Page 8 of 19 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 457

Thread: Uhapshen Ratko Mladic

  1. #176
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Niksic/Moskva
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zajedno sa Gotovinom u celiju i gotovo, pravi su mi cimeri.
    ...Sve su srpske zemlje vezane u čvore
    A biće još teže i biće još gore...

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Видиш, ја имам рођаке који су били официри ВРС и знам добро што се догађало и како се догађало.А у било ком рату овом или оном има нешто што се зове човјек и нешто што се зове нечовјек.Изивини што као неко ко зна што је људска и официрска част не могу као ти да нацртам знак једнакости између ове двије категорије.
    aman covjece o kakvoj oficirskoj casti govoris ??? 2/3 oficirskog kadra JNA je krajem 1991 i pocetkom 1992 povuceno iz BiH i Hrvatske... Vojsku Republike Srpske Krajine tj. njen generalshtab cinilo je 12 oficira od chega 4generala i 8 pukovnika i potpukovnika od kojih je vecina dobila cinove preko nocji... Korpusi VRSK su oficire dobijali po principu ti si glavni u svom gradu ti si kapetan, a o dobrovoljachkim gardama da ne pricham... VRSK je brojala oko 190 000 vojnika ... Realan broj shkolovanih oficira bi bio 10 000 ... oni su raspolagali sa 120 oficira koji su zavrsili akademiju ... O cemu mi pricas molim te ?
    One Ring to Rule them all...

  3. #178
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    MNE PG
    Posts
    1,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Mladć je kad tad morao biti uhapšen. Takav je raspored snaga u svijetu a mi se tu ništo ne pitamo.
    Nego čuste li mladića đe veli "Ovo nam je prilika da se prvi put poslije Bune na dahije osvetimo Turcima"??? Nije čudo daje završio u Hag
    Prvo ne sveti se Turcima nego svojoj braći druge vjere. Drugo buna protiv dahija nije bila buna protiv Carigrada nego protiv beogradskih dahija koje su podigle prvi ustanak u Srbiji poslije Kosova. Znači tad su se Srbi borili na stranu Turaka protiv ustanika. Zbog ovoga bi sigurno trebao otići u Hag. Treći razlog je što je neznalica i glupak.

  4. #179
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    je li moguce da ovoliko pricate o jednom degenerisanom ubici, kojeg je prokleto vrijeme izbacilo na povrsinu sa ostalim govnima, pa je umislio da je heroj i da to sto ubija djecu, zene i civile visi cilj i da opravadava sredstva... pih
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  5. #180
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    je li moguce da ovoliko pricate o jednom degenerisanom ubici, kojeg je prokleto vrijeme izbacilo na povrsinu sa ostalim govnima, pa je umislio da je heroj i da to sto ubija djecu, zene i civile visi cilj i da opravadava sredstva... pih
    Svaka cast na ovome. Sve sto si napisao je istina. Jos jednom svaka cast

  6. #181
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    evo zachas da ti objasnim... U selima oko Srebrenice na srpske praznike Petrovdan Ilijndan i Vidovdan su vrsheni genocidi nad civilima... to je nekih 15srpskih sela ... 7januara 1993 godine na Bozic Vojska BIH je pobila 1500 srpskih civila znachi opet u okolini Srebrenice... E sad posto si i ti pametan hajde ljudima kojima su pobijene cijele familije naredi da oni ne urade istu stvar ... NE PODRZAVAM SREBRENICU opet ponavljam... Ali nije sve do ovog covjeka bilo...
    "Oko za oko, zub za zub.". Shvatas li da se po tom principu nikad nijedan rat ne bi zavrsio? Ne podrzavas Srebrenicu, ali podrzavas Mladica? Kakav je to apsurd?!? Jesu li ti promakle izjave doticnog o "vracanju dugova Turcima", "drugoj buni protiv dahija" itd... Za mene su svi zlocinci isti, bilo Crnogorci, Srbi, Hrvati ili Muslimani. I svi treba da odgovaraju za svoja nedjela. A parola "oni su krivi, nismo mi", vodi balkanske zemlje u crnilo i mrak devedesetih godina. A o paradoksu da se od ratnih zlocinaca, krvnika hiljada neduznih civila, prave nacionalni heroji ne valja trositi rijeci.

  7. #182
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    evo zachas da ti objasnim... U selima oko Srebrenice na srpske praznike Petrovdan Ilijndan i Vidovdan su vrsheni genocidi nad civilima... to je nekih 15srpskih sela ... 7januara 1993 godine na Bozic Vojska BIH je pobila 1500 srpskih civila znachi opet u okolini Srebrenice... E sad posto si i ti pametan hajde ljudima kojima su pobijene cijele familije naredi da oni ne urade istu stvar ... NE PODRZAVAM SREBRENICU opet ponavljam... Ali nije sve do ovog covjeka bilo...
    Jesi to sad gledao onaj dokumentarac na RTS 1 ?

  8. #183
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by my name is ... View Post
    Ajde jadan, vise me nista ne iznenadjuje kada je ovo podrucije u pitanju. Gledam sad izjave nekih ljudi i prosto ne mogu cudu da se nacudim. Brane ga, govore to je nas general. Boli njih briga koliko je on ljudi ubio ili naredio da se ubiju.

    A kvotovao bih sad odredjene postove, no kad bih napisao ono sto mislim, vjerovatno bih dozivotno bio banovan sa foruma.
    To takođe važi i za mene tako da je bolje ne počinjem ništa o ovome jer je to ipak previše za moj želudac. Najgore od svega je što ti ljudi žive svuda oko nas. U gomili bljuvotina i laži kako bi se opravdao zločin jedina dobra stvar je što ću sada svoju ignore listu dobro popuniti.
    Dick Laurent is dead!

  9. #184
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    To takođe važi i za mene tako da je bolje ne počinjem ništa o ovome jer je to ipak previše za moj želudac. Najgore od svega je što ti ljudi žive svuda oko nas. U gomili bljuvotina i laži kako bi se opravdao zločin jedina dobra stvar je što ću sada svoju ignore listu dobro popuniti.
    Zlatio se ignore. Ne znam kako ko moze da brani covjeka koji je kriv za smrt tolikog broja ljudi. Obraza, a ni pameti ne bih imao kada bih krenuo njega da branim. Ali iskreno kada smo mi u pitanju vise me nista ne moze zacudit'.

    Nadam se sto brzem zakljucavanju ove teme.

  10. #185
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pravdanje zločina drugim zločinima je po meni maloumno. Zamislite situaciju da nekome ubiju dijete i taj dođe i ubije vaše dijete a neki logičar zaključi da on ne treba da odgovara zbog toga jer je i njemu ubijeno dijete. Hvala na pažnji.
    Hm, nisi onda ti dobro zamislio situaciju...

    A recimo ja jesam, i kako imam dijete, sad znam da kod mene ne bi vise bilo nikakvih kocnica,no bi ubija sve okolo. Tako ti je to kad povezujes zivot sami sa nekim, i onda toga nekog izgubis, izgubis i zivot...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  11. #186
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    POCELO JE !


    Oko 500 demonstranata u Novom Sadu pokušali da upadnu u RTV

    Oko 200 osoba okupilo se oko 20 sati na Trgu slobode u Novom Sadu, protestujući zbog hapšenja Ratka Mladića.



    Oko 500 demonstranata koji u Novom Sadu protestuju zbog hapšenja Ratka Mladića pokušali su večeras da upadnu u zgradu Radio-televizjje Vojvodine (RTV), ali su ih u tome spriječile jake policijske snage u punoj opremi za razbijanje demonstracija.

    Demonstranti su ispred zgrade RTV-a fizički napali jednog čovjeka na biciklu, nakon čega je izbila opšta tuča, koju je prekinula policija.

    Oni su uzvikivali "Ustaše" i psovali ministra policije Ivicu Dačića.

    Demonstranti su prevrtali večeras i kontejnere za đubre, palili baklje, bacali takozvane topovske udare i uzvikivali pogrdne parole.

    Oni su se okupili na centralnom gradskom Trgu slobode, potom su se zaputili prema zgradama Skupštine i Vlade Vojvodine, a kontejnere su prevrtali na Bulevaru oslobođenja.

    Uzvikivali su pogrdne parole, poput "Nož, žica, Srebrenica", "Spasi Srbiju i ubij se, Borise", "Tadiću, ustašo", kao i "Ustanak", "Ustani, Srbijo".



    Riječ je uglavnom o srednjoškolcima i o malo starijim osobama.

    Skup obezbjeđuje policija u punoj opremi za razbijanje demonstracija, dok saobraćajna policija obezbeđuje trasu kretanja kolone demonstranata, koja se ponovo uputila ka Trgu slobode.

    Haški bjegunac Ratko Mladić uhapšen je jutros u selu Lazarevo kod Zrenjanina.
    izvor: Vijesti.me

  12. #187
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  13. #188
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Samo da se razumijemo... ne podrzavam genocid u Srebrenici, a genocid se desio. Zasto se desio necu da ulazim u to, jer najbolje znaju zasto tadasnje muslimanske sa jedne i srpske vlasti sa druge strane koje se nisu mogle dogovoriti oko razmjene zarobljenika i uvoza ulja, brasna, municije i oruzja... Tri godine sam radio sa covjekom koji se preko dana borio protiv muslimana a uvece im sleperima vozio ove potrebstine i to tipa litar ulja 50maraka dzak brasna 500maraka...

    Ratko Mladic je Prodat... druge rijeci za ovo djelo nemam... Njegova vojska je chuvala izbjeglicke konvoje i kampove od balijskih nozeva... Otvorio je tampon zonu kako bi srpski zivalj mogao da pobjegne za Srbiju i za CG... Da nije bilo njega vojske Republike Srpske Krajine i dobrovoljachkih odreda sigurno bi 30-50 hiljada srba bilo pod zemljom... Jedini pravi srpski junak...
    Sramota me od svakog stanovnika ove nam Crne Gore koji ovako razmišlja. Pretpostavljam i da imaš opravdanje za one hladnjače po Srbiji, Štrpce, logore i šta sve ne, odnosno da imaš opravdanje za svaki gnusni zločin koji su počinili pripadnici nacionalnog korpusa kom očigledno pripadaš.

    Da bih ti približio što je bio nečovjek kog nazivaš herojem napravicu paralelu sa knjigom iz koje si, vjerovatno u nedostatku inspiracije, izvukao taj nickname.
    E pa nazguli su mece dobrici u poredjenju sa tim monstrumom.

    Da se vratim na temu,

    Ja se pitam kad će ljudi na ovim našim hebenim prostorima više shvatit da svaki narod ima kroz istoriju momenat u kom su se nacionalne granice protezale po nekim susjednim teritorijama što i dan danas služi kao inspiracija nacionalromantičarima koji pale i žare o vjekovnim granicama bla bla truć truć.

    Takođe, svaki narod ima kroz istoriju momenat u kom je počinjena nepravda prema njima, a ta nepravda se najčešće sastojala od zločina pripadnika drugog naroda, druge vjere i/ili nacije iz okolnih država. Zar svi sad treba da se se svete i kolju zbog nečega što je bilo prije 10, 50, 100, 200 godina i ispravljaju "istorijske nepravde".

    Dok god se bude gledao neki zločin kroz prizmu nacionalnog i dok god se bude tražilo opravdanje nekog zločina nekim ranijim zločinima, a Srebrenica je definitivno NAJVEĆI na ovim prostoriima unazad pola vijeka i za njega ne da nema oravdanja no me stid i sramota što su to učinjeli ljudi koji sebe nazivaju hrišćanima, nema sreće.

    Jedino što vidim kao pozitivno je to što vas je sve manje i manje, i nadam se da nećete na svoju djecu prenijeti mržnju kojom ste zadojeni. Valjda će vas ovaj, kakav takav, obrazovni sistem i sredstva masovne komunikacije spriječiti da prenesete na mlade naraštaje nerazumni strah i mržnju prema drugim nacijama.

  14. #189
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    voljela bi sad da cujem neke forumashe sto su branili Gotovinu,da nije krivac,da je nepravedno osudjen,da vidim sta ce reci za Ratka?!
    je li i on nevin ili je kriv sto je Srbin,a Ante je Hrvat pa nije kriv???

  15. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jedino što vidim kao pozitivno je to što vas je sve manje i manje, i nadam se da nećete na svoju djecu prenijeti mržnju kojom ste zadojeni. Valjda će vas ovaj, kakav takav, obrazovni sistem i sredstva masovne komunikacije spriječiti da prenesete na mlade naraštaje nerazumni strah i mržnju prema drugim nacijama.
    bogami se meni sve to cini kao jedno veliko zatisje pred buru..nebi se smio zaklet' da opet nece puc' neko njesra za nekih 30/50 god. ali bi iskreno volio da do toga ne dodje nikad..

  16. #191
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Samo da se razumijemo... ne podrzavam genocid u Srebrenici, a genocid se desio. Zasto se desio necu da ulazim u to, jer najbolje znaju zasto tadasnje muslimanske sa jedne i srpske vlasti sa druge strane koje se nisu mogle dogovoriti oko razmjene zarobljenika i uvoza ulja, brasna, municije i oruzja... Tri godine sam radio sa covjekom koji se preko dana borio protiv muslimana a uvece im sleperima vozio ove potrebstine i to tipa litar ulja 50maraka dzak brasna 500maraka...

    Ratko Mladic je Prodat... druge rijeci za ovo djelo nemam... Njegova vojska je chuvala izbjeglicke konvoje i kampove od balijskih nozeva... Otvorio je tampon zonu kako bi srpski zivalj mogao da pobjegne za Srbiju i za CG... Da nije bilo njega vojske Republike Srpske Krajine i dobrovoljachkih odreda sigurno bi 30-50 hiljada srba bilo pod zemljom... Jedini pravi srpski junak...
    hahahahahahahhaha...

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne znam dje si ti vidio da sam ja zadojen mrzhnjom... Nego ti mene nisi skontao. Ako dan pred dolazak predstavnice EU oni uhapse polu shlogiranog, nepokretnog covjeka kao ratnog zlocinca i tim kupe kandidaturu a sve ove godine su ga krili shta onda... Prije 16 godina nije ni za koga bio ni ubica ni monstrum... nego heroj... Da su Srbi dobili rat druga bi pricha bila... Pobjednici pishu istoriju, samo shto vi "nemate zheludac" za istoriju. A druga stvar nisam ni iz kakvog korpusa vec sam Crnogorac a ne Srbin ni prosrpski raspolozen... nisam cak ni hriscanin ako je do toga...

    Ja mislim da ovaj covjek nije zaklao ni jednog muslimana, klali su drugi na desetine i silovali... Zashto ne odgovaraju ponaosob... nego on cje sad u Hag i to je to, zavrsena pricha, a ljudi koji su radili lichno te gnusne zlochine uzhivaju sa svojim familijama... ma daj nijesmo djeca
    One Ring to Rule them all...

  18. #193
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Malo su se zajebali ako misle da će im pomoć ovo što... Uhapsili Sloba - 'veliki korak ka EU', Radovana - 'veliki korak ka EU', Ratka - 'veliki korak ka EU'... Neće biti kraja ovome, tražiće se neko drugi...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  19. #194
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by silver View Post
    voljela bi sad da cujem neke forumashe sto su branili Gotovinu,da nije krivac,da je nepravedno osudjen,da vidim sta ce reci za Ratka?!
    je li i on nevin ili je kriv sto je Srbin,a Ante je Hrvat pa nije kriv???
    Ante je Hrvat i vjerovatno je kriv al ne možeš da porediš njegovu odgovornost i krivicu sa odgovornošću i krivicom Ratka Mladića. Mogla bi da porediš odgovornost Gotovine i onog Ojdanića ili Strugara. Za monstruma Mladića bolje bi bilo poređenje sa Dinkom Šakićem, ako uopšte znaš ko je on. Evo da ti pomognem Šakić je bio komandant Jasenovca.

  20. #195
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehehehehe,klasika.
    Ovako,drugari.Za početak,nemojte da se pravimo blesavi-srpska vlast,vlada,vojska,name it,je svo vrijeme znala gdje se krije ovaj humanitrani radnik.Samo su čekali trenutak da ga izruče,moguće u dogovoru sa njim.Pa zbog njega su poginula,odnosno ubijena,ona dva momka u Pančevu,čini mi se,na služenju vojnog roka.
    Dalje,što se tiče Mladića kao čovjeka,generala,oficira,tenisera,kuvara,ne znam ni ja čega ne-on je kao prvo kukavica.Ogromna kukavica.Čovjek je godinama granatirao Sarajevo,ubijajući i muslimanske i srpske civile i nije skupio muda da uđe u njega.Dalje,kad je toliko mudo,što nije izvršio samoubistvo nego je pao u ruke stranim dušmanima i domaćim izdajnicama?Šta,nije mogao da dođe do pištolja?Zaboravio je da ga napuni?Zna on dobro da mu ništa neće faliti u Hagu.I,naravno,čovjek je neviđeni zločinac.Kako može da se dogodi ubistvo 8000,6000,2000,nije važno zarobljenika da za to ne sazna vrhovni komandant srpskih snaga?
    Srbi moraju da shvate da je taj čovjek jedan od onih koji su je svijetu predstavili kao zemlju fašista,mesara,primitivaca.Znači on zaslužuje doživotnu samo zbog štete nanijete Srbiji i Srbima,da ne pominjemo ratne zločine.Tako da vam ne pale te fore 'on je uhapšen,a ovaj ili onaj koji su klali Srbe nisu'.On je zaslužio hapšenje samo zbog štete nanijete srpskom narodu,ako ništa drugo.Ali,jebiga,Srbi su samo još jedan napaćeni,iskompleksirani balkanski narod,kao i mi ostali,koji po cijenu lobotomije imaju potrebu da stvaraju svoje heroje i mitove i ubijeđenja da bi sada bili prva sjetska sila da se ostatak svijeta nije urotio protiv njih.
    Raise my hammer,take my aim

  21. #196
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihael View Post
    udruzenim snagama mupa i bia-e u specijalnoj i pazljivo isplaniranoj akciji uvacen slogirani chichica od 70 godina
    Bogomi ga nije lako bilo nac, isto se kod strica krio...

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Malo su se zajebali ako misle da će im pomoć ovo što... Uhapsili Sloba - 'veliki korak ka EU', Radovana - 'veliki korak ka EU', Ratka - 'veliki korak ka EU'... Neće biti kraja ovome, tražiće se neko drugi...
    naravno..sad se trazi Hadzic. bez njega ce slabije u EU..

  23. #198
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Niksic/Moskva
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ante je Hrvat i vjerovatno je kriv al ne možeš da porediš njegovu odgovornost i krivicu sa odgovornošću i krivicom Ratka Mladića. Mogla bi da porediš odgovornost Gotovine i onog Ojdanića ili Strugara. Za monstruma Mladića bolje bi bilo poređenje sa Dinkom Šakićem, ako uopšte znaš ko je on. Evo da ti pomognem Šakić je bio komandant Jasenovca.
    hm... vjerovatno. Ante je sigurno kriv jer je osudjen. Trenutno je Ratko vjerovatno kriv
    A ako cemo da stepenujemo zlocine onda ni Ratko niije primaci Sakicu
    ...Sve su srpske zemlje vezane u čvore
    A biće još teže i biće još gore...

  24. #199
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam mislio da Mladic moze bit heroj samo ljudima koji nemaju sredstva informisanja (novine, internet, televizija...) ali vidim da ih ima ovdje kojima je on heroj i pored toga sto je pobio toliko civila u Srebrnicu

  25. #200
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    naravno..sad se trazi Hadzic. bez njega ce slabije u EU..
    Izmisliće oni novog poslije njega
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

Page 8 of 19 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ratko Mladic "zasluzio" svoju TV seriju
    By Vukasin Micunovic in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 24-02-10, 14:13
  2. Bebu MADONE oteo Ratko Mladic
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 19-08-09, 21:00
  3. Uhapshen V.B. - ovo nam dodje nesto kao breaking news:)
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 63
    Last Post: 28-09-07, 13:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •