Results 1 to 19 of 19

Thread: put za zabljak

  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default put za zabljak

    kad ste isli za zabljak preko savnika, putovali ste putem x ili y? napomena: ovo se ne odnosi na ovaj novi put nego na period prije njega
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	savnik - zabljak.jpg 
Views:	61 
Size:	91.9 KB 
ID:	58152  
    this is pointless

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    http://imageshack.us/photo/my-images...nikzabljak.jpg

    kliknite odje da je uvecate jer ne znam sto je sa ovim cdm atacmentima
    Last edited by primarius; 21-05-11 at 12:56.
    this is pointless

  3. #3
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Odje imas dva Y. Odluci se.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  4. #4
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Hum. Nije ni jedan od Y-na. Nego X. Ako ides iz NK. A ako ides sa Nojevih ostrva, ne bih ti znao rec. Vjerovatno isto.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Odje imas dva Y. Odluci se.
    dva y sam stavio misleci da se ide desno do boana pa skrece gore a ne produzava desno put mioske. hvala na odgovoru
    this is pointless

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Idi tim zutim, bi trebao da bude prohodan. Tim sivim, ko zna kad i ko je prosao.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ima li jos ko odgovor
    this is pointless

  8. #8
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno X. Preko Mljetička.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno... Mozemo li ovako... Evo izgubio sam opkladu, placam taj ruchak, ti si u pravu. Uopshte ne znam kako se upustih u raspravu o ovome i ne znam shta hocesh da mi dokazesh, narochito ovim putem... NE UMIJE TI OVDJE NIKO BOLJE RECI O OVOME OD MENE... Ja ti rekoh vec, mozda si ishao 10-15 puta do Zabljaka, ali valjda cesh mi vjertovat' kad ti kazem da sam ja ishao 500 puta tuda, da Telenor ima 5-6 sajtova na tom potezu i svaki SAM JA RADIO, tesko da je iko odavde ishao od Mioske preko Krnje Jele, a mogu se zaklet' u zivot da je vrlo, vrlo malo ljudi bilo na Mljetichak ukljuchujuci i TEBE, da sam bio i na Duzi i na Petnjicu i na Poshcenje, drug moj dobar Tripko Karadzic je otvorio hotel tu (treba li da navodim koliko sam puta ostae' u taj hotel jer nismo bili u stanju da se vratimo za Pgd), odakle se ide kroz kanjon i bla bla bla...
    DA PONOVIM JOSH JEDNOM i time cu da zavrshim ovo... Od Shavnika kad se ide "starim putem" (ne novim) do raskrcnice dje se skrece za Mljetichak i pravo za Boan, put je sa jednom kolovoznom trakom i tesko se mimoilazish saaa kamionom recimo... Prije te raskrsnice imash raskrsnicu za Duzi, Petnjicu i ostala sela i tuda se ide do kanjona Komarnice... inache tuda mo'sh i za Pluzine, al' da ne duzim sad. "Gornji put" kako ga ti nazva je preko Mljetichka, kraci je, jedna kolovozna traka i u vrlo je loshem stanju. Izlazi malo prije skretanja za Njegovudje...
    "Donji put" od te raskrsnice je za Boan i do Boana je sa 2 kolovozne trake... na Boan se ukljuchuje put od Mioske preko Krnje Jele i hotel o kojem si ti prichao je na tom putu. Da bi doshao do hotela na Boan MORASH SKRENUT' na put za Krnju Jelu i hotel je jedno po' kilometra od te raskrsnice. Dakle, autobus koji pokupi putnike ispred hotela na Boan, MORA SE VRATIT NAZAD da bi ishao dalje za Zabljak. Od Boana do Bukovice, put je iste kategiorije kao ovak preko Mljetichka i u ochajanom je stanju... uostalom kao i do Zabljaka, stalno ga krpe.
    Autobusi idu i jednim i drugim putem ALI MNOGO, MNOGO CHESHCE OVIM PREKO BOANA... AMIN... Ne interesuju me nikakve karte i ne interesuje me nikakvi likovi koji su tuda proshli turistichki. Ja ti kazem i PONAVLJAM da pojma nemash o chemu prichash i zavrshena je pricha. Ja sam izgubio opkladu nije nikakv problem, ti si u pravu... Pretpostavljam da si i vidio da hotel Lokve nisu u Mojkovac nego u Rozaje... A yeb'o te... ovo je sad ka' da ja tebe ubjedjujem neshto iz rimskog prava...

  10. #10
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ovo skretanje za njegovudje ti ne znam dje je posto tuda ne prolazi moj put a ni tvoj no ide na bukovicu, savin kuk i zabljak. poenta moje price je bila da ja nisam isa ni busom ni kombijem ni kolima tvojim putem nego mojim, ja tako i dalje mislim. ima li ko odje sa zabljaka da rijesi misteriju? a za rucak cemo lako
    this is pointless

  11. #11
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    mljetičak
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    koliko nepotrebne prdnjave ..stava x uzas....

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    ovo skretanje za njegovudje ti ne znam dje je posto tuda ne prolazi moj put a ni tvoj no ide na bukovicu
    Ovo ti je samo jedaan dokaz vishe da nemash blage o chemu prichash...

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Ovo ti je samo jedaan dokaz vishe da nemash blage o chemu prichash...
    sto ti znaci ovo aj objasni mi
    this is pointless

  15. #15
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako ste se uradiliiiiiiiiiiiiii
    Kako Vaša bolest ?

  16. #16
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ma yebo mene boan i krnja jela...
    this is pointless

  17. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahhahahah :lolblue: odlicno!
    Kako Vaša bolest ?

  18. #18
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Nevjerovatno... Mozemo li ovako... Evo izgubio sam opkladu, placam taj ruchak, ti si u pravu. Uopshte ne znam kako se upustih u raspravu o ovome i ne znam shta hocesh da mi dokazesh, narochito ovim putem... NE UMIJE TI OVDJE NIKO BOLJE RECI O OVOME OD MENE... Ja ti rekoh vec, mozda si ishao 10-15 puta do Zabljaka, ali valjda cesh mi vjertovat' kad ti kazem da sam ja ishao 500 puta tuda, da Telenor ima 5-6 sajtova na tom potezu i svaki SAM JA RADIO, tesko da je iko odavde ishao od Mioske preko Krnje Jele, a mogu se zaklet' u zivot da je vrlo, vrlo malo ljudi bilo na Mljetichak ukljuchujuci i TEBE, da sam bio i na Duzi i na Petnjicu i na Poshcenje, drug moj dobar Tripko Karadzic je otvorio hotel tu (treba li da navodim koliko sam puta ostae' u taj hotel jer nismo bili u stanju da se vratimo za Pgd), odakle se ide kroz kanjon i bla bla bla...
    DA PONOVIM JOSH JEDNOM i time cu da zavrshim ovo... Od Shavnika kad se ide "starim putem" (ne novim) do raskrcnice dje se skrece za Mljetichak i pravo za Boan, put je sa jednom kolovoznom trakom i tesko se mimoilazish saaa kamionom recimo... Prije te raskrsnice imash raskrsnicu za Duzi, Petnjicu i ostala sela i tuda se ide do kanjona Komarnice... inache tuda mo'sh i za Pluzine, al' da ne duzim sad. "Gornji put" kako ga ti nazva je preko Mljetichka, kraci je, jedna kolovozna traka i u vrlo je loshem stanju. Izlazi malo prije skretanja za Njegovudje...
    "Donji put" od te raskrsnice je za Boan i do Boana je sa 2 kolovozne trake... na Boan se ukljuchuje put od Mioske preko Krnje Jele i hotel o kojem si ti prichao je na tom putu. Da bi doshao do hotela na Boan MORASH SKRENUT' na put za Krnju Jelu i hotel je jedno po' kilometra od te raskrsnice. Dakle, autobus koji pokupi putnike ispred hotela na Boan, MORA SE VRATIT NAZAD da bi ishao dalje za Zabljak. Od Boana do Bukovice, put je iste kategiorije kao ovak preko Mljetichka i u ochajanom je stanju... uostalom kao i do Zabljaka, stalno ga krpe.
    Autobusi idu i jednim i drugim putem ALI MNOGO, MNOGO CHESHCE OVIM PREKO BOANA... AMIN... Ne interesuju me nikakve karte i ne interesuje me nikakvi likovi koji su tuda proshli turistichki. Ja ti kazem i PONAVLJAM da pojma nemash o chemu prichash i zavrshena je pricha. Ja sam izgubio opkladu nije nikakv problem, ti si u pravu... Pretpostavljam da si i vidio da hotel Lokve nisu u Mojkovac nego u Rozaje... A yeb'o te... ovo je sad ka' da ja tebe ubjedjujem neshto iz rimskog prava...
    Au, kolika usta imas. Znas ti da ima ljudi koji su i prije tebe radili u, prije nego sto si poceo u Telenor, ProMonte? Ljudi koji su zivot po terena ostavljali, znali svaki kamen dje se nalazi, koji su bolje put znali nego AMSCG itd itd? Polako, nisi jedini.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    obzirom da sam ja pokrenuo ovu prichu red je da se izvinim jer ocigledno nisam u pravu. bio sam ubijedjen da autobus dolazi do boana i vraca se na glavnu raskrsnicu mljeticak lijevo - boan desno pa nastavlja za savnik ili zabljak. izvinjenje kozmiku.
    this is pointless

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I:Zabljak !!
    By Oslic in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 21-11-09, 19:59
  2. zabljak
    By Girl_from_Tomici in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-12-06, 07:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •