Results 1 to 21 of 21

Thread: Evo sto kazu Hrvati za "don Mila"

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Evo sto kazu Hrvati za "don Mila"

    VLASNIK I DIREKTOR ZAGREBAČKOG „NACIONALA” U RAZGOVORU ZA „DAN”
    Ivo Pukanić: Đukanović najbogatiji poslije Berluskonija

    Sve njegovo bogatstvo, koje nije malo, Đukanović neće imati gdje da troši. U italijanskim zatvorskim kantinama napolitanke i sokovi su veoma jeftini - poručio je Pukanić
    Sve njegovo bogatstvo, koje nije malo, Đukanović neće imati gdje da troši. U italijanskim zatvorskim kantinama napolitanke i sokovi su veoma jeftini - poručio je Pukanić

    Vlasnik i direktor zagrebačkog „Nacionala” Ivo Pukanić tvrdi da će sud utvrditi da crnogorski premijer Milo Đukanović na samo jednom računu ima oko 150 miliona eura. Pukanić je u izjavi za naš list kazao da je Đukanović poslije italijanskog premijera Silvija Berluskonija najbogatiji evropski državnik.
    - U nedjelju popodne čitavoj Hrvatskoj je postalo jasno koliko istinito priča crnogorski premijer o svom imovnom stanju, kada su mu na ruci vidjeli sat „Cartier pasha tourblion”, čija je tržišna vrijednost preko 100.000 eura.
    Igrom slučaja znam da je to samo jedan sat iz kolekcije koju Đukanović posjeduje, rekao je Pukanić.
    On je Đukanovićevo gostovanje na hrvatskoj televiziji ocijenio katastrofalnim .
    -Da sam na njegovom mjestu istog trena bih smijenio savjetnika koji mu je savjetovao da učestvuje u emisiji, rekao je Pukanić.
    Prema njegovim riječima, o bankovnim računima o kojima je pisao „Nacional”, a koje je Đukanović pominjao na HRT, pozabaviće se sud.
    - Sigurno je da Đukanović nije čekao rasplet duvanske afere pa da ostavi novac na svoje ime. No, to za italijanske sudove ne predstavlja nikakav problem, i lako će se ustanoviti o kolikom je iznosu riječ. Informaciju o računima nijesam izmislio, već sam je dobio iz vrha zapadne diplomatije, koja je i te kako zainteresovana da se ova stvar izvede na čistac. Zapad je duboko involviran zbog svega što se dešava u Srbiji i Crnoj Gori, tako da neće dozvoliti da se to zataška - istakao je Pukanić.
    On tvrdi da će ubrzo svi putevi novca od šverca cigareta izaći na vidjelo. - Tada ću Đukanoviću pokazati broj računa, a koji iznosi oko 150 miliona eura. Očekujem da održi obećanje i pokloni mi makar deset odsto tog novca i ja ću biti bogat čovjek. Sada, nažalost, nijesam, iako sam za ove prilike dobrostojeći - kazao je Pukanić.
    Cijela Hrvatska se, kaže on, smijala Đukanovićevoj izjavi da od nekretnina ima samo stan. Pa je čak i to prećutao dok ga novinar nije podsjetio na to.
    - Đukanović je uz italijanskog premijera Silvija Berluskonija najbogatiji evropski državnik. Osim Berluskonija, niko se ne može pohvaliti kolekcijom satova kao crnogorski premijer - naglasio je Pukanić.
    On je, komentarišući tvrdnje crnogorskog premijera da je šverc duvana dozvolila međunarodna zajednica, kazao da je to samo poluistina.
    - Ako je međunarodna zajednica odlučila, kao što to Đukanović tvrdi, da dozvoli šverc cigareta, to pije vodu do 2000. godine, kada je SRJ bila pod Slobodanom Miloševićem. Međutim, Đukanović je to nastavio da radi i poslije Miloševićevog pada. Ako se radilo o „tranzitu”, kao što je Đukanović rekao, onda se postavlja pitanje zašto veći dio novca nije završavao u crnogorskom budžetu, nego u njegovom privatnom džepu. Međutim, sve njegovo bogatstvo, koje nije malo, Đukanović neće imati gdje da troši. U italijanskim zatvorskim kantinama napolitanke i sokovi su veoma jeftini - poručio je Pukanić.
    On je dodao da su protiv crnogorskog premijera nema ništa lično, ali je, po njemu, Đukanović radio mnoge nezakonite stvari zbog kojih je stradala i Hrvatska.
    - To, uostalom, pokazuje i rezultat ankete koji je objavljen na hrvatskoj televiziji. U toj anketi, na pitanje da li je Crna Gora prijateljska zemlja Hrvatskoj, ogromna većina građana je odgovorila sa ne - zaključio je Pukanić.

    M.V.R.-D.Ž.
    http://www.dan.cg.yu/?nivo=3&rubrika=Vijest dana&datum=2005-03-15&clanak=19968

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahah ahhaa !AAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAHHHHHAHAHHHAHAHAHHHA HAAAAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAHAAAHAHAAAHHHH HAHAHHHAAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH !

    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koja je debilcina i neznalica taj Pukanic, mislim da se toliko divi Milu da je mu mnogo zavidi...
    Evo Gospodja Julija Timosenko ima nekoliko milijardi (premijer Ukrajine)da ne spominjemo ostale, tako da Milo ima tih 150 miliona ne bi mogao biti menju bogatijim...

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Komso sve je to pripremila debilna maloumna veljeserbaljska propagandna masinerija !!!!!!!!!!! Ali zato mogu Mila Kralja i gospodara komotno povuc za polni organ svi kolektivno ,ali ako ruke operu radijonom !!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Mrznja Srbije i srpskog naroda prema svemu crnorgorskom je toliko izrazeno da oni zele predstaviti Crnu Goru kao mafijasku drzavu dje se radi najcrnji kriminal u EVROPI!

  6. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    160
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Mrznja Srbije i srpskog naroda prema svemu crnorgorskom je toliko izrazeno da oni zele predstaviti Crnu Goru kao mafijasku drzavu dje se radi najcrnji kriminal u EVROPI!
    Jadni vi. A cjela Evropa pise o vami kao 'kulturnim besposlicarima i vrijednim lopovima'!
    Sva sreca sto je Albanija pored, pa vam oni malcice ugrozavaju prvo mjesto.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Mrznja Srbije i srpskog naroda prema svemu crnorgorskom je toliko izrazeno da oni zele predstaviti Crnu Goru kao mafijasku drzavu dje se radi najcrnji kriminal u EVROPI!
    Jes, a mi kukavci posteni da ne mozemo posteniji biti. Uh, kad pogledam one zemlje dje ima cak 5 % ukradenih auta, a kod nas svaki autic legalno i posteno zaradjen! A za drogu da ne pricam! Sta je danas,za nas, panuti sa stotinu kila marihuane ili heroina... Korupcije skoro da ni nema kod nas!

    " JOŠ JEDNA OSOBA OSUMNJIČENA ZA ŠVERC 200 KILOGRAMA KOKAINA
    Mladić iz Berana hapšen dva puta
    Crnogorska policija uhapsila je još jednu osobu za koju se sumnja da je povezana sa Berancem Vuksanom Cemovićem protiv koga je u toku istraga zbog umiješanosti u šverc 200 kilograma kokaina, saznaju “Vijesti”. "

    Mora da je ovo namjestaljka Srba!!!
    Last edited by shrek; 18-03-05 at 11:33.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrvatinic
    Jadni vi. A cjela Evropa pise o vami kao 'kulturnim besposlicarima i vrijednim lopovima'!
    Sva sreca sto je Albanija pored, pa vam oni malcice ugrozavaju prvo mjesto.
    mislim da je Srbija tu neprikosnovena

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Je Li Bog Da Da Ni Je Premijer Bogat Cojek. Kakva Bi Nam Drzava Bila Da Nam Je Neki Siroma' Premijer!? No Je Problem Sto Lomi Ima Neke Tripove Iz Proshlosti Pa Nece Da Kaze Da Ima Para.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrvatinic
    Jadni vi. A cjela Evropa pise o vami kao 'kulturnim besposlicarima i vrijednim lopovima'!
    Sva sreca sto je Albanija pored, pa vam oni malcice ugrozavaju prvo mjesto.
    E jes vidi... Ne znam samo ko su zlooglasheni lupezhi, tj. odakle su. Iz srbije brale iz srbije...
    A shto se tiche gospodina Djukanovica, opet ponavljam, je li i Bog dao da ima, vazda imao!
    Io ci credo!

    Welcome



  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    A shto se tiche gospodina Djukanovica, opet ponavljam, je li i Bog dao da ima, vazda imao![/font]
    Vazda imao ali na tvojim ledjima, ledjima tvojih roditelja, prijatelja,rodjaka,kumova... Pa vi zivite sa 200 eura da bi vam premijer zivio sa 2 miliona.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Vazda imao ali na tvojim ledjima, ledjima tvojih roditelja, prijatelja,rodjaka,kumova... Pa vi zivite sa 200 eura da bi vam premijer zivio sa 2 miliona.
    Bogomi moji roditelji, prijatelji i kumovi imaju mnooooogo vishe od 200 eura.
    Io ci credo!

    Welcome



  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Bogomi moji roditelji, prijatelji i kumovi imaju mnooooogo vishe od 200 eura.
    Ali vecina Crne Gore nema. Zar ti nije stalo do ostalih Crnogoraca?
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nidje ja nijesam reka da mi nije zhao. Naravno da mi je zhao. Ja mome pobratimu shaljem svaki mjesec pare, jer teshko zhive i rado to radim. Pomogao bih bilo kome u takvoj situaciji.
    Io ci credo!

    Welcome



  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Nidje ja nijesam reka da mi nije zhao. Naravno da mi je zhao. Ja mome pobratimu shaljem svaki mjesec pare, jer teshko zhive i rado to radim. Pomogao bih bilo kome u takvoj situaciji.
    Ti ne znas sta pricas. Maloprije si rekao ' Vazda imao Milo i vise...' Da bi Milo imao vise neko mora imati manje. A TAJ NEKO JE NAROD (koji ti je tobos zao). Moze li tvoj mentalni sklop vise da razumije ovu informaciju?
    Ovakvom pricom samo odmazes narodu, a para ne vjerujem da imas dovoljno da pomognes najvecem dijelu crnogorske populacije.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja velim da mi je zhao narod, ali ja ne mogu tu nishta da uradim. A da mi je drago da Milo ima, jes pa prichajte shta ocete.
    Io ci credo!

    Welcome



  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    A da mi je drago da Milo ima, jes pa prichajte shta ocete.[/font]
    Ovo je potpuno isto kao da si rekao - A da mi je drago da narod nema JES pa pricajte shta ocete.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozhda iz tvog ugla. Iz mog ne sigurno.
    Io ci credo!

    Welcome



  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ok. Sad vec pocinjem da mislim da nemas dovoljno kapaciteta da razumijes neke stvari. Sad zvanicno imas sve kvalitete jednog crnogorskog vlastodrsca. Kad se vratis iz Amerike trazi im fotelju.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Skreku Zar Ne Vidis Jado Ojadilo Ti Se Ka I Je ,da Si Najnizi Stepen Ljuckoga Razvitaka ,prodani Crnogorac,tj. Cere/bogorac ,iskop Rodjeni ,ubazda Nad Ubazdama ,proklestvo Koje Ce Te Stic Majmune Prodani Zasluzijo Si !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Ja velim da mi je zhao narod, ali ja ne mogu tu nishta da uradim. A da mi je drago da Milo ima, jes pa prichajte shta ocete.

    A sto mislis, odakle Milu (pod pretpostavkom da ih stvarno ima)? Jel se sjecas mladih, lijepih i pametnih kad su dosli na vlast u dzemperima?
    Jesu li mu te pare (i njegovim prijateljima) pale s neba ili iz dzepova gradjana?

    I onda kazes da ti je zao sto naroda nema, al ti je drago sto Milo ima, kao da to dvoje nije povezano. Razumijem ja tebe, kad iz Njujorka gledas put CG, mnogo je lakse razmisljat o bogatom predjesdniku negoli sirotinji.

    Podsjecas me na one Srbe koji su tokom bombardovanja iz MINHENA, MADRIDA i ostalih vukojebina branili majku Srbiju od 11-15h, pa se onda lijepo vrcali u svoje tople domove, veseli sto su ispunili svoju patriotsku duznost tamo daleko od njihovih manje srecnih starih komsija koji su iz rovova na TV posmatrali kako ih ovi podrzavaju.

    Lako je tebi i ostalima vani guslat o Milu, ali zasto si onda posao? Jel se izvana tako tesko vidi sto je taj covjek napravio od ove zemlje? Prvo kao Srbin, a sada kao Crnogorac.
    Last edited by Bonja the Zmaj; 19-03-05 at 10:52.
    Vecina ljudi je zla

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •