Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 61 of 61

Thread: Paolo Koeljo

  1. #51
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    I ja... i uzidala ga u isti...
    Hehe bravo!mada ne moras da budes tako krvozedna!
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  2. #52
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    I ja... i uzidala ga u isti...
    hahahahhaha ka mladu Gojkovicu u "Zidanje Skadra" ahahahahahaah

    pa mu ostavis ckura ka njoj sise napolje da mu se poklanjaU.:twisted:

    ali kakva ironija, poslije sve moje price, danas dobijam na citanje ZAHIR,i doslo mi je da se pucam u glavu. ali dobro...
    zivot je velika zavrzlama.
    zar ne srdane? :mrgreen:
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prochitala "zahira"...
    zanimljiva kjniga...

  4. #54
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veoma mi se dopada Paulo Koeljo.procital;a sam Alhemichara, Na obali rijeke Pjedre sedela sam i plakala - strasno si mi se dopala knjiga,zatim Veronika,takodje odlicna knjiga, Djavo i gospodjica Prim,Prirucnik za ratnika svetlosti,zatim neizostavna 11 minuta koju samdva puta citala,prije 2-3 god i skoro.
    Paulo je jednim djelom uticao na moj optimizam,jer sam prije bila prilicno pesimisticna,i promjenio me na bolje
    /me se svidja njegov stil pisanja.. a sad citam Zahira,koji ne izostaje...
    The taste was sweeter...

  5. #55
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Da li neko ima "Dnevnik jednog carobnjaka" na engleskom jeziku, jer koliko znam on nije preveden na srpski, a nisam siguran ni za engleski...
    Procitao sam mnogo knjiga. Meni su njegove knjige OK. Nemam namjeru ulaziti u rasprave. Samo dajem svoje misljenje.

  6. #56
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    PG
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DjAv00liCaA
    ... neizostavna 11 minuta koju samdva puta citala,prije 2-3 god i skoro....
    ...Paulo je jednim djelom uticao na moj optimizam...
    hahahaaaa nadam se da se ne ljutiš što sam ova dva segmenta rečenica izvukla iz konteksta ali prosto ne mogu da odolim da ih povežem sa sopstvenim zaključcima do kojih nije teško doći bilo kom čitaocu "11 minuta".
    Naime Koeljo zaista uliva optimizam, vrlo vješto ohrabruje curice sa materijalnim problemima da se okrenu "starom zanatu". Ako nemate para da ostvarite svoje snove, čak iako još nemate svoje snove, slobodno se upustite u avanturu, postanite striptizete i skupe kurve. To je odlična stvar, ne morate da brinete, usput ćte stić i da se obrazujete, da upoznate ljubav svohg života, otkrijete tajne sopstvene seksualnosti. Nema dileme odlično dopunsko štivo uz latinoameričke sapunice.
    Dance Like No One's Watching

  7. #57
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam ja neke brojeve ako kome treba... mislim to!poslovna pratnja i te rabote
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #58
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wild__silence
    ok. sigurna sam da vam ime ovoga pisca nije nepoznato i da ste culi za njegove knjige kao sto su Alhemicar, Veronika je odlucila da umre, Pored rijeke Pijedre sjedila sam i plakala .. i sada poslednja knjiga koju je izdao 11 minuta ..
    vase misljenje .. ?! da li vam se svidja njegov stil pisanja .. njegove knjige uopsteno !? :roll:
    ja mnogo volim njegoveeee knjigee :roll: :wink:
    Iskreno...jedina njegova knjiga koja je ostavila utisak na mene je ''Veronika je odlucila da umre'' ostale mi nisu nesto

  9. #59
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by kastigulja
    hahahaaaa nadam se da se ne ljutiš što sam ova dva segmenta rečenica izvukla iz konteksta ali prosto ne mogu da odolim da ih povežem sa sopstvenim zaključcima do kojih nije teško doći bilo kom čitaocu "11 minuta".
    Naime Koeljo zaista uliva optimizam, vrlo vješto ohrabruje curice sa materijalnim problemima da se okrenu "starom zanatu". Ako nemate para da ostvarite svoje snove, čak iako još nemate svoje snove, slobodno se upustite u avanturu, postanite striptizete i skupe kurve. To je odlična stvar, ne morate da brinete, usput ćte stić i da se obrazujete, da upoznate ljubav svohg života, otkrijete tajne sopstvene seksualnosti. Nema dileme odlično dopunsko štivo uz latinoameričke sapunice.
    Kako si ti iskljuciva.Pa nije moguce da si procitala knjigu i tako je bukvalno shvatila???Ili je mozda i moguce.Mozda se svako veze za dio koji njemu odgovara.Ja sam uglavnom obratio paznju na odnos izmedju nje i slikara i musterije koja je uci da voli.Inache na kraju knjige pishe da je to po istinitom dogadjaju,tj. po prici cure koja je to sve dozivjela i nisam primijetio da knjiga ohrabruje cure da se time bave...ali postujem tvoje misljenje,sto ne znaci da je ono i ispravno.
    Na moj optimizam dosta utice knjiga 'Alhemicar' pa opet nemam zelju da prodam ovce i zaputim se kojekuda....c c c
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  10. #60
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool ..c c c ..

    Quote Originally Posted by kastigulja
    hahahaaaa nadam se da se ne ljutiš što sam ova dva segmenta rečenica izvukla iz konteksta ali prosto ne mogu da odolim da ih povežem sa sopstvenim zaključcima do kojih nije teško doći bilo kom čitaocu "11 minuta".
    Naime Koeljo zaista uliva optimizam, vrlo vješto ohrabruje curice sa materijalnim problemima da se okrenu "starom zanatu". Ako nemate para da ostvarite svoje snove, čak iako još nemate svoje snove, slobodno se upustite u avanturu, postanite striptizete i skupe kurve. To je odlična stvar, ne morate da brinete, usput ćte stić i da se obrazujete, da upoznate ljubav svohg života, otkrijete tajne sopstvene seksualnosti. Nema dileme odlično dopunsko štivo uz latinoameričke sapunice.
    nisam misllila bukvalno na tu knjigu.mada,npr. mene je nadahnuo i uticao na moj optimizam film "zelena milja", sto definitivno ne znaci da volim da gledam spaljivanje na elektricnu stolicu,ili da zelim da ja zavrsim na el. stolici.samo opusteno
    The taste was sweeter...

  11. #61
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Procitala sam Alhemicara i 11 minuta - Uzas.
    Are you suggesting coconuts migrate?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •