Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 65 of 65

Thread: Kreme za nedostatke na licu!?

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    a ne znam što se gade na bebinu mokraću kad beba nema čime da je 'zatruje'...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #52
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dobrica View Post
    Zvoncice ali ce i da ti se vrati. Znaci, nebrojeno slucajeva znam za te kreme iz fontisa, ali reeedom, da pomazu u pocetku i onda vremenom se koza navikne na te sastojke i problemi se vracu. Oni valjda stavljaju nesto na slovo K u te kreme, sto je cudotvorno za kozu na kratke staze a onda posle nekog vremena prestaje da djeluje. Makar 5,6, 7 slucajeva svojih drugarica plus rodbina znam koje su se zalecele, davale velike pare, jer svako novo pakovanje bude skuplje a manje i na kraju ne rijese problem. (akne i crvenilo uglavnom)
    dakle, ja sam po preporuci ljekara otišla tamo, ne bilo kog ljekara, nego onog kom najviše vjerujem, a drugo znam dva slučaja, jedan je ekcem koji je djetetu od rodjenja tretiran na klinikama širom bivše YU i nije prošlo, a u fontisu je riješeno ZAUVIJEK, prije 8 godina je liječenje gotovo i bez posledica, definitivno, i slučaj rozacee koji je već dvije godine s mirom, iako je bila vrlo agresivna...moj slučaj su rješavali najveći stručnjaci sa VMA, naravno, kremama sa kortikosteroidima, toliko jakim da mi je površinski sloj kože potpuno uništen na tim mjestima, a problemi i ekcemi i dalje ostali i sad je OK, poslije mjesec dana korištenja potpuno se povuklo a koža se lijepo obnovila...gospodo, ja vam ovo ne govorim da me savjetujete da ne idem, nego samo da kažem onima koji vjeruju u te priče oko kortikosteroida ubica da to nije tako i da ima i pozitivnih primjera, tj da sam lično, na sopstvenoj koži isprobala i da sam zadovoljna i to je to
    Quote Originally Posted by Demetra View Post
    To na K su kortikosteroidi, i potpuno je provjereno da ih 'gaspoda' iz Fontisa stavljaju u svoje mackalice.
    Sto kaze dobrica, treba samo prestati da koristis njihove kreme, pa se jave znatno gori problemi nego sto su prije bili...
    Trebalo bi ih zatvoriti...

    Zašto ih ne prijaviš i ne zatvoriš?
    Na svakoj kremi stoji sertifikat o ispravnosti potvrdjenoj kod ministarstva zdravlja Crne Gore, prvo, a drugo, ne znam nijednu kremu punu kortikosteroida (a koristila sam ih mnogo!) koje UVIJEK tokom korišćenja daju dobre rezultate!
    Takve kreme obavezno samo prvih nekoliko dana daju rezultate i posle izazivaju oštećenja na koži! Ne kad prestane da se koristi, nego ako se koristi duže od desetak dana, da ne pričam o mjesecima upotrebe, to bi bila katastrofa za kožu!
    Tako da je ovo presmiješna priča da kremu koristiš 5 godina i super ti, a kad prestaneš počinju čuda iz štetnih krema da djeluju...ne budite djeca
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Zlatio se www.melem.com (Voli marketi, apoteke...)

  4. #54
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Sale, je li ovo za usne ili uopšte za kožu? Meni bi trebalo nešto za usne jer mi je koža presuva i puca?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    provjeri bubrege, neka ti pomade..
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    sve je ok, bar zasad....e moja Krle i ti bi se počela sušit da si ovoliko godina putovala ka ja blago vama dok imate do 30 godina
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #57
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel probao ko losion sa klindamicinom i lutz mixturu ?

  8. #58
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni od boginja ostade par oziljaka pa ako znate kakvu djelotvornu kremu recite, cijena nije vazna.
    Ove po apotekama samo da uvale ono sto imaju tako da mi se njihovi "savjeti" ne slusaju nego ako neko ima iskustva odavde.

  9. #59
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto sam vidio da je neko pomenuo Exfoliac, zanima me gdje mogu da nadjem Exfoliac losion u PG. Pitao sam u par apoteka i ukapiro sam da uopste ne znaju o cemu se radi

  10. #60
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    PODGORICA
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Ma, nemam pojma...ja sam uzela kao shto rekoh iz Normaderm Vichy/jeve linije...ali, taj koncentrat je samo kad ti krece neka bubuljica , znachi tek kad krenu nedostaci da se pojavljuju, pa kao da ih preduprijedish... Ali trazhim neshto zaflekice male crvenkaste ili tamnije... Svashta sam neshto chitala, ali nemam iskustva. u apoteci mi je dala kao neku kremu za fleke...ali nema to vajde, prvo shto je cijena mjerilo kvailiteta a ova nije kostala mnogo no neshto oo 3 evra... a ne znam koji je proizvod doabr i od koga za to... Citala sam oda Murad kozmetika ima neshto...ako znam...
    Protiv flekica na licu su dobre kremice koje sadrze kombinaciju vocnih kiselina, jer one djeluju tako sto skidaju taj povrsinski sloj koze, pa flekice postaju sve svjetlije i svjetlije. Mogu se naci u bolje snabdjevenim apotekama i kozmetickim salonima. Problem je samo sto kazu da tretiranje koze u smislu izbjeljivanja flekica ne treba raditi u toku proljeca i ljeta, zbog jakog sunca, pa moze stanje da se pogorsa, vec da je pravo vrijeme za to jesen i zima. Sad je valjda najbolje rjesenje visok zastitini faktor kreme za lice, da postojece fleke ne bi postale jos tamnije. Sve ovo sam cula od dermatologa i kozmeticara...
    Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.

  11. #61
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Berane
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svi se kunu u Saljica Mast....brat od tetke je imao ogromne ozhiljke od akne, i stvarno mu je ublazhilo

  12. #62
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Ma, nemam pojma...ja sam uzela kao shto rekoh iz Normaderm Vichy/jeve linije...ali, taj koncentrat je samo kad ti krece neka bubuljica , znachi tek kad krenu nedostaci da se pojavljuju, pa kao da ih preduprijedish... Ali trazhim neshto zaflekice male crvenkaste ili tamnije... Svashta sam neshto chitala, ali nemam iskustva. u apoteci mi je dala kao neku kremu za fleke...ali nema to vajde, prvo shto je cijena mjerilo kvailiteta a ova nije kostala mnogo no neshto oo 3 evra... a ne znam koji je proizvod doabr i od koga za to... Citala sam oda Murad kozmetika ima neshto...ako znam...
    Mozes li malo ublazti ovo plavilo?) samo malkice...ne uspjevam da procitam do kraja Interesuje me tema jer imam i ja fleke od sunca. HVala))
    ... a da nam pri tom ne oguli parce koze i ne otkine komad nas samih.

  13. #63
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema spasa flekama od sunca-na zalost...imam ih i ja,zimi se smanje,ljeti buknu...nikakva krema nece pomoci,narocito ne sad ljeti kad smo izlozene suncu...zato uvijek na lice mackajte neku kremu sa visokim faktorom...njegujte ih,pa ce valjda za par godina izumjeti neku kremu koja ih 100% otklanja...do sad sam toliko para dala na njih i nikakav efekat.

  14. #64
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni treba jedan savjet za ove stvari, no vidim ovo sve neka zenska posla cc pa da se ne mjesam...





  15. #65
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,604
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Žene, ako imate takvih problema, najbolje je da odete kod dermatologa, da se konsultujete
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kreme za tretiranje celulita
    By dobrica in forum Ženski kutak
    Replies: 76
    Last Post: 09-10-12, 20:59
  2. Kreme za samotamnjenje
    By tropical in forum Ženski kutak
    Replies: 50
    Last Post: 06-04-11, 13:53
  3. Sperma uklanja bore na licu
    By goga+ in forum Sex i erotika
    Replies: 21
    Last Post: 01-08-09, 01:51
  4. Kreme za lice..
    By independent girl in forum Ženski kutak
    Replies: 4
    Last Post: 17-11-05, 13:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •