Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 75

Thread: P: Renault Megan 1.9 dci

  1. #26
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Refresh...

  2. #27
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    aktuelno......

  3. #28
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne moze bit ljepse, ekonomicnije i jeftinije auto od ovoga. preporuke!!!

  4. #29
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    aktuelno......

  5. #30
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    spusti malo cijenu i imas kupca

  6. #31
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Nije problem da se spusti malo, ti dodji da pogledas auto pa se mozemo dogovorit oko malog spustanja cijene

  7. #32
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1.9 dci odlicna masina,1.5 dci svaka verzija je manje-vise losa,moj je otisao bukvalno u "smece" na 160.000 km

  8. #33
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i oces li mu spustati cijenu

  9. #34
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bih da kupim megana, ali malo mi je skup , ipak je 2004godiste, sad mi je umakao jedan iz tendera za 4300, s tim sto je bio 1.5dci, isto godiste, cetvoro vrata

  10. #35
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Steta sto ti je umakao, ali ko zna mozda i sreca, jer je pitanje u kakvom je stanju bio za te pare...

  11. #36
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ti kazem, spusti mi cijenu i da uzmem to tvoje ))))

  12. #37
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    I ja tebi kazem dodji da vidis auto pa se mozda i dogovorimo oko malog korigovanja cijene

  13. #38
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    predlog: 5200e i dogovorena trgovina

    i free refersh ako nije
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #39
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Znash kako vele: ispod Mire 300 vire :P

    Provjeri ti ovo dobro Madjo, isto je to Mira

  15. #40
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Cisto sumnjam da bi i 5200 njoj odgovaralo, mada ga ni ja nebih dao za te pare :P
    Mada ispod mire 300 vire :P

  16. #41
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ada, to je mozda i nauchno dokazano

  17. #42
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvi Megani ja se zamalo zeznuh pa da uzmem nekog... lijep, udoban...pffff srecom me odgovrise svi majsotir, poznanici, forumi... Nema auta 2004 god. koje mos uzet za te pare!! Meni to govori dovoljno o njegovom kvalitetu!!!

  18. #43
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by markomiha View Post
    Kakvi Megani ja se zamalo zeznuh pa da uzmem nekog... lijep, udoban...pffff srecom me odgovrise svi majsotir, poznanici, forumi... Nema auta 2004 god. koje mos uzet za te pare!! Meni to govori dovoljno o njegovom kvalitetu!!!
    Taj Megan je (ako se izuzmu problemi sa elektronikom) prilicno pouzdan auto A to sto nas narod vise voli da slusa raznorazne "strucnjake" i "majstore", umjesto da vjeruje mnogobrojnim testovima i izvjestajima o kvalitetu i pouzdanosti raznih specijalizovanih i referentnih institucija - to je vec problem naseg mentaliteta...Nas narod ce radije da plati 7000 jednog Passata ili Goljfa iz 2001, sa 4 puta vracanom kilometrazom i ko zna koliko stotina hiljada kilometara iza sebe - nego da kupi, recimo, Megana iz 2007, sa predjenih nepunih 100 000 km i servisnom knjizicom, u perfektnom stanju...

    P.S.Redizajn Megana (od 2006. godine) je jos pouzdaniji i bolji auto - i SVAKO ko ISTA zna o automobilima ce ga preporuciti kao jako dobru kupovinu (a moze se naci za male pare)...

  19. #44
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zovem oglas za megana kad bivsi kolega.. Dodjem da uzmem megana da vodim kod majstora a coek me vec odgovara od kupovine.. "Nemoj to da uzimas, poslusaj me, uzmi neku cetvorku neces se zajebat".. Posto su mi se megani svidjali, imaju masu vise opreme od cetvorke ipak se odlucih da ga povedem kod majstora.. Odem kod druga limara, inace dobro poznatog u grad Sase Rakcevica, koji odma pocne da negoduje.. "Ne znam kaze za motore i mehaniku al radio sam nekoliko i mogu ti rec da su katastrofa!! Ljeti im se i naduse plasticni blatobrani pa skripe vrata kao neke kante" - kad ono stvarno i lijeva i desna krc krc, krc krc.. Uzas!! Povedem ga kod mog dobrog mehanicara Madja Milacica u zagoric (preporuka za obojicu ako kome treba).. "Odlicne kaze masinice ali problem sa pumpom, letecim lezajem, pumpom ovom pumpom onom, trapovima.. Kad to pocne da crkava budi spreman na trosak... ma nemoj to da uzimas, nije to za tebe!!" ..
    I jedan i drugi nisu "majstori" pod znacima navoda vec su dobro poznati gradski majstori a garantujem ti da ce se neko ovdje znati da potvrdi o kakvim majsotrima pricam...
    Meni su njihovi savjeti za kola..limarija-mehanika.. kao bog i batina!!!

  20. #45
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,530
    Thanks Thanks Given 
    5,410
    Thanks Thanks Received 
    3,890
    Thanked in
    1,536 Posts

    Default

    940e drugar platio, nesto mu bilo crklo. isto 1.9dci i ruku na srce taj 1.9 je tri put gori od 1.5. No ne mora da znaci da ce i ovome ali sto veli moj otac nema tu auta kad je ono nakon 4 godine 2.5k pa da ga dovedu, prevedu, zarade minimum hiljadu ispadne 5k.

    srecna prodaja

  21. #46
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    1,515
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    JA nesto razmisljam pemotavam film , koliko se ja sjecam iz zadnjeg gledanja oglasa auto 2004 god iz klase renault megana mozes svako da uzmes u rasponu novca od 4500 do 6000e , lise golfa. Sto znaci da su sva auta losa lise golfa .

  22. #47
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Iz mog iskustva Renault nije loshe auto, mada sam ja vozio novije Renault-e koji nisu bili stariji od 5 godina i nijedan nije imao kilometrazu vecu od 100.000. (Clio II, Clio III, Modus), sve benzinci. Znam da fale ovaj 1.5 dci motor kao jedan od najshtedljivijih motora u automobilskoj industriji uopshte. Ne smatram da treba puno uporedjivat Golfove i Megane (iako su to auta iz iste klase) zbog razlike u cijeni. Kad su novi, jedan takav 1.5 dci Megane je oko 16-17 hiljada, dok takvog Golfa ne mosh uzet ispod 20 hiljada. Znachi odmah je u startu 20% skuplji auto. Valjda ta razlika u cijeni govori neshto, i da je bolja limarija, i da je bolje auto.. Ja smatram da je Renault dobar auto za pare koje se nudi i da opravdava cijenu. Nije bezveze recheno: kolko para - tolko muzike.

  23. #48
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by markomiha View Post
    Zovem oglas za megana kad bivsi kolega.. Dodjem da uzmem megana da vodim kod majstora a coek me vec odgovara od kupovine.. "Nemoj to da uzimas, poslusaj me, uzmi neku cetvorku neces se zajebat".. Posto su mi se megani svidjali, imaju masu vise opreme od cetvorke ipak se odlucih da ga povedem kod majstora.. Odem kod druga limara, inace dobro poznatog u grad Sase Rakcevica, koji odma pocne da negoduje.. "Ne znam kaze za motore i mehaniku al radio sam nekoliko i mogu ti rec da su katastrofa!! Ljeti im se i naduse plasticni blatobrani pa skripe vrata kao neke kante" - kad ono stvarno i lijeva i desna krc krc, krc krc.. Uzas!! Povedem ga kod mog dobrog mehanicara Madja Milacica u zagoric (preporuka za obojicu ako kome treba).. "Odlicne kaze masinice ali problem sa pumpom, letecim lezajem, pumpom ovom pumpom onom, trapovima.. Kad to pocne da crkava budi spreman na trosak... ma nemoj to da uzimas, nije to za tebe!!" ..
    I jedan i drugi nisu "majstori" pod znacima navoda vec su dobro poznati gradski majstori a garantujem ti da ce se neko ovdje znati da potvrdi o kakvim majsotrima pricam...
    Meni su njihovi savjeti za kola..limarija-mehanika.. kao bog i batina!!!
    Jedno je sigurno - kada iz tog Megana sjednes u Golfa 4, imas osjecaj kao da si sjeo u traktor.Naprosto BOLI koliko je Megan savremeniji, moderniji i ljepsi automobil...To je CINJENICA koju NIKO ne moze poreci - Megan je jednostavno za GENERACIJU moderniji i savremeniji auto od prastarog Golfa 4

    Sto se tice price o kvalitetu i pouzdanosti - ja vise vjerujem institucijama poput ADAC-a i TUV-a, nego li bilo kakvim "majstorima" A sve te institucije se apsolutno slazu oko jednog - NE MOZE Golf 4 star 10 godina i sa 4 puta vracanom kilometrazom biti bolji i pouzdaniji automobil od Megana starog par godina, sa nepunih 100 000 km na satu - NIKAKO, ali NIKAKO

  24. #49
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Niksic/Herceg Novi
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Madjoj View Post
    JA nesto razmisljam pemotavam film , koliko se ja sjecam iz zadnjeg gledanja oglasa auto 2004 god iz klase renault megana mozes svako da uzmes u rasponu novca od 4500 do 6000e , lise golfa. Sto znaci da su sva auta losa lise golfa .
    Odnosno da je nas narod zatupljen do koske po pitanju Volkswagena No dobro, ovdje su ljudi jos neinformisani, malo ko sa sigurnoscu zna da recimo, svaki Hondin model po pitanju pouzdanosti, kontrole kvaliteta i izrade jede za dorucak precjenjeni njemacki "narodni auto"...A tu su jos i Toyota, Lexus, Mazda, Acura, Infinity i td...

  25. #50
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih momku da kvarimo oglas jer sve ima svoje kao i svako auto ima svoju cijenu.Ako je kvalitetnijji Megan kao sto kazete zasto onda Megan iz 2007 2008 god kosta kao neki golf 4 npr iz 2002,nije to razlika u godinu dvije nego u mnogo vise godina,a pricamo o cifri od oko 5000e.nije to zasto je vw precijenjen kod nas,nego tako je i okolnim zemljama,jer ta kola dolaze iz nekih drugih zemalja pa ih ovdje prodaju po tim cijenama ne padaju sa neba.a inace sto se tice kvaliteta,povoznosti,i sl,uzmite najjb megan 1.9 dci i golf 4 t(di) sa istom opremom,megan godiste koje god moze i 2008 a golf 2002,i testirajte 1 dan,sve ti sto kazete,povoznost,ekonomicnost,preciznost,brzinu,it d itd....pa onda pricajte.U pitanju je kvalitet!

    Inace ovaj megan na sliku super izgleda.srecna prodaja!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P:M:prodajem Megan 1.9
    By mrva in forum Vozila i oprema
    Replies: 10
    Last Post: 02-06-11, 19:50
  2. P:reno megan
    By xxxl in forum Ostali oglasi
    Replies: 20
    Last Post: 28-02-11, 08:53
  3. P: Reno Megan
    By faTO69 in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 18-02-11, 13:56
  4. P: Reno Megan 1.9 dci
    By brankor in forum Ostali oglasi
    Replies: 18
    Last Post: 02-11-10, 21:40
  5. megan sport
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 09-03-04, 20:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •