Page 26 of 62 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1547

Thread: Prava religija!

  1. #626
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dawud je preveliki Musliman da bi tako pricao. Ako je Dawud, onda je dosao samo sa ciljem da troluje. A nadam se da je pametniji od toga jer ako je stvarno dawud, ne gine mu ban zbog trolovanja.
    Pomislio sam da je gaul jer gaul voli da provocira. Nadao sam se da je on, zbog northman-a, ne zbog sebe. Jer mi je nepojmljivo da Hriscanin ima obraza ateisti da kaze da je nelogican. Kao da sam upao u zonu sumraka gdje je crno postalo bijelo, i obratno, a svi se prave kao da je to potpuno normalno.
    Dawud je jevrej.
    Zašto si mislio da sam neki gaul, a ne northman?

    Ti kao nevjerujući,zašto si tako agresivan prema vjerujućima. Posebno prema Hrišćanima?
    To jeste nelogično, jer vjerujući može samo sažaljevati tvoj stav i truditi se da ti pomogne, dok ih ti mrziš. Vidiš da je nelogično, jer nema nikakvog smisla tvoja agresivnom prema nečijoj vjeri u Boga.

  2. #627
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Cetvrti put. I dalje bez pokusaja racionalnog objasnjenja. Toliko o logici.
    Objasnjeno je, u temi predvidjenoj za to. Sem ako mi Hari nije obrisao postove.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  3. #628
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by northman View Post
    Dawud je jevrej.
    Zašto si mislio da sam neki gaul, a ne northman?

    Ti kao nevjerujući,zašto si tako agresivan prema vjerujućima. Posebno prema Hrišćanima?
    To jeste nelogično, jer vjerujući može samo sažaljevati tvoj stav i truditi se da ti pomogne, dok ih ti mrziš. Vidiš da je nelogično, jer nema nikakvog smisla tvoja agresivnom prema nečijoj vjeri u Boga.
    Ti kazes da sam agresivan. To je tvoje misljenje, ne znaci da je ispravno.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #629
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Da, vidis sad koja je razlika izmedju vjernika i ateiste?
    Znam ja dobro razliku izmedju vjernika i ateiste. Nikad nije bilo dileme oko toga kod mene.

    Inace, 'vjerovati' ima vise znacenja, ne samo religijsko. Vjerovati nekome i vjerovati u nesto su razlicite stvari.
    Last edited by VanjaTheMan; 25-07-11 at 01:19.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. #630
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Znam ja dobro razliku izmedju vjernika i ateiste. Nikad nije bilo dileme oko toga kod mene.
    Da, ti ''si'' ateista, ti sumnjas, i sumnjao bi i da si na mom mjestu. Sjutra bi ti neko rekao da te zena prevarila i u tebi stvorio sumnju. Sumnja radja sumnju. Unisti nesto prelijepo.

    A ja ti vjerujem da nisi. Pa i ako mozda jesi. Jer sam ja vjernica i biram da ti, gle cuda, vjerujem.

    @Pobro, pitaj Vanju.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  6. #631
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by northman View Post
    Odin je mrtav bog, kako možeš da vjeruješ u Odina,a ne u Hristosa.
    kako ti možeš da vjeruješ u Isusa, a ne u Odina,Zevsa ili Jupitera ? Oni su čak bili daleko logičniji


    Na pitanje kako je nastao neki od bogova stari Nordijac,Grk,Rimljanin ili Egipćanin će da ti izdeklamuje njegovo porodično stablo, kako mu je majka podnosila trudnoću i kako se zvala babica koja je vršila porođaj. Dok ti tvrdiš da je bog sam sa vanbračnim sinom.

    Muslimani i Jevreji tvrde da je bog sam i usamljen(da nikada nije imao poroda) i da je imao podparola
    Last edited by Rakun; 25-07-11 at 15:44.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #632
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by northman View Post
    Prava religija je Hrišćanska, pravoslavna. Jedini put ka Svetom Gospodu i raju nebeskom.
    Gaule, ovo što si napisao se graniči sa fašizmom, o religiozni čovječe.
    Last edited by Danaida; 25-07-11 at 18:15.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  8. #633
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    Gaule, ovo što si napisao se graniči sa fašizmom, o religiozni čovječe.
    To sam ja napisao , a ne on.
    Je li ovo neki štos koji izvodite sa novim forumašima, prozivate ih raznim imenima?

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    kako ti možeš da vjeruješ u Isusa, a ne u Odina,Zevsa ili Jupitera ? Oni su čak bili daleko logičniji


    Na pitanje kako je nastao neki od bogova stari Nordijac,Grk,Rimljanin ili Egipćanin će da ti izdeklamuje njegovo porodično stablo, kako mu je majka podnosila trudnoću i kako se zvala babica koja je vršila porođaj. Dok ti tvrdiš da je bog sam sa vanbračnim sinom.

    Muslimani i Jevreji tvrde da je bog sam i usamljen(da nikada nije imao poroda) i da je imao podparola
    Kako bi to Hristos bio nelogičan, ili bar manje nelogičan od paganskih bogova.
    Geneologija Hristosa je bitna zbog toga što je Davidu Bog rekao da će se od njegove loze roditi mesija,spasitelj ljudi.
    Last edited by northman; 25-07-11 at 19:14.

  9. #634
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes jes to je trik Gaule. Nego dje ti je drugar Anders Bering Brejvik?
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  10. #635
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    Jes jes to je trik Gaule. Nego dje ti je drugar Anders Bering Brejvik?
    Neka bude, vjerovatno je uzalud išta reći drugačije. Pa čak i to da mi nije drug A.B.Brejvik.

  11. #636
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by northman View Post
    Kako bi to Hristos bio nelogičan, ili bar manje nelogičan od paganskih bogova.
    Neviđeno me nerviraju ljudi koji se predstavljaju velikim hrišćanima a ne znaju apsolutno ništa o svojoj religiji.Tvoj bog je bog opisan u starom zavjetu. PO ZADNJI PUT(NADAM SE) ISUS JE PO MITOLOGIJI U KOJU TI VJERUJEŠ SIN BOŽIJI A NE BOG (PROČITAJ BIBLIJU)
    Quote Originally Posted by northman View Post
    Geneologija Hristosa je bitna zbog toga što je Davidu Bog rekao da će se od njegove loze roditi mesija,spasitelj ljudi.
    1. Stari Zavjet je rije svega "sveta knjiga" Judeizma i dopusti da se u knjigu više razumije onaj koji ju je pisao od tebe i tebi sličnih. Jevreji i danas čekaju svog mesiju koji će doći sa apokalipsom
    2. To što hrišćani tumače tuđu knjigu kako njima odgovara nema veze sa najavom Isusa (u isto vrijeme zgodno preskaču da je Jahwe nazivao Davida svojim sinom)
    3. mitologija "paganski" bogova je daleko razrađenija današnjih religija, a ljudi prije nekoliko hiljada godina su nekoliko hiljada godina bliže datumu kada je po vama bog napravio zemlju (prije 6 hiljada godina)
    Na primjer prvi tragovi Hinduizma su nađeni datiraju oko 10000 BC (prije nastanka svijeta). Da li je "normalno vjerovati u svete knjige koje opisuju nastanak svijeta ili u svete knjige koje su pisane prije nastanka svijeta (ko ih je pisao ne znam)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #637
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Neviđeno me nerviraju ljudi koji se predstavljaju velikim hrišćanima a ne znaju apsolutno ništa o svojoj religiji.Tvoj bog je bog opisan u starom zavjetu. PO ZADNJI PUT(NADAM SE) ISUS JE PO MITOLOGIJI U KOJU TI VJERUJEŠ SIN BOŽIJI A NE BOG (PROČITAJ BIBLIJU)

    1. Stari Zavjet je rije svega "sveta knjiga" Judeizma i dopusti da se u knjigu više razumije onaj koji ju je pisao od tebe i tebi sličnih. Jevreji i danas čekaju svog mesiju koji će doći sa apokalipsom
    2. To što hrišćani tumače tuđu knjigu kako njima odgovara nema veze sa najavom Isusa (u isto vrijeme zgodno preskaču da je Jahwe nazivao Davida svojim sinom)
    3. mitologija "paganski" bogova je daleko razrađenija današnjih religija, a ljudi prije nekoliko hiljada godina su nekoliko hiljada godina bliže datumu kada je po vama bog napravio zemlju (prije 6 hiljada godina)
    Na primjer prvi tragovi Hinduizma su nađeni datiraju oko 10000 BC (prije nastanka svijeta). Da li je "normalno vjerovati u svete knjige koje opisuju nastanak svijeta ili u svete knjige koje su pisane prije nastanka svijeta (ko ih je pisao ne znam)
    Sveto trojstvo, mislim da ti ne ide od ruke njegovo shvatanje.

    Ovo pod 1.,2. i 3. je obično lupetanje, ne zaslužuje da se komentariše.
    Last edited by northman; 25-07-11 at 23:37.

  13. #638
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    To je ono kad su jedan i tri u isto vrijeme? Kako to nije nimalo kontradiktorno.

  14. #639
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    To je ono kad su jedan i tri u isto vrijeme? Kako to nije nimalo kontradiktorno.
    Nimalo nije kontradiktorno. Bog je svemoguć i kao takvome svemu mu priliči i sve mu je moguće uraditi.

  15. #640
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by northman View Post
    Dawud je jevrej.
    David je jevrej, a Ibn Dawud je jedan od najjačih pisaca hadeta
    Quote Originally Posted by northman View Post
    Zašto si mislio da sam neki gaul, a ne northman?
    Ja sam jedini koji ne misli da si Gaul ili Sinan A.K.A. Dawud. Ja mislim da si aleterego Raquel
    1. Da si Gaul nadzirao bi se barem dio one gaulove BR pameti, pošto je čovjek imao izuzetnih postova (BC=Before Christ ; BR=Before Raquel)
    2. Sinan bi prije izvršio Hara-kiri čačkalicom nego što bi veličao Hrišćanstvo
    3. svaki post ti sadrži jednu do dvije rečenice koje služe kao uvertira za Raquel

    Quote Originally Posted by northman View Post
    Ti kao nevjerujući,zašto si tako agresivan prema vjerujućima. Posebno prema Hrišćanima?
    Predpostavka je da mu je pravo ime Vanja čime zaključujemo da je rođen u hrišćanskoj porodici
    a ti da si pravi vjernik znao bi onu Isusovu "zašto vidiš trun u oku brata svoga, a ne vidiš balvan u oku svome"
    Normalno je da se Ateista sa hrišćanskim precima više koncentriše da prvo očisti svoje dvorište. Ameri to zovu Hard Love
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #641
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by northman View Post
    Sveto trojstvo, mislim da ti ne ide od ruke njegovo shvatanje.

    Ovo pod 1.,2. i 3. je obično lupetanje, ne zaslužuje da se komentariše.
    Idijotluk zvani "sveto trojstvo" se ne pominje apsolutno niđe u Bibliji. (to je izmišljeno oko 300 god. , a dobilo konačan oblik oko 500 godine)
    U cijelom Novom zavjetu Isus naziva boga SVOJIM OCEM
    Last edited by Rakun; 26-07-11 at 00:00.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #642
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ja sam jedini koji ne misli da si Gaul ili Sinan A.K.A. Dawud. Ja mislim da si aleterego Raquel
    1. Da si Gaul nadzirao bi se barem dio one gaulove BR pameti, pošto je čovjek imao izuzetnih postova (BC=Before Christ ; BR=Before Raquel)
    2. Sinan bi prije izvršio Hara-kiri čačkalicom nego što bi veličao Hrišćanstvo
    3. svaki post ti sadrži jednu do dvije rečenice koje služe kao uvertira za Raquel
    Moguce da si u pravu. Postovi su mu/joj ocigledni spam dizajniran da na njih odgovori ateista. Nakon cega se logicno javlja Raquel da odgovori na post ateista. Tako da moze i to da bude. Ja sam prvobitno pomislio da je gaul jer mi je previse glupo da forumas koji nije banovan napravi drugi profil samo da bi trolovao; i zato sto je gaul jednom postovao jedan Vikingski napjev iz filma 13-i ratnik, a sad imamo forumasa pod nickom northman sa avatarom Vikinga. Jos jedan trag koji me uputio na to da je gaul je to sto je Raquel kritikovala jedno northmanovo misljenje, na koje je on odgovorio nadmeno, ne priznajuci ociglednu gresku, u gaulovom stilu. Naravno, moguce je da je i sve to Raquel pokupila ali ne bih joj dao toliko zasluga. Vjerovatnije je da je gaul i da Raquel to zna. Ko god da je, ovdje je da bi trolovao/la.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Predpostavka je da mu je pravo ime Vanja čime zaključujemo da je rođen u hrišćanskoj porodici
    Pretpostavka je pogresna
    Vanja mi je nadimak.
    Last edited by VanjaTheMan; 26-07-11 at 00:35.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #643
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Moguce da si u pravu. Postovi su mu/joj ocigledni spam dizajniran da na njih odgovori ateista. Nakon cega se logicno javlja Raquel da odgovori na post ateista. Tako da moze i to da bude. Ja sam prvobitno pomislio da je gaul jer mi je previse glupo da forumas koji nije banovan napravi drugi profil samo da bi trolovao; i zato sto je gaul jednom postovao jedan Vikingski napjev iz filma 13-i ratnik, a sad imamo forumasa pod nickom northman sa avatarom Vikinga.
    I ja sam pisao pasuse iz desetina hadeta. Pa ne znači da gajim naročitu ljubav prema njima.

    I jednu pjesmu nekog arapskog pjesnika(vjerovatno znaš koju) što znači da upražnjavam to što je u njoj opisano

    northmanovi postovi me nevjerovatno podsjećaju na to kako bi Dawudovi izgledali da mu ne radi taster CTRL i desni klik miša. Sinane dobro doša u Hrišćanstvo i donesi kompjuter na servis
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #644
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Dawud nije banovan za stalno, samo je dobio slobodne dane. Potvrdio admin.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #645
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Moskva
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jasno mi je da neko vjeruje, pa i smatra da bog postoji, ali da vjeruje u svaku nebulozu koja je napisana u Bibliji, Kuranu, Tori ...dje vec, je ravno apsurdu. To "Svete" knjige su napisali ljudi, nije ih bog poslao faxom nama na zemlju. Samo jos treba neko da se pojavi sa "Crvenkapom" i siri ucenje o Bogu -Lovcu, i Dja'olu-Vuku. Da li stvarno covjek pri cistoj svijesti i zdravoj pameti moze da vjeruje u bespolno zacece, u Akrobatu - koji je nestao nakon smrti....Dje nestade onaj kralj sto je posavio je ovaj podforum i onaj Dawud, da se malo smijem
    Zena ima PROBLEM za svako RJESENJE

  21. #646
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.imdb.com/title/tt0815241/
    Simpatičan, eto za ove vjerujuće malo dinamike da im unese.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  22. #647
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VISOKAAA View Post
    Jasno mi je da neko vjeruje, pa i smatra da bog postoji, ali da vjeruje u svaku nebulozu koja je napisana u Bibliji, Kuranu, Tori ...dje vec, je ravno apsurdu. To "Svete" knjige su napisali ljudi, nije ih bog poslao faxom nama na zemlju.
    Pa na neki način i jeste, ne bukvalno faksom,ali porukom od njega sigurno. Mosije je na sinajskoj gori je bukvalno dobio kamene tablice (pale mu sa neba) na kojima su napisane zapovjedi. Kuran je Muhamedu prenio jedan od meleka,kao poruku od Alaha. Novi Zavjet je napisan na osnovu neposrednog svjedočenja apostola o životu i djelu Isusa Hrista i prenijeli direktno poruku od boga.
    Naravno ovo treba da podigne autoritet samog sadržaja svete knjige, pa odatle i vjerovanje u njenu nepogriješivost.

  23. #648
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Neviđeno me nerviraju ljudi koji se predstavljaju velikim hrišćanima a ne znaju apsolutno ništa o svojoj religiji.Tvoj bog je bog opisan u starom zavjetu. PO ZADNJI PUT(NADAM SE) ISUS JE PO MITOLOGIJI U KOJU TI VJERUJEŠ SIN BOŽIJI A NE BOG (PROČITAJ BIBLIJU)
    Jes, crnjaku, no sin sebe, tj svoj sin.
    Ne bulazni vise na slicne nacine, ako mogu da te zamolim.
    Osnovne postavke ti ne valjaju, ali igraj se ti malo. Samo nemoj ''po poslednji put'', ne valja.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  24. #649
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dawud nije banovan za stalno, samo je dobio slobodne dane. Potvrdio admin.
    Radi savjest, fino.
    Radi i admin, jos finije.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  25. #650
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Radi savjest, fino.
    Radi i admin, jos finije.
    Nije meni potvrdio, nego je odgovorio na pobrov komentar: https://forum.cdm.me/showthread.php?...78#post2306078

    Quote Originally Posted by Celt View Post
    Pa na neki način i jeste, ne bukvalno faksom,ali porukom od njega sigurno. Mosije je na sinajskoj gori je bukvalno dobio kamene tablice (pale mu sa neba) na kojima su napisane zapovjedi. Kuran je Muhamedu prenio jedan od meleka,kao poruku od Alaha. Novi Zavjet je napisan na osnovu neposrednog svjedočenja apostola o životu i djelu Isusa Hrista i prenijeli direktno poruku od boga.
    Nikad ti nije palo na pamet da je Mojsije mozda sam napisao tih 10 zapovjesti? Mislim, neke od zapovjesti su toliko glupe i primitivne da nikako ne mogu da se odnose na savremenog covjeka. Valjda bi bozje zapovjesti trebale da budu savrsene.
    Isto tako ti nikad nije palo na pamet da je Muhamed sam dosao na ideju o osnivanju Islama? A tek o Novom Zavjetu da ne pricam. Najvise nebuloza tu ima. Neposredno svjedocenje? Kako neko moze neposredno da posvjedoci da je Isusova majka bila djevica kad je bila trudna? Ljudi su znali da lazu i prije 2000 godina.
    Last edited by VanjaTheMan; 27-07-11 at 01:40.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

Page 26 of 62 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Šta je to religija?
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 124
    Last Post: 16-06-09, 13:56
  2. koja je religija za vas
    By big giant head in forum Religija i filozofija
    Replies: 44
    Last Post: 22-10-06, 13:47
  3. Zene i religija...
    By renaissance in forum Religija i filozofija
    Replies: 1
    Last Post: 19-03-06, 05:54
  4. Komunizam kao religija
    By Bonja the Zmaj in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 05-03-05, 13:31
  5. Religija
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 46
    Last Post: 25-10-04, 09:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •