Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 59

Thread: The početak

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default The početak

    Ja se ponadah maloprije neka nova tema, kad Artemis zaključa onoga dečka ka da neće

    Ne znam da li je bila tema, al evo da se ispričamo malo.. Makar mi slobodni :twist:

    Mislite li nekad na onaj početni period prije veze, ili čak i početak, kad se tek upoznajete sa nekim, dogovarate se da se nađete i sl stvari.. Kad pojma nemate ništa jedno o drugome, i sve je super i strava, trudite se da ostavite dobar utisak onoga što ste u stvari, pa onda iščekivanje sljedećeg sastanka, šetnje, držanje za ruku...
    Ja sam ranije često razmišljala o tim stvarima, priznajem da su sjećanja na te prve dane iz moje najduže veze u mnogome uticale na neke moje odluke, koje su trebale biti sasvim suprotne - dakle ne radite to :twist:

    Eto nadam se da sam bila jasna,
    Inače, kako ste mi Vi?:lolblue:
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  2. #2
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaha...da da, namjeno sam je stavio u etar ali eto nije mi se dalo

    nije loše podsjetiti se nekih stvari i popričati na tu temu (svi smo mi đeca iznutra koliko god se trudili da budemo kao predsjednici kao što si i sama rekla
    Last edited by Artemis; 06-04-11 at 17:10.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa da. Ja se recimo sjecam dopisivanja do besvijesti ( mislim, ne bas toliko), pa sto mi ne odgovara, jeli mu stigla poruka i sl hahhaahhaha.
    Mali milion nekih smijesnih i simpaticnih poruka..
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #4
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svako normalni se toga sjeća jer je to bilo stvarno vrhunski . Upoznaš nekoga, uzbuđenje vlada već u startu, još ako postoji velika zainteresovanost sa obje strane 'puče puška' , šalje se veliki broj poruka, 'ne odgovara'...mora da spava , a i one crne misli: 'mora da ga je briga jer je sa drugom' ili sam mu ružan/na . Pa gledanje, šetnje, svakave teme i smijeh...hahahahahaha...pravo da ti kažem, to mi ponekad nedostaje jer mi je taj način zavođenja koliko god zvučao sad presmiješan, davao motivaciju da se izborim za osobu koju lajkujem ) a ovo danas je nekako jednostavno ...mada neću reći loše

    A još ako je žensko društvo neđe pa ti stigne poruka a ostale koje nemaju tu sreću, gledaju sa oduševljenjem, iznenađenjem ili razočarenjem...banja ) (tako je i kod muških s tim ako neka tema priča pa je prekine poruka , jednoga sagovornika nema i ako je prisutan
    Last edited by Artemis; 06-04-11 at 17:11.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Shone,ispisi sve u jedan post nema potrebe da nastavljas u novi post kad sve moze stat u jedno,o temi danasnjoj da ne razgovaramo...

    Kuglice,sjecas li se sjecas... Odma da ti kazem ja bih sve to ponovila da imam adekvatnog izazivaca svega toga.I tad sam sebi govorila "ne radi to","ne zanosi se","ne trci kad ti kaze da izadjes no neka ceka malo"...mislim,znas kako su komsije gledale kako smirglam ulicom one mrcne nanule...Al sad kad se osvrnem na sve to nije mi zao.Mislim da se ni sa cim ne moze porediti kad sebe ne sputavas u onome sto osjecas nego to radis slobodno od srca,i poenta je u tome da ovo sto sam ti rekla kad se osvrnes da ne gledas na to s ogorcenjem,kao na nesto sto je bilo pogresno,i ako si se razocarala,jer i to je dio zivota...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan bogomi!!
    Mislila sam na osjecaj uopste, ne sad na neku odredjenu osobu, jednostavno ono nesto sto osjetite na pocetku svake veze, nestrpljenje, tremu, neizvjesnost... Osjecaj da zelite da se pokrenete na neki nacin, tj neko u vama da probudi sve te osjecaje.
    Razocarenja su dio zivota, sve je to normalno, samo ne treba dati da vas to obeshrabri. no, to je vec za neku drugu temu.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja sam to tako i shvatila al zbog onog "ne radite to" mi pade na pamet koliko ih je sto se sputavaju.Sve zato sto su to jednom prosli a zavrsilo se neslavno.A i pravdamo se svi godinama,da smo sad zreliji,oprezniji itd.Ja evo ista,ima dana kad imam 100 godina i sve su mi sami izgovori a znam da se iza svega toga krije nesto sasvim drugo.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Kad pojma nemate ništa jedno o drugome, i sve je super i strava, trudite se da ostavite dobar utisak onoga što ste u stvari, pa onda iščekivanje sljedećeg sastanka, šetnje, držanje za ruku...
    kod mene je tako bilo, recimo, u tinejdzerskim godina kad nisam znala nishta o svetu i zhivotu

    sad mislim da, realno, malo brzhe prochitam i klasifikujem ljude, tako da taj trial period ne traje dugo
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  9. #9
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boga mi je najteze sebe promijeniti.... treba svojski zapeti i osloboditi se predrasuda,grča, proslosti ,navika, pogresnih pretpostavki, nauciti da se moze ispocetka, da se spusti gard... ko to moze taj dobija.....
    Ludilom maskiram dosadu

  10. #10
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oket Artemis
    Svako može sebe promijeniti samo da hoće, druga stvar je što su ljudi lijeni,tvrdoglavi, bezobrazni, površni itd...što se tiče dosta stvari.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    sebe promijenit moze do jedne granice..priroda je cudo i to je sto je..to se ne moze promijenit ni kapi..al' neke druge stvari u ponasanju, reagovanju na neke stvari i tome sl.to se moze.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lunar View Post
    Boga mi je najteze sebe promijeniti.... treba svojski zapeti i osloboditi se predrasuda,grča, proslosti ,navika, pogresnih pretpostavki, nauciti da se moze ispocetka, da se spusti gard... ko to moze taj dobija.....
    Ti si promašio temu.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor View Post
    sebe promijenit moze do jedne granice..priroda je cudo i to je sto je..to se ne moze promijenit ni kapi..al' neke druge stvari u ponasanju, reagovanju na neke stvari i tome sl.to se moze.
    Može dosta, baš. Ja kad razmislim o sebi od ranije i o sebi danas, ne mogu da se prepoznam. Nauči čovjek i promijeni se, posebno ako mora i to je obično na teži način. A kad se ne mora, onda ljudi vele da ne može, da je preteško, priroda je to i sl. Inače, te promjene, ako su na bolje, najviše benefita donose upravo promijenjenom, makar je tako bilo u mom slučaju čini mi se.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  14. #14
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se sjetih matere kako mi je pričala dok su ona i ćaća bili dečko i cura, slavili njen rođendan, on se napio, ispratio je na bus a kad je bus krenio on trč'o za njim i vikao na sav glas: "XXXXXX (njeno ime), volim te!!!"

    Name:  redface1.gif
Views: 1152
Size:  136 Bytes



    :lolblue::lolblue::lolblue:

    Meni se tako nešto naravno nikad nebi dogodilo.

    Name:  redface1.gif
Views: 1152
Size:  136 Bytes
    Last edited by Nanashi; 07-04-11 at 11:22.

    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se napiješ, ili da trčiš za busom i vičeš VOLIM TE
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  16. #16
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Da se napiješ, ili da trčiš za busom i vičeš VOLIM TE
    Ovo prvo...


    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    ja se samo sjećam scene koja se ticala zadnjeg momka, i mog tel. razgovora sa njim...
    ja u '$eđećem' položaju na krevet (poza ka' Turčin ), kuma na krevet do mog, i pričajući s njim (dogovaramo se za drugi susret, pošto sam ga prvim istraumirala) ljocam se i odbačam petama o madrac..(ono naprijed nazad, njišem se)
    ispred mene sto pun krcat šolja vrele kafe, sokova, grickalica, pepeljare, hemijske, novine, telefoni i sl..
    u jednom momentu sam se tako zanijela, tj. zaljuljala, da sam samo sa kreveta odskočila posred toga stola..sa sve facom po svom astalskom asortimanu
    pamtim samo kuminu vrisku prvo od šoka (dok sam ja pričala ona je rješavala ukrštenice), pa od smijeha, majka ulazi u sobu da vidi što se dešava..a ja cijelo vrijeme držim tel. i pričam s njim, stenjući - mumlajući (od bola) nešto...potpuno mi je bilo svejedno oće li mi se glava rascijepat na dvije, 'oću li noge nosit u ruke, vrat slomit, sise kupit po sobi i sl... dok sam s njim pričala ništa me nije boljelo..kad sam se o'ladila, poslije razgovora, tri dana nijesam umjela hodat' kako sam se iskrivila bila..

    Last edited by KRKNA; 07-04-11 at 13:17.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Mislimo

  19. #19
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi roditelji imaju svoju ljubavnu priču, kao i mi ali, Nanashi...hahahahah...to je super stvar za tvoje roditelje! Respect!

  20. #20
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Ja sam ranije često razmišljala o tim stvarima, priznajem da su sjećanja na te prve dane iz moje najduže veze u mnogome uticale na neke moje odluke, koje su trebale biti sasvim suprotne - dakle ne radite to :twist:
    Da da..+1
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  21. #21
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosto mi nedostaje to vrijeme
    Sto sam starija to sam praznija i nedostaju mi ova bezrezervna osjecanja,kad sam postupala bez razmisljanja i zivjela za onu poruku koja bi bila na telefonu kad se probudim,neka sam lupala glavom o zid nije mi zao
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  22. #22
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobnica View Post
    Prosto mi nedostaje to vrijeme
    Sto sam starija to sam praznija i nedostaju mi ova bezrezervna osjecanja,kad sam postupala bez razmisljanja i zivjela za onu poruku koja bi bila na telefonu kad se probudim,neka sam lupala glavom o zid nije mi zao
    to meni fali generalno u zhivotu, jer svi previse mozgaju o tome shta drugi mozgaju, i onda se tu pravi jedna velika crna rupa koja vuce sve u sebe... od zida se barem odbijes
    Last edited by Prekidi_stvarnosti; 08-04-11 at 08:45.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi bolan, da mi napravimo nekakve svingerske veceri za CdM forumase, ovo ovako vise ne moze... Sta ste poludjeli? Kakve poruke u ranu zoru, beskonacno dopisivanje, kakvo drzanje za ruke, kakvo lupanje glavom o zid i o astalima?! Saberite se.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  24. #24
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ljudi bolan, da mi napravimo nekakve svingerske veceri za CdM forumase, ovo ovako vise ne moze... Sta ste poludjeli? Kakve poruke u ranu zoru, beskonacno dopisivanje, kakvo drzanje za ruke, kakvo lupanje glavom o zid i o astalima?! Saberite se.
    Svingerske veceri,pod maskama...da nikoga glava ne boli..
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  25. #25
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    ja se samo sjećam scene koja se ticala zadnjeg momka, i mog tel. razgovora sa njim...
    ja u '$eđećem' položaju na krevet (poza ka' Turčin ), kuma na krevet do mog, i pričajući s njim (dogovaramo se za drugi susret, pošto sam ga prvim istraumirala) ljocam se i odbačam petama o madrac..(ono naprijed nazad, njišem se)
    ispred mene sto pun krcat šolja vrele kafe, sokova, grickalica, pepeljare, hemijske, novine, telefoni i sl..
    u jednom momentu sam se tako zanijela, tj. zaljuljala, da sam samo sa kreveta odskočila posred toga stola..sa sve facom po svom astalskom asortimanu
    pamtim samo kuminu vrisku prvo od šoka (dok sam ja pričala ona je rješavala ukrštenice), pa od smijeha, majka ulazi u sobu da vidi što se dešava..a ja cijelo vrijeme držim tel. i pričam s njim, stenjući - mumlajući (od bola) nešto...potpuno mi je bilo svejedno oće li mi se glava rascijepat na dvije, 'oću li noge nosit u ruke, vrat slomit, sise kupit po sobi i sl... dok sam s njim pričala ništa me nije boljelo..kad sam se o'ladila, poslije razgovora, tri dana nijesam umjela hodat' kako sam se iskrivila bila..

    ahahahahahahahaha padoh sa stolice

    sjecas li jadna ne bila kad sam ti pjeva pod prozor u sred centra grada, pred iljadu dusha.... eeeee to su bila srecna vremena
    ovakav tenor nidje drugo nijesi chujala
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Oblik grudi otkriva karakter
    By vikky in forum Sex i erotika
    Replies: 55
    Last Post: 14-01-13, 18:49
  2. Karakter-ologija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 05-12-09, 23:13
  3. Karakter određuje od koje ćemo bolesti bolovati
    By bane59 in forum Sve i svašta
    Replies: 19
    Last Post: 03-09-08, 22:35
  4. Pitomi karakter Islama
    By cetinje in forum Politika generalno
    Replies: 161
    Last Post: 28-02-06, 10:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •