Page 38 of 84 FirstFirst ... 2834353637383940414248 ... LastLast
Results 926 to 950 of 2093

Thread: Primjedbe na rad moderacije

  1. #926
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u redovima???? na sto ti licim ja? na analiticara postova? nisam ti ja kriv sto se ti svudje pronalazis!!!
    i sad opet nastavljas da vrijedjas, nisam ti ja kriv sto ti ne umijes da istrpis kad te neko spusti na fin nacin, oces da ti gledaju svi u volju, i nemoj mi price da mozes izbrojat koliko si se kome obracala, da se ja ne prisjecam tvojih rijeci drugima u doba prije referenduma, koje ne da su ulicarske no katastrofa, tako te molim jos jednom, samo malo opustenije i sve ce biti ok
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #927
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pronalazim se gdje sam imenovana. Inache takve budalastine ne bih ni chitala. Prisjeti se svih mojih rijechi prie referenduma i znacesh ko je bio u pitanju ... no to je malo teze?
    Inache, ja sam SAD ovdje, pishem o ovome SAD, i bez analiza o tolikoj proshlosti foruma, jer ima svasta. Opustish se ti kad se tebi neki imbecil obrati s vrijedjanjem na tvoj rachun ali sa banom. Ja tu opciju nemam pa budi zastitnik forumasha i od takvih moderatora koji koriste svoje pozicije da bi se nabacivali forumashu sa provokacijama i nekim lichnim kompleksima koje forumashi ne treba da trpe jer je pravilnik jasan, i valjda je za sve?
    Samo toliko.

  3. #928
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uh sta me nadje Odje se sve uvrede brisu i ne gleda se ko ih i kome uputio i kakve je namjere imao. Ako je nesto preskoceno dovoljno je stisnuti onaj trougao i sve pedatno zavrsi njezna rucica Zippy ako grubijan Hari zaboravi.

  4. #929
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Suvise je to posla Hari, ona opcija ignore je efikasnija, pa nek lupaju koliko hoce sami za sebe. Problem je u tome sto dva moderatora koji trche da prave scene i iskrivljuju svaku temu zbog petljanja u tudje zivote ocjenjivanjem, i uz to vrijedjanjem zloupotrebljavaju poziciju da ne mogu biti stavljeni na ignore. Nisam tu da izigravam policajca niti da prijavljujem ikoga dok ta funkcija postoji za mene je dovoljno, a vasha moderatorska stvar je sta cete sa tim uvredama i skretanjima teme. To nije moje.

  5. #930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    niko ti nije kriv sto neces da prijavis kad te neko uvrijedi ili sl, posto ja ne mogu sve stizat a ni hari, tako da nam nesto i promakne, a sve sto vam se ne svidja mozete da prijavite, pa cemo nas dvojica ako ima potrebe reagovati na pravi nacin!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  6. #931
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    niko ti nije kriv sto neces da prijavis kad te neko uvrijedi ili sl, posto ja ne mogu sve stizat a ni hari, tako da nam nesto i promakne, a sve sto vam se ne svidja mozete da prijavite, pa cemo nas dvojica ako ima potrebe reagovati na pravi nacin!
    Ako vam zafali kadra evo ja se javljam dobrovoljno!

  7. #932
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde osevapite se kumim ve bogom i ovome cojeku dajte vishe neku funkciju!od referenduma ga svi redom zaobidjoshe
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  8. #933
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    --------------------------------------------------------------------------------

    Milose, ne umijem crtati. Topic vec postoji i to sto ti mislis da treba biti duplo je pogresno misljenje. Nista ti nije ispravljano i na https://forum.cdm.me/show...t=21768&page=2 post #50 vidi se da Milos111111 citira Milosa111111 i jos kaze "naravno da si rekao. U razloge ne ulazim ali simp(to)maticno
    Hari
    mislim da je nepristojno sjeckati postove i spajati ih na nacin kako ti radis,
    i onda kao poentirati na osnvou toga
    Monitor hvala na reagovanju i objasnjenju
    Hari, Milos ne citira samog sebe nego forumasa s nickom Chalenger.
    Samo nije precizno ogranicio quote. Ti to mozes lako provjeriti i svakako shvatiti o cemu se radi.
    pozdrav,
    I hvala ti za ban ,nekako nijesam to ocekivao od tebe

    a koliko tema
    Sudovi u CG -uslov napretka
    nije zasluzivala da bude posebna pokazuju dogadaji u poslednjih desetak dana,
    pozdrav

  9. #934
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Berankrsh69 View Post
    Ajde osevapite se kumim ve bogom i ovome cojeku dajte vishe neku funkciju!od referenduma ga svi redom zaobidjoshe
    Poslusajte ovog pametnog coeka! No nemojte u obicne moderatore i batinase, no dajte vi mene mjesto medj administratore, da ve sunce ogrije i da vi zito rodi.

    No kako je krenulo cu izgleda morat zvat mog starog drugara gosen Paulya da povuce koju vezu.

  10. #935
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milose, nista ti nije sjeckano ni spajano, a nauci da citiras i nece biti zabuna da sam sebe citiras. Vise se nikom nista ne edituje da nema zabune da je nesto samovoljno prepravljano, vec brise dje su uvrede i sve je jasno ka dan i svacije se lako provjeri. Ne moras se zahvaljavati a ovdje skoro svak misli da je njegova rijec najvaznija i najpametnija i to ti pravo niko ne oduzima.

  11. #936
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako cojek postaje moderatorom na ovom forumu?
    Vecina ljudi je zla

  12. #937
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto mi je 2 puta obrisan post u okviru foruma Zakon o CG drzavljanstvu, sa pitanjima postavljenim Milovanu?

  13. #938
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    meni su takodje evo zadnja dva dana postovi nasli na udaru, a mislim da sam jedan od malo brojnih koji nikad ruznu rijec nijesu upotrijebili
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  14. #939
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    meni su takodje evo zadnja dva dana postovi nasli na udaru, a mislim da sam jedan od malo brojnih koji nikad ruznu rijec nijesu upotrijebili
    Ja cu sacekati odgovor pa ako ne bude valjan i ne objasne mi zasto su to brisali (a tesko mogu objasnit jer tu nije bilo nista uvredljivo, naprotiv, doprinosilo je diskusiji), i ne budem mogao postaviti taj post, za mene ce svaka dalja prica na ovom sajtu biti zavrsena. Malo sam mator da se moderator(i) zajebavaju sa mnom. Pa onda neka caskaju sa istomisljenicima.

  15. #940
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Drzte se teme a ako imate zelje da vam neko nesto privatno objasnjava postoje i privatne poruke

  16. #941
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Drzte se teme a ako imate zelje da vam neko nesto privatno objasnjava postoje i privatne poruke
    Pa ja sam se sefe drzao teme, al ti to izbrisa. Kad se nema argumenata, onda se tudji brisu.

    Da se dopisujem s tobom privatno? Zasto? Sve moze ovako javno, da i drugi vide.

  17. #942
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne izmisljaj da se argumenti brisu i nemas se potrebe sa mnom dopisivati. Ako hoces da ti neko objasnjava stihove jer ih ne razumijes onda to uradi preko PM jer tesko da bi analiza stihova bila dio teme.

  18. #943
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne izmisljaj da se argumenti brisu i nemas se potrebe sa mnom dopisivati. Ako hoces da ti neko objasnjava stihove jer ih ne razumijes onda to uradi preko PM jer tesko da bi analiza stihova bila dio teme.
    A zasto ti to ne pustis da Milovan i drugi na forumu procijene je li dio teme ili nije? Znaci, stihovi su dio teme a njihova analiza nije!?

  19. #944
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moraces napraviti kulturniju analizu bez pokazivanja frustracija.

  20. #945
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Drzte se teme a ako imate zelje da vam neko nesto privatno objasnjava postoje i privatne poruke
    ti znas da ja priznam kad se udaljim teme jos i napisem da moderator(i) edituju ili brisu i ne ljutim se, ali sad mi je jedan post izbrisam iz razloga sto sma citirao JFNK_a i napisao `` a cujes li ovoga`` (u tom fazonu je nesto bilo, jer je neku glupost izvalio, mogui i da potrazim sto sma bio citirao) a drugi pos mi je izbirsan isto zbog neke takve situacije, ne mogu tacno da se sjetim sto je bilo u pitanju.

    Samo jedno pitanje, jesi ti zaduzen za kompletan forum na cafemontenegro, ili ste podijeljeni po nekih da kazem ``reona`` (ovo ispade ka u kafanu ali se razumijemo)
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  21. #946
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na svakom podforumu kad ga otvoris imas u donjem desnom uglu napisano ko su moderatori,
    https://forum.cdm.me/forumdisplay.php?f=37
    a vjeruj da ne znam ko je konkretno zaduzen za kompletan forum na cafemontenegro i vjerovatno da je to neko od administratora.

  22. #947
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zasto je Hari bezobrazan?

    Hari bi trebao da objasni zasto se kao moderator ponasa nevaspitano i nepristojno brisuci post koji je odgovor na njegov napad. Neka navede sta u ovom postu zasluzuje brisanje.

    Tvoja DPS demagogija i apologija dugo traje i stalno je iznova ponavljas i dokazujes, a sada i po pitanju drzavljanstva. Dvojno drzavljanstvo je u CG postojalo unutar SFRJ, SRJ i SCG, a osim toga svi su imali republicko i savezno drzavljanstvo, tako da tvoja prica nije prazna vec netacna i lazna. Ja ne bi sada ovo ili ono, nego sam protiv da bilo ko u CG prisvaja drzavu za svoje potrebe, pa su zbog vlasti i moci prekjuce malo jugosloveni, juce velikosrbi, a danas dukljani. Pomiri se sa cinjenicom da CG nije isto sto i DPS interesi i zakoni koje donosi, i ne sramoti CG poistovjecujuci je sa njima. :burp:
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  23. #948
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nihile ti si opterecen DPS na svakoj temi osim na temi o DPS koja je otvorena zbog takvih kao ti.
    Neces bas svaku temu kvariti supljim pricama o oligarhijama, ko je bio srbin a ko velikosrbin, a ko marsovac..... i to ti je ne jednom objasnjeno. Tema je izuzetno konkretna, ako imas argumente izvoli, opste je poznata cinjenica da su svi bili DPS-ovci osim ti i to prihvatamo kao aksiom.

  24. #949
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nihile ti si opterecen DPS na svakoj temi osim na temi o DPS koja je otvorena zbog takvih kao ti.
    Neces bas svaku temu kvariti supljim pricama o oligarhijama, ko je bio srbin a ko velikosrbin, a ko marsovac..... i to ti je ne jednom objasnjeno. Tema je izuzetno konkretna, ako imas argumente izvoli, opste je poznata cinjenica da su svi bili DPS-ovci osim ti i to prihvatamo kao aksiom.
    Oli ti objasniti sto si izbrisao post, na osnovu kog pravila, a ne iznositi nekakve tvoje subjektivne stavove ko je sa cim otperecen, sta je suplja prica, koje su aksiomi, to nije tvoj posao... Ako nije ni po jednom pravilu onda to da pripisemo tvojoj sujeti i nevaspitanju.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  25. #950
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekao ti je da si krenuo da skreces sa teme, to je jedno od pravila
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 38 of 84 FirstFirst ... 2834353637383940414248 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Half-Life 2 serijal pohvale i primjedbe
    By ALEK.MONTENEGRO in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 26-09-10, 17:25
  2. Pusten u rad sajt Argentinskih Crnogoraca
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-05, 14:15
  3. seminarski rad
    By Jimi_Hendrix in forum Software
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-04, 11:41
  4. Replies: 7
    Last Post: 29-11-04, 07:22
  5. Da li treba zabraniti rad...
    By cvrchak in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 03-07-04, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •