Page 1 of 11 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 267

Thread: Montevizija : Konacno nesto dobro kod nas !!!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Montevizija : Konacno nesto dobro kod nas !!!

    Evo gledam ovu Monteviziju i odusevljena sam !!! Gledala sam i Beoviziju, koja je uzasna bila !!! Stvarno su se potrudili scena je odlicna sve je odlicno i ja sam prezadovoljna jer se na Pink zadnjih dana moglo cuti o monteviziji, naravno ne bas u lijepom kontekstu !!!! Takodje me odusevila najava pjesama prvo neka slika nase CRNE GORE pa onda slika izvodjaca !!!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Izdvojicu Mica Vujovica, Bojana Delica i Biljanu Mitrovic..To je jedino shto mi se dopalo do sad... 8)
    a shto se tiche Beovizije, izdvojila bih 'Hajde Cico'-Ognjena Radivojevica, 'Mindjushe'-Koktel benda i 'Ti si kriv'-Teodore Bojovic
    sve su svemu, kompletan utisak je jedna mrshava 3-ka...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne bi izdvojio nikog... svi su katastrofa... Bojan Marovic samo sto nije izdahnuo... a Ivana Popovic kao da je dosla na sahranu... Onda onaj Kovacevic.. ne znam ni kako su ga primili sa onim vulgarnim recnikom... Ma NE ZNAM!!!! svi imaju ruzne pjesme... JELENA TOMASEVIC DOBIJA I GOTOVO.... i milo mi je sto ce ona pobijedi... Niko ne moze da se uporedjuje sa njom....
    I jos nesto... KAKO SU MOGLI DA DOPUSTE DA SE PJESVA U NEKI JADNI MALI STUDIO.... Ma grozno... Katastrofa.... Bas je loshe....

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    недвижимость
    Posts
    836
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je Slobodan Kovačević vrh totalni bio,vr pjesma i tekst
    do yourself a favor
    Prshuta records

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e i ova najavna shpica.. prije nego sto pocne pjesma.... mogli su sami da nadju FONT slova... Ovo "MONTEVIZIJA" ima isti font kao MAJONEZ "Mayovita" Uh... kako je loshe organizovano sto je ovo....

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci iz no name su odlicni i pjesma naravno

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    faddy i ivana popovic su jedino bili necemu.
    ovi ostali zajedno sa organizacijom - samo dno

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e zaista jedino je faddy-jeva fina pjesma.. a no name neka mi je samo zdrao i njihova brdjanka i primorka... i totalna neoriginalnost... nisu morali sad kao Zeljko Joksimovic sa onom violinom i bubnjevima i sa odjecom itd. I onaj dio sa violinom su ukrali od neke izvorne pjesme koliko sam ja primijetio... Pih.... No vidjecu ih kad bude pjevala Jelena Tomashevic...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Chitvao vrijeme sam navija' za No Name

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko pobijedi?
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici
    Momci iz no name su odlicni i pjesma naravno
    Ma pu$ti pjesmu...jesi vidjela kako mi je Prentic bio sladak?Lutka moja... 8)

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o qq... zasto niko nece da prizna da su sve pjesme bile lose.. eto kad je No name pobijedio... mozete mislit onda ostale pjesme kakve su...

  13. #13
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    [Timeless_Departure]
    Posts
    312
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je Crna Gora jedina u svijetu gdje se festival odrzava bez publike...bruka i sramota.

    'Navijam' za Fedija, ipak je bolji od No Name, koji su izgledali kao losha kopija Joksimovica.

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    [Timeless_Departure]
    Posts
    312
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos nesto.

    Kad ce ovi shabani da shvate da onakve pjesme nisu za evroviziju? Bilo je previse ozbiljnih pjesama, i zao mi je sto recimo Delic nije prosao...ali to se jednostavno ne trazi.
    Ono moze da prodje na suncanim skalama, u Budvi...ali evrovizija? Gimme a break.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    E kako nasem narodu ne valja nista sto je domace... da mozete kako prisvojit sve tudje, ne bi vas srecnijih bilo. Citam odje i ne mogu vjerovat. Nikome nista ne valja. Skroz objektivno govoreci, jedino mi se nije svidjelo sto su doveli Andjelu i Zanu da vode program. Andjela skroz izvjestacena, ona druga isto tako... ni malo da se opuste. Druga stvar, malo im je s vremena na vrijeme ozvucenje slabo bilo, ali samo nama sto gledamo preko TV-a, njima je u studiju bilo sve ok.
    Scena je uradjena profi, i tu nema price.
    S druge strane, kakvo je bilo ozvucenje na Beoviziji prosle godine?! Nisu mogli izvest pjesme a da ne falsiraju, ove godine kakvi su im voditelji bili i same pjesme? Narod je ustajao i ranije izlazio iz Sava centra od dosade...
    E da, slovenci su isto uradili u TV studiju, i niko se zalio nije. Tako da bih vas zamolio da ne blatite sve sto je domace bez nekog zestokog pokrica.
    Ne zaboravite da je ovo ipak prva Montevizija, i svaka naredna mora bolja bit.
    A sto se pjesama tice, zao mi je sto Slaven nije prosao jer ipak mu je lijepa pjesma bila.
    Neko rece da vecina pjesama nije za evroviziju... sa time se slazem, dosta ih je laganih lijepih pjesama koje ce se slusat sigurno, ali koje definitivno nisu za evroviziju...
    No Name malko prekopirao i ide na Zeljkov fazon, al eto izgleda to prolazi...
    Vidjecemo kako ce sjutra vece bit
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    A Ljiljanu Blagojevic cu od prve sljedece plate da chastim pregled kod najboljeg ochnog doktora u gradu...Od trke sa 2, 3 decenije mladjim koleginicama nece naochare da kupi sebi, da pokazhe da se starka ne da...Nije ona losha, ali joj dalje od Dnevnika ne bi dala da mrdne 8)
    A, tek njeno akcentovanje..Ono je stvarno bilo ka' da se sprda s nama.. Andjela ka' da je krompir bila progutala, Zhana je posebna pricha, a chak je i simpatichni Andrija bio toliko spetljan da je svojom pojavom iritirao 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #17
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Čudesna zemlja
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ono sinoć je bila bruka par exellence!

    Stvarno jadno.
    Od scene (mislim, studio :roll: ), preko pesama, preko pobedničke, ma jedino spašava Andrija stvar. A ko nađe onu mutavu ukočenu "leš" Anđelu da vodi bilo šta što sa zabavom i kretanjem ima veze.
    Propalo se!!!!

    Izgleda će morat da pobijedi Jelena Tomašević, mada pesma nije nešto.
    Nije kome je rečeno, već kome je suđeno... iliti ... Kad se najmanje nadaš ko nagazna mina!

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [alien_with_N_attitude
    ]Ja mislim da je Crna Gora jedina u svijetu gdje se festival odrzava bez publike...bruka i sramota.

    'Navijam' za Fedija, ipak je bolji od No Name, koji su izgledali kao losha kopija Joksimovica.
    Dijelim tvoje mi$ljenje,pogotovo za ovaj drugi dio! 8)
    Ice ovaj zadnji komentar ti je ba$ "osnovan" s obzirom na nevjerovatno
    "kompetentan" sastav zirija...pfff! :shock: :roll:

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog
    Quote Originally Posted by [alien_with_N_attitude
    ]Ja mislim da je Crna Gora jedina u svijetu gdje se festival odrzava bez publike...bruka i sramota.

    'Navijam' za Fedija, ipak je bolji od No Name, koji su izgledali kao losha kopija Joksimovica.
    Dijelim tvoje mi$ljenje,pogotovo za ovaj drugi dio! 8)
    Ice ovaj zadnji komentar ti je ba$ "osnovan" s obzirom na nevjerovatno
    "kompetentan" sastav zirija...pfff! :shock: :roll:
    o cemu ti pricas? Ziri nisam pominjao, ziri je neke stvari sramotno odradio... Ivana nebi usla u prve 10 da je sms porukice nisu izvukle, sto je sramotno, jer djevojka zasluzuje bolji plasman definitivno. `Kompetentni` sa Reljom koji zna o muzici taman kolko i ja o Marsu i sa ostalom ekipom... ono veze nema, al i pored toga kompetentnoga` zirija lijepe su pjesme prosle.
    Tako da bi mogao pojasnit nasta si mislio pod mojim `osnovanim` komentarom
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kako ivana zasluzuje bolji plasman kad joj pjesma ne valja... ja ne znam sta je sa vama ljudi... kako mozete nesto da hvalite sta ne valja... Eno ako ste citali u novine... kaze Danijel Popovic: "Ni jedna mi pjesma nije usla u usi..."
    Normalno... kad je svaka ******.... no necu vise da diskutujem... samo cu da sacekam da ih Jelena Tomasevic sve opere na Evropesmi Europjesmi

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    [Timeless_Departure]
    Posts
    312
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ice

    Pola zirija su chinili profesori muzicke skole...
    Pitam se: koji je bend bio prvi? Hm...Kako se zvase ona skola u kojoj clanovi ovog benda uche? Masinska?

    I jos jedno pitanje...
    Ako je nesto 'domace', to odmah mora da bude hvaljeno iako je zhivi raspad?
    Kupish recimo neki pljevaljski sir, i dobijes neko ozbiljno oboljenje.
    Sta bi rekao? "uuu! Dobar! Domaci!"
    Volis li mozda domace zadatke iz matematike?

    *ebe mi se sto je domace. Ne kapiram zasto organizuju tako nesto, kad su nesposobni.

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene je najljepse bilo na IN televiziju... to mi je nsto bilo ljepse gledat.... 8) sramota!!!!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    modernique
    Posts
    888
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GAGA ne shiri pomamu 8)

  24. #24
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice
    E kako nasem narodu ne valja nista sto je domace... da mozete kako prisvojit sve tudje, ne bi vas srecnijih bilo. Citam odje i ne mogu vjerovat. Nikome nista ne valja. Skroz objektivno govoreci, jedino mi se nije svidjelo sto su doveli Andjelu i Zanu da vode program. Andjela skroz izvjestacena, ona druga isto tako... ni malo da se opuste. Druga stvar, malo im je s vremena na vrijeme ozvucenje slabo bilo, ali samo nama sto gledamo preko TV-a, njima je u studiju bilo sve ok.
    Scena je uradjena profi, i tu nema price.
    S druge strane, kakvo je bilo ozvucenje na Beoviziji prosle godine?! Nisu mogli izvest pjesme a da ne falsiraju, ove godine kakvi su im voditelji bili i same pjesme? Narod je ustajao i ranije izlazio iz Sava centra od dosade...
    E da, slovenci su isto uradili u TV studiju, i niko se zalio nije. Tako da bih vas zamolio da ne blatite sve sto je domace bez nekog zestokog pokrica.
    Ne zaboravite da je ovo ipak prva Montevizija, i svaka naredna mora bolja bit.
    A sto se pjesama tice, zao mi je sto Slaven nije prosao jer ipak mu je lijepa pjesma bila.
    Neko rece da vecina pjesama nije za evroviziju... sa time se slazem, dosta ih je laganih lijepih pjesama koje ce se slusat sigurno, ali koje definitivno nisu za evroviziju...
    No Name malko prekopirao i ide na Zeljkov fazon, al eto izgleda to prolazi...
    Vidjecemo kako ce sjutra vece bit
    to ti je nas narod, pljujemo domace kvalitete a tudje velichamo.
    montevizija je revolucija, totalno pozitivan zaokret na nasoj sceni.
    cool cool cool
    sjajno vece !!!
    evo ti ga :ass: san remo !
    ja sam snimio VHS i vec sam je danas dva put odgledao :!:



  25. #25
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nekate ljudi nesprdajte se ,,bilo je odlicnih pjesama,,,,ivana popvic je bila super,samo joj je haljina bila losa,faddy je bio super,,,biljana mitrovic je bila savrsena,pjesma,haljina,....Lutka...riba i po,,,,,andrijana me razocarala,,,uzasna je bila,,,boja marovic je dokaza da ne zna da pjeva...marko vukcevic je bio super....i ja tipujem sjutra na ivanu,biljanu,marka i no name,,faddy.........bolji smo od srbije
    I HATE U SO MUCH RIGHT NOW

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •