View Poll Results: Koliko vam je važan fizički izgled?

Voters
56. You may not vote on this poll
  • Najvažniji

    6 10.71%
  • Važan, može biti odlučujući

    27 48.21%
  • Veoma malo važan, nije odlučujući

    20 35.71%
  • Potpuno nebitan

    3 5.36%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 55

Thread: Dating in the dark - Is love blind?

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u vezi samo jedno moze da bude lijepo

    btw. pozdrav za KRKNU!!!
    LiFe iS a BiTcH, dEaL wItH iT oR DIE!

  2. #27
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    to sam i ja primijetila...a zasto?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  3. #28
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Potpisujem.Losa je u krevetu samo ona zena kojoj je "drug" los ljubavnik.
    :mad::mad::mad:

    Tek sad ovo pročitah!!!

    :mad::mad::mad:

    Ja mislim da si u zabludi Artemis... sigurno si u zabludi...



    U zabludi si!!!

    :mad::mad::mad:



    :mad::mad::mad:

    Ja svojim upisom zapravo htjedoh ojačat onu tezu kako je izgled nebitan ako sve "ostalo" štima a ti mi ovdje potkopavaš trud...

    Sram te bilo Artemis, red bi bio da se bar zacrveniš...


    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  4. #29
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Oprosti Nanashi,da se ne crvenim....



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #30
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oprošteno ti je...



    EDIT:



    :mad::mad::mad:

    Editirala si post!!!

    :mad::mad::mad:

    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  6. #31
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Emisija o fatinjanju po mraku sa nepoznatim osobama. Nadrogiraju li ih prije toga?

  7. #32
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    "Mushkarac se zaljubi gledajucji, a zhena slushajucji"
    Duchicj

    Sve shto imam da kazhem na ovu temu.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  8. #33
    Join Date
    May 2009
    Location
    Las Palmas
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    "Mushkarac se zaljubi gledajucji, a zhena slushajucji"
    Duchicj

    Sve shto imam da kazhem na ovu temu.
    Ducicj nije ni sam znao sta zeli, ne slazem se..
    كنت أعتقد في يا الله احمني من الشر.

  9. #34
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    "Mushkarac se zaljubi gledajucji, a zhena slushajucji"
    Duchicj

    Sve shto imam da kazhem na ovu temu.
    U tom slučaju, predlažem da se emisija izmijeni tako što će ženska osoba biti osvijetljena i mute-irana, a muška u mraku sa pojačalom i pretpojačalom.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zamislite sljedeću situaciju u takvom rijalitiju. Pozvani su da se prijave svi oni koji žele da uspostave vezu na takav način. Svako prolazi različite vrste testiranja, psiho testove, medicinske, itd. Svako navodi kakvu bi osobu htio upoznati: godine, visina, težina, boja kose, očiju, rasa, piju li akohol, puše li cigarete, koju muziku slušaju, bave li se sportom, obrazovanje, posao koji imaju, gdje žive itd. itd. Dakle, jedan detaljan test. Nakon toga se prave profili i pozivaju na dating in the dark. Pozvano je recimo isto 3 žene i 3 muškarca. Između njih prema popunjenim testiranjima postoji značajna podudarnost, recimo viša od 50% i to prema vlastitom izboru redoslijeda osobina. Da li bi ste u to slučaju htjeli da uspostavite kontakt? Znači, ako ste muškarac, svaka od 3 žene vam odgovara prema više od 50% osobina, ili ako ste žena onda svaki od 3 muškarca vam odgovara u više od 50% osobina koje ste sami naveli kao značajne. Ako ste stavili izgled na prvo mjesto, onda će fizičke osobine biti prema osobinama koje ste naveli, itd.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  11. #36
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ponavljam, sva pravila padaju u vodu kad se nadješ oči u oči sa osobom...prevedeno, moj muž nema ni jednu jedinu osobinu od onih koje bih navela prilikom takvog testiranja, ali moj muž ima "ono nešto" unutar sebe, što sam upoznala i spoznala vremenom i samo takav je pravi za mene.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ponavljam, sva pravila padaju u vodu kad se nadješ oči u oči sa osobom...prevedeno, moj muž nema ni jednu jedinu osobinu od onih koje bih navela prilikom takvog testiranja, ali moj muž ima "ono nešto" unutar sebe, što sam upoznala i spoznala vremenom i samo takav je pravi za mene.
    Ne padaju, jer ima nešto na osnovu čega donosiš odluku da sa nekim budeš, ostaneš ili ne. Šta je to svako zna. Druga stvar je da li će o tome govoriti ili neće. Svjesno tvrditi da ti se nešto dešava a da ti ne znaš zašto nije moguće. Ti tvrdiš da "ono nešto", tj. ono o čemu niko, pa ni ti ne zna ništa, predstvlja razlog za tvoju svjesnu odluku da sa nekim budeš ili ne budeš? Taj tvoj stav mi teško pada, vrijeđa mi inteligenciju, pa te moram zapitati: Izvini, djelujem li ja tebi neinteligentno?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #38
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ne padaju, jer ima nešto na osnovu čega donosiš odluku da sa nekim budeš, ostaneš ili ne. Šta je to svako zna. Druga stvar je da li će o tome govoriti ili neće. Svjesno tvrditi da ti se nešto dešava a da ti ne znaš zašto nije moguće. Ti tvrdiš da "ono nešto", tj. ono o čemu niko, pa ni ti ne zna ništa, predstvlja razlog za tvoju svjesnu odluku da sa nekim budeš ili ne budeš? Taj tvoj stav mi teško pada, vrijeđa mi inteligenciju, pa te moram zapitati: Izvini, djelujem li ja tebi neinteligentno?
    Izvini, neću analizirati tvoj profil niti utvrdjivati tvoju inteligenciju, i uopšte nijesam rekla da ne umijem da definišem "ono nešto" samo sam skup svih osobina mog supruga nazvala "ono nešto" i stavila ih na pijedestal u odnosu na njegov izgled, koji, btw, uopšte nije loš, ali da si me anketirao prije nego sam ga upoznala, rekla bih ti da je čovjek mog života jako visok, crn, plavih očiju, bla, bla, bla...moj muž nije ni visok, ni crn ni plavih očiju...suština je da je njegov karakter ono što me je privuklo više nego nečije prelijepe plave oči...nadam se da tvoja inteligencija neće opet biti dovedena u pitanje?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Izvini, neću analizirati tvoj profil niti utvrdjivati tvoju inteligenciju, i uopšte nijesam rekla da ne umijem da definišem "ono nešto" samo sam skup svih osobina mog supruga nazvala "ono nešto" i stavila ih na pijedestal u odnosu na njegov izgled, koji, btw, uopšte nije loš, ali da si me anketirao prije nego sam ga upoznala, rekla bih ti da je čovjek mog života jako visok, crn, plavih očiju, bla, bla, bla...moj muž nije ni visok, ni crn ni plavih očiju...suština je da je njegov karakter ono što me je privuklo više nego nečije prelijepe plave oči...nadam se da tvoja inteligencija neće opet biti dovedena u pitanje?
    Ovo je razumljivije i jasnije, mada i dalje maglovito i maksimalno višeznačno, jer pod karakterom svako može podrazumijevati sve i svašta. ... Nego da se vratim na zamišljenu situaciju. Pitanje je bilo da li bi ste prihvatili jedan takav hipotetički izazov. Dakle, ignoriši svoj bračni status i realnost, o tome nije riječ, već način upoznavanja koji ide drugačije. Znači, kada ne bi znala po izgledu o kome se radi, a mogla bi sa njim da pričaš, dodiruješ i upoznaješ nasamo? Da li bi takav način upoznavanja bio prihvatljiv za tebe? I eto, desi se neko ko ti i pričom i dodirom i uopšte upoznavanjem nasamo potpuno odgovara, ali niti je visko, niti je crn, niti ima plave oči kad ga vidiš na minut-dva kroz staklo, a da on tebe ne vidi? Znači, u priči, dodiru i vremenu provedenom nasamo ste se zgotivili, ali izgled nije ono što se zamišljalo i očekivalo. Šta tada?

    Nevezano za to i za rijaliti kakav se odvija, bila bi interesantna i potpuno obrnuta varijanta nego u stvarnosti. U stvarnosti obično se ljudi vide, pa pričaju, pa se onda fizički dodiruju. Obrnuta priča bi trebala da ide, prvo fizički dodiri, uključujući seks po želji, pa ako je to ok, onda priča i verbalno upoznavanje, i onda na kraju vizuelizacija. Šta mislite o tome?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #40
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    već sam ti rekla da nijesam pristalica takvih stvari, a moram da primijetim da si u postu br. 35 rekao da se na osnovu nekih prijava vrlo detaljno informiše o mojim sklonostima i zahtjevima, pa se na osnovu toga pravi profil moga eventualnog partnera...ja sam ti zato rekla da to što ja kažem u anketnom listiću nije nikakva validna smjernica. Ne znam, možda da, možda ne...
    Ne mogu da odgovorim, jer mislim da ne bih pristala na takvo što.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #41
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ovo je razumljivije i jasnije, mada i dalje maglovito i maksimalno višeznačno, jer pod karakterom svako može podrazumijevati sve i svašta. ... Nego da se vratim na zamišljenu situaciju. Pitanje je bilo da li bi ste prihvatili jedan takav hipotetički izazov. Dakle, ignoriši svoj bračni status i realnost, o tome nije riječ, već način upoznavanja koji ide drugačije. Znači, kada ne bi znala po izgledu o kome se radi, a mogla bi sa njim da pričaš, dodiruješ i upoznaješ nasamo? Da li bi takav način upoznavanja bio prihvatljiv za tebe? I eto, desi se neko ko ti i pričom i dodirom i uopšte upoznavanjem nasamo potpuno odgovara, ali niti je visko, niti je crn, niti ima plave oči kad ga vidiš na minut-dva kroz staklo, a da on tebe ne vidi? Znači, u priči, dodiru i vremenu provedenom nasamo ste se zgotivili, ali izgled nije ono što se zamišljalo i očekivalo. Šta tada?

    Nevezano za to i za rijaliti kakav se odvija, bila bi interesantna i potpuno obrnuta varijanta nego u stvarnosti. U stvarnosti obično se ljudi vide, pa pričaju, pa se onda fizički dodiruju. Obrnuta priča bi trebala da ide, prvo fizički dodiri, uključujući seks po želji, pa ako je to ok, onda priča i verbalno upoznavanje, i onda na kraju vizuelizacija. Šta mislite o tome?

    Karakter.
    Evo da ja pokusam da pojasnim, ako ista uspijem u tome.
    Ja sam se naprimjer cili zivot palila na crne frajere, sa tamnim ocima. I nesto sam volila manje vise ugladjene tipove. Ono-mirna gospoda (valjda zato sto sam ja luda, pa da budemo u ravnotezi) i onda naletima na tipa, plav kao Rus, sa svijetlim ocima, divalj u dusi, a od "gospodskog" je imao samo jednu kravatu. I krepala od ljubavi. Prosto me privuklo ko magnet taj neki njegov spoj, koji je bio u potpunoj suprotnosti od onoga sto mi se uvik svidjalo.
    RAzvalio mi je cilu koncepciju mog "etickog" pogleda na muski rod, a i karakternih osobina.
    A zasto je to tako, to ne znam. Ali takav kakav je, zasjenio je sve one od ranije, sa osobinama koje posjeduje. Cak i ono sto mu je mana, meni je simpaticno, a nekima ni "vrline" nisam oprastala.
    Kad "provale" zasto je to tako, onda ce mozda provaliti i "gen besmrtnosti".

    Nesto mi ti dodiri u tami, na gore pomenuti nacin ne izgledaju "bajno". Nije mi problem fizicki izgled, ali ta " fizicka istrazivanja" sa nekim koga dobro ne poznajem, ne djeluju mi kao najpametniji izbor.
    Moze biti sto sam ja po prirodi uzasno oprezna, a moze biti da mi nedostaje prilican nivo egzibicionizma.
    "Ostavite mi to mastanje, ono mi dodje kao melem, ono mi moze obezbediti vecnost u vama i sa vama."

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    već sam ti rekla da nijesam pristalica takvih stvari, a moram da primijetim da si u postu br. 35 rekao da se na osnovu nekih prijava vrlo detaljno informiše o mojim sklonostima i zahtjevima, pa se na osnovu toga pravi profil moga eventualnog partnera...ja sam ti zato rekla da to što ja kažem u anketnom listiću nije nikakva validna smjernica. Ne znam, možda da, možda ne...
    Ne mogu da odgovorim, jer mislim da ne bih pristala na takvo što.
    Ako bi bilo da, zašto da, a ako bi bilo ne zašto ne? Zbog čega misliš da ne bi pristala? Koji su to svjesni razlozi zbog kojih bi prevagnulo ne?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GYPSY View Post
    Nesto mi ti dodiri u tami, na gore pomenuti nacin ne izgledaju "bajno". Nije mi problem fizicki izgled, ali ta " fizicka istrazivanja" sa nekim koga dobro ne poznajem, ne djeluju mi kao najpametniji izbor.
    Moze biti sto sam ja po prirodi uzasno oprezna, a moze biti da mi nedostaje prilican nivo egzibicionizma.
    Zašto bi to bio egzibicionizam? Što je tu egzibicionistički? I kakav je oprez potreban, kad u svakom trenutku možeš da prekineš kontakt?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  19. #44
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Zašto bi to bio egzibicionizam? Što je tu egzibicionistički? I kakav je oprez potreban, kad u svakom trenutku možeš da prekineš kontakt?
    Pa ako ja nisam prsla potpuno, ti si spomenuo prvo sex pa onda vizualizacija. Naprimjer. Pa meni to dodje kao da vodim ljubav sa kesom na glavi i to platnenoj, da se ne prozire. Ma daj, pa ako to nije egzibicionizam, ne znam sta je.
    Da se "uzbudim" i "opustim" dok su mi oci "zatvorene". Pa mozda neko to voli, ja nisam iz te price.
    Vidi, na prvi osjecaj, nemam ja strah da cu kad upalim svitlo ugledati Kvazimoda, ali mrak kao mrak Ne volin ni kad ostanen bez struje, pa moram da bauljam po mraku, a kamoli da se seksam u istim uslovima sa nepoznatim tipom.
    Jedno je kad je pored tebe osoba koju znas, kojoj vjerujes, pa moze i Sunce da ugasne, ali ovako, fala ne.
    Mozda on fino ovako "zvuci" i "djeluje" u mraku, fin covik, inteligentan, obrazovan, sa sarmom i manirima a onda usrid mraka-PSIHO, dok se ja snadjem, eto mene u dva dila. I to sve zbog "kese".
    Last edited by GYPSY; 10-03-11 at 21:11.
    "Ostavite mi to mastanje, ono mi dodje kao melem, ono mi moze obezbediti vecnost u vama i sa vama."

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GYPSY View Post
    Pa ako ja nisam prsla potpuno, ti si spomenuo prvo sex pa onda vizualizacija. Naprimjer. Pa meni to dodje kao da vodim ljubav sa kesom na glavi i to platnenoj, da se ne prozire. Ma daj, pa ako to nije egzibicionizam, ne znam sta je.
    Da se "uzbudim" i "opustim" dok su mi oci "zatvorene". Pa mozda neko to voli, ja nisam iz te price.
    Vidi, na prvi osjecaj, nemam ja strah da cu kad upalim svitlo ugledati Kvazimoda, ali mrak kao mrak Ne volin ni kad ostanen bez struje, pa moram da bauljam po mraku, a kamoli da se seksam u istim uslovima sa nepoznatim tipom.
    Jedno je kad je pored tebe osoba koju znas, kojoj vjerujes, pa moze i Sunce da ugasne, ali ovako, fala ne.
    Sve je na bazi dobrovoljnosti i kontrolisane situacije. Znači, nisi prisiljena na to, već ako hoćeš, plus možeš uvijek da odustaneš. Prostorija ti je potpuno poznata, okruženje takođe, sve je poznato osim mogućeg partnera. Egzibicionizam je nešto drugo, pokazivanje golotinje drugim ljudima radi vlastitog uzbuđenja. Ovdje se o tome ne radi. Znači, nema kese, ni platnene ni bilo kakve već samo nema svjetla. Situacija poznata, sve je regularno osim vizuelnog momenta. U čemu je problem? Razumljivo je da se plašiš mraka kada ne znaš šta je u mraku, ali to nije slučaj.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  21. #46
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrlo interesantna zamisao. U nekom drugom vremenu bila bih odličan kandidat za takav rijaliti. Šta više, vjerujem da bih izvukla dobitnu kombinaciju za sebe! Od čula vida mnogo su mi važnija sva ostala čula...

  22. #47
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Sve je na bazi dobrovoljnosti i kontrolisane situacije. Znači, nisi prisiljena na to, već ako hoćeš, plus možeš uvijek da odustaneš. Prostorija ti je potpuno poznata, okruženje takođe, sve je poznato osim mogućeg partnera. Egzibicionizam je nešto drugo, pokazivanje golotinje drugim ljudima radi vlastitog uzbuđenja. Ovdje se o tome ne radi. Znači, nema kese, ni platnene ni bilo kakve već samo nema svjetla. Situacija poznata, sve je regularno osim vizuelnog momenta. U čemu je problem? Razumljivo je da se plašiš mraka kada ne znaš šta je u mraku, ali to nije slučaj.
    Pa vec sam ti rekla, ako je samo do vizuelnog kontakta, da ne vidim tipa, a izuzmemo sve neprijatnosti "nepoznatog" nije mi problem.
    AKo bi mogla da "provjerim" kucu u kojoj dogadjaj triba da se odigra, ako bi doticni prosao "skener na metal", ako bi bile poduzete sve mjere predostroznosti, sama "faca" gospodina nije mi kamen spoticanja. Moze imat i dvi glave, ne frapiram se zbog ruznoce, zrikavosti ili bilo kakvih fizickih nedostataka.

    A jos ako moze da naprimjer on ima kesu na glavi, pa ga ne vidim, ali je sve ostalo ovjetljeno, to bi mi najvise odgovaralo.
    On ostaje "fizicki nepoznat, ali ja izbjegnem mrak i imam vecu kontrolu.

    Jebiga, sta da ti kazem, zajeban sam ja tip za ovakve igre. Ja cak ni ne mogu, ka sav normalan svit, kad upece lito, pa dodjem do plaze, da se lipo zaletin u more, nego moram prvo da ga "probam", uronim po noge ili ruke, pa se tek onda bacim u valove.
    Ne pijen nikad nista sto je u neprozirnoj ambalazi, ako ne ulijen u casu, ne "tresem" kikiriki iz kese direkt u usta, nego prvo u ruku...... e sad mozes mislit mene u mraku sa nepoznatim. Bio lip ili ruzan, meni je svejedno, samo nek upale svitlo.:lolblue:
    "Ostavite mi to mastanje, ono mi dodje kao melem, ono mi moze obezbediti vecnost u vama i sa vama."

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a zamisli jos ti se zalomi pa neko zensko pocne da te pipa

  24. #49
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    a zamisli jos ti se zalomi pa neko zensko pocne da te pipa
    Pa kazem ja da je mrak zajeban kad je prostor neistrazen, a ljudi nepoznati.
    Ali mi niko ne viruje i jos ce posli ispast da se bojin mraka.
    "Ostavite mi to mastanje, ono mi dodje kao melem, ono mi moze obezbediti vecnost u vama i sa vama."

  25. #50
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    suština je da je njegov karakter ono što me je privuklo više nego nečije prelijepe plave oči...
    kad moje plave okice nisi vidjela.. :P


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P/U: Blind vrata sa ugradnjom
    By Webmonster in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 27-09-10, 20:43
  2. Speed dating
    By Mojsije in forum Sex i erotika
    Replies: 15
    Last Post: 26-02-09, 14:11
  3. Blind dates
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 26-10-06, 22:29
  4. Dating!?
    By sparco in forum Sex i erotika
    Replies: 20
    Last Post: 03-07-06, 15:32
  5. Blind Guardian download
    By Grof Gnomski in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 26-11-05, 13:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •