View Poll Results: Vjerovanje u gatanje

Voters
40. You may not vote on this poll
  • Ne vjerujem

    32 80.00%
  • Vjerujem samo nekim

    1 2.50%
  • samo u ćikaru

    4 10.00%
  • vjerujem većini

    3 7.50%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 40 of 40

Thread: Gatare, vracare, gledanje u pasulj...

  1. #26
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by northman View Post
    gatare,vračare su lažni proroci i satanine sluge. Oni postoje i rade da bi naudile ljudskoj duši.
    brao, sve to na lomaČu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #27
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas sam slucajno na Mbc vidjela neku "gataru",pa ajde reko da pogledam,vazda su mi bile komicne te emisije.Ali ni jedna kao ova danas.
    Ona (Plavusa.30-tih godina) mice negativnu energiju s familija sirom Crne Gore.Javlja se neka zena,govori datum i mjesec rodjena,i da je interesuje vara li je muz (za to postoje "preljubnici")....
    I ova krece,prvo to je nevjerovatna brzina kojim zena prica,naravno manipulise,da sagovornik nema vremena da koj kaze jes' ili nije.I kaze "Evo me,tu sam,ulazim vam u kucu,imate plave zidove i tepih,vidim krevet,ali nidje vaseg muza.Da on vas definitivno vara i to sa nekom starijom crnom zenom,na njega su magije,on vas voli,iako vas ponekad tuce,on vas voli,ona vas mrzi,'oce da ga rastavi od vas i vase djece,sad cu ja to da rijesim" i uzima zena neke magnete koje je uzela kod kakvog elektricara,koji se nazivaju "smaragdni skarambei" (koji nimalo nijesu neozbiljna stvar) i razdvaja ih,muci se,magnet je prejak,upotrebljava sili,na kraj razdvaja pa kaze "Evo gospodjo jeste li vidjeli kojom jacinom je ta ena zalijepljane za njega,kolika magija je tu u pitanju,ali evo razvojismo,i ona ce da podje,a muz ce da vam se vrati" (i da je jos izbije,ali nema veze -.-
    Ada malo sam se kad u zivot' [presmijala nego kad sam to gledala danas !
    Life is shit and then...u die !

  3. #28
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Да то не бијаше можда Сања ЈЕЛВАМРЕКЛАВАШАСАЊА Милић

  4. #29
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MRDzA View Post
    Да то не бијаше можда Сања ЈЕЛВАМРЕКЛАВАШАСАЊА Милић
    Bra'o,mislim da jes' ta !
    Life is shit and then...u die !

  5. #30
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    ja licno ne vjerujem u te sprdalice, ali....svi mi se smiju kad nekome gatam u kafu, pa kad njima pogledam...eto ih sjutra opet (:
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  6. #31
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo ih ti častikafom i cigaretama, eto njih svaki dan nema da brigaš.

  7. #32
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Ja ne shvatam to gledanje u pasulj nikako. Pasulj se ne gleda, pasulj se jede. A buducnost je lako predvidjeti posle jednog dobrog obroka pasulja. Bice grmljavine i neprijatnih mirisa.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #33
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Sujevjere je odlika neobrazovanih i nevjernika Strah samo povećava vashu nesigurnost.Vi sami odlučujete, upravljate svojom sudbinom i niko i nigde ni u jednoj boci se ne nalazite vi !
    Ljudi mijenjaju mišljenja ili ne po nekom pitanju u zavisnosti od svog zivotnog iskustva.Da bi nekom dali savjet morate ga pre poznavati A šta je zapravo realnost?
    --Ljudi se često izdaju za svjetle samim svojim pojavljivanjem na određenom mjestu .. određenog datuma i vremena nastoje pokazati ko su..,ako je vrijeme mjerodavno..?
    -- Ne rijetko se humanitarnim potezima putem medija fukara nastoji pretvoriti u svjetle,a za to iskoriste one bez novca(neću reći sirotinju jer ja znam ali i oni ko je sirotinja i bijeda)
    --Mi jedino znamo koliko smo visoki i da li pravimo zemljiotrese kao prešednik(neke tamo države) ,kako to okarakterisaše..
    __ Vrijeme pokaže često svoje lice i ljudi se iz straha pokaju zbog neistine te se izdaju naknadna saopštenja kao skoro onaj Japanac u vezi Markala .. itd..,...ako je vjerovati i ovim našim medijima ?

  9. #34
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  10. #35
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    Sujevjere je odlika neobrazovanih i nevjernika Strah samo povećava vashu nesigurnost.Vi sami odlučujete, upravljate svojom sudbinom i niko i nigde ni u jednoj boci se ne nalazite vi !
    Ljudi mijenjaju mišljenja ili ne po nekom pitanju u zavisnosti od svog zivotnog iskustva.Da bi nekom dali savjet morate ga pre poznavati A šta je zapravo realnost?
    --Ljudi se često izdaju za svjetle samim svojim pojavljivanjem na određenom mjestu .. određenog datuma i vremena nastoje pokazati ko su..,ako je vrijeme mjerodavno..?
    -- Ne rijetko se humanitarnim potezima putem medija fukara nastoji pretvoriti u svjetle,a za to iskoriste one bez novca(neću reći sirotinju jer ja znam ali i oni ko je sirotinja i bijeda)
    --Mi jedino znamo koliko smo visoki i da li pravimo zemljiotrese kao prešednik(neke tamo države) ,kako to okarakterisaše..
    __ Vrijeme pokaže često svoje lice i ljudi se iz straha pokaju zbog neistine te se izdaju naknadna saopštenja kao skoro onaj Japanac u vezi Markala .. itd..,...ako je vjerovati i ovim našim medijima ?
    Mislim, ŠTAAAAAAA!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #36
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    samo u ćikaru



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #37
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne vjerujem.


  13. #38
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    Sujevjere je odlika neobrazovanih i nevjernika Strah samo povećava vashu nesigurnost.Vi sami odlučujete, upravljate svojom sudbinom i niko i nigde ni u jednoj boci se ne nalazite vi !
    Ljudi mijenjaju mišljenja ili ne po nekom pitanju u zavisnosti od svog zivotnog iskustva.Da bi nekom dali savjet morate ga pre poznavati A šta je zapravo realnost?
    --Ljudi se često izdaju za svjetle samim svojim pojavljivanjem na određenom mjestu .. određenog datuma i vremena nastoje pokazati ko su..,ako je vrijeme mjerodavno..?
    -- Ne rijetko se humanitarnim potezima putem medija fukara nastoji pretvoriti u svjetle,a za to iskoriste one bez novca(neću reći sirotinju jer ja znam ali i oni ko je sirotinja i bijeda)
    --Mi jedino znamo koliko smo visoki i da li pravimo zemljiotrese kao prešednik(neke tamo države) ,kako to okarakterisaše..
    __ Vrijeme pokaže često svoje lice i ljudi se iz straha pokaju zbog neistine te se izdaju naknadna saopštenja kao skoro onaj Japanac u vezi Markala .. itd..,...ako je vjerovati i ovim našim medijima ?
    A cto velic ?! :stupid:



  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    meni je drug skoro bi sa nekim Rusima, u PG, kod nekog gatara/vračara što li je, pa je isa kao prevodioc
    ovaj naplaćuje 50e i kaže ovi nisu mogli da vjeruju što im priča, kao da je 90% pogodio, rekoh da cu poc ja jednom vala čisto iz radoznalosti, pa javljam ovdje

  15. #40
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Većina ne vjeruje, pa ne moraš


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Online gledanje
    By Bon_Jovi_90 in forum Film
    Replies: 5
    Last Post: 08-03-11, 01:19
  2. Domace TV Gatare
    By Icarus in forum Televizija
    Replies: 28
    Last Post: 25-09-10, 17:15
  3. Gledanje filmova na IMDB-u
    By Drug Tito in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 20-09-08, 14:35
  4. Gledanje filmova na Tv
    By Iz_dana_u_dan in forum Software
    Replies: 12
    Last Post: 12-11-05, 22:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •