Page 2186 of 2280 FirstFirst ... 1186168620862136217621822183218421852186218721882189219021962236 ... LastLast
Results 54,626 to 54,650 of 56988

Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #54626
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,943
    Thanks Thanks Given 
    1,504
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sl0t3 View Post
    Svaki put mi je procjena bila tacno po fakturi, doduse bila je realna cijena na fakturama nije nista umanjeno
    Uvjek su uzimali tvoju cijenu jer je bila veca od procjene ili ste se poklopili u cent sto se kaze sto je malo vjerovatno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  2. #54627
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    475
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Ne znam koliko su ovi nasi realni u procjeni i stvarno je bezveze sto ne postoji neki "online katalog" ali sad vidim da u SRB postoji takav sajt.. Sve u svemu ako nasi imaju slicne cijene kao u SRB onda cu dobro razmislit koju cijenu da napisem
    But if you never try, you'll never know..

  3. #54628
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Najvjerovatnije copy paste nemamo mi kadra za autonomiju mozga

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  4. #54629
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    e sto im pade na pamet reklama za parking cam....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  6. #54630
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,373
    Thanks Thanks Given 
    87
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

    Malo je hvalilo parking kod Hotela WOW Budva Senzori nisu nista prijavili jer je visoko a vidi se da je ovo izovjeravano mnogo puta prije mene…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #54631
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Vozdra raja. Imam pitanje za majstore. Radi se tome da mjenjac sam izbaca iz treće brzine kada se vozi po ravnom. Pritom dok je mjenjac u trećoj brzini kao da se čuje određeno zviždanje, zujanje kada se makne noga sa gasa ili kada se auto vozi na vrh gasa. Odrađeni su servisi i set kvačila. Zna li neko šta bi to moglo biti i koliko košta. Neko kaze da je možda do šalterice, mjenjaca... Ima li možda neko da zna šta je najvjerovatnije problem I koliko bi koštala popravka.

    Ako šta znači, u pitanju je motor od golfa 3 1.9 55kw, stariji model, 96 god.

    Sent from my SM-A305F using Tapatalk

  8. #54632
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Najvjerovatnije je sinhron trece brzine. Moze da bude i losa dobja stopa ili salterica.


  9. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  10. #54633
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    4,030
    Thanks Thanks Given 
    628
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivoc View Post
    Vozdra raja. Imam pitanje za majstore. Radi se tome da mjenjac sam izbaca iz treće brzine kada se vozi po ravnom. Pritom dok je mjenjac u trećoj brzini kao da se čuje određeno zviždanje, zujanje kada se makne noga sa gasa ili kada se auto vozi na vrh gasa. Odrađeni su servisi i set kvačila. Zna li neko šta bi to moglo biti i koliko košta. Neko kaze da je možda do šalterice, mjenjaca... Ima li možda neko da zna šta je najvjerovatnije problem I koliko bi koštala popravka.

    Ako šta znači, u pitanju je motor od golfa 3 1.9 55kw, stariji model, 96 god.

    Sent from my SM-A305F using Tapatalk
    Jeftin je taj menjac za 3cu nekih 50e na odpad a pasuje i od 2cu zadnjeg modela, treca brzina ima uklopnik preko zupcanika a ispod je lezaj na osovini sa parnim zupcanikom od spojnickog vratila, sve to proveriti je pod znakom pitanja i reci ti uzroke kvara, moze se praviti ruke i djelovi 140e a menjac na odpade 50e....

  11. The Following User Says Thank You to injection For This Useful Post:


  12. #54634
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by qwert View Post
    Malo je hvalilo parking kod Hotela WOW Budva Senzori nisu nista prijavili jer je visoko a vidi se da je ovo izovjeravano mnogo puta prije mene…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam jednom ovjerio terasu od zgrade pikapom u onaj kvart kod hotela Ziya u PG.
    Prazno mjesto, gledam retrovizore, nema nista, saltam rikverc i krecem da se uparkiram, eee kad je to puklo.

    Saltam prvu, izlazim iz auta, srecom samo stop svijetlo 40tak eura.



  13. #54635
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,749
    Thanks Thanks Given 
    2,000
    Thanks Thanks Received 
    848
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivoc View Post
    Vozdra raja. Imam pitanje za majstore. Radi se tome da mjenjac sam izbaca iz treće brzine kada se vozi po ravnom. Pritom dok je mjenjac u trećoj brzini kao da se čuje određeno zviždanje, zujanje kada se makne noga sa gasa ili kada se auto vozi na vrh gasa. Odrađeni su servisi i set kvačila. Zna li neko šta bi to moglo biti i koliko košta. Neko kaze da je možda do šalterice, mjenjaca... Ima li možda neko da zna šta je najvjerovatnije problem I koliko bi koštala popravka.

    Ako šta znači, u pitanju je motor od golfa 3 1.9 55kw, stariji model, 96 god.

    Sent from my SM-A305F using Tapatalk
    Je li zamijenjeno ulje u mjenjaču?
    Drugu se dešavalo na Passata B6, riješili smo zamjenom ulja u mjenjaču.

  14. The Following User Says Thank You to mur3633 For This Useful Post:


  15. #54636
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Imate li kakvog elektricara pouzdanog kod koga bi poveo Skodu, a da nije Damir Kojic.

  16. #54637
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    Imate li kakvog elektricara pouzdanog kod koga bi poveo Skodu, a da nije Damir Kojic.
    bobicic Danilovgrad, (rasovic, marovic ,edin) Podgorica

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  18. #54638
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    161
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ovo važi i za dosta nas na ovom forumu


    Automobili su, bez sumnje, jedna od neizbežnih tema u muškim razgovorima. Za mnoge muškarce, automobili nisu samo prevozno sredstvo, već prava strast i deo njihovog identiteta. Ovi čelični ljubimci često služe kao pokazatelj statusa, stila i ličnosti.Priznajmo, čar automobila je mnogo dublja nego što se čini na prvi pogled. Oni predstavljaju slobodu, snagu i brzinu - karakteristike koje su oduvek privlačile muškarce. Kroz volan, vozač oseća kontrolu nad svojom sudbinom, čak i ako je to samo na nekoliko sati vožnje do posla ili pak duže putovanje na odmor ili izlet.
    Psihološki gledano, automobili igraju značajnu ulogu u samopouzdanju muškaraca. Vožnja omogućava izražavanje moći i dominacije nad putevima, a izbor automobila često odražava lične vrednosti. Brži sportski automobili sugerišu na avanturistički duh, dok terenci govore o potrebama za bezbednošću i praktičnošću.Naravno, muški razgovori o automobilima nisu samo o mehanici i specifikacijama. Tu su i priče o vožnjama, putovanjima i nezaboravnim trenucima koje su proveli u svojim četvorotočkašima. Ta emocionalna veza između muškarca i automobila često traje decenijama.
    U suštini, automobili su za muškarce mnogo više od transportnih sredstava. Oni su deo identiteta, sredstvo izražavanja i predmet strasti. I dok se svet automobila neprestano menja, ljubav prema tim metalnim čudima ostaje nepromenjena. Pa, sledeći put kada čujete muški razgovor o automobilima, znajte da to nije samo površinski razgovor o mašinama, već i izraz dubokih emocija i identiteta.


    Rasprava o modelima često započinje pitanjem koje vozilo je najbolje. Tu se otvaraju vrata za različite strane. Neki zagovaraju sportske automobile, ističući brzinu i stil, dok drugi preferiraju terence zbog praktičnosti i bezbednosti, neko karavane, neko male gradske automobile koji malo troše. Onda su tu ljubitelji klasičnih automobila koji slave dizajn i eleganciju starih modela. Snaga motora je takođe tema o kojoj muškarci vole da pričaju. Diskutuje se o konjskim snagama, ubrzanju i maksimalnoj brzini. Naravno, svako ima svoju omiljenu marku automobila i svoje mišljenje o tome koji motor pruža najbolje performanse.
    Gorivo je često večita dilema na Balkanu. Benzin, dizel, plin ili, od nedavno, metan - svako gorivo ima svoje zagovornike. Ovde se ne radi samo o praktičnim aspektima, već i o ponosu i tradiciji. Dugotrajne rasprave o tome koje gorivo je "najbolje" su česta pojava.
    Svi ovi razgovori o automobilima mogu postati strastveni i nepopustljivi. Svako brani svoj izbor automobila, motora i goriva kao da je to deo njegove lične filozofije. Ponekad, ovi razgovori mogu postati žustri, ali često su ispunjeni smehom i uzbuđenjem.
    U suštini, automobili nisu samo prevozna sredstva za muškarce; oni su deo njihovog identiteta i načina izražavanja. Kroz rasprave o modelima, motorima i gorivu, muškarci povezuju svoje strasti i stavove, gradeći zajedništvo i prijateljstva dok se voze kroz vrtlog automobilskih tema. Lepši pol često nema tolerancije kad su ove teme povedu u društvu, ali pustite muškarce neka uživaju i doživite to kao njihovu psihoterapiju.

    Muška strast prema automobilima

    Muška strast prema automobilima je jedna složena i fascinantna priča. Od najranijeg detinjstva, dečaci počinju da sanjare o brzim vozilima, oživljavajući svoje igre sa malim automobilčićima. Ovi mali entuzijasti postajući odrasli muškarci, često pronalaze svoju strast za automobilima koja je bukvalno od najmlađih godina usađena u njihov identitet. Na pitanje "Zašto muškarci toliko vole automobile?" nije lako dati odgovor, a retke su žene koje su to nisu zapitale.
    Automobili su većini muškaraca, mnogo više od samo prevoznih sredstava; oni su dokaz o stilu, statusu i snazi. Za mnoge muškarce, posedovanje određenog automobila postaje simbol njihovog uspeha i dostignuća.

    Odabrani model, brzina i dizajn mogu otkriti mnogo o osobi koja sedi za volanom. Osim toga, automobili nude muškarcima osećaj slobode i kontrolu nad svojim putevima. Vožnja je više od jednostavnog prelaska od tačke A do tačke B; to je iskustvo koje se pamti i voli. Muškarci često pronalaze utehu u brzinama i snagama koje automobili nude, što im omogućava da zadovolje svoju potrebu za uzbuđenjem. Često automobil dožive kao bliskog prijatelja ili člana porodice.
    Kako muškarci stasavaju i razvijaju se, tako i njihova veza s automobilima raste i sazreva. Probaćemo da kroz ovaj blog shvatimo dublje razloge zašto su muškarci toliko vezani za automobile, koliko su spremni da ulažu u njih, i kako ova veza oblikuje njihov identitet od ranog detinjstva do odraslog doba.

    Automobili i muška psihologija

    Automobili i muška psihologija zaista čine intrigantnu kombinaciju. Muškarci često razvijaju duboku emotivnu vezu sa svojim automobilima. Njihova ljubav prema četvorotočkašima ide do te mere da automobili postaju produžetak njihove ličnosti i načina izražavanja.
    Muškarci često investiraju mnogo vremena i pažnje u održavanje i doterivanje svojih automobila. Za njih to nije samo sredstvo prevoza, već i način da pokažu svoj stil i identitet. Briga o automobilu postaje gotovo ritualna, a proces doterivanja spolja i unutrašnjosti pokazuje koliko cene taj objekat strasti.

    Ta ljubav prema automobilima takođe može delovati gotovo iracionalno ženama ili drugima koji ne dele istu strast. Muškarcima često ne smeta prašina u stanu u kome žive, ne vide nered koji ostavljaju iza sebe u životnom prostoru, ali ulažu ogroman napor kako bi održali svoj automobil savršeno urednim. Ta veza može biti duboko ukorenjena u muškom identitetu i emocionalnom iskustvu.

    Ovo često rezultira odnosom prema automobilima skoro kao prema članovima porodice. Automobili postaju svedoci mnogih važnih trenutaka u životu muškarca - putovanja, vožnje s prijateljima, ili čak trenutaka samoće i patnje. Svi ti aspekti doprinose misteriji ove veze iz muške perspektive. Preneseno sa sajta

  19. The Following User Says Thank You to nobel For This Useful Post:


  20. #54639
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Na pasatu b6 u stopu su mi crkle one dione , da li se kupuju samo diode ili mora cio stop ?

  21. #54640
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Komplet.


  22. #54641
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko.ni View Post
    Na pasatu b6 u stopu su mi crkle one dione , da li se kupuju samo diode ili mora cio stop ?
    Povedi auto u Silicijum i zamijenice ti te sto su crkle.

  23. The Following User Says Thank You to pauki For This Useful Post:


  24. #54642
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a moze li biti problem to sto otvaraju stop, mislim sjutra da li moze biti problem da vlazi stop ?

  25. #54643
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

    Trebalo bi to profi da rade…

    https://instagram.com/siliciumservis...RlODBiNWFlZA==

    Provjeri cijenu kod njih i polovnog štopa pa vidji sam, a i na polovan opet može da crkne

  26. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  27. #54644
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko.ni View Post
    a moze li biti problem to sto otvaraju stop, mislim sjutra da li moze biti problem da vlazi stop ?

    Moze da vlazi a mogu i ostale da ti riknu. U ovom slucaju ne crkavaju LED nego moduli.


  28. #54645
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    hvala svima na savjetima. Odlucio sam se za polovan stop, moze li mi neko preporuciti dobar otpad za VW ?

  29. #54646
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Ne treba ti dobar otpad, treba ti dobar stop.
    Vidi na instagram, imas otpada za VW i za izvoz.

    Probaj kod Uzelca, mozda ima 069015555.


  30. #54647
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    1,088
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Ni za taj polovan ti niko ne garantuje da ce ti radit 5 dana, prije bi popravio taj koji imas.

  31. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:


  32. #54648
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    205/60/R16 gume zimske treba postaviti u novembru
    A posto sam kupio al felge r16 za tu priliku, na autu trenutno imam felge r18, a posto u istim ima senzor pritiska guma
    Koji savjet mi dajete da pri mijenjaju seta guma i felgi imam senzore koje rade
    Da li da idem u ovlašćeni servis "Hjundai" ili to mogu zavrsit kod klasičnog "auto servisa" ili vulkanizera?


    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

  33. #54649
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,650
    Thanked in
    849 Posts

    Default

    Moze li preporuka za majstora u PG koji mi moze zamijenit 2 jabucice na auto?

    A da se javlja na telefon i da moze to da odradi prije avgusta 2103 godine.



  34. The Following User Says Thank You to Laz For This Useful Post:


  35. #54650
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by licmius View Post
    205/60/R16 gume zimske treba postaviti u novembru
    A posto sam kupio al felge r16 za tu priliku, na autu trenutno imam felge r18, a posto u istim ima senzor pritiska guma
    Koji savjet mi dajete da pri mijenjaju seta guma i felgi imam senzore koje rade
    Da li da idem u ovlašćeni servis "Hjundai" ili to mogu zavrsit kod klasičnog "auto servisa" ili vulkanizera?



    Poslato sa puslice upotrebom Tapatalk-a

    Jesu li sve felme OEM i koje je godiste Hyundai, koji model?


Page 2186 of 2280 FirstFirst ... 1186168620862136217621822183218421852186218721882189219021962236 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •