Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 40 of 40

Thread: LJUBI GA MAJKA OVAKO LUDOG...

  1. #26
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sa Lovcena vila kliche,
    oprosti nam Dubrovniche.

    Podignimo spomenik nevinim zrtvama od bratske ruke,
    "OPROSTI NAM DUBROVNICHE".

    Chineli su shto znaju, a nijesu znali shto chine.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    abvgd kako si ti ogorchen i ljubomoran kukala ti majka... A i treba ti tako.... Gledaj i plachi
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hhaha koji ste vi smradovi strasno. Posto glas milovi isprknasi? :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    JEDNA OVCA = DVA MILOGORCA

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Hhaha koji ste vi smradovi strasno. Posto glas milovi isprknasi? :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    JEDNA OVCA = DVA MILOGORCA
    Da pojednostavimo ovu formulu.
    Ko zna gdje si je cuo pa je jos ne razumijes!!!
    Jedna ovca(tu spadas ti)=Dva Milogorca(oni koji su glasali za Mila)
    Govori se o odnosu snaga.
    Samo sto tebi bolje pristaje pridjev *****!!!
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  5. #30
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni grafit ne razumijes OVCO MILOGORSKA. Grafit znaci da se za vrijednost jedne ovce mogu kupiti dva glasaca DPS-a . Jel ti sad jasnije

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    postovana gospodo!
    Svaki naormalan covjek bi primijetio da je MILO Kralj,
    Тригер, код тебе је краљица и то Elizabeth the Second

  7. #32
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu.

    Aferim !!!
    kupi naocare,suvereni !!
    jerbo ti se gospodar preznojio tri puta za minut,lijepo mu se vidjelo da ga je znoj probio ispod nosa(a mozda je i slinio,muka je velja bila na njega)
    nije to ni od cega drugog no od ono malo savjesti sto mu je ostalo
    i dobro je da je ima,milije mi je zbog njega licno

    P.S.
    je li ti zao sto nijesi bio u studio da mu mijenjas gace i potkosulje ?
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in,
    `cause I got too much life,
    Running through my veins,going to waste.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu.

    Aferim !!!
    alaha ti smrdljivog *****, zar ne vidis da Milojica trazi savjeznike za svoj projekat?! covjek je tvoje bosnjane slao u smrt i bio u istoj klapi sa Milosevicim, a bi ti da mu pusis *****. fina ste sorta vi turci boguim, i dosljdni, no sto.

    jebite se o svome trosku, mislim da su MLADI ljudi platili za Milo-Slobovske avanture svojom MLADOSTI- NAJPRODUKTIVNIJE GODINE svoga ZIVOTA, i jos trazite od nas MLADIH da izgradimo Hrvatsku! Neka hvala, neka to cine Milovi policajci i oni koji su rusili.

    Red bi bio da Milo plati i porodicima koje su izgubile svoje sinove, radi Milovog laznog "srbovanja" ili zbog njegove "lose procjene".

    Inace, prema ustasama nemam mnogo simpatija, jer oni nikad nisu platili nista za svoj nacizam, i 2 miliona zivota koje su one sistematicki unistili. dabogda se to desilo vama i vasim najblizim, pa da mi vas zalimo, kao vi nas.

    no sve je ovo sviranje qrcu, i prazna prica.

    pi..

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ujak7
    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Citajuci provokativna novinarska pitanja i odgovore Milove, ne moga, a da ne priznam da sam odusevljen.
    Bez obzira sta ja licno mislio o njemu, ovo mu je bilo sjajno. Pokazao se kao pravi pravcati prekljeni politicar, tj. fabran, pa lakiran i onda pechen.

    Samo ovakvi i slicni njemu mogu ostvariti uzvisene ciljeve za svoj narod i zemlju. Ovakvi, koji gledajuci te u oci slazzu, a da ni trepnuli nisu, niti se pojavi rumenilo na njihovom licu.

    Aferim !!!
    kupi naocare,suvereni !!
    jerbo ti se gospodar preznojio tri puta za minut,lijepo mu se vidjelo da ga je znoj probio ispod nosa(a mozda je i slinio,muka je velja bila na njega)
    nije to ni od cega drugog no od ono malo savjesti sto mu je ostalo
    i dobro je da je ima,milije mi je zbog njega licno

    P.S.
    je li ti zao sto nijesi bio u studio da mu mijenjas gace i potkosulje ?
    Krele, samo pojavljivanje pred kamerama i unaprid znano provociranje od strane novinara je hrabrost sama po sebi doci na jedno takvo mjesto.
    Ja ne podrzavam to sto je M ilo u proslosti radio, narocito do 1997 godine, dok nije pljunuo na Milosevica. Ja sam samo izneo svoje zapazanje o njemu kao politicaru i njegovim sposobnostima. Procitaj post jos jednom.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus

    alaha ti smrdljivog *****, zar ne vidis da Milojica trazi savjeznike za svoj projekat?! covjek je tvoje bosnjane slao u smrt i bio u istoj klapi sa Milosevicim, a bi ti da mu pusis ku***. fina ste sorta vi turci boguim, i dosljdni, no sto.

    jebite se o svome trosku, mislim da su MLADI ljudi platili za Milo-Slobovske avanture svojom MLADOSTI- NAJPRODUKTIVNIJE GODINE svoga ZIVOTA, i jos trazite od nas MLADIH da izgradimo Hrvatsku! Neka hvala, neka to cine Milovi policajci i oni koji su rusili.

    Red bi bio da Milo plati i porodicima koje su izgubile svoje sinove, radi Milovog laznog "srbovanja" ili zbog njegove "lose procjene".

    Inace, prema ustasama nemam mnogo simpatija, jer oni nikad nisu platili nista za svoj nacizam, i 2 miliona zivota koje su one sistematicki unistili. dabogda se to desilo vama i vasim najblizim, pa da mi vas zalimo, kao vi nas.

    no sve je ovo sviranje qrcu, i prazna prica.

    pi..
    Smradu, Milo ce se kad - tad pitat o njegovim postupcima iz proslosti. Od njega samog zavisi da li ce biti aboliran ili ne. Ja, samo za njega konstatujem, da je za onog srpskog Kalasnjikova alfa i omega po svim pitanjima.

    A kad je pusenje *urca u pitanju, pa Ti i takvi kao Ti ste specijalisti za pusenje. Toliko ste ih popushili od Brshadina do "Djeneral Jankovica", da kada bi se sastavili, popunili bi marsrutu od Kosova Polja do NATO baze Avijano u Italiji.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    da je za onog srpskog Kalasnjikova alfa i omega po svim pitanjima
    A macke zaboravljas :?:

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi, meni se cini da je ovaj Zvek_Zivi neki okoreli SRBIN. Jes, svega mi. Onaj ultra-nacionalisticko-sovinisticki ******, koji je zapravo ubaceni elemenat u redovima crnogorskih boraca za nezavisnost i Milov osmijeh, a s ciljen da ih predstavi ka' najvece idiote i degene ovoga svijeta. Pocevs od kulture i vaspitanja, pa preko pravopisa i obrazovanja, sve do bazicne inteligencije - definitivno u svim elementima savrseno zadovoljava sve neophodne uslove za titulu debila!
    Zaista mi je zao, ali, drugovi, ja mislim da je ovdje rijec o jednoj od najvecih sabotaza ovoga (tek stasalog) vijeka. 8)

  13. #38
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    BOLESNICE ,E MOJ MRCENI BOLERSNICE (NICK TI ODGOVARA U POTPUNOSTI ) TI SI JEDAN JAKO JAKO BOLAESAN DECKO ,EM SI SRPCE PRODANO EM SE TURAS DJE TI NIJE MJESTO ,A TO JE MEDJU LJUDJE !! TEBE BOLESNI DECKO ,NAJLJEPCE ODGOVARA DA STRKNES MALACKO DO SAJTA ZA MALOLJETNIKE I DRKAS SE TAMO !!!!!!! JERBO TVOJE MISLJENJE I TVA ZAPAZANJA SU TOLKO NEVAZNA I NEBITNA DA TO NIJE ZDRAVO ,ZATO MOMCICU AJ ODJEBI LAGANO U SKOKOVIMA DA NE TROSIMO VRIJEME NA TEBE !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #39
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [size=6]Pukanic: Djukanovic najbogatiji poslije Berluskonija[/size]

    Crnogorski premijer Milo Djukanovic je najbogatiji evropski drzavnik poslije italijanskog premijera Silvija Berluskonija, a na samo jednom racunu ima oko 150 miliona eura, tvrdi vlasnik i direktor zagrebackog “Nacionala” Ivo Pukanic. On je za podgoricki “Dan” rekao da je citavoj Hrvatskoj u nedjelju popodne postalo jasno koliko istinito prica Djukanovic o svom imovinskom stanju, kada su mu na ruci vidjeli sat “Cartier pasha tourblion”. “Njegova trzisna vrijednost je preko 100 hiljada eura a igrom slucaja znam da je to samo jedan iz kolekcije koju Djukanovic posjeduje”, kazao je Pukanic.

    On je Djukanovicevo gostovanje na hrvatskoj televiziji ocijenio “katastrofalnim”, istakavsi da bi, da je na njegovom mjestu, “istog trena smijenio savjetnika koji mu je savjetovao da ucestvuje u emisiji”.

    Pukanic je rekao da ce se o bankovnim racunima o kojima je pisao “Nacional”, a koje je Djukanovic pominjao pozabaviti sud. “Sigurno je da Djukanovic nije cekao rasplet duvanske afere pa da ostavi novac na svoje ime, ali to za italijansko pravosude nije problem, i lako ce se ustanoviti o kolikom je iznosu rijec”, naveo je Pukanic. On je istakao da informaciju o racunima nije izmislio vec dobio iz vrha zapadne diplomatije, koja je i te kako zainteresovana da se stvar izvede na cistac.

    “Zapad je duboko involviran zbog svega sto se desava u Srbiji i Crnoj Gori, tako da nece dozvoliti da se to zataska”, smatra Pukanic.

    On tvrdi da ce uskoro svi putevi novca od sverca cigareta izaci na vidjelo i istice da ce tada pokazati DJukanovicu broj racuna koji iznosi oko 150 miliona eura. “Ocekujem da odrzi obecanje i pokloni mi makar deset odsto tog novca i ja cu biti bogat covjek. Sada, nazalost, nijesam iako sam za ove prilike dobrostojeci”, rekao je Pukanic.

    On je ocijenio da su Djukanoviceva naknadna izvinjenja oko desavanja tokom sukoba na prostoru bivse SFRJ neprihvatljiva za Hrvatsku. “Djukanovic je bio odlicno upoznat sa svim sto se desavalo oko Dubrovnika. On je obilazio jedinice na Lukovu, o cemu svjedoce i video zapisi i fotografije. Upravo te jedinice su jurisale na Hrvatsku”, rekao je Pukanic. On je kazao da Hrvatska nece Crnu Goru smatrati iskrenim prijateljem sve dok se ne promijeni kompletna vladajuca garnitura.

    Mina

  15. #40
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Aoooooo pasa cartier ahahahahahah od sto iljada E e bogomi ovamo u jevropu imaga za pola te cijene ,no ajt vi morate da lazete inace nebi bili vi vi ! I samo 150 meleona ,ada ako me pamet ne vara vi rekoste da ima 500 meleona ,nije da je potrosijo u CG onije 350 meleona hahahahhahahahha
    e QQ majko sto davljenici cine ahahahahhahahahah za slamcicu se vataju
    CRNA GORA DRZAVA POSTAT MORA ,KAKO JOJ I PRILICI I DOLIKUJE OD DAVNINA !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •