tilt ne brini, uzeli su im licencu, ali ce se registrovat u nekoj od zemalja u Evropi i kupice odatle licencu za rad. Sprdnja je sto se desava i kako su navalili na njih. Ne znam sto je muka sa uplatom preko Vise na PS :/
    i ne - nikad ne bih preporucio balkansko bilo sto za online kladjenje ili poker u ovom slucaju. prvo zbog kvaliteta igraca, a drugo zbog softvera, a trece na kraju upravo zbog tih "para na ruke". pare na ruke ne priznajem. sve se vrsi preko kartice s koje sam uplatio i na nju cu da vracam pare.
    ако не позавршавају по дугогодишњим робијама биће добро. онлине покер преузимају немци и то је готова ствар. они су страи махери за пренос милијарди, као што је то радио фул тилт и остали. толико су засрали да је цео проблем ишао пред конгрес прошлог понедељка.
    http://www.isa-guide.de/ највећи европски гамблинг сајт , све информације су ту.
    што се тиче балканских сајтова нема никакве разлике имеђу њихових апликација и страних. чак шта више бањалучани раде за аустријанце апликацију и цео хостингг итд... кад би знао да цео онлине покер се ради у земљама источне европе и то за пишљивих 50 000 еура по сајту питам се да ли би играо???
    квалитет играћа-е то је сад право питање. сигурно су лошији и то сваком са ових простора даје донекле веће шансе за добитак. немојте да се ложите да је покер на фејсу исти као и покер у кеш партије на специјализованим сајтовима. тамо играју ајкуле и прождиру. поменути аустријаци су морали да отворе посебне собе за играче са балкана да би људи могли барем нешто да освоје.са покером је као са културом, немамо је. ствар традиције и праксе.
    Last edited by nevski; 03-07-11 at 13:34.
    Code:
    СТВАР НИЈЕ КЛАСНА ВЕЋ ХОЛОГРАФСКА!

  12. #12
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uspjelo sa PS, nesto mi je bilo do kartice.
    Cim sam ja poceo i na PS i njega ce ugasit za 2-3 dana, zato vadite pare , licno mi se vise svidja za sad igra na PS nego Ft, tamo su bili pretvrdi.
    Stho se tice ovih balkanaca, ne bih, mada hvala u svakom slucaju, neshto mi tu djeluje previse cimanja.
    arnold majka

  13. #13
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ne otvaram novi thread, zna li ko za ovaj turnin u Avali,čuo sam juče na radio. Pa me interesuje ide li ko,koliki je buy in i sl...?

  14. #14
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pojma ti neimam, znam za ovaj sto se zavrsio u maestral dobio neki jovanovic oko 30k, buy in bio 500 + 50 cini mi se bilo oko 200 igraca,
    a za taj u Avali ne cuh, ako shto cujes javii
    arnold majka

  15. #15
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekose meni juce da pocinje 16-og i da ce buy in biti oko 200e sad jel to tacno ne znam,treba provjeriti to kad pocne,i da ce navodno svako malo biti turniri

  16. #16
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default Online poker - PokerStars

    Topic vezan za PokerStars.. Upravo napravljen klub za sve one koji su zainteresovani da se napravi zajednica igraca iz CG na PStars..






    Evo da pozovem sve clanove ovog foruma da se pridruze tako sto ce iz PokerStars Lobby-ja kliknitu na 'Home Games', pa 'Join a Poker Club' i unjeti sledece:









    Club ID - 625415
    Invitational code - mnepoker2012







    Cilj ovog kluba je razmjena iskustava (uvjek je lijepo chut par dobrih savjeta od iskusnijih igraca) kao i organizovanje turnira (dogovor oko buy-ina).. Mozemo se dogovorit i da igramo neku mjesecnu ligu, a zavisno od toga kako ce napredovati klub lako je dogovorit sa PS-om par besplatnih ulaznica za neke turnire.. (Nov sam u ovome, ali bih volio da pokrenem malo stvari vezano za nas koji igramo na PS)

    U zelji da okupim PS igrace iz Crne Gore (a malo nas je) pozivam da se prikljucite klubu, kao i da pozovete svoje drugare da se prikljuce..
    Last edited by cookie; 07-04-12 at 19:36.

  17. #17
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo freeroll, za sad samo par osvojenih karata za druge turnire.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bokee View Post
    Igrate li na PS? Kako vodite bankroll? Najveci osvojeni iznos.. Uglavnom, neka ovo bude topic vezan za nas koji igramo na PStars..

    Nesto sam razmisljao da napravim homegame Club pa da organizujemo par turnira sa manjim buyinom za pocetak..
    zainteresovan za ove turnire.
    salji pozivnicu...

  19. #19
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Postavljeno.. Ako skupimo 30-40ak clanova, mogli bi vec za par dana organizovati neki shootout sa malim buyinom (1-3Eura).. Uglavnom, zovite ljude pa se dogovorimo..

  20. #20
    sib0 Guest

    Default

    Bokee, svaka cast za thread !!!

  21. #21
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za sada 4 clana.. Ako znate jos nekog da je aktivan na PS zovite, pa da za vikend organizujemo neki turnirchic.. Pozdrav!

  22. #22
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve nesto gledam, pratim i ne vidim.. Oce li imat Crna Gora predstavnika na Eureku u Zagreb?

  23. #23
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja cu se prikljucit za par dana kad ugrabim, pauzirao sam jedno mjesec i po,
    cisto da vas prepanem imam jedno 15-tak osvojenih turnira, a na redspadeu sam bio 9000-ti 0d 30000,
    fatima de melo je ispala prije mene :acne: i josh jedno 20 njihovih proova :disgust:
    arnold majka

  24. #24
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nema srece od kluba.. Nema ljudi

  25. #25
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Btw. crnagora71 *inace strasan igrac* se kvalifikovao na Eureku zagreb.. Ide li jos neko? Mozda se i sretnemo tamo..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 09-11-11, 17:48
  2. Poker
    By GRUNA'STAR in forum Ostali sportovi
    Replies: 44
    Last Post: 09-11-11, 13:48
  3. Poker
    By LudnicaKovin in forum Ostali sportovi
    Replies: 75
    Last Post: 18-03-11, 23:58
  4. K:/I: Poker set
    By steffan667 in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 27-02-11, 06:50
  5. Replies: 13
    Last Post: 12-12-10, 22:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •