View Poll Results: Referendum sto prije?

Voters
25. You may not vote on this poll
  • DA

    24 96.00%
  • NE

    1 4.00%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 63

Thread: Referendum

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Referendum

    Da li ste za referendum sto prije i to po standardima koje ce da odrediti i kontrolisati medjunarodna zajednica? Ako niste zasto niste, ako jeste zasto jeste? 8)

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jesam iz razloga shto bi se stalo na kraj ovoj tragediji od zajednice i shto bi Crna Gora konachno disala punim pluchima kao Nezavisna Republika.
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesam, da bi se prebrojali i zavrsili manipulisanje gradjana. Da vidimo ko jase, a ko je sjahao.
    Da bi znali tacno dje sto kako kad kuda preko cega!!
    Pa ako nas ima da se odvojimo, ako nema da *****o sebe u mozak kolko smo glupi.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da !!!

    8)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DA.
    Treba jednom rijesiti tu temu.
    Pa kako nam Bog dade.
    Dako bi se poslije okrenuli pitanjima kako popraviti zivot u CG.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nego sto!
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Referendum

    Quote Originally Posted by nihil
    Da li ste za referendum sto prije i to po standardima koje ce da odrediti i kontrolisati medjunarodna zajednica? Ako niste zasto niste, ako jeste zasto jeste? 8)
    Obavezno. Ali jedino pod ovim uslovima.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Referendum

    Quote Originally Posted by SteVuk
    Quote Originally Posted by nihil
    Da li ste za referendum sto prije i to po standardima koje ce da odrediti i kontrolisati medjunarodna zajednica? Ako niste zasto niste, ako jeste zasto jeste? 8)
    Obavezno. Ali jedino pod ovim uslovima.
    Ko sto ste nauchili da ih provodite...
    Vi se pozivate na standarde samo kada i kako vama odgovara.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hala bogu DA.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Referendum

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Quote Originally Posted by SteVuk
    Quote Originally Posted by nihil
    Da li ste za referendum sto prije i to po standardima koje ce da odrediti i kontrolisati medjunarodna zajednica? Ako niste zasto niste, ako jeste zasto jeste? 8)
    Obavezno. Ali jedino pod ovim uslovima.
    Ko sto ste nauchili da ih provodite...
    Vi se pozivate na standarde samo kada i kako vama odgovara.
    Nije mi jasno o cemu se radi ? Jel se opet vracamo na '92 ?
    Jel se radi o vremenu do '98, jel o vremenu poslije '98 ?

    U sustini nista se nije promijenilo, sve je isto, isti su igraci. :?
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Referendum

    Quote Originally Posted by SteVuk
    Quote Originally Posted by MK_NL
    Quote Originally Posted by SteVuk
    Quote Originally Posted by nihil
    Da li ste za referendum sto prije i to po standardima koje ce da odrediti i kontrolisati medjunarodna zajednica? Ako niste zasto niste, ako jeste zasto jeste? 8)
    Obavezno. Ali jedino pod ovim uslovima.
    Ko sto ste nauchili da ih provodite...
    Vi se pozivate na standarde samo kada i kako vama odgovara.
    Nije mi jasno o cemu se radi ? Jel se opet vracamo na '92 ?
    Jel se radi o vremenu do '98, jel o vremenu poslije '98 ?

    U sustini nista se nije promijenilo, sve je isto, isti su igraci. :?
    Kazi mi koje ste izbore ili referendum sproveli po standardima.....
    Onda mozemo pricati.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kazi mi koje je Milo izbore i referendum (a on ih je sve sprovodio) sproveo po standardima ?

    A posto nisu nijedni, zasto bi i ovaj referendum !? Takva nekakva nakaradna logika se da zakljucit iz tvojih postova !

    Reci fino, gdje stojis.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Re: Referendum

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Kazi mi koje ste izbore ili referendum sproveli po standardima.....
    Onda mozemo pricati.
    Adresiraj to pitanje na naseg premijera. On je poprilicno upoznat sa tom tematikom, pa bi bio i najkompetentniji za odgovor na jedno takvo pitanje. 8)

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SteVuk
    Kazi mi koje je Milo izbore i referendum (a on ih je sve sprovodio) sproveo po standardima ?

    A posto nisu nijedni, zasto bi i ovaj referendum !? Takva nekakva nakaradna logika se da zakljucit iz tvojih postova !

    Reci fino, gdje stojis.
    OK,
    Slozit cemo se da nijesu bili do sada po standardima.Ali,kad se VI pobuniste protiv?Kad se Vas glas chuo protiv?
    Kada se Milo okrenuo od Sloba(zbog licne koristi) i vi ste njemu okrenuli ledja. Ja sam za razliku i prije bio protiv Mila i druzine,a nista manje nijesam ni sad.I jedino mi smeta vase licemjerstvo da se sada pozivate na neke standarde(opet samo kada Vama odgovara)a do juce ste vristali od srece i smijali se kada je neko tvrdio da su izbori ili referendum namjesteni.
    Nadam se da sam dovoljno jasan.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Referendum

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by MK_NL
    Kazi mi koje ste izbore ili referendum sproveli po standardima.....
    Onda mozemo pricati.
    Adresiraj to pitanje na naseg premijera. On je poprilicno upoznat sa tom tematikom, pa bi bio i najkompetentniji za odgovor na jedno takvo pitanje. 8)
    Odgovor upucen Ste Vuku vazi i za tebe.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK_NL
    Quote Originally Posted by SteVuk
    Kazi mi koje je Milo izbore i referendum (a on ih je sve sprovodio) sproveo po standardima ?

    A posto nisu nijedni, zasto bi i ovaj referendum !? Takva nekakva nakaradna logika se da zakljucit iz tvojih postova !

    Reci fino, gdje stojis.
    OK,
    Slozit cemo se da nijesu bili do sada po standardima.Ali,kad se VI pobuniste protiv?Kad se Vas glas chuo protiv?
    Kada se Milo okrenuo od Sloba(zbog licne koristi) i vi ste njemu okrenuli ledja. Ja sam za razliku i prije bio protiv Mila i druzine,a nista manje nijesam ni sad.I jedino mi smeta vase licemjerstvo da se sada pozivate na neke standarde(opet samo kada Vama odgovara)a do juce ste vristali od srece i smijali se kada je neko tvrdio da su izbori ili referendum namjesteni.
    Nadam se da sam dovoljno jasan.
    Cetnici se pozivaju na standarde! Ovo bi trebalo u podforum "Vicevi" da ide.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Petre,
    Napravio si strasnu gresku postiarjuci ovo na moj post upucen SteVuku.Mogao bi neko zlonamjerno pomislit da si to meni uputio.
    A ako si i slucajno pomislio mene ubrojati u cetnike to smatram za tesku uvredu.
    Zato te molim da to ispravis.
    Pozdrav
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj mi ti pricat o licemjerstvu.
    "Ja sam vazda bio protiv, a i sad sam, samo sto podrzavam Mila" - takvi su mi jako poznati.
    Na svaki korak ga pravdate, pokusavate da mu isperete onu prljavstinu sto je nacinio sve ove godine. A svima je jasno, sem vama naravno, da sve krpe i sva voda svijeta to ne moze isprati. Prave podguzne muve.

    Ocigledno da tebi nisu bitni standardi. Molim te vise ne skreci s teme. Ne vracajmo se na proslo vrijeme kad je isto Milo bio na vlasti.
    U ovom trenutku je sadasnjost na bitnija, i hvala bogu ima ko da se protivi.

    PS: Ja prije '98 (a i '99, posto znam da je tebi to jako bitno) sam bio maloljetan, tako da meni svakako nemas sto nabijati na nos.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MK_NL
    OK,
    Slozit cemo se da nijesu bili do sada po standardima.Ali,kad se VI pobuniste protiv?Kad se Vas glas chuo protiv?
    Kada se Milo okrenuo od Sloba(zbog licne koristi) i vi ste njemu okrenuli ledja. Ja sam za razliku i prije bio protiv Mila i druzine,a nista manje nijesam ni sad.I jedino mi smeta vase licemjerstvo da se sada pozivate na neke standarde(opet samo kada Vama odgovara)a do juce ste vristali od srece i smijali se kada je neko tvrdio da su izbori ili referendum namjesteni.
    Nadam se da sam dovoljno jasan.
    Prvo, meni je samo bitno da referendum, kao i bilo koji drugi vid izjasnjavanja, bude fer. Ja, iskreno, nemam neki precizno formiran stav o nezavisnosti, kao ni o blagodetima koje bi nam ona donijela. Ali, posto nas premijer vazi za extremno (ne)flexibilnu politicku figuru (svojevremeno, samo neciji instrument), jednom pojedincu - gradjaninu uopste nije neophodan neki poseban intelektualni potencijal da bi on bio svjestan toga da ce predstojeci referendum, tj. njegov ishod, po svaku cijenu, na svaki moguci i nemoguci nacin biti klesan po zamislima naseg premijera i da ce cak i u javnosti (kojoj se, inace, uvijek vezu oci i skrece pogled kada su ovako krupni procesi u toku) biti evidentni ogromni napori da se on u potpunosti sprovede po njegovom licnom scenariju. U te "nacine" apsolutno ubrajam i one nelegitimne i nelegalne. Kad bih mogao da izgovorim recenicu: "Nas ce premijer sve to odraditi na fer i korektan nacin", definitivno bih vrijedjao sopstvenu inteligenciju, tj. ne bih imao sta da vrijedjam. :wink:
    Drugo, Milu nikad nisam okretao ledja, jer ne znam kako se to radi. Kako se nekome mogu "okrenuti ledja", ako mu se nikad nije ni dao svoj glas? Po meni, on nikad nije djelovao kao iskren, cestit, posten... covjek, vec sam ga uvijek gledao kao krimi-otjelotvorenje. Nista nerazumljivo ne vidim u tome...
    Trece, Slobo i njegova "harizma" mi nisu nikakav orjentir, pa me, iskreno, boli **** sto se neki i dan danas vracaju na njega kada im ponestane argumenata i sluze se davno izlizanom retorikom: "Spasimo se od Sloba i korjena koje je on pustio". :roll:
    Cetvrto, daleko od toga da sam ikada "vristao od srece i smijao se" zbog laziranih izbora ili referenduma. Nije mi nikakva satisfakcija da zivim u drustvu u kojem manjina na nedemokratski nacin namece svoja politicka vidjenja i rjesenja vecini...

    Sam si se slozio da ni ranije, kada je isti ovaj Milo imao ogromnog udjela u realizaciji referenduma, nije bilo sve po standardima. Da li mislis da on sada ima manje motiva da tako "grcevito" hita ka svom, licnom politickom cilju?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SteVuk
    Nemoj mi ti pricat o licemjerstvu.
    "Ja sam vazda bio protiv, a i sad sam, samo sto podrzavam Mila" - takvi su mi jako poznati.
    Na svaki korak ga pravdate, pokusavate da mu isperete onu prljavstinu sto je nacinio sve ove godine. A svima je jasno, sem vama naravno, da sve krpe i sva voda svijeta to ne moze isprati. Prave podguzne muve.
    Bjese ti onaj BUDUCI MAGISTAR...
    E pa gdine buduci...
    Nigdje i ni jednom nijesam pravdao Mila.A ti ne budi lazov i opovrgni to.
    Da to malo razjasnimo.
    Isto tako mu nikada nijesam,kao ni bilo kojem drugom,tovario ono sto nije.Da i to bude jasno.
    Ima on dovoljno svojih grijehova da se utopi u njima ne treba mu dodavati.


    Ocigledno da tebi nisu bitni standardi. Molim te vise ne skreci s teme. Ne vracajmo se na proslo vrijeme kad je isto Milo bio na vlasti.
    U ovom trenutku je sadasnjost na bitnija, i hvala bogu ima ko da se protivi.

    PS: Ja prije '98 (a i '99, posto znam da je tebi to jako bitno) sam bio maloljetan, tako da meni svakako nemas sto nabijati na nos.
    Jesi li bio maloljetan savrseno me ne interesuje gdine buduci...
    Ali znam jako dobro da ti nije smetalo namestanje referenduma kada je samo pitanje rijesavalo najmanje 30% glasova sto si pokazao ubacujuci se u diskusiju koju je poceo jedan od starih forumasa koji vise ne postuje na ovom forumu.Tako da sva tvoja prica o maloljtnosti jednostavno nema podloge.Ti si dokazao da ti nije smetalo.TACKA.Ako se ne sjecas ati prelistaj malo arhvu foruma pa ces naci.
    Tako gospodine buduci...ne prodavaj licemjerstvo po forumu.Iako bih ja iskreno bio srecan da si ti promijenio misljenje.Ako je tako da si ti sada demokrata,onda se ja tebi lijepo izvinjavam sto te podsjetih na nesto od prije godinu dana.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DA, da se jednom zna da li je Crna Gora sestra Srbiji ili njen dušmanin.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    DA, da se jednom zna da li je Crna Gora sestra Srbiji ili njen dušmanin.
    Kako ti Carski ides iz krajnosti u krajnost.

    Nezavisna drzava Crna Gora ne znaci dusmanin, vec iskreni prijatelj Srbiji sa sestrinskim osjecajem. Ova zajebnica je obicno lazunjanje.

    Nezavisna i slobodna Crna Gora ce dati sve od sebe da pomogne Srbiji , da i Srbija postane slobodna i izcupa se sa dna u kome se sada nalazi.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo, meni je samo bitno da referendum, kao i bilo koji drugi vid izjasnjavanja, bude fer. Ja, iskreno, nemam neki precizno formiran stav o nezavisnosti, kao ni o blagodetima koje bi nam ona donijela. Ali, posto nas premijer vazi za extremno (ne)flexibilnu politicku figuru (svojevremeno, samo neciji instrument), jednom pojedincu - gradjaninu uopste nije neophodan neki poseban intelektualni potencijal da bi on bio svjestan toga da ce predstojeci referendum, tj. njegov ishod, po svaku cijenu, na svaki moguci i nemoguci nacin biti klesan po zamislima naseg premijera i da ce cak i u javnosti (kojoj se, inace, uvijek vezu oci i skrece pogled kada su ovako krupni procesi u toku) biti evidentni ogromni napori da se on u potpunosti sprovede po njegovom licnom scenariju. U te "nacine" apsolutno ubrajam i one nelegitimne i nelegalne. Kad bih mogao da izgovorim recenicu: "Nas ce premijer sve to odraditi na fer i korektan nacin", definitivno bih vrijedjao sopstvenu inteligenciju, tj. ne bih imao sta da vrijedjam. :wink:
    Vidis sa ovim se potpuno slazem,osim sto ja imam stav.Moj stav je jasno definisan.
    Ja sam za samostalnu CG od 91 god.Ne zato sto mrzim Srbe(daleko od toga)vec zato sto sve ovo vrijeme gledam kuda nas vodi srpska politika(politicki vrh).
    Sa druge strane siguran sam da kada bi sa samostalnom CG nestalo i laznih argumenata nashemu Milu da bi i on ubrzo sjahao sa ledja crnogorskoj ekonomiji i narodu.
    Milu nikad nisam okretao ledja, jer ne znam kako se to radi. Kako se nekome mogu "okrenuti ledja", ako mu se nikad nije ni dao svoj glas? Po meni, on nikad nije djelovao kao iskren, cestit, posten... covjek, vec sam ga uvijek gledao kao krimi-otjelotvorenje. Nista nerazumljivo ne vidim u tome...
    U CG su tih teskih godina postojale dvije stranke koje su bile protiv Sloba.Ako si bio u jednoj od te dvije onda postujem.Ako si bio u BILO kojoj ratnohuskacko propagandnoj stranci onda si mu okrenuo ledja.Jer Milo je bio idol DPS-aNS-a,SRS-a i da ne nabrajam dalje sve zlocinacke stranke koje su najvece zlocine pochinile bas Crnoj Gori i crnogorskom narodu.
    Trece, Slobo i njegova "harizma" mi nisu nikakav orjentir, pa me, iskreno, boli **** sto se neki i dan danas vracaju na njega kada im ponestane argumenata i sluze se davno izlizanom retorikom: "Spasimo se od Sloba i korjena koje je on pustio". :roll:
    Cetvrto, daleko od toga da sam ikada "vristao od srece i smijao se" zbog laziranih izbora ili referenduma. Nije mi nikakva satisfakcija da zivim u drustvu u kojem manjina na nedemokratski nacin namece svoja politicka vidjenja i rjesenja vecini...
    Taj isti Slobo je uz pomoc autobusa sa Kosova doveo Mila i Momira na vlast.Taj isti Slobo je zavio u crno mnoge crnogorske majke u crno.Milo ga je u tome podrzavao.To je najveci grijeh Milov.Sto je on pokrao pare mene zabolje.Svi kradu krade i Milo.Ko mi je tos ad neka novost ili sta.Krade se u svim evropskim drzavama.Ralika je samo od umijeca polozaja i mogucnosti.I da dodjes ti na njegovo mjesto opet bi krao koliko bi mogao.
    Zbog toga svega Sloba ne mozete iskljuchiti niti izbrisati iz stranica crne istorije.
    Sto nekome sad smeta da se prica o njemu je vec treca stvar.

    Sam si se slozio da ni ranije, kada je isti ovaj Milo imao ogromnog udjela u realizaciji referenduma, nije bilo sve po standardima. Da li mislis da on sada ima manje motiva da tako "grcevito" hita ka svom, licnom politickom cilju?
    Ne .Milo ima najvise motiva bas sada da se grcevito bori za samostalnost CG iz licnih ciljeva.
    Ali...,treba li sad ja da se odreknem svega ovoga,svih ovih godina zato sto se Milo bori iz svojih licnih interesa.
    Milo je prolazan,kao i Slobo,ili bilo koji drugi..A CG ostaje.Za CG se valja boriti.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by Carski
    DA, da se jednom zna da li je Crna Gora sestra Srbiji ili njen dušmanin.
    Kako ti Carski ides iz krajnosti u krajnost.

    Nezavisna drzava Crna Gora ne znaci dusmanin, vec iskreni prijatelj Srbiji sa sestrinskim osjecajem. Ova zajebnica je obicno lazunjanje.

    Nezavisna i slobodna Crna Gora ce dati sve od sebe da pomogne Srbiji , da i Srbija postane slobodna i izcupa se sa dna u kome se sada nalazi.
    To vaše "iskreno prijateljstvo" doživljavamo svaki dan kada nas vređate, pljujete i ismejavate. Pored takvih prijatelja poput vas Dukljana nama Srbima ne trebaju neprijatelji.. (mada ti Dobrusky imaš toliko veze sa Crnom Gorom kao ja, obadvoje smo iz Srbije, ja Srbin, ti Musliman)

    Ako je za tebe prijateljstvo da me vređaš i potcenjuješ - hrvala ti, meni takvo prijateljstvo nije potrebno niti ćeš me ikad dobiti za sebe. "Jer ko nije za nas, protiv nas je" - George W. Bush.
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Carski
    DA, da se jednom zna da li je Crna Gora sestra Srbiji ili njen dušmanin.
    Naravno da je sestra. Da Slobodan Milosevic nije licno rukopolozio Mila Djukanovica za premijera, nebi ni bili u ovolika *****. Prirodno stanje ce se vratiti kada dodje do promjene vladajuce Slobove "elite".

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •