Page 81 of 879 FirstFirst ... 317177787980818283848591131181581 ... LastLast
Results 2,001 to 2,025 of 21974

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #2001
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    niti ga ko brani niti ko krivi djevojčicu. komentarišu ljudi tok istrage, što je problem?
    svako vidi ono što želi da vidi.

    Djevojcicu ne branim niti krivim. Laka joj crna zemlja, i to je sve.

    A vozac, ljudi koji su bili tu su rekli da je vozio ~100 km/h, da je prosao kroz crveno, da je curi bilo zeleno.
    Onda, on je priznao da je vozio 70 na sat. Kako god okrenes, kriv je on, samo sto je tatin sin i nece biti nikakvih problema, nazalost.
    TAKUMI

  2. #2002
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Svaki dan neka nova nesreca, ne mogu da vjerujem ovo, nadam se da je sve ok.
    But if you never try, you'll never know..

  3. #2003
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Tezak udes izmedju Utjehe I Velikog pijeska.
    Zavijaju sirene na sve strane.
    Neki crni audi a6 bp table, kamion I jos neka auta.
    Ovo je nezvanicno. Brat mi je ostao u koloni pa mi je javio...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
    Ima li novijih informacija?

  4. #2004
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Sa mjesta nesreće



    Za sad nema novih informacija.
    Ne zna se ima li povrijeđenih ili ne daj Boze stradalih. Policija ne dozvoljava da se priđe.
    Znam samo da je sigurno 4 kola hitne pomoći proslo magistralom iz tog pravca...
    This time next year we'll be millionaires

  5. #2005
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    o boze...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #2006
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ne znam da li je to taj audi a6 na bp tablice ali ja sam sreo jednog a6 na bp tablice dva tri put na otvoreni put i svaki put je prebrzo vozio.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  7. #2007
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    To je a6 crni onaj predzadnji model BP table je. Kazu I ovi sto su tu bili da je izgleda brzo vozio...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
    This time next year we'll be millionaires

  8. #2008
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Stw katastrofa,kad ce se ovaj narod vise opametit?!

  9. #2009
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cekaj,u kolko je bio ovaj udes?Ja sam krenuo iz ulcinja za pg oko 17.00?Jer vidim da je uveliko dan bio

  10. #2010
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,972
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Ne znam da li je to taj audi a6 na bp tablice ali ja sam sreo jednog a6 na bp tablice dva tri put na otvoreni put i svaki put je prebrzo vozio.
    Ima jedan a6 bp tablice, zatamnjen, vozi ga vozac onog stijepovica iz vlade...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2011
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    herculese ne da sam imao dodira nego sam ih i ugrađivao u banke prodavnice itd. jeste to bilo relativno davno(nekih skoro 10ak god. već) i tehnologija je napredovala ali je tehnički i dalje izvodivo mnogo mnogo toga

    montaža je montaža, kratio dodavao prespajao prepravljao tehnički se sve to naziva montažom, a ako je snimak skraćen 5 sekundi postoji razlog zašto je to urađeno, a to sigurno nije da bi pregledanje snimka i suđenje trajalo 5 sekundi kraće
    Ehh toliko natezanja oko montazhe. Ja velim nije ti velish jes. Neka ti bude jesh montazha je kad neko okine sekund snimka.
    Dakle kad ja prebacam sa kamere snimak na DVD i kratim vishek snimka, ja sam ustvari montazher. O shto sve necu chut
    Montazha je kad se edituje snimak pa recimo idesh 200 a na top gear oni pokazhu 60 i slichno. Kad potamnish krajeve tj ubachish vinjete, uradish slow motion. Obichno kidanje snimka ne da nije montazha nego je to presmijeshno time nazivat. Ali neka bude.
    E ne ide to bash tako lako sa DVR-ovima. I sam znash koliko je teshko vratit snimak na disk. Probaj nedje iz hobija pa vidji kakvu cesh zbrku napravit.
    Inache mu otac nije kupio BMW nego je vozio vozilo kompnije Pink. Eto koliko chitate o tome.
    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    Hoces da kazes da mu treba iskustvo u udaranju ljudi? Da je bio van sebe, neuracunljiv nije dokazivo kao u americkim serijama.

    PS. to sto je pobjegao je otezavajuca okolnost.
    Ah kako volim kad ste ovako duhoviti i cimate i hvatate za sitnice zahtijevajuci crtanje do detalja. Treba mu iskustvo u vozhnji. Ima 20 godina, dakle vozachku maksimalmno 2 godine.
    Otezhavajuca okolnost jeste svakako a vidjecemo shto ce sudija rec na kraju. Momku svakako zhivot trenutno ne valja 5 parai trebace mu dosta da se vrne u normalu ako se ikad oporavi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #2012
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ima jedan a6 bp tablice, zatamnjen, vozi ga vozac onog stijepovica iz vlade...
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prije ce bit da je ovaj sto rece sparky, znam da je bio noviji model, ili je mozda to isti o kojem obojica pricate.. Jbg kad tad se prebrza voznja obije o glavu, samo je problem kad se obije i o neciju neduznu glavu.
    Quote Originally Posted by sparky View Post
    To je a6 crni onaj predzadnji model BP table je. Kazu I ovi sto su tu bili da je izgleda brzo vozio...
    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  13. #2013
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Sto se tice danasnjeg udesa.
    Nije nikome nista bilo, malo su ugruvani ali na srecu bez tezih povreda.
    Vozac audija je bio vezan I malo je nos udario valjda od airbag-a.
    Sreca pa nikome nista.
    Audi je slomljen totalno a I kamion ima dosta stete.
    Ostala auta su dobro prosla...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
    Last edited by sparky; 26-07-13 at 00:48.
    This time next year we'll be millionaires

  14. #2014
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,357
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Ovome sto je vozio audi oduzeo bih vozacku na 10 godina, jer tu moze samo lud, malouman, retardiran, slijep, covjek bez mozga, penal, bidon da pretice.
    Imam neke slike i snimak udesa, no ne mogu sad uploadovati, mene je zao sto mu nije naleceo neki veci kamion, ovako je dobro prosao, da je bila neka porodica u jugica ili tako nesto sad bi bilo veselo.
    Malouman narod.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  15. #2015
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,249
    Thanks Thanks Given 
    924
    Thanks Thanks Received 
    229
    Thanked in
    108 Posts

  16. #2016
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E to se zove sreca!


    Sent from my whiteass iPad using Tapatalk
    TAKUMI

  17. #2017
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije kome je recheno no kome je sudjeno

  18. #2018
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  19. #2019
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ja sam rekao 99% jer znam kako se po BG ponašaju tatini sinovi(nije ni ovdje prevelika razlika, bilo je više postova na forumu o tome) i onda kad se desi nešto "a moglo je svakome", naravno da je moglo svakome ali mnogo je veća vjerovatnoća da će se desiti njima...zato im roditelji i kupuju kamione od po 2 i po tone da bi oni bili sigurni u slučaju udesa a ostale ko... tatica će to svakako srediti, pa nije ovo prvi (na žalost vjerovatno ni zadnji) ovakav slučaj, prije godinu dvije u NS tatin sin isto na pješačkom ubio neko dijete i odležao nešto sitno i napolje i nikome ništa

    ovaj trijezan jeste bio što je moguće olakšavajuća okolnost(ne znam kako pravo na to gleda nisam stručnjak) ali je priznao da je išao brže od ograničenja(što automatski po zakonu svaljuje krivicu na vozača) i da je pobjegao sa mjesta udesa, ovdje još malo ispada da ga osuđujemo za ono što je priznao...

    ne znam koga pominješ to sa Brajića, Duška J. možda pošto je to bilo skorije? Ja ga nisam pominjao na forumu, znao sam ga i znam kako je vozio i nisam ga nikad branio ovdje ni bilo gdje...

    "uopšte ne priznaješ da je ISTINA da je mali vozio 60 na sat"

    ne priznajem, to je 15-16 metara u sekundi i nemoguće je da ga ona noću ne bi viđela pri tolikoj brzini sa upaljenim farovima(a i on nju), onda nalaz kaže da je ona odlećela 30 metara a ako joj je njegovo vozilo prenijelo inicijalnu brzinu od 15 m/s prosjek je 7.5 što znači da je lećela 4 sekunde...to ni u filmove nema tako sa sve usporenim snimkom, jedan komšija ovdje na Zabjelu udario je Fordom u Petra Matovića babu koja je odlećela otprilike isto toliko i ustanovili su da je išao 170 km/h što je mnogo više od 60

    i pazi sad ovo

    http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...-od-mesec-dana

    "Vozio sam oko 70 kilometara na sat, bilo je zeleno na semaforu, rekao osumnjičeni"

    znači on priznaje 70 a ovi sad kažu 55-64, to ispada prvi slučaju u svijetu da krivac kaže da je išao brže od procjene...
    Samo ću ti ovoliko reći...nijedna riječ koju si do danas pročitao po srbijanskim novinama o ovom slučaju nije ničija znvanična izjava, samo naklapanje beogradskih piskarala koji jedva čekaju da nešto senzacionalistički napišu!!! Zato me i strašno nervira što na osnovu njihovih LAŽNIH informacija, izmišljenih dokaza i svjedočenja, osuđujete momka na smrt! Alo bre!
    Ova mala je mrtva, i što se mene tiče, onaj ko pješaka pokupi je vazda kriv, međutim, kao vozač, žestoko osuđujem i pješačka pretrčavanja preko bulevara! A to je bar u PG više nego redovna pojava jer niko ne poštuje semafore, čak i majke s malom đecom, jedno u kolicima a drugo za ruku, ladno prelaze na crveno!!!
    Mali jeste kriv jer je cura mrtva a on utekao, i ako ima savjesti, teško će sa sobom živjeti, osudili ga ili ne, ali ako je vozio 60 a ona na crveno pretrčala, manje je kriv nego ako je jurio 100 i prošao kroz crveno, zar ne?
    A što se tiče udarca u pješaka i brzine...koliko znam nekad je dovoljno da malo gurneš pješaka, padne glavom na ivičnjak i prijatno....ali ako ga pokupiš 100 i kusur na sat, bogme, rijetko u komadu ostane, a obavezno iz patika ispane!!!
    Ako se sjećaš na bulevaru ispred alpe bara pri brzini preko 100 km na sat, žena je bila bukvalno raskomadana po putu...toliko!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #2020
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ma j*bali Vas i pješaci...

    OVAJ NAROD JE MENTALNO POREMEĆEN. Prije par noći, stah na crveno svijetlo u bulevar, kod Maše.

    Bilo je oko 22h.

    U različitim vremenskim intervalima, dok sam čekao na crvenom, pored mene su prošla 2 automobila i jedan motocikl, opet naglašavam, KROZ CRVENO svijetlo na semaforu. :shock:

    Stvarno ne mogu da shvatim šta je ovom narodu.

    Poslije kad neko završi u fioku od mrtvačnice. "A šta bi bilo kad bi bilo..."
    Last edited by cvxcomputers; 28-07-13 at 23:07.

  21. #2021
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    pa što se čudiš, kad je kod nas najgrđa stvar koju možeš napravit stat pješaku na pješački na bulevar....ti mu staneš da ga puštiš, a pored tebe projuri stručnjak u susjednoj traci i samo što ga ne pokupi! 100 puta mi se to dogodilo!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #2022
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Samo ću ti ovoliko reći...nijedna riječ koju si do danas pročitao po srbijanskim novinama o ovom slučaju nije ničija znvanična izjava, samo naklapanje beogradskih piskarala koji jedva čekaju da nešto senzacionalistički napišu!!! Zato me i strašno nervira što na osnovu njihovih LAŽNIH informacija, izmišljenih dokaza i svjedočenja, osuđujete momka na smrt! Alo bre!
    Ova mala je mrtva, i što se mene tiče, onaj ko pješaka pokupi je vazda kriv, međutim, kao vozač, žestoko osuđujem i pješačka pretrčavanja preko bulevara! A to je bar u PG više nego redovna pojava jer niko ne poštuje semafore, čak i majke s malom đecom, jedno u kolicima a drugo za ruku, ladno prelaze na crveno!!!
    Mali jeste kriv jer je cura mrtva a on utekao, i ako ima savjesti, teško će sa sobom živjeti, osudili ga ili ne, ali ako je vozio 60 a ona na crveno pretrčala, manje je kriv nego ako je jurio 100 i prošao kroz crveno, zar ne?
    A što se tiče udarca u pješaka i brzine...koliko znam nekad je dovoljno da malo gurneš pješaka, padne glavom na ivičnjak i prijatno....ali ako ga pokupiš 100 i kusur na sat, bogme, rijetko u komadu ostane, a obavezno iz patika ispane!!!
    Ako se sjećaš na bulevaru ispred alpe bara pri brzini preko 100 km na sat, žena je bila bukvalno raskomadana po putu...toliko!
    ko ga osudjuje na smrt?! Niko ne trazi bilo sta osim da odgovara po zakonu..a cinjenica je da je priznao da je vozio preko ogranicenja i da je pobjegao, nego eto na kraju mozda ni to ne bude zvanicna izjava...
    She is only here to annoy herself!

  23. #2023
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ada nijete ga osudili na smrt, to ja više metaforićno, bona!
    Eto, tvoja potonja rečenica govori kakve mi komplekse vučemo, užasne! Ti već sumnjaš da će biti osuđen po pravu i zakonu i prije presude si to zaključio i jedino bi te zadovoljilo da se kaže da je raznio đevojku na crvenome vozeći preko 100 na sat i da zato dobije više od 10 godina...ako se to zbilja dokaže i dobije 9 ipo, onda ćeš opet bit nezadovoljan...meni ga je žao, jer ne znači da je loš momak i možda je ovo prvi put da je napravio nešto loše...možda je nesoj, nesojski, nemam pojma, žao mi ga je...neka odgovara, naravno, po zakonu i pravu!


    http://www.vijesti.me/vijesti/podgor...-clanak-141328
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #2024
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    ja nisam oštećena strana u ovom slučaju pa je meni lično svejedno hoće li ga sjutra pustit ili za 10 godina, ali znam šta se radi sa parama i vezama po ovim državicama pa izražavam opravdanu sumnju u pošteno suđenje, znam kako je završila većina takvih "tatin sin ubio nekoga" slučajeva, u kojima je bilo i snimaka i svjedočenja itd.

    evo ti prost primjer onog magarca miladina kovacevica ciji su roditelji mnogo manje uticajni od mitrovica, poslali su ga u ameriku da igra kosarku i on je nedje u pjanom stanju prebio nekakvoga jevreja sto li(opravdano ili ne u to ne ulazim), i pošto roditelji imaju neke veze sa vlastima izboksovali su da država Srbija plati milion eura kaucije za njega i da mu ista ta država izda lažni pasoš kojim je pobjegao nazad u Srbiju...dakle zbog jedne budaletine koja ima dobre veze pogoršani su odnosi sa najvećom svjetskom silom, eto dokle to može da ide, ove "običnije" slučajeve da i ne nabrajam

    a ako mene pitaš zaslužena kazna za ovog malog bi bila da on svoje roditelje i bilo koga od rodbine nikad više u životu ne vidi (kako bi se to regulisalo ne znam) pa u zatvor i ne mora ić, mislim da je prilično nepravedno od ovog društvenog sistema da je njegovom ocu omogućeno da se vidi sa svojim sinom a da je isti taj njegov sin to pravo oduzeo njenim roditeljima
    She is only here to annoy herself!

  25. #2025
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Sinoć sam naišao na kolonu kod mosta na Sitnicu. Debili koji pretiču kolonu da bi što prije prošli a pri tome vide da je kolona kilometarska bi mi ostali bez vozačke godinu dana. I da se obavezno ispita kod psihijatra je li sve u redu sa njim/njom.
    Sabraćajac koji je od Venkora preusmjeravao sve kamione, autobuse i automobile je trebao da razmisli da možda baš ulica koja ide kroz Gornju Goricu kao ni Berska nijesu standardne širine nego jedno auto ide komotno, a dva moraju dobro u stranu da se pomjere da bi prošli.
    Pa drugi put eto malo samo neka obrati pažnju da ne izaziva kolaps bez potrebe no zaustavi autobuse i kamione i samo mala auta da prolaze tim uskim ulicama.

    Inače udes kroz Gornju i Donju Goricu su neminovnost iz više razloga. Dosta ljudi se prilično umorno vraće sa mora i koncetracije im je slabija a refleksi usporeni. Uz samu magistralu su lubenice, pipuni i paradjz, kao i razni marketi i kreteni od vozača stanu sa pola auta na putu a pola van puta i otvaraju vrata u šir eto samo da nešto kupe.
    Pretrčavanje ulice je redovna pijava pa su i ovakve scene na žalost surova realnost.
    Last edited by hercules; 29-07-13 at 14:01.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 81 of 879 FirstFirst ... 317177787980818283848591131181581 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •