Page 873 of 879 FirstFirst ... 373773823863869870871872873874875876877 ... LastLast
Results 21,801 to 21,825 of 21967

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #21801
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Je l ovo A3 i Peugeot 207 opet? Zli jezici bi rekli da je to slucajnost?

  2. #21802
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,542
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakav užas. al legitimno pitanje dje su roditelji

    https://m.cdm.me/hronika/budva-u-sao...vljao-vozilom/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Imam empatije dosta ali zaista pocinjem da ne zalim uopste ovakve slucajeve jer nema opravdanja covjek za ovo. Sta ce tebi od 15 godina auto?
    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Vjerovatno da se napravi pred nekim, ili tako nešto...Koji drugi razlog može da ima petnaestogodišnjak za vožnju auta?
    Quote Originally Posted by METZ View Post
    To je dijete, moze biti milion razloga, ja tako to nesto gledam, pubertet, drznuo se da uzme kljuceve od auta da se napravi bitan, neko od roditelja bio na posao i milion drugih stvari, pa onda zadnje bijesni roditelji nadam se da to nije u pitanju i ako je sad svejedno, tuga šta god da je 15 godina dijete.
    sve i ako je ukrao kljuceve - odakle mu znanje voznje da dodje do tamo??

    tuzno je sto se desilo, ali postoji razlog sto je granica za voznju 18 godina... svi mi volimo svoju djecu i hocemo da ih razmazimo, damo, ucinimo, stvorimo im sve na svijet i najcesce precerujemo - ali nedje treba povlaciti granicu

    Ja sam se skoro svadjao sa prijateljem, uci dijete od 10 godina da vozi... kaze ako ce da krade kola, bolje da zna kako se vozi... druze, bolje da udari u kapiju od kuce kad proba, nego u sleper jer nema aparata da savlada kolicinu desavanja oko sebe na putu

    moj drug iz razreda je sa 13-14 poceo svojim kolima da dolazi u skolu, jedan drugi sa 12-13 dobio kola od oca - taj je sa 7 vec vozio djedovoga FAPa stojeci... sve je to super za znati, ali prosto nije za djecu

    Mene sto se tice, moji mogu da sacekaju 18 i upisu se u autoskolu, pa kad poloze mogu za volan pa posle kako im bude, ja ih sacuvat ne mogu ako ne budu koristili glavu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  3. #21803
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    261
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Tuzno bi bilo da je nekog ubio, ovako samo natural selection jer izgovor za voznju auta sa 15 godina nema niko a granica da budes normalan coek je toliko nisko da ni za to nemas izgovora al jbg

  4. #21804
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    roditelji moraju da znaju koja su interesovanja njihove djece, da ga je otac učio kako se bezbjedno vozi možda mali ne bi ovo napravio

    mislim da je većina nas počela sa 14-15 god ali po selu i isključivo sa roditeljima dok smo bili maloljetni
    She is only here to annoy herself!

  5. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  6. #21805
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,816
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Tako je, ja kroz dvoriste, nisam smio van kapije inace cao.
    Danas niko nikoga ne pita, samo bucaj.


    Vidio sam slike auta. Momak poginuo a unutra auto netaknuto.


  7. #21806
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ponesu ih igrice da je to lagano...

    Baš me iznenadi roditeljska nezrelost kad je u pitanju vožnja bebe za volanom, ostavljanje male djece same u auto da bi se pošlo do trafike ili kladionice, učenje maloljetne djece da voze, vožnja starijih beba u plastičnim autićima na baterije po gradu umjesto da šetaju/trče za njima i razvijaju se oni ih sjede i odgajaju u debile.

    Sjećam se drugarica prva položila, dobila vozačku, pa auto, 18 god. Sjele da se provozamo i mogu slobodno reći da sam tu vožnju zapamtila kao jednu ludost iz koje smo sve 4 izvukle živu glavu a mogle smo završiti niz provaliju kod Petrovca. Od tada, biram ko me vozi, ako mi se ne sviđa nečija vožnja odmah kažem bilo taxi, autobus, kombi, auto ili stanemo i produžim pješke. Njoj je to uticalo na samopouzdanje i nije više vozila, ali vjerujem da je možda i bolje tako, nije ni svako za volan i treba to priznati sebi ili voziti školski, polako.

    Takođe, osobu od +65 godina treba da sjednu đeca (ako ih ima i živa su) koja kažu:
    Tajo/Majko od danas pa na dalje se voziš taksijem ili te mi vozimo đe ti treba. Treba da se krećeš a sad imaš i više vremena. Ključeve od auta ti uzimamo i auto će da naslijedi ta/j i ta/j ili ide na prodaju.
    Ljutiće se neko vrijeme ali će ih proći.
    Bolje da se ljuti nego da se dvije nepoznate porodice povežu kroz tragičan ishod.

    Katastrofa od neodgovornosti na sve strane, ali staramumajka ne mora za sve da nas uškopi zakon i doktor možemo i sami blagovremeno odreagovati.
    Last edited by tigrovo_oko; 18-03-24 at 08:55.
    "I shut my mouth and hold the light"

  8. The Following 3 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  9. #21807
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Malo empatije ne bi bilo na odmet.

    Samo se nešto nagađa, pametuje, pljuje po roditeljima, a nema niko pojma je li uopšte njihovo auto ili mu neko drugi dao, je li uzeo krišom ključeve itd.

    Svi smo radili razne gluposti u tim godinama, samo pojedini imaju manje sreće, pa završe tragično.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  10. The Following 8 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  11. #21808
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Mora se obratiti pažnja i sa kim se djeca druže. Kakvi su drugovi/drugarice, upoznati ih na neki način nekako, nekad, jako puno se djece prepušta ulici, definitivno nije lako biti roditelj jer je puno izazova ali prioriteti neki moraju postojati i granice.
    "I shut my mouth and hold the light"

  12. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  13. #21809
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Imam 28 godina, nikad mi niko nikad nije upoznao drugove izuzev najboljeg. Ispao sam strašan, ima nešto i do đece nije baš apsolutno sve do roditelja. I u to me niko ne može ubijediti drugačije, ako dijete sa nekih 15-16 godina ne može da zna što je dobro a šta loše, onda je već kasno za bilo šta.
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  14. The Following 5 Users Say Thank You to iMMERSION~ For This Useful Post:


  15. #21810
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Imao sam 18 godina i BMW M3 E36.
    320 konjskih znaga, zadnja vuča, vez ikakvog elektronskog pomagala za kontrolu stabilnosti ili proklizavanja.


    Nikad ekscesa nisam imao.
    Sam sam ga zaradio, i kroz taj proces cijenio.

    Nikad nisam izlazio u provod s njim.

    Vaspitanje, okruženje i rad djeteta da ostvari svoje snove / ciljeve - su bitni faktori.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to cvxcomputers For This Useful Post:


  17. #21811
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Ponavljam, mjesto udesa nije na javnom putu, desilo se u kampu ,,Jaz” gdje je sve ravno i gdje se, baš iz tog razloga, većina nas iz Budve i učila da vozi (bilo koje prevozno sredstvo). Brzina nije bila velika (na jednom portalu je bila fotografija vozila gdje se vidi kako vozilo izgleda), udario u drvo, nije bio vezan, cimanje kičmenog stuba uslijed toga… bukvalno se poklopilo da se desi tragedija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #21812
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,816
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Mora se obratiti pažnja i sa kim se djeca druže. Kakvi su drugovi/drugarice, upoznati ih na neki način nekako, nekad, jako puno se djece prepušta ulici, definitivno nije lako biti roditelj jer je puno izazova ali prioriteti neki moraju postojati i granice.
    Pa s kim se druze, sa svojim vrsnjacima koji imaju manje mozga od moga mačka. Kunem ti se, moj mačak, nema još godinu dana, ima više mozga od današnje djece. Nije opterećen telefonom, društvenim mrežama i influenserima, jede, pije, šeta i igra se oko kuće, spava 14-15 sati dnevno, fuka...

    A djeca - igrice, fb, ig, tiktok, droga...a roditelji imaju druga posla. I posle se čudimo...


  19. #21813
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Mačak ti je ka' ja, samo što spava mnogo duže od mene
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  20. The Following 4 Users Say Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  21. #21814
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Mora se obratiti pažnja i sa kim se djeca druže. Kakvi su drugovi/drugarice, upoznati ih na neki način nekako, nekad, jako puno se djece prepušta ulici, definitivno nije lako biti roditelj jer je puno izazova ali prioriteti neki moraju postojati i granice.
    Bogomi i ove +65 treba pripazit.Džaba im ti uzmeš auto i odradiš ostavinski za isto,nikad ne znaš kakvog će vršnjaka mangupa neobuzdanog sresti u redu za plaćanje računa a ovaj ga nagovorit na kakve ludorije

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  23. #21815
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    189 Posts

    Default

    Kupiš novo auto, i neka ljubomorna duša ti udari šakom/laktom/nogom u auto, nije udareno ili ogrebano. Pozdrav za takve

    KOME ZINE, TAJ POGINE

  24. #21816
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,816
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    E sve im *****.
    Kontaktiraj nekog PDR-a da ti to izvuce bez limarskih radova.


  25. The Following 2 Users Say Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  26. #21817
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Bogomi i ove +65 treba pripazit.Džaba im ti uzmeš auto i odradiš ostavinski za isto,nikad ne znaš kakvog će vršnjaka mangupa neobuzdanog sresti u redu za plaćanje računa a ovaj ga nagovorit na kakve ludorije

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Nećemo biti bukvalisti, ali ima muškaraca koji su sjajni ispali no sami za sebe kažu da su od 12 do 18te bili "oduzeti", ludi, bolekureći i sl... Možda su imali sreće, možda ih je intuicija "spasila", možda neke druge nijanse.

    No, tamo đe postoji potencijalni problem, bio on tinejdžer ili mator, treba obratiti pažnju i ispratiti, to je sve.

    Šta će đedu koji slabo vidi, slabo čuje, pije ljekove za srce/pritisak, pa još i popije koju da vozi volan?
    Last edited by tigrovo_oko; 18-03-24 at 10:16.
    "I shut my mouth and hold the light"

  27. #21818
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nećemo biti bukvalisti, ali ima muškaraca koji su sjajni ispali no sami za sebe kažu da su od 12 do 18te bili "oduzeti", ludi, bolekureći i sl... Možda su imali sreće, možda ih je intuicija "spasila", možda neke druge nijanse.

    No, tamo đe postoji potencijalni problem, bio on tinejdžer ili mator, treba obratiti pažnju i ispratiti, to je sve.

    Šta će đedu koji slabo vidi, slabo čuje, pije ljekove za srce/pritisak, pa još i popije koju da vozi volan?
    Slažem se,niti treba biti bukvalista(ja) niti generalizovati (ti).

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  28. #21819
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Dijete je dijete, i tuga do neba zbog toga što se tako glupavo gube glave...Ne bih krivila ni roditelje, jer nije moguće imati baš 24h kontrolu nad đetetom, realno, imam đecu, mušku, znam što znače "lude godine", ono što ne razumijem jesu roditelji koji sami, od svoje volje daju djeci auto i kazu " A on strasno vozi i ja mu dam auto, zna on sve, tatino mure"...to je nesvjestan a bogomi i nesavjestan roditelj...ajde sto svoje dijete nagrdi no i tudju...e sad, što je ovdje slučaj ne znam, samo znam da mi je dijete žao jer dijete nikad nije krivo, bez obzira na njegovu narav...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  29. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  30. #21820
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Slažem se,niti treba biti bukvalista(ja) niti generalizovati (ti).

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Pozivanje na zdrav razum i odgovornost, kroz primjere, a kojima svjedočimo i svaki dan, možemo nazvati kako god oćemo, i nije zgoreg da se ponavlja kao papagaj.

    Može i da nas je frka jer se bliži 65ta pa nam se ne dopada buduće ograničavanje slobode (mada sve je do perspektive), no to ne mijenja činjenicu da se gine kao na igricama.

    Pomjeri te kad pogine dijete, majka od 47 godina, dođe ti da izađeš na ulicu i samo vrištiš jer se svi kompletno ponašaju da su neke stvari normalne, a nisu.
    "I shut my mouth and hold the light"

  31. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  32. #21821
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,424
    Thanks Thanks Given 
    14,908
    Thanks Thanks Received 
    4,190
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Bogomi i ove +65 treba pripazit.Džaba im ti uzmeš auto i odradiš ostavinski za isto,nikad ne znaš kakvog će vršnjaka mangupa neobuzdanog sresti u redu za plaćanje računa a ovaj ga nagovorit na kakve ludorije

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    E kume ti se. Nekad su gori nego ovi od 15. Ali ja se ne čudim previše ni jendima ni drugima. Ali me zato strašno nerviraju ovi između 30 i 60 koji se ponašaju tako.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  33. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  34. #21822
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Pozivanje na zdrav razum i odgovornost, kroz primjere, a kojima svjedočimo i svaki dan, možemo nazvati kako god oćemo, i nije zgoreg da se ponavlja kao papagaj.

    Može i da nas je frka jer se bliži 65ta pa nam se ne dopada buduće ograničavanje slobode (mada sve je do perspektive), no to ne mijenja činjenicu da se gine kao na igricama.

    Pomjeri te kad pogine dijete, majka od 47 godina, dođe ti da izađeš na ulicu i samo vrištiš jer se svi kompletno ponašaju da su neke stvari normalne, a nisu.
    Imam još 20 da sam miran i bez frke,ako se donese zakon kao što ti predlažeš.Inače,mene ni sad neće(nemaju vremena) da voze ni dijete ni žena i kad ih zamolim, jer mi je pun onaj traženja parkinga,gužve kroz PG...E zamisli kad budem imao 66.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  35. #21823
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    555
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Kupiš novo auto, i neka ljubomorna duša ti udari šakom/laktom/nogom u auto, nije udareno ili ogrebano. Pozdrav za takve

    Probaj sa otčepljivačem pa koliko toliko moze se ispravit.

  36. #21824
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Imam još 20 da sam miran i bez frke,ako se donese zakon kao što ti predlažeš.Inače,mene ni sad neće(nemaju vremena) da voze ni dijete ni žena i kad ih zamolim, jer mi je pun onaj traženja parkinga,gužve kroz PG...E zamisli kad budem imao 66.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Što se onda glaskaš kad si dobar.
    I baš nas ođe na forumu čitaju i pitaju za promjenu, izglasavanje i primjenu zakona.

    A nije da CG nema dobrih pravnika, sudija, ekonomista, advokata, doktora, ljudi iz raznih struka ali nikako oni da sjednu i pokažu neku zrelost nakon silnih tragedija i urade nešto, preventivno.

    Ali zato za svoju zicagu izglasaju očas posla.

  37. The Following 2 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  38. #21825
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,804
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Dobar sam samo u dušu.U glavu i ne baš.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

Page 873 of 879 FirstFirst ... 373773823863869870871872873874875876877 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •