Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 89

Thread: Razvedeni

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Ti...kecelja...shporet...i aparat za gashenje pozhara... Xaxaxaxaxaxaxxaxa :*****
    Uuuuu to je bash je seksi, samo kecelju bachim a ispod nemam nista i posluzim

  2. #52
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Uuuuu to je bash je seksi, samo kecelju bachim a ispod nemam nista i posluzim
    Nemas nista od odjece, bolje edituj... Ovako te svakako mozemo svatit', pa okide sebi nos...
    Just to slip the skin...

  3. #53
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Davno ništa gluplje ne pročitah.
    Tekst ima saljivu konotaciju.Ne primaj sve ozbiljno k srcu...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  4. #54
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post

    Ne razumijem zašto si mi ovo napisala.
    nijesam tebi ništa pisala, pogotovo ne kao kritiku, naprotiv, složila sam se sa onim što si napisala da samo ako si apsolutno sigurna ulaziš u brak i dodala onaj dio kao nastavak, mada to nijesam naglasila, jer se po meni podrazumijeva da ako si u nešto siguran, onda si svjestan da nije sve idealno i spreman si da se boriš.
    Ako sam nešto pogrešno rekla jer mi po tvojoj reakciji tako izgleda, izvinjavam se, jer namjeru nijesam imala (ponovo sam pogledala tvoj i moj post...ako si razvedena i sl. ispada kao da sam tebi uputila kritiku, a to nije tačno, jer nemam pojma o tvojim eventualnim ranijim iskustvima).
    Last edited by zvoncica; 20-05-11 at 15:12.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #55
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razvedena sam jako mi je teško
    Ne izvinjavaj se, samo sam pitala.
    Last edited by kuglica; 25-05-11 at 07:38.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  6. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ok, ja koliko znam nijesi, ali reko da nijesam rekla što da ne valja
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    N-i-k-o, dje Te takose tu - to je pogubno
    Tema je vrlo slozena i tesko se osvrnut na sve, a ne ponavljat ono sto je vec hiljadu puta napisano...
    Svaka veza je jedan mali svijet za sebe. Tesko ga je graditi i odrzati i onda kada nema "prepreka" u vidu bivseg bracnog stanja. Ko je naucio da dijeli ljude na bogate i siromasne, po vjeri, nacionalnosti, statusu - taj ce ih dijeliti i na razvedene i ostale. A Ti OSTALI mogu (ALI NE MORAJU) biti gori, jer ne znaju sta brak nosi, pa zaludu pricaju kako ce u njega uci kad budu sigurni i bla bla bla...
    Ja postujem samo ljude sa stavom. I volim snagu argumenata, pa ako neko moze da mi ih iznese i ubijedi me zasto treba ocjenjivati ljude po tome jesu li se zenili i jesu li bili "krivi" za razvod - ja cu rado saslusati i promijeniti misljenje. To sto je neko vec volio prije nego sto je nas sreo, ne mozemo uzeti za zlo. I mi smo voljeli, samo nasi partneri ili mi u tom trenutku nismo bili spremni za nesto vise. To sto je neko prestao da voli/prevario/lagao svoju zenu, ne znaci da ce i nas (iako je moguce). Ali, to nas moze zadesiti i od onoga ko to NIKADA prije nije uradio...
    I onda imate samo jedan izbor, a on nema veze sa tim da li je partner bio ozenjen ili nije - hocete li biti hrabri i pokusati ili cete biti kukavica i odustati...
    Last edited by InDiJaNkA; 25-05-11 at 07:29.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  8. #58
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto ce razvedeni covjek i on ima dusu ka i svi drugi
    Ja bih drugovala s jednim takvim ako mi se svidja, naravno, i pod uslovom da dobro razumijem sto mu se sve desilo, i na cemu je on sada, sto se tice bivse supruge i sadasnjeg odnosa prema njoj. Ako je sve to casno i posteno, mozemo da se druzimo.
    E sad, ako ima i djecu, pa dobro, makar znam, ako ih ikad pozelim s njim, da mi moze ucinjet :mrgreen:

    Ma, kad se dvoje razumiju sve ide lijepo.
    Nepodobna za vaspitavanje.

  9. #59
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA View Post
    ...To sto je neko vec volio prije nego sto je nas sreo, ne mozemo uzeti za zlo. I mi smo voljeli, samo nasi partneri ili mi u tom trenutku nismo bili spremni za nesto vise. To sto je neko prestao da voli/prevario/lagao svoju zenu, ne znaci da ce i nas (iako je moguce). Ali, to nas moze zadesiti i od onoga ko to NIKADA prije nije uradio...
    I onda imate samo jedan izbor, a on nema veze sa tim da li je partner bio ozenjen ili nije - hocete li biti hrabri i pokusati ili cete biti kukavica i odustati...

    bravooo!! :*

  10. #60
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moj drugar koji ima bogato iskustvo sa razvodima tvrdi da je za svaki krivica na obje strane - zene i taste

  11. #61
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ada NO!!! cija ce bit' ako ne zene...???? Tastu ne pominjem...

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ja ne znam za vas ali sjecam se jedne prilike kad sam bio novopeceni muzjak u kucu pa ocjashe tasta iz par navrata
    onako usput kad dodje kod nas u goste..."JA MISLIM DA BI TREBALO OVO...ONO..."...

    Kako je dosla na ono "JA MISL......", samo sam joj reka` - Tasta jeli tebe lijepo odje kod nas kad dodjes?
    Ona me pogleda ono...JESTE! Ja reko...Fali li ti sto? Sok, kafa, jesi gladna? Ona veli..NE NE, SUPER MI JE!
    Pa sjedi smirom IMA ODJE KO DA MISLI nemo se ti sjekirat sto cemo mi, samo ti sjedi smirom pa kad dodjes
    svojoj kuci MISLI I RAZMISLJAJ kolko oces obraza ti.
    Od tada pa do dan danas nikad problema u braku, sad ne znam jeli to zbog taste ili sto, uglavnom tako je.
    Dogovor u kucu striktno grade MUZ i ZENA, mislim MUZ a ZENA "predlaze", a posto zene predloga da je Bog imaju
    kilometarsku listu, pravi MUZ prepoznaje i usvaja to sto je za dobrobit familije, tj. pechatira ali tako da
    "IMANIPULISE" osjecanje kod zene - da je KAO ona ta koja je PAMETNA.
    Tako da posle toga zena trchi oko muza ka OSA oko meda ako treba masaza evo je odma, ako treba da mu naftu
    "iz njega" izvuche, ona odma slusa trceci , i tako muz uziva u plodovima svoje podlosti citav zivot u zdravlju i veselju.
    To vam se zove srecan i SKLADAN brak sa PUUUNO razumijevanja odprilike

  13. #63
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovako, kad bachim prvi pogled na post... ka' da ga je Milovan pisao
    Just to slip the skin...

  14. #64
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    dje vidis ti odje rime i stihove?

  15. #65
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ja ne znam za vas ali sjecam se jedne prilike kad sam bio novopeceni muzjak u kucu pa ocjashe tasta iz par navrata
    onako usput kad dodje kod nas u goste..."JA MISLIM DA BI TREBALO OVO...ONO..."...

    Kako je dosla na ono "JA MISL......", samo sam joj reka` - Tasta jeli tebe lijepo odje kod nas kad dodjes?
    Ona me pogleda ono...JESTE! Ja reko...Fali li ti sto? Sok, kafa, jesi gladna? Ona veli..NE NE, SUPER MI JE!
    Pa sjedi smirom IMA ODJE KO DA MISLI nemo se ti sjekirat sto cemo mi, samo ti sjedi smirom pa kad dodjes
    svojoj kuci MISLI I RAZMISLJAJ kolko oces obraza ti.
    Od tada pa do dan danas nikad problema u braku, sad ne znam jeli to zbog taste ili sto, uglavnom tako je.
    Dogovor u kucu striktno grade MUZ i ZENA, mislim MUZ a ZENA "predlaze", a posto zene predloga da je Bog imaju
    kilometarsku listu, pravi MUZ prepoznaje i usvaja to sto je za dobrobit familije, tj. pechatira ali tako da
    "IMANIPULISE" osjecanje kod zene - da je KAO ona ta koja je PAMETNA.
    Tako da posle toga zena trchi oko muza ka OSA oko meda ako treba masaza evo je odma, ako treba da mu naftu
    "iz njega" izvuche, ona odma slusa trceci , i tako muz uziva u plodovima svoje podlosti citav zivot u zdravlju i veselju.
    To vam se zove srecan i SKLADAN brak sa PUUUNO razumijevanja odprilike
    Nikad ne bih sebi dozvolila slobodu da se svekrvi obratim na takav način na koji si se ti obratio svojoj tašti, a to podrazumijeva da moj suprug nikako sebi ne smije da dozvoli luksuz da na bilo koji način uvrijedi moje roditelje, koji su uvijek mogli da daju svoje mišljenje o svemu, iako nije bilo potrebe da ga daju, ali su svakako mogli kao i njegovi roditelji...nije mi jasno kakva je to fobija od tašti i svekrva i od njihovih savjeta? Od koga smo išta u životu naučili ako nijesmo od roditelja? Ili na njihovim greškama ili na ispravno učinjenim potezima...svejedno.
    Jedna fino vaspitana žena zna koje su to stvari u koje nikako ne treba da se miješa i daje savjete, kao i koje su to stvari kad može reći "ja mislim...." a da ne bude poklopljena nepristojnim upadom "idi kući pa tamo misli"...iskreno, moj zet, koji bi me tako dočekao, bi me vrlo rijetko u životu više gledao u svojoj blizini...ne što sam nešto ljuta na njega, nego ne volim da namećem svoje prisustvo nikome
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #66
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nikad ne bih sebi dozvolila slobodu da se svekrvi obratim na takav način na koji si se ti obratio svojoj tašti, a to podrazumijeva da moj suprug nikako sebi ne smije da dozvoli luksuz da na bilo koji način uvrijedi moje roditelje, koji su uvijek mogli da daju svoje mišljenje o svemu, iako nije bilo potrebe da ga daju, ali su svakako mogli kao i njegovi roditelji...nije mi jasno kakva je to fobija od tašti i svekrva i od njihovih savjeta? Od koga smo išta u životu naučili ako nijesmo od roditelja? Ili na njihovim greškama ili na ispravno učinjenim potezima...svejedno.
    Jedna fino vaspitana žena zna koje su to stvari u koje nikako ne treba da se miješa i daje savjete, kao i koje su to stvari kad može reći "ja mislim...." a da ne bude poklopljena nepristojnim upadom "idi kući pa tamo misli"...iskreno, moj zet, koji bi me tako dočekao, bi me vrlo rijetko u životu više gledao u svojoj blizini...ne što sam nešto ljuta na njega, nego ne volim da namećem svoje prisustvo nikome

    Apsolutno tacno.
    Problem jeste sto ljudi nikad ne gledaju na stvari iz vise uglova. Evo i meni tako sjutra zet da kaze tim rijecima iskreno bi se uvrijedila.
    Ko ce ti prvi priskociti u pomoc kod podizanja djece, uglavnom tasta, svekrva itd. ma i da nije tako polazim od toga da ti ne zele zlo i da su napravili osobu koju ti volis i da imaju vise iskustav iza sebe. Treba saslusati bar i ispostovati tih po sata a odluke donositi sam ili sa partnerom. (ovo vazi za normalne odnose i familije a ne za neke patoloske slucajeve)

  17. #67
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja svojim roditeljima ne bih tako neshto rekao, samim tim tesko da bih tako nesto izgovorio nekom ko mnogo znaci supruzi ili bilo kome ko neshto znaci nekom mom. naravno da postoji granica za sve, ali opet postoji milion nacina da se nekom da do znanja kako i koliko moze, a da se pri tom niko ne naljuti. ja nesto sebe bih mogao bas tesko da zamislim sa razvedenom osobom ikad, iz milion nekih malih razloga, al nikad ne znas sta moze zivot da zakuva. apsolutno nijesam za diskriminaciju tih ljudi, kao ni za generalizovanje, ali opet svak ima pravo da bira svoj put.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nikad ne bih sebi dozvolila slobodu da se svekrvi obratim na takav način na koji si se ti obratio svojoj tašti, a to podrazumijeva da moj suprug nikako sebi ne smije da dozvoli luksuz da na bilo koji način uvrijedi moje roditelje.
    Kako si se zalaufovala jado moj, "ti nikad nebi dozvolila ovo-dozvolila ono itd"...
    Odma mi pritisak dignes sa tim jakim stavom evropske stabilne zene koja drzi do sebe ama niko ka ti.
    Stipu me stom pricom bez sviJa jer nemas razloga nista od ovoga da kazes jer u mojim rijecima nidje
    nisi mogla procitati uvredu upucenu mojoj tasti.
    Bogome ne daj Boze da dodje situacija da se ja i zena posvadimo oko toga "sto mi ona nebi SEBI dozvolila"
    kad su njeni u pitanju - tako mi njenih ne misli mi dlaka sglave ni na njene ni na moje sto se NAS u NASOJ kuci tice
    te prema tome ne dozvoljavam uopste da dodje do takve price a kamoli rasprave izmedju nas sto se toga tice.
    Ja sam jasno svima stavio do znanja kako smoje tako i snjene strane da batale te savjete i kraj price.
    Ne vidim nikakvu uvredu time sto sam direktan, ljepse ne umijem a da me opet shvati kako treba-ozbiljno.
    Jednostavno mi je dosadilo bilo iz par puta da slusam "njeno misljenje" sto bi MI mogli u nasoj kuci i dosadilo mi je
    da svaki put kad mi zena podje u rod dodje sa "novim" idejama...Znas sa ocima bistrijim od kad se vrnula od njenih no kad je posla.
    Ja sam odma u startu to razmaknuo kako treba i kasnije vise nisam dolazio u bilo kakvu slicnu situaciju.
    Ja sam i sam roditelj i nisam budala, odlicno znam kako stvari stoje, sta zivot sve donosi i naravno da moja djeca
    ne mogu od nikoga vecu pomoc imat sjutra nego od mene! Ali ja o toj vrsti pomoci uopste nisam pricao.
    Sve te lijepe stvari ostavite sa strana, cuvanje djece, sladolede, jagode, ringespili, kod njenih-mojih rostilj i to,
    sve je to lijepo ali to nema veze sa ovim sto sam ja napisao. Ovo sto sam ja napisao odnosi se na savjete kojima nikad kraja,
    a ja to zovem drugim rijecima "mijesanje"...
    Opsovao nikad nisam niti uvrijedio nikog od njenih, uvjek sam tu zenu sa postovanjem docekao
    u kucu i sve njene-isto kao i moje. Nikakvu razliku ne pravim izmedju njenih i mojih vjeruj mi.
    Jednostavno svako o svojoj kuci neka misli i to je to a zena ako misli evropski da "ne dozvoljava ili dozvoljava" u NASOJ kuci,
    sa zadovoljstvom bi je posla kod njenih da se "dozvoljavaju" zajedno koliko im je milo u NJIHOVOJ kuci.
    Last edited by N-I-K-O; 05-06-11 at 22:47.

  19. #69
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Niko, izvini, ne pričam o jagodama, nego pričam o nečemu što ti zoveš miješanje tvoje tašte u tvoj život...molim te da mi lijepo kažeš šta je to, o kakvom miješanju pričaš, što ti doživljavaš kao atak na tvoju samostalnost, muškost i jedinstvo tvoje familije???
    Ja ne znam kakvim životom ti i tvoja žena živite i kako ste ga organizovali, vaš problem kako god da ste, ali u mojoj kući moj suprug i ja smo DVOJE ODRASLIH LJUDI koji ZAJEDNIČKI donose odluke! Tu nema ništa nejasno, ima nejasno kod tebe jer ti pominješ rečenice kao " svaki put kad mi zena podje u rod dodje sa "novim" idejama"...ja zaključujem da je tvojoj ženi najbolje da ne priča 3 dana pošto dodje iz "roda" jer tvoj muški ponos (tako ga ti doživljavaš a ja velim komleks teški) govori da je to ideja njene majke...a kakve veze ima čija je ideja ako je dobra???
    Ko je vaspitao tu djevojku koju voliš? Komšija? daj molim te ne pričaj gluposti!

    Živo me zanima koje su to "ideje koje donese iz roda" i što je to što ti doživljavaš kao miješanje i udar na tvoj ponos?

    Inače, tačno, ja sam neko ko je vrlo odgovoran za odnos mog supruga sa mojom porodicom, i obratno, ja sam ta koja će svojim roditeljima skrenuti pažnju ukoliko nešto nije ok u odnosu prema mom mužu, kao i on svojim roditeljima ako nešto nije ok u odnosu prema meni...vrlo prosto! Kao što je vrlo prosto i normalno da ću svom mužu skrenuti pažnju ako je pred mojim roditeljima rekao nešto što nije prikladno!Neću se ja jakat sa svekrom i svekkrvom niti on sa mojim roditeljima.

    Može se to tebi svidjet ili ne i možeš to zvati "evropskim smjehotarijama" ali ćeš pogriješiti jer ja jesam jedna vrlo tradicionalno vaspitana žena koja vrlo poštuje porodicu svog muža kao i svoje roditelje i koja i dan danas gleda da li će ono što uradi biti po volji njenom ocu i njegovim roditeljima...da li je grijeh što smatram da i on mora da ima isti takav odnos prema mojim roditeljima?
    p.s. tačno vidim da te *ebe ovo "mora" ali nemoj da se $ekiraš, nijesi manje muško ako nešto moraš :mrgreen:
    p.p.s. ne $ekiraj se pričamo, razmjenjujemo mišljenja, mada da sam ti tašta, ne bi se gledali djao popio
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Vidji, krenuo sam da citam ovaj tvoj post i cim sam vidio u kojem si smjeru krenula sa pricom
    batalio sam da me nebi natezala posto vidim da je post malo kako bi se reklo intelektualno
    (da bi se svidio svima ljepuskasto ispisan) drzak... Majka je rodila, vaspitala i to, nemoj, pusti izmisljanje tople vode oca mu.
    Ne zelim da skrecem paznju svojim roditeljima da se ljepse ponasaju prema njoj niti ona da skece svojima
    kako da se ponasaju prema meni jer nema nikakvog razloga za to. Lijepo nam je, volimo se svi od reda.
    Od starta harmonija, bez ikakvih prica tipa nas zivot u nasoj kuci kako cemo i sto cemo
    i ja nemam nikakvih problema ni snjenima ni smojima nikad, naprotiv.
    Kod mene ti je demokratija samo takva
    Last edited by N-I-K-O; 05-06-11 at 23:33.

  21. #71
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Nemaš se rašta "natezat" takomiboga
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #72
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Ja ne znam za vas ali sjecam se jedne prilike kad sam bio novopeceni muzjak u kucu pa ocjashe tasta iz par navrata
    onako usput kad dodje kod nas u goste..."JA MISLIM DA BI TREBALO OVO...ONO..."...

    Kako je dosla na ono "JA MISL......", samo sam joj reka` - Tasta jeli tebe lijepo odje kod nas kad dodjes?
    Ona me pogleda ono...JESTE! Ja reko...Fali li ti sto? Sok, kafa, jesi gladna? Ona veli..NE NE, SUPER MI JE!
    Pa sjedi smirom IMA ODJE KO DA MISLI nemo se ti sjekirat sto cemo mi, samo ti sjedi smirom pa kad dodjes
    svojoj kuci MISLI I RAZMISLJAJ kolko oces obraza ti.
    Od tada pa do dan danas nikad problema u braku, sad ne znam jeli to zbog taste ili sto, uglavnom tako je.
    Dogovor u kucu striktno grade MUZ i ZENA, mislim MUZ a ZENA "predlaze", a posto zene predloga da je Bog imaju
    kilometarsku listu, pravi MUZ prepoznaje i usvaja to sto je za dobrobit familije, tj. pechatira ali tako da
    "IMANIPULISE" osjecanje kod zene - da je KAO ona ta koja je PAMETNA.
    Tako da posle toga zena trchi oko muza ka OSA oko meda ako treba masaza evo je odma, ako treba da mu naftu
    "iz njega" izvuche, ona odma slusa trceci , i tako muz uziva u plodovima svoje podlosti citav zivot u zdravlju i veselju.
    To vam se zove srecan i SKLADAN brak sa PUUUNO razumijevanja odprilike

    aoooooooooo...evo tvoja standardna pricha... Donosimo odluke ZAjedno , iliti " JA SAM TAKO REKAO"... To, to, pritegniiiiiiiiiiii!!!

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Ovako, kad bachim prvi pogled na post... ka' da ga je Milovan pisao
    a koje... Milovan je za njega... evrospki chovjek shirokijeG shvatanja, trust me! xixixixiixixixixixixixixixixiixi

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Niko, izvini, ne pričam o jagodama, nego pričam o nečemu što ti zoveš miješanje tvoje tašte u tvoj život...molim te da mi lijepo kažeš šta je to, o kakvom miješanju pričaš, što ti doživljavaš kao atak na tvoju samostalnost, muškost i jedinstvo tvoje familije???
    Ja ne znam kakvim životom ti i tvoja žena živite i kako ste ga organizovali, vaš problem kako god da ste, ali u mojoj kući moj suprug i ja smo DVOJE ODRASLIH LJUDI koji ZAJEDNIČKI donose odluke! Tu nema ništa nejasno, ima nejasno kod tebe jer ti pominješ rečenice kao " svaki put kad mi zena podje u rod dodje sa "novim" idejama"...ja zaključujem da je tvojoj ženi najbolje da ne priča 3 dana pošto dodje iz "roda" jer tvoj muški ponos (tako ga ti doživljavaš a ja velim komleks teški) govori da je to ideja njene majke...a kakve veze ima čija je ideja ako je dobra???
    Ko je vaspitao tu djevojku koju voliš? Komšija? daj molim te ne pričaj gluposti!

    Živo me zanima koje su to "ideje koje donese iz roda" i što je to što ti doživljavaš kao miješanje i udar na tvoj ponos?

    Može se to tebi svidjet ili ne i možeš to zvati "evropskim smjehotarijama" ali ćeš pogriješiti jer ja jesam jedna vrlo tradicionalno vaspitana žena koja vrlo poštuje porodicu svog muža kao i svoje roditelje i koja i dan danas gleda da li će ono što uradi biti po volji njenom ocu i njegovim roditeljima...da li je grijeh što smatram da i on mora da ima isti takav odnos prema mojim roditeljima? ...
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... moracu ti neshto za ovo kupit....aaaaaaaaaa..ne da si zasluzhila...no...HA!!!!! Svaka cast, slazhem se potpuno... Ali najvishe mi prija shto MU GA kazala zaisto

  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post




    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... moracu ti neshto za ovo kupit....aaaaaaaaaa..ne da si zasluzhila...no...HA!!!!! Svaka cast, slazhem se potpuno... Ali najvishe mi prija shto MU GA kazala zaisto
    vidji, nijesam ljubitelj čokolade, ali može ona "after eight"...eto da znadeš kad budeš riješila da se otvoriš

    Nego, nešto se mislim, Hari je odje pominja kako taštu voli, te ona njega obožava...kad bi nam rekao kako je to postigao i što je hvali toliko kad su tašte zla nad zlima?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vidji, nijesam ljubitelj čokolade, ali može ona "after eight"...eto da znadeš kad budeš riješila da se otvoriš

    Nego, nešto se mislim, Hari je odje pominja kako taštu voli, te ona njega obožava...kad bi nam rekao kako je to postigao i što je hvali toliko kad su tašte zla nad zlima?!
    hahhahaha sve lajkujem sta kaze pa tasta presrecna a nijesam ja naivan pa da se odje falim kako se ne smije od mene ziva cuti, a ti onda napises "jes, jes, a ko joj cegere s pljace nosi"
    Tasta je nas najveći dobrotvor jer rodila odivu bez koje ne mozemo. Ma sve moze, ali ne diraj mi drzavu i tastu Jes da je rekla da bi radije sćer u jamu gurnyula no je meni dala, ali se ipak volimo
    Last edited by Hari Krisna; 07-06-11 at 23:31.

  25. #75
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    a-ha....znači da oni koji se "fale" da se tašta ne smije živa čut od njih, strecaju od nje ka od generala armije?:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •