Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 63

Thread: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    ZAGREB - Crnogorski premijer Milo Djukanovic rekao da je Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj zbog ucesca njenih drzavljana u ratu protiv te zemlje pocetkom devedesetih godina. Premijer je u intervjuu Hrvatskoj TV najavio da ce se u Cavtatu uskoro odrzati sastanak Crnogorsko-hrvatskog savjeta ciji je cilj da Vlada u Podgorici obesteti ljude koji su u ratnim operacijama ostali bez stocnog fonda u Konavlima i Dubrovniku.
    ”Ja ne znam koliko je vama poznato, ali kazimo zbog hrvatske javnosti , dio toga sto je u tim danima odneseno sa dubrovackog ratista je vraceno, rijec je odredjenim umjetninama koje je crnogorska vlada vratila. Takodje, ovih dana su vodjeni razgovori izmedju dva aerodroma gdje je odnedavno Crn Gora preuzela kontrolu nad svojim aerodromima, oni su bili po kontrolom JATa. Tu smo identifikovali sta je u Crnoj Gori I odmah ponudili dubravockom aerodromu da vratimo sve sto se nalazi u Crnoj Gori. Oni su rekli da je to zastarjelo I da su oni zeljeli samo informaciju , ali d aim t aoprema danas nije potrebna.

    Trece, mi cemo uskoro u Cavtatu imati sastanak hrvatsko-crnogorskog savjeta gdje, mislim da dalje afirmisemo jednu ideju , da od strane crnogorske vlade obestetimo ljude koji su u tim operacijama ostali bez jednog stocnog fonda, koji je bio na teritoriji Konavala i Dubrovnika I da tim gestovima pokazemo dosljednost u tom ooscejaju moralne odgovornosti za ono sto se dogodilo. Druga strana je pravna strana te stvari I o tome treba da sude medjunarodne instiucije.”

    IZVOR: Antena M (14.03.2005. – 09:59)




    Nijedna me vijest ove godine nije ovako obradovala, cak ni izbori u Niksic ni pjesma Evrovizije. Konacno cemo da speremo (donekle) ljagu sa obraza zbog "Dubrovacke avanture".
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic


    Nijedna me vijest ove godine nije ovako obradovala, cak ni izbori u Niksic ni pjesma Evrovizije. Konacno cemo da speremo (donekle) ljagu sa obraza zbog "Dubrovacke avanture".
    Шта планирате да је сперете скроз? :lolblue: :lolblue:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by konstantin
    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic


    Nijedna me vijest ove godine nije ovako obradovala, cak ni izbori u Niksic ni pjesma Evrovizije. Konacno cemo da speremo (donekle) ljagu sa obraza zbog "Dubrovacke avanture".
    Шта планирате да је сперете скроз? :lolblue: :lolblue:
    Ljagu sto nam tvoji istomisljenici nanijese ne mozemo sprati.
    Mi smo svjesni toga.Sad se makar zna da ste u ogromnoj manjini.
    Mozda u najgorem slucaju da je veliki broj vasih istomisljenika promijenio misljenje.A i to je veliki uspjeh!!
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Ljagu sto nam tvoji istomisljenici nanijese ne mozemo sprati.
    Mi smo svjesni toga.Sad se makar zna da ste u ogromnoj manjini.
    Mozda u najgorem slucaju da je veliki broj vasih istomisljenika promijenio misljenje.A i to je veliki uspjeh!!
    Није се једном у историји десило да се полтрон презире више него непријатељ...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by konstantin
    Quote Originally Posted by MK_NL
    Ljagu sto nam tvoji istomisljenici nanijese ne mozemo sprati.
    Mi smo svjesni toga.Sad se makar zna da ste u ogromnoj manjini.
    Mozda u najgorem slucaju da je veliki broj vasih istomisljenika promijenio misljenje.A i to je veliki uspjeh!!
    Није се једном у историји десило да се полтрон презире више него непријатељ...
    To mislis na ove vase te se osvijestise????
    Bolje ikad nego nikad.
    Nego kad cete Vi progledati da mi je znati?
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by MK_NL
    To mislis na ove vase te se osvijestise????
    Bolje ikad nego nikad.
    Јаве се они сами...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poltroni su oni koji mijenjaju misljenja kako vjetar dune(ili RTS javi.
    Posto ja svoje misljenje ne mijenjam bit ce da tu i ne pripadam.
    Ja sam Vas pljuvao i psovao od pocetka 90-tih zbog zla koje pocinjeste po bivsim republikama nekadasnje YU.
    Danas vas pljujem i psujem zbog prizivanja zla u CG.
    I dok god budete sirili mrznju i cinili zla ja cu vas i pljuvat i psovat.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Danas vas pljujem i psujem zbog prizivanja zla u CG.
    I dok god budete sirili mrznju i cinili zla ja cu vas i pljuvat i psovat.
    Збуњени мој друже, па ти си у великим обавезама.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin
    Quote Originally Posted by MK_NL
    Danas vas pljujem i psujem zbog prizivanja zla u CG.
    I dok god budete sirili mrznju i cinili zla ja cu vas i pljuvat i psovat
    .
    Збуњени мој друже, па ти си у великим обавезама.
    TE obaveze izvrsavam sa izuzetnim zadovoljstvom.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nijedna me vijest ove godine nije ovako obradovala, cak ni izbori u Niksic ni pjesma Evrovizije. Konacno cemo da speremo (donekle) ljagu sa obraza zbog "Dubrovacke avanture".

    I ja plovim u zutoj podmornici. potpisujem.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    big giant head Guest

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    [quote="Petar Mrvaljevic"][color=red]ZAGREB - Crnogorski premijer Milo . Takodje, ovih dana su vodjeni razgovori izmedju dva aerodroma gdje je odnedavno Crn Gora preuzela kontrolu nad svojim aerodromima, oni su bili po kontrolom JATa. Tu smo identifikovali sta je u Crnoj Gori I odmah ponudili dubravockom aerodromu da vratimo sve sto se nalazi u Crnoj Gori. Oni su rekli da je to zastarjelo I da su oni zeljeli samo informaciju , ali d aim t aoprema danas nije potrebna.

    quote]

    pa jebiga,trebalo bi da ga je sramota. sta, kao, dok su bili pod kontrolom jata nije policija mogla da uleti i da otme to sto je ukradeno?
    koji ljigavi licemjer, prvo je ukrao iz dubrovnika sve sto se moglo ukrasti a sad vraca, i kao sve je ok, mi smo se samo zezali.
    olos!

    da ne bude zabune, naravno da terba da se uputi izvinjenje hrvatskoj i da se plati odshteta, ali ne moza onaj koji je sauchesnik u zlochinima i pljachki da se izvini i da onda svi kazhemo kako se skinula ljaga. ljaga ostaje, dok god on bude na vlasti

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    [quote="big giant head"]
    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    [color=red]ZAGREB - Crnogorski premijer Milo . Takodje, ovih dana su vodjeni razgovori izmedju dva aerodroma gdje je odnedavno Crn Gora preuzela kontrolu nad svojim aerodromima, oni su bili po kontrolom JATa. Tu smo identifikovali sta je u Crnoj Gori I odmah ponudili dubravockom aerodromu da vratimo sve sto se nalazi u Crnoj Gori. Oni su rekli da je to zastarjelo I da su oni zeljeli samo informaciju , ali d aim t aoprema danas nije potrebna.

    quote]

    pa jebiga,trebalo bi da ga je sramota. sta, kao, dok su bili pod kontrolom jata nije policija mogla da uleti i da otme to sto je ukradeno?
    koji ljigavi licemjer, prvo je ukrao iz dubrovnika sve sto se moglo ukrasti a sad vraca, i kao sve je ok, mi smo se samo zezali.
    olos!

    da ne bude zabune, naravno da terba da se uputi izvinjenje hrvatskoj i da se plati odshteta, ali ne moza onaj koji je sauchesnik u zlochinima i pljachki da se izvini i da onda svi kazhemo kako se skinula ljaga. ljaga ostaje, dok god on bude na vlasti
    Tacno je da ljaga ostaje, ali je bolje se izvinut no nista ne cinjet. I ko to treba da se izvine ako ne oni sto su nas huskali da bijemo Hrvate?
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka chast gospodinu Djukanovichu.
    Io ci credo!

    Welcome



  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Tacno je da ljaga ostaje, ali je bolje se izvinut no nista ne cinjet. I ko to treba da se izvine ako ne oni sto su nas huskali da bijemo Hrvate?
    Dobri moj i plemeniti sugradjanine, da je kojim slucajem onaj austrijski kaplar ( koji je na noge diga` cijelu Njemacku i poslije toga ucinio cio onaj kastig koji se zove II Svjetski rat tragicnijim nego sto bi iko mogao i da pomisli da moze biti ) prezivio, pa dosa` recimo pred onaj Zid Placa, ili bilo dje drugo i kleknuo, pustio suzu i rekao "Ljudi, izvinite!" , bi li mu iko vjerova` da se on stvarno pokaja`?

    *Da ti kazem moje misljenje : Bi, ka` sto bi ja tebi vjerova` da ti nije vruce da golom guzicom sjednes na vrelu ringlu od sporeta.

    Nego se morao rodit jedan Vili Brant koji je radio i radio da bi stekao ugled u svijetu i tako/time STEKAO PRAVO na jedno istorijsko izvinjenje.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Nego se morao rodit jedan Vili Brant koji je radio i radio da bi stekao ugled u svijetu i tako/time STEKAO PRAVO na jedno istorijsko izvinjenje.
    Nema takvog, a i kad se rodi ima Srbi odma da ga ubiju - snajperom. :shock:

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Re: Crna Gora spremna na odstetu Hrvatskoj

    Quote Originally Posted by big giant head
    ljaga ostaje, dok god on bude na vlasti
    Mala bi to ljaga bila koja prolazi zajedno sa prolaskom vlasti i lako optuzivati vlast. Tesko da se sramota moze parama nadoknaditi, a bogomi je velikodusan kad kaze platicemo ako Sud dosudi kao da ima neki izbor.
    Sramota ostaje, a pare na to Crna Gora nece potrositi jer se zna ko je sukcesor

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znate onu scenu iz "Lepa sela" kad Magda onome kosmuranu drzi cijev u usta i veli mu: "Ajde, pusi! Pusi!"? Hahaha...
    Nasa privreda totalno umire. Ima bezbroj grana koje vriste za ulaganjem i investiranjem... nezaposlenih je vise nego IKAD... ali mi se ne zalimo. Nama je bitno da operemo savjest (mada dobar dio nas uopste nema potrebe za tim, bas kao i voditelj one emisije) tako sto cemo slati novce u "lipu njihovu". A bas me zanima da li ce Milo iz dzepa to slati, ili ce se opet strugati od i ovako pretanjelog stabla nase privrede. Sprdnja... :?

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spremaj pare Mrvaljevicu kad si podrzavao Mila red je i da platis. Ja bogomi Milove ratne avanture nemam namjeru placati.

    Inace kakvi likovi su ovi Dukljani to je mislim jasno svakom cije pamcenje seze u proslost dalje od 15 godina. Pocetkom 90tih svi ovi Milovi isprknasi su pozivali na obracun sa ustasama i oslobadjanje vijekovnog crnogorskog grada Dubrovnika. Malu grupicu liberala koja se tome protivila Milo i njegovi isprknasi su nazivali ustasama i izdajnicima i pozivali na obracun sa njima. Sada su ta ista ***** , Beranac, milovan, Mrvaljevic, Hari Krisna puni saosjecanja i razumijevanja za hrvatske patnje. Sada su i oni navodno uvijek protiv toga bili. Najobicnija ***** od ljudi koja nemaju ni casti ni obraza i koje svoje misljenje formiraju na osnovu onoga sto im gazda kaze. Bravi bez mozga.

  19. #19
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo bi trebao svercovat cigare jos 10 godina da se plati odsteta. A to sto ce im on vrnut 5 krava, uf ala ce ih obesteti! :lolblue: :lolblue: :lolblue: Crna Gora grca od siromastva ,a sinjor Milo se pokajao i zeli da plati za svoju zajebanciju od prije 13 godina. Predlazem da se rasproda njegova imovina i imovina tadasnjih funkcionera kao i njima bliskih bogatasa ,pa da se vrati porodicama poginulih rezervista , ponizenim crnogorskim prosvjetarima,radnicima,sudstvu i zdravstvu...pa i opljackanim Konavlima,sto da ne.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Milo bi trebao svercovat cigare jos 10 godina da se plati odsteta. A to sto ce im on vrnut 5 krava, uf ala ce ih obesteti! :lolblue: :lolblue: :lolblue: Crna Gora grca od siromastva ,a sinjor Milo se pokajao i zeli da plati za svoju zajebanciju od prije 13 godina. Predlazem da se rasproda njegova imovina i imovina tadasnjih funkcionera kao i njima bliskih bogatasa ,pa da se vrati porodicama poginulih rezervista , ponizenim crnogorskim prosvjetarima,radnicima,sudstvu i zdravstvu...pa i opljackanim Konavlima,sto da ne.
    POTPISUJEM I PODRZAVAM. Uhapsiti bagru DPS-ovsku....

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    . Predlazem da se rasproda njegova imovina ...
    Мало, само један стан како каже Мило јуче на телевизији. :burp:

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Spremaj pare Mrvaljevicu kad si podrzavao Mila red je i da platis. Ja bogomi Milove ratne avanture nemam namjeru placati.

    Inace kakvi likovi su ovi Dukljani to je mislim jasno svakom cije pamcenje seze u proslost dalje od 15 godina. Pocetkom 90tih svi ovi Milovi isprknasi su pozivali na obracun sa ustasama i oslobadjanje vijekovnog crnogorskog grada Dubrovnika. Malu grupicu liberala koja se tome protivila Milo i njegovi isprknasi su nazivali ustasama i izdajnicima i pozivali na obracun sa njima. Sada su ta ista ***** , Beranac, milovan, Mrvaljevic, Hari Krisna puni saosjecanja i razumijevanja za hrvatske patnje. Sada su i oni navodno uvijek protiv toga bili. Najobicnija ***** od ljudi koja nemaju ni casti ni obraza i koje svoje misljenje formiraju na osnovu onoga sto im gazda kaze. Bravi bez mozga.
    Baljezgaru (i to da ti je kompliment),

    Ja sam bio Liberal tada, i svi ostali koje sad zoves Dukljanima (pr. Jevrem Brkovic).
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti da si bio tad liberal bio bii sad. No ti si samo jedan mali Milov isprknas koji bi sad da se kiti perjem liberala. Sam si rekao da si bio pripadnik milove policije a svi znamo kakvi isprani mozgovi se samo tamo primaju.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Baljezgar Janko23-
    Ti da si bio tad liberal bio bii sad. No ti si samo jedan mali Milov isprknas koji bi sad da se kiti perjem liberala. Sam si rekao da si bio pripadnik milove policije a svi znamo kakvi isprani mozgovi se samo tamo primaju.
    Baljezgaru (i to da ti je kompliment),

    Bio sam u Crnogorsku policiju dok je Milosevic bio na vlast. A presta sam da se nadam u Liberale poslije afere Trsteno, ka sto bi svako normalan. A VI nijeste DPS-u ni do koljena, oni se bar izvinuse Hrvatima i Bosnjacima, dok je VAMA krivo sto nije jos vise ljudi oteto iz voza u Strpcima, jer su (kako veli Jelisaveta) neke fukare pobile Srbe u Bosnu.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Inace kakvi likovi su ovi Dukljani to je mislim jasno svakom cije pamcenje seze u proslost dalje od 15 godina. Pocetkom 90tih svi ovi Milovi isprknasi su pozivali na obracun sa ustasama i oslobadjanje vijekovnog crnogorskog grada Dubrovnika. Malu grupicu liberala koja se tome protivila Milo i njegovi isprknasi su nazivali ustasama i izdajnicima i pozivali na obracun sa njima. Sada su ta ista ***** , Beranac, milovan, Mrvaljevic, Hari Krisna puni saosjecanja i razumijevanja za hrvatske patnje.
    Jankisha mrchio se , nisko li padash,

    Ne pada snijeg da pokrije brijeg,
    od 1987 svaki moj korak se moze potvrdit dokumentima i zahvalnicama,
    uvijek sam bio protiv nacionalista i ratova, za mir i suzivot sa dobrim odnosima i zashtitu nacionalnih manjina.

    Ti si bio i ostao nacionalistichki ostrashcenj, te jake emocije ti blokiraju racionalnu upotrebu sive mase, pod uslovom da je posjedujesh.

    Tvoje uvrede su kompliment, za sve dobronamjerne i humane ljude,
    od tvoje podrshke se chuva svaki chastan i poshten chovjek,
    tvoja mrznja prema pojedincuma je pechat koji ovjerava ljudske kvalitete tog pojedinca, tebe je vrijeme pregazilo, pred tvojim "IZDAJNICIMA" je svijetla buducnost.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •