Page 103 of 277 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast
Results 2,551 to 2,575 of 6907

Thread: Game Of Thrones

  1. #2551
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja htjedoh odma sinoć pitat za Locke-a, no reko spojlovaću nekome ko nije gledao
    beba je zadnje Crasterovo dijete, očigledno mu se ćerka porodila i odmah su bebu žrtvovali bijelim hodačima, isto kao što je to Craster za života radio.
    a što se Locke-a tiče, mislim da je u jednoj ranijoj epizodi Roose Bolton naredio da se nadju Bran i i brat mu jer dok god su oni živi on ne može upravljat sjeverom.ali sam siguran da je to naredio Remziju, svom kopiletu. i tada je pomenuto da su njih dvojica možda u Noćnoj straži i da ih Jon Snow čuva. pretpostavljam da se otud i našao Lock na zidu, očigledno je da želi da bude što bliže Jon Snow-u, mada su baš nešto isfušerisali taj dio.

  2. #2552
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da da, sad se sjetih epizode..

  3. #2553
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baron View Post
    ja htjedoh odma sinoć pitat za Locke-a, no reko spojlovaću nekome ko nije gledao
    beba je zadnje Crasterovo dijete, očigledno mu se ćerka porodila i odmah su bebu žrtvovali bijelim hodačima, isto kao što je to Craster za života radio.
    a što se Locke-a tiče, mislim da je u jednoj ranijoj epizodi Roose Bolton naredio da se nadju Bran i i brat mu jer dok god su oni živi on ne može upravljat sjeverom.ali sam siguran da je to naredio Remziju, svom kopiletu. i tada je pomenuto da su njih dvojica možda u Noćnoj straži i da ih Jon Snow čuva. pretpostavljam da se otud i našao Lock na zidu, očigledno je da želi da bude što bliže Jon Snow-u, mada su baš nešto isfušerisali taj dio.
    Ja se iskreno nadam da ce Locke okrenuti ledja Boltonu odvratnome da bi na kraju Snow bio kralj sjevera a Locke da bude general prvi,kao sto je Bolton bio

  4. #2554
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Džon Snou kralj? ihaaaa....

  5. #2555
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Skontao sam ja barone sta je beba u seriji itd. Ja sam sve ovo ispisao poredivsi sa knjigom.

    Sto se tice Lockea, ja sam misljenja da je on sam "utekao" u nocnu strazu. HALOOO on je otkinuo saku najboljem ratniku Vesterosa, baj d vej sinu najmocnijeg covjeka Vesterosa. Posto je Ruz Bolton veliki podanik Tivinov i zastitinik sjevera, zar stvarno mislite da bi pustio nekog nebitnog kao sto je Locke koji (cini mi se) nema ni titulu ser, posto ga ne oslovaljavase prije tako, da se isprijeci izmedju Lanistera i Ruza.

    Tako da je on otisao u nocnu strazu gdje vladaju samo zakoni nocne straze. Tivin ne bi smio da prekrsi i da produzenom rukom dokuci do tamo. Ali ne razumijem po daljem razvoju iz knjiga kako ce on da se uklopi tamo dje je. Kontam da ce 5ta sezona da se oduzi dosta dobro...
    One Ring to Rule them all...

  6. #2556
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je mozda spojler:

    Mislim da je Locke odan Starkovima. Savrseno se uklapa, po mom misljenju (nisam citao knjige) da je osjetio da ce Bolton da izda Starkove, pa je i zato otkinuo ruku Dzejmiju, da oteza to. A i kad je vidio pustanje Dzejmija, definitivno je prelomio i utekao na Zid.
    Samo pretpostavka.

  7. #2557
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    on sam pomenu da je nahranio svoju djecu nekakvim ukradenim jarebicama ili tako nešto, i da je smatrao da je bolje da se skloni u noćnu stražu nego da mu neko zbog tog zločina otkine ruku, to je i mene asociralo na to da bježi od osvete Lanistera, ali od početka se trudi da bude bliži Džonu Snou, zato i povezah da mu je možda namjera da preko njega dodje do braće Stark.

  8. #2558
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    što se tiče odstupanja u odnosu na knjigu - vi što ste je pročitali, mislim da će ih sve više biti i mislim da će on (Martin) svoju buduću pisaniju da podredi seriji..

  9. #2559
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    što se tiče odstupanja u odnosu na knjigu - vi što ste je pročitali, mislim da će ih sve više biti i mislim da će on (Martin) svoju buduću pisaniju da podredi seriji..

    Nemoguce je ovo )

    Knjiga je toliko opsirna i ima neki svoj tok da ukoliko zeli da je podredi seriji to znaci da ce da je uprosti. A ne vjerujem da ce monstrum kao sto je Martin kojeg ne zanima nista u zivotu osim ove knjige i super bowl-a podrediti svoje zivotno djelo HBO )) On vec samo od knjige i prava na istu ima novca da mu familija zivi fino do kraja vremena
    Last edited by Gandalf_White; 29-04-14 at 10:36.
    One Ring to Rule them all...

  10. #2560
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko zna, pohlepa je čudo jedno :mrgreen: uglavnom što god oće samo da ne usere ovo što je dosad radio

  11. #2561
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sta mislite da li "Maloprstic" stvarno vodi onu malu kod tetke?

  12. #2562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vuki View Post
    Sta mislite da li "Maloprstic" stvarno vodi onu malu kod tetke?
    Bilo kakav odgovor na ovo pitanje bilo bi spojlovanje
    One Ring to Rule them all...

  13. #2563
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Meni ovako interesantnije, samo baš da ne skrenu sa puta. Knjizi se sve desava sporije i jednostavnije. Ako je 4ta sezona, kao što su pisali mediji, samo drugi dio treće knjige ne bi imali čime da ispune 10 epizoda nego bi razvlačili, zato kontam da su ugacili stvari koje nema u knjizi, kao što su izbacili mnogo likova tokom svih sezona i mislim da će preskočiti neke nepotrebne susrete Briene na putu dok nije otkrila da je prati Pod.


    Sent from my HTC Cha Cha
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  14. #2564
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gledam ovo, i jos ne mogu da vjerujem da se nije doslo do sudjenja Tirionu. Znaci tacno imam osjecaj da ce da da razvezu radnju pa ce to u 9-tu epizodu da se desi, i onda ce da nam nabacaju neku temu za razmisljanje u 10 epizodi i kraj sezone... a bjezzzzi..

    A stvarno Lok bi mogao da se uklopi u tu pricu, ipak je ovaj Ruz Bolton "kasnije" odlucio da izda starkove (red wedding), a Lok je vjerovatno vidio da je on sad sa Lanisterima pa je pobjega da ne nastrada. Ipak ne moze da se hvali kako je otkinuo ruku Dzejmiju, neko bi ga skratio za glavu, jer na zid dolaze ljudi iz cijelog Vesterosa i ko zna ko je odan kome.
    sent from tabure

  15. #2565
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Najjača scena ili rečenica: "The Kingslayer brothers? You like it? I like it." :lolblue:

    Je li mi se čini ili se nešto promijenilo ono napisano za Jaimeja u White Book?
    Izgleda mi kao da je nešto još napisano u odnosu na ono što je Joffrey čitao. Ili možda nije sve pročitao.
    Last edited by Samo Niksic; 29-04-14 at 10:44.

  16. #2566
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma Tyrion je legenda, kakav lik, kako uvijek neki cinizam provuče a sve kao da neće, samo da ga Bog (Martin) poživi

    meni je jaka scena i kad Brien "poklopi" Džejmija i dade ime maču "oathkeeper", za svaki slučaj da ga pecne i podsjeti na šta se obavezao

  17. #2567
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Najjača scena ili rečenica: "The Kingslayer brothers? You like it? I like it." :lolblue:

    Je li mi se čini ili se nešto promijenilo ono napisano za Jaimeja u White Book?
    Izgleda mi kao da je nešto još napisano u odnosu na ono što je Joffrey čitao. Ili možda nije sve pročitao.
    zar nije rekao da je dužnost svakog zapovjednika zlatnih plaštova da popuni dio knjige? moguće da je on to sam kasnije dodao - makar tako to shvatih..

  18. #2568
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    zar nije rekao da je dužnost svakog zapovjednika zlatnih plaštova da popuni dio knjige? moguće da je on to sam kasnije dodao - makar tako to shvatih..
    Tačno, moguće je da je sam dodao, i to u skorije vrijeme.

  19. #2569
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cek, nisam ukapirao ovo za oathkeeper, zar on nije "zavjetovao" nju da pronadje Sansu, da je brani tim macem i da je odvede na sigurno, ili ??? A na sta to ona njega podsjeca ?
    sent from tabure

  20. #2570
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Kakva je ovo priča za Locke-a moNci...? Ja koliko se śećam on i Bolton su u veoma dobrim odnosima, zar nije on bio u sceni sa Boltonom i kopiletom mu kad ga Theon brije...? Iz one scene i odnosa kakav su imali bi se samo moglo zaključiti da ga je Bolton poslao na zid da ubije Starkove i ništa drugo...
    #fakenews

  21. #2571
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da uprkos tome što su se zbližili Brien i dalje nije sto posto sigurna u Džejmijeve namjere, čak ga je u par navrata i podsjećala na obećanje dato Ketlin Stark, da će joj vratiti ćerke, žive. zato je i nazvala mač "čuvarem zakletvi", da ih vazda podsjeća na to dato obećanje, ukoliko Brien zaista nadje Sansu, da je Džejmi vrati porodici a ne kraljici (jer ipak je ona uz Tyriona glavna osumnjičene za smrt kralja)
    a sve to se dešava poslije razgovora Sersei i Džejmija, dje ona od njega zahtjeva da joj donese Sansinu glavu.

  22. #2572
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Oce mi neko reci kolika je udaljenost od Boltonovih zemalja do Zida te se onaj Locke teleportovao u Castle Black u dvije epizode dok se drugi dogadjaji desavaju dan za dan sto se vidi po tome sto Dzofroga jos ne saranise a Tirionu jos ne sudise
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #2573
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kakva je ovo priča za Locke-a moNci...? Ja koliko se śećam on i Bolton su u veoma dobrim odnosima, zar nije on bio u sceni sa Boltonom i kopiletom mu kad ga Theon brije...? Iz one scene i odnosa kakav su imali bi se samo moglo zaključiti da ga je Bolton poslao na zid da ubije Starkove i ništa drugo...
    slažem se...

  24. #2574
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Oce mi neko reci kolika je udaljenost od Boltonovih zemalja do Zida te se onaj Locke teleportovao u Castle Black u dvije epizode dok se drugi dogadjaji desavaju dan za dan sto se vidi po tome sto Dzofroga jos ne saranise a Tirionu jos ne sudise
    http://cdn.obsidianportal.com/assets..._The_North.jpg

    Dreadforth.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  25. #2575
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je sva ova prica da je Lock ustvari tu da pomogne Snow-u jedno obicno glupiranje...
    Glavu bih dao da ce zajebat Snow-a,ada zato je i tu.
    Zna Bolton da ce Bran najprije kod brata,pa je Locka posalo da bude uz njega,da sve starkova na jedno nahvata.
    To je neko moje misljenje,pa sad..

Page 103 of 277 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prince of Persia: Two thrones
    By Scythe in forum Game Server CG
    Replies: 10
    Last Post: 08-04-14, 13:01
  2. PC game on DVD
    By montegruja in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-06, 07:39
  3. Prince of Persia: The Two Thrones
    By Bullseye in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-06, 09:34
  4. The game!
    By SHORTY in forum Muzika
    Replies: 16
    Last Post: 07-02-05, 15:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •