Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 101

Thread: Eurovizija i Nezavisnost

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Eurovizija i Nezavisnost

    Evo Srbi vise nemaju ni predstavnika na Evroviziju. Crnogorci salju grupu 'No Name' koja propagira Crnogorsku nezavisnost.

    Oj Srbijo, sve cemo vam uzet. Kad se opametite bice kasno.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Evrovizija i Nezavisnost

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Evo Srbi vise nemaju ni predstavnika na Evroviziju. Crnogorci salju grupu 'No Name' koja propagira Crnogorsku nezavisnost.

    [size=6]Oj Srbijo, sve cemo vam uzet. Kad se opametite bice kasno[/size].
    'Oces, ne boj se!?

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Evrovizija i Nezavisnost

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Evo Srbi vise nemaju ni predstavnika na Evroviziju. Crnogorci salju grupu 'No Name' koja propagira Crnogorsku nezavisnost.

    Oj Srbijo, sve cemo vam uzet. Kad se opametite bice kasno.

    Koja si ti budala!Pa zar nemas nikog blizeg da te zauzda malo?

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Srbi ogorceni sto Crnogorci pobijedise i sto nece imat nikog da ih tamo predstavlja. A Crnogorcima zele 0 poena na Evroviziji:

    http://www.rts.co.yu/forum/prikaz_po...PorukePage=133
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Srbi ogorceni sto Crnogorci pobijedise i sto nece imat nikog da ih tamo predstavlja. A Crnogorcima zele 0 poena na Evroviziji:

    http://www.rts.co.yu/forum/prikaz_po...PorukePage=133
    koji si ti degen

    bravu jedan!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek do sada, kada bi se takmicila reprezentacija, SR Jugoslavije ( ranije ) ili sada Srbije i Crne Gore, iz gledalista bi se cula dreka, vrishtanje i zavijanje: "Srbija, Srbija ... "!

    Bash me zanima da li ce tako biti i ovaj put. :?: :roll:

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko znam, na Evroviziji učestvuju Srbija i Crna Gora ne odvojeno nego zajedno, tako da grupa "No name" peva i za Srbiju, to hteli ili ne (mada o njihovoj političkoj preferenciji sad ne znam; mislim, prvi put čujem za njih)..

    Smatram samo kao štetu ako se nije biralo po kvalitetu nego politički, u smislu: "prošle godine Srbijanci, ove godine Crnogorci, svejedno kakva da je pesma". To će sigurno da košta poene, jer se ne šalju najbolji, nego najpovoljniji.

    Manipulacije ima inače i na austrijskom izboru reprezentacije za Evroviziju, gde nije pobedio onaj sa najviše glasova publike odnosno slušaoca, nego kako je državna televizija izrežisirala... Razlog je bio što je "pravi" pobednik Alf Poier, inače kabaretista, pevao u trećoj štrofi svoje pesme Good Old Europe Is Dying: "Es zogen einst die Christen mit dem Schwerte, es fielen einst die Bomben auf Berlin, und weil sich Mohammed so gut vermehrte, singt schon bald in Rom der Muezzin = Nekada su jednom Hrišćani išli s mačem (tj. krstaši), padale su bombe na Berlin, i zato što se Muhamed dobro množio, još malo pa će u Rimu da peva muecin (tj. hodža)."

    http://www.alfpoier.at/

    Ludilo...
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [size=6]"Es zogen einst die Christen mit dem Schwerte, es fielen einst die Bomben auf Berlin, und weil sich Mohammed so gut vermehrte, singt schon bald in Rom der Muezzin "[/size]

    Bas se fino rimuje!!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo sredio to sa DB-om u Austriju...ada DAN...pouzdani izvori

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gromada
    [size=6]"Es zogen einst die Christen mit dem Schwerte, es fielen einst die Bomben auf Berlin, und weil sich Mohammed so gut vermehrte, singt schon bald in Rom der Muezzin "[/size]

    Bas se fino rimuje!!!
    http://derstandard.at/?id=1972341

    A samo da pročitaš kako Albanci i Bošnjaci ovde psuju i Srbiju i Evropu, Evropu nazivaju majkom Srbije, je*u mater i Srbiji i Evropi i prozivaju rat i protiv Srbije i Evrope.. Vele da će oni da pobedu i jednu i drugu...
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  12. #12
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    Quote Originally Posted by gromada
    [size=6]"Es zogen einst die Christen mit dem Schwerte, es fielen einst die Bomben auf Berlin, und weil sich Mohammed so gut vermehrte, singt schon bald in Rom der Muezzin "[/size]

    Bas se fino rimuje!!!
    http://derstandard.at/?id=1972341

    A samo da pročitaš kako Albanci i Bošnjaci ovde psuju i Srbiju i Evropu, Evropu nazivaju majkom Srbije, je*u mater i Srbiji i Evropi i prozivaju rat i protiv Srbije i Evrope.. Vele da će oni da pobedu i jednu i drugu...
    Ma ne uznemirava mene sta stoka pise nego sto Austrija vodu muti a njih koristi kao djulad.
    Stara je to *****, a racuna dosta nerascisenih!
    No znas i sam, bolje nego ja, zivis s njima! :wink:

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šta ćeš, stara država, ima diplomatiju.. :wink:
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Evrovizija i Nezavisnost

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Evo Srbi vise nemaju ni predstavnika na Evroviziju. Crnogorci salju grupu 'No Name' koja propagira Crnogorsku nezavisnost.

    Oj Srbijo, sve cemo vam uzet. Kad se opametite bice kasno.

    strasno mogu likovi od 17 god da propagiraju nesto ....
    nemoj molim te rasplaka me :yipiiii:
    ... i ne znam da li sam ja covjek koji je sinoc sanjao da je leptir
    ili sam pak leptir koji danas sanja da je covjek...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A bi li itko od vas mogao reci valja li cemu ta pjesma osim sto se izbor ispolitizirao ? Doduse, nije da mi Evrovizija nesto znaci ali kad se vec ovoliko prasine diglo nije zgoreg da neko napomene kako to zvuci?

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Uvijek do sada, kada bi se takmicila reprezentacija, SR Jugoslavije ( ranije ) ili sada Srbije i Crne Gore, iz gledalista bi se cula dreka, vrishtanje i zavijanje: "Srbija, Srbija ... "!

    Bash me zanima da li ce tako biti i ovaj put. :?: :roll:
    Ajd odjebi malo bre,idi na one tvoje BiH forume ili su te i odande sutnuli jer nisi ni njihov.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    jebote, sto su ovi Bosnjani proevropski orijentisani, blagos si ga Evropi! jedva cekaju da nas prime kada vide ove rasrbljene binladenovce sa zelenim, i one siptare i Milovce sa crvenim zastavama!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Uvijek do sada, kada bi se takmicila reprezentacija, SR Jugoslavije ( ranije ) ili sada Srbije i Crne Gore, iz gledalista bi se cula dreka, vrishtanje i zavijanje: "Srbija, Srbija ... "!

    Bash me zanima da li ce tako biti i ovaj put. :?: :roll:
    I dalje ce se vikati "Srbija, Srbija". Tome ste najvise krivi vi dukljani/poturcenjaci, jer vam je smetalo ime "JUGOSLAVIJA". Ko vas jebe, sad mozete slusati "Srbija, Srbija", mene ni malo ne smeta, ako vama smeta... trazili ste, dobili ste, i sad se jebite o svome trosku!

    Inace, ja glasam za Hrvatsku! Boris Novkovic je car, i unaprijed moze da racuna na moj glas, i nadam se dobrog dijela publike iz SCG.

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jebala vas Smrdija drzava invalid koji ni Srbi ne vole

  20. #20
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jebala vas Smrdija drzava invalid koji ni Srbi ne vole

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    156
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Jebala vas Smrdija drzava invalid koji ni Srbi ne vole
    Sta je pesnik hteo da kaze?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.esctoday.com/news/read/3958

    Znaci, sudije sa Milovizije (RTCG) su vjerno izvrsile zatak po nalogu nasega voljenog premijera/predsjednika. Jelena Tomasevic, dobila 0 0 0 0 od svih cetri Milovih sudija! Ajd, da je dobila 5, ili 6, no bas NULA! Bruka i sramota! Ovo je cista politika! Nema nikakve veze sa muzikom! Grupa "no name" ne moze da racuna na podrsku publike u SCG ako ce se sluziti ovakvim fukarlukom.

    Publici iz SCG predlazem da glasaju za Hrvatskog reprezentivca!


    'Zauvijek moja' wins in suspicious way
    Serbia & Montenegro choose No Name
    Sat 5 Mar 2005 00:29:00
    Source: esctoday.com, Milan Vukoje
    Written by: Roel Philips

    The 2005 representative for Serbia & Montenegro has been chosen by an eight-member jury (4 members from Serbia, 4 from Montenegro) and by televoting. The Montenegrin boy band No Name topped the final ranking with 84 points (72 from the jury and the maximum 12 points from the televote). No Name consists of Marko Perić, Marko Prentić, Danijel Alibabić, Branko Nedović, Dragoljub Purlija and Bojan Jovović. The group earlier won Montevizija 2005, the Montenegrin semifinal.

    Runner-up Jelena Tomasevic finished with 54 points for the song Jutro, composed by Zeljko Joksimovic, last year's representative of Serbia & Montenegro. However, one can say that the eight members of the professional jury were extremely discorded about Jelena Tomasevic' song, awarding her 12, 0, 12, 0, 10, 0, 10 and once again 0 points. No need to add that Jelena Tomasevic won the Serbian semifinal Beovizija 2005 and that the four judges awarding her 0 points were the Montenegrin ones. To be continued!

    The national final Europjesma - Evropesma 2005 took place at the RTCG TV studio in Podgorica. Guest stars in the show were the 2005 Cypriot representative Constantinos Christoforou and the Macedonian representative for Kiev Martin Vucic. Both singers sang their Eurovision entry among other songs.

    No Name will represent Serbia & Montenegro with the song Zauvijek moja in the final of the 2005 Eurovision Song Contest on 21st May in Kiev.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pera63
    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Uvijek do sada, kada bi se takmicila reprezentacija, SR Jugoslavije ( ranije ) ili sada Srbije i Crne Gore, iz gledalista bi se cula dreka, vrishtanje i zavijanje: "Srbija, Srbija ... "!

    Bash me zanima da li ce tako biti i ovaj put. :?: :roll:
    Ajd odjebi malo bre,idi na one tvoje BiH forume ili su te i odande sutnuli jer nisi ni njihov.
    Uh, sto su se ovi Srbi zaleceli.

    P.S. A oni Njegus moze slobodno da promijeni nick jer smo ga provalili da je iz Srbije, iako se trudio da prica ijekavicom.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Eurovizija

    Crnogorci šalju svoje predstavnike na Euroviziju, dok će Srbi jednu godinu 'čamiti čekajući'. Srbi se bune jer glasanje (koje je bilo preko mobilnih telefona) nije bilo regularno (600,000 Crnogoraca je preglasalo 8,000,000 Srba). Mi znamo da nije bilo regularno, no se kod nas kaže "izio vuk magarca".

    Veli se da će śutra doć Solana (sa śekirom) da disciplinuje Crnu Goru. Srbi su zaprijetili da će iźes utrobice svoje ako ne učini što.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma pusti ti to no mi reci kad ce taj referendum? Ako ne znas priupitaj Harija on je na izvoru informacija tu nedje oko milovoga prkna... :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •