Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 40

Thread: LJUBI GA MAJKA OVAKO LUDOG...

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default LJUBI GA MAJKA OVAKO LUDOG...

    Milo Djukanovic: Platicemo ratnu stetu ako se tako presudi u Hagu


    Crnogorski premijer Milo Djukanovic rekao je juce na Hrvatskoj televiziji da je Crna Gora prijatelj svog istocnog susjeda i da ce to sve vise biti, iako se 68 odsto od 7252 gledaoca emisije u telefonskom glasanju izjasnilo da ne smatra tako.

    Gostujuci uzivo u gledanom i kontroverznom programu “Nedjeljom u dva” Aleksandra Stankovica, Djukanovic je rekao da je “trend odnosa izmedju Hrvatske i Crne Gore definitivno uzlazni” a da je prekretnica bilo njegovo izvinjenje 2000.godine u Cavtatu “za svu bol i sva stradanja i sve materijalne gubitke” koji su stanovnicima Konavala i Dubrovnika nanijeli pripadnici JNA iz Crne Gore 1991.

    On je ponovio da je Crna Gora u tome bila zrtva velikosrpske manipulacije “sa ishodistem kod Slobodana Milosevica i u Generalstabu JNA” ali da taj “pohod ne moze sluziti na cast nikome”.

    “JNA jeste imala jednu definitivno necasnu ulogu i u Hrvatskoj i u Bosni. Crna Gora utoliko sto su njeni ljudi makar i manipulisani, makar i vodjeni tim motivom ocuvanja Jugoslavije ucestvovali”, rekao je Djukanovic, dodajuci da je i on za to “moralno i politicki odgovoran”, iako nije imao nikakvu ulogu u upravljanju JNA.

    On je rekao da nije huskao na rat svojim izjavama da je “srpsko stanovnistvo u Hrvatskoj ugrozeno terorom hrvatskih vlasti” da je “zbog sahovnice zamrzio sah” i negirao da je njegova fotografija sa rezervistima na naslovnoj strani Monitora snimljena u pohodu na Dubrovnik.

    “Da li je svaka izjava najpreciznije odvagana u tom vremenu vjerovatno ne. Takvih je izjava bilo sa raznih strana... “, rekao je on.

    Odgovarajuci na pitanje da li je on “najsretnija osoba” da normalizuje odnose sa Hrvatskom, Djukanovic je rekao da, kao i sadasnji hrvatski lideri, ima za to legitimitet vecinske volje gradjana Crne Gore.

    Djukanovic je rekao da ce Crna Gora postovati odluku Medjunarodnog suda pravde u Hagu o eventualnoj isplati ratne stete Hrvatskoj, ali da je priznala moralnu odgovornost i pokusava da to pokaze “gestovima” poput vracanja dijela umjetnina opljackanih sa dubrovackog ratista. On je rekao da su predstavnici dubrovackog aerodroma nakon razgovora sa podgorickim kolegama odbili da im se vrate opljackane stvari jer su zastarjele a da ce hrvatsko-crnogorski Savjet uskoro u Cavtatu “afirmisati ideju” da crnogorska vlada obesteti ljude koji su u tim operacijama ostali bez stocnog fonda.
    Cinjenicu da nikome u Crnoj Gori nije sudjeno za konkretne zlocine na dubrovackom ratistu, DJukanovic je objasnio nepostojanjem “dokumentacije koja bi nas uputila na to da bi se ta odgovornost mogla individuailizirati prema nekom gradjaninu”. On je podsjetio da je nedavno u Hagu “vodjen jedan takav proces i tu je utvrdjena odgovornost” generala Pavla Strugara. “Ocekujem da bi se mozda prenosom nadleznosti sa haskog suda na nacionalna zakonodavstva... mogao dobiti taj dio dokumentacije koji ce svakako onda obavezujuce djelovati na pravosudne organe Crne Gore”, rekao je on.
    Na pitanje zasto nije dao ostavku ako je bio protiv razaranja Dubrovnika, DJukanovic je rekao da to ne bi nista promijenilo, dodavsi da je i “danas savrseno cist pred samim sobom i na tu i na druge teme”.

    Beograd rovari u Italiji

    Djukanovic je optuzio Beograd da stoji iza “politickih” optuzbi italijanskog pravosudja protiv njega za sverc cigaretama iz Crne Gore u tu zemlju rekavsi da je cilj te price da se zaustavi crnogorski put ka nezavisnosti.

    On je rekao da ga uopste ne muci pravna neizvjesnost tog slucaja i ponovio ranije tvrdnje da Vlada nije svercovala cigarete, vec da je to bio tranzitni i regularan posao kojim je Crna Gora obezbjedjivala opstanak u situaciji kada je bila pod medjunarodnom izolacijom.

    Djukanovic je odbacio optuzbe suprotne tvrdnje urednika magazina “Nacional” Iva Pukanica emitovane tokom emisije.

    “Ivo Pukanic misli da zna mnogo stvari, koje ne stoje onako kako je to njemu interpretirano. On je sebi dao za pravo da u jednom vremenu kroz glasilo vojne obavjestajne sluzbe u Podgorici svakodnevno komentarise crnogorske politicke prilike”, rekao je Djukanovic aludirajuci na “Dan”.

    On je rekao da ne moze da se sjeti koliko je Crna Gora zaradila od tog posla, navodeci da nije “suveren Crne Gore”, vec predsjednik Vlade koja je odlucila da udje u taj posao i radila ga je po propisima.

    Na pitanje da li su onda sudovi u Italiji pod uticajem Beograda, on je rekao da je “vrlo zanimljivo” da niko crnogorskim organima nije trazio tumacenje njenih propisa.

    “Onog trena kada budu zeljeli da cuju kako stvari pravno stoje siguran sam da ce tog trena prestati dilema da li Milo Djukanovic moze biti uopste odgovoran”, rekao je crnogorski premijer, dodavsi da pitanje je li neko nesto od novca u tom poslu “zloupotrijebio” nije stvar italijanskog pravosudja vec crnogorskog, te “ako jeste svakako treba da bude odgovoran”.


    Bice para kad odem u biznis

    Djukanovic je kazao da je njegova porodica bila vrlo imucna i da nije troskarila nego pokusavala to da sacuva i oplodi, da bi kasnije, odgovarajuci na pitanje kako to da nista nije ustedio u proteklih 15 godina, rekao da je on sve sto je imao “citavog zivota isto tako i trosio”.

    “I kada se budem bavio biznisom, posljednje sto ce me zanimati je da slazem nekretnine i novac”, najavio je premijer.

    Napominjuci da nema ustedjevinu ni u domacim ni u stranim bankama, pa ni na ime blize rodbine, on je kazao da ipak nije siromasan, niti je to ikada bio.

    “Jos manje cu biti siromasan kad pocnem da se bavim biznisom. Mislim da cu ova iskustva koja sam stekao u politici i te kako dobro znati da valorizujem za ono sto ce biti moja buducnost”, uvjeren je Djukanovic, cija je sadasnja mjesecna zarada oko 600 eura.
    On je demantovao da je za renoviranje stana platio milion i po maraka. “Te informacije su tacne koliko i one da je nadjeno 150 ne znam koliko miliona na racunima. Dajte molim vas, kazite gospodinu Pukanicu, ako ste u vezi sa njim, neka pokaze taj racun i ja mu odmah poklanjam sve sa tog racuna”, obecao je premijer.

    Zanima ga, kako je objasnio, kvalitet zivota.

    “Vrlo kvalitetno zivim, imam jedan kvalitetan stan, imam standard koji mi obezbjedjuje da mogu da zadovoljim svoje potrebe. Sjutra takodje kada se budem bavio biznisom i kada budem zaradjivao onoliko koliko zaista mislim da moje znanje vrijedi na trzistu, sto sada nije slucaj, takodje cu veoma malo investirati u nekretnine. Trudicu se da obidjem jos neke destinacije u svijetu, da zivim kvalitetno sa svojom porodicom”, kazao je DJukanovic. Po njemu, pitanje je dozivljaja sto je bogatstvo.

    “Zvuci malo nelogicno da neko ko je u Podgorici na takvom mjestu nema, recimo, neku vikendicu na moru. Ne. Nemam namjeru da je uopste imam. Moja filozofija zivota je drugo. Svakog dana za pola sata mogu da budem na moru, a necu da se obavezem da cu svaki godisnji odmor da provedem u Budvi nego zelim mozda da ga provedem i u Marbelji”, naglasio je premijer.

    On je rekao da uopste ne spada u ljude koji politiku dozivljavaju kao priliku da halapljivo nadoknade nesto sto su propustili u mladosti jer on “nista nije propustio”.

    Prijavio bih Karadzica

    Na pitanje sta bi uradio da slucajno sretne haskog optuzenika Radovana Karadzica u nekom kaficu u Crnoj Gori, Djukanovic je rekao: “Da ga sretnem kojim slucajem u kaficu, prijavio bih ga policiji i obezbijedio da policija Crne Gore obavi onu obavezu koju ima pred jednom medjunarodnom institucijom koja se zove sud za ratne zlocine u Hagu”.

    Ubrzo na kurs engleskog

    On je rekao da nije sramota za jednog premijera sto nije imao vremena da nauci engleski jezik i da se sluzi kompjuterom jer nije za to imao vremena za 15 godina primarnog bavljenja politikom.

    “Posto sam vrlo uporan covjek i posto cu imati malo vise vremena u bliskoj buducnosti, postaracu se da se bavim onim sto meni godi a to je izmedju ostalog i usavrsavanje engleskog jezika”, rekao je Djukanovic.

    HRT/Vijesti

    ps.IMATE LI VI PSIHIJATARA ILI TREBA DA VAM SE POSALJU?

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neka ga cip cijela jevropa povuce za mosnje ,jerbo on je bijo i osta MILO KRALJ I GOSPODAR CRNE GORE NEZAVISNE SUVERENE DRZAVE !!!!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...Треба онда Мило лично да плати одштету јер онда долазимо на то да су сви криви!

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    SERBALSKI CETNJE SU KRIVE I ONA SEKTA RASPOPOVA IZ SPC ,PA NEKA ONI PLATE SVU STETU SVAKOME I CRNOJ GORI JERBO ISPASTAMO ZBOG CETNJICKIJE GEDZOVANA TJ. GEDZA EO 20 GODINA !!!! :twisted:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    У тим одговорима без имало достојанства, убједљиво највећи бисер је да нема ни пара на рачуну, ни уштеђевине, ни викендице на мору, једино што има је стан али се сматра богатим!?
    На то га Станковић пита да ли се онда сматра можда духовно богатим.

    С тим лажњаком у Европу?:shock: :shock: :shock:

    Видјећете да нема шансе.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu.

    Aferim !!!

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvo ***** od covjeka je ovaj Milo Djukanovic to je strasno. No ima nas u Crnoj Gori koji nemamo pileci mozak i pamtimo malo duze i sve ono sto je on govorio i prije 1995. godine. Eto vam ga vas Milo Titogorci. Sad cemo placati i ratnu odstetu Hrvatskoj . U Milovo ime

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    [quote="Zvek_Zivi"]SERBALSKI CETNJE SU KRIVE I ONA SEKTA RASPOPOVA IZ SPC ,PA NEKA ONI PLATE SVU STETU SVAKOME I CRNOJ GORI JERBO ISPASTAMO ZBOG


    AMEBO STO TI NIJE JASNO ODJE ,VI I SAMO VI SERBOGORCI POSRANI TJ. POSERBLJENI (ISTO JE TO) STE KRIVI SA GEDZAMA IZ SEREBIJE ZA SVE I SVA ZLODIJELA KOJA SU SE DESAVALA U NBIVSOJ ju ,AJ SAD STOKO NAZAD U STAJU DJE TI JE MJESTO !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Kakvo ***** od covjeka je ovaj Milo Djukanovic to je strasno. No ima nas u Crnoj Gori koji nemamo pileci mozak i pamtimo malo duze i sve ono sto je on govorio i prije 1995. godine. Eto vam ga vas Milo Titogorci. Sad cemo placati i ratnu odstetu Hrvatskoj . U Milovo ime
    Da nije On takav, Janko23, zar bi mogao ovoliko dugo da se zadrzi na vlasti?

    Pogledaj, sve je ispratio ... jedino je on tu pd onih iz 1991 godine. A da ce biti placanja, hoce sigurno.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    “Zvuci malo nelogicno da neko ko je u Podgorici na takvom mjestu nema, recimo, neku vikendicu na moru. Ne. Nemam namjeru da je uopste imam. Moja filozofija zivota je drugo. Svakog dana za pola sata mogu da budem na moru, a necu da se obavezem da cu svaki godisnji odmor da provedem u Budvi nego zelim mozda da ga provedem i u Marbelji”, naglasio je premijer.

    Odmor u Marbelji, skolarina za sina Blaza od 6000 eura godisnje u privatnoj gimnaziji, letovi za Milano, nocenja u kraljevskom apartmanu u hotelu Four Seasons dje nocenje kosta 10.000 eura za noc, itd sve sa 600 eura mjesecnom platom. Fantasticno!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stedi covek .... :roll:

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    IMA SE MOZE SE HAHAHAHAHAHAHA JAKSA NESRECO neLJUCKA ,NADJOSTE LI ONIJEH PET STOTINA MELEONA EURA TJ. CIFRAMA: 500.000.000. EVRA A ???? AHAHAHAHAHAHAHAH A MRS FUKAROOOOOO OD FUKAREEEEEEE !!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu.

    Aferim !!!
    А још постовао прије пар мјесеци твоје пљување по Милу Ђукановићу!?
    Афериматоре код тебе вијек мишљења изгледа краткотрајнији од млијека у тетрапаку?

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    “Odmor u Marbelji, skolarina za sina Blaza od 6000 eura godisnje u privatnoj gimnaziji, letovi za Milano, nocenja u kraljevskom apartmanu u hotelu Four Seasons dje nocenje kosta 10.000 eura za noc, itd sve sa 600 eura mjesecnom platom. Fantasticno!
    Могуће јер живи у заједници са моћном државом која контролише италијанске судове. :lolblue:

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa kad neko slusa ove njegove lazi mora da bude bas onako vrhunski debil i idiot(nesto kao ovaj Zvek) pa da u te price njegove povjeruje.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    “Zvuci malo nelogicno da neko ko je u Podgorici na takvom mjestu nema, recimo, neku vikendicu na moru. Ne. Nemam namjeru da je uopste imam. Moja filozofija zivota je drugo. Svakog dana za pola sata mogu da budem na moru, a necu da se obavezem da cu svaki godisnji odmor da provedem u Budvi nego zelim mozda da ga provedem i u Marbelji”, naglasio je premijer.

    Odmor u Marbelji, skolarina za sina Blaza od 6000 eura godisnje u privatnoj gimnaziji, letovi za Milano, nocenja u kraljevskom apartmanu u hotelu Four Seasons dje nocenje kosta 10.000 eura za noc, itd sve sa 600 eura mjesecnom platom. Fantasticno!
    Janko, ja sam uvijek tvrdio da je Milo 'nas' covjek i zato nemoj da ti tesko pada ovo njegovo rasipnistvo. Kad tad dodje tome kraj, a meni se cini da je veoma blizu, cim je on poceo da prica o privatnom biznisu.
    Da su stedljiviji i radniji..- onda bih se i ja debelo zabrinuo. Ovako...!

    ps.Đukanović je rekao i da je u Zagreb doputovao službenim avionom, a na pitanje da li crnogorski poreski obveznici imaju razumijevanja da zbog jedne televizijske emisije koristi avion, on je kazao da to nikada nije zbog jedne emisije.
    On tvrdi da su uvijek u pitanju drugi sastanci, objašnjavajući da će se tokom dana sresti i sa hrvatskim predsjednikom Stjepanom Mesićem, a da će potom "otići i na destinacije u druge države" na kojima će "završiti poslove koji su važni za Crnu Goru".
    (Mina)

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    SERBENDE GNOJAVE ZALDU VI JE SVE ODVOJI SE DRZAVA CRNA GORA PA VI BLJUJTE GNOJ KOLKO VE GODJ VOLJA, SAMO NEMOTE ZABRAVIT NA FERGUSONE JERBO TREBACE VI INVESTIRAT U NJIH !!!!!!
    GNOJAVI ZVALJAVI WSERBOGORCI I SETBALJSKE GEDZE KAD SU SE GODJ UDRUZILE VAZDA SU MANJI OSTALI OD MAKOVOGA ZRNA ,I VAZDA SU ZRTVE IZIGRAVALI ALI SUDNJI VI SE DAN PRIMICE IZRODI I DOMACI IZDAJNICI !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    " On je rekao da nije sramota za jednog premijera sto nije imao vremena da nauci engleski jezik i da se sluzi kompjuterom jer nije za to imao vremena za 15 godina primarnog bavljenja kriminalom. "

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin
    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu.

    Aferim !!!
    А још постовао прије пар мјесеци твоје пљување по Милу Ђукановићу!?
    Афериматоре код тебе вијек мишљења изгледа краткотрајнији од млијека у тетрапаку?
    Citaj malo bolje sta sam napisao.

    Sto mu se mora priznati, mora. On sve redom vuce za nos kako sam hoce, da nije sposoban ne bi bilo tako.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    MAGARE SIPLJIVO I TALIJANSKI PREMIJER ZBORI TALIJANSKI , I NJEMACKI ISTO I FRANCUSKI ISTO SVI SVOJ JEZIK ,STO BI NAS BIJO DRUKSIJI A ????
    MILO KRALJ I GOSPODAR NEKA ZBORI CISTIJEM CRNOGORSKIJEM JEZIKOM A VI SERBALJSKE GEDZE PJENITE I GNOJITE KOKO VE DRAGO ALI SVE ZALDU !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by konstantin
    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu.

    Aferim !!!
    А још постовао прије пар мјесеци твоје пљување по Милу Ђукановићу!?
    Афериматоре код тебе вијек мишљења изгледа краткотрајнији од млијека у тетрапаку?
    Citaj malo bolje sta sam napisao.

    Sto mu se mora priznati, mora. On sve redom vuce za nos kako sam hoce, da nije sposoban ne bi bilo tako.
    Konstantine,
    o ovim stvarima moras da skines kapu nasem Tmujagi!!!
    Ko zna bolje od njih o lazi i prevari?!

  22. #22
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    MAGARE SIPLJIVO I TALIJANSKI PREMIJER ZBORI TALIJANSKI , I NJEMACKI ISTO I FRANCUSKI ISTO SVI SVOJ JEZIK ,STO BI NAS BIJO DRUKSIJI A ????
    MILO KRALJ I GOSPODAR NEKA ZBORI CISTIJEM CRNOGORSKIJEM JEZIKOM A VI SERBALJSKE GEDZE PJENITE I GNOJITE KOKO VE DRAGO ALI SVE ZALDU !
    PO OVOME BI TI BIO VECI KRALJ OD MILA!
    PRIUCAS IZVORNIJ DUKLJANSKI I NITKO TE NE RAZEUMIJE PA NI RODUJENA MUJKA!

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by konstantin
    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    [size=6]Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu[/size].

    Aferim !!!
    А још постовао прије пар мјесеци твоје пљување по Милу Ђукановићу!?
    Афериматоре код тебе вијек мишљења изгледа краткотрајнији од млијека у тетрапаку?
    Citaj malo bolje sta sam napisao.

    Sto mu se mora priznati, mora. On sve redom vuce za nos kako sam hoce, da nije sposoban ne bi bilo tako.
    Дај, бар због година мало достојанства.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konstantin

    Дај, бар због година мало достојанства.
    Sta ti znaci ovo ?

    Sta je tu neprimerno napisano?

    Samo takvi politicari dovode cilju ono sto su zacrtali. Evo imas u Srbiju mufljuza Kostunicu, sta je uradio?

  25. #25
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postovana gospodo!
    Svaki naormalan covjek bi primijetio da je MILO Kralj, do god je on na vlast crna Gora ce cvjetat! kada MILU bude dosta politike on ce radit sve sto hoce? za pametog covjeka nema prepreke a naormalno za MILA nikakve.
    Sva pitanja koja sumu postavili a mogu priznat sva su bila provakativna Milo je bez imalo razmisljanja odgovorijo, cak su i Hrvatske novine potvrdile daje Milo odusevijo hrvatske gledaoce svojim ostrim i preciznim odgovorima. Jedino Crnogorski Srbi kao pocinju da bacaju drvlje i kamenje na MILA, nome stra dase covjek od toga ne potrese? Ehhh jad i tuga.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •