View Poll Results: Koliko vam je važan fizički izgled?

Voters
56. You may not vote on this poll
  • Najvažniji

    6 10.71%
  • Važan, može biti odlučujući

    27 48.21%
  • Veoma malo važan, nije odlučujući

    20 35.71%
  • Potpuno nebitan

    3 5.36%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 55

Thread: Dating in the dark - Is love blind?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Dating in the dark - Is love blind?

    Ako je neko gledao taj rialiti onda zna o čemu se radi. Ukratko, potpuno nepoznati parovi sastaju se i upoznaju u prostoriji u kojoj nema svjetla. Fizički izgled, vizuelno doživljen, na taj način postaje nebitan. Šta mislite o takvom upoznavanju? Da li bi ste pristali da nekoga upoznate na ovaj način? Mnogi kažu da im smeta što ih ocjenjuju s obzirom na izgled, a neki opet smatraju da je to najvažnije. Da li je to bolji način upoznavanja od vizelnog ili je ipak vizuelni važniji?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fizichki izgled je najvazhniji. ako me riba ne privlachi mozhe bit dobra kao majka tereza necu je shetat pored sebe. na prvu loptu mora da ti bude fizichki privlachna a za neku ozbiljniju vezu mora imat i neshto u sebi, znachi da je fizichki izgled ubjedljivo najvazhniji.
    prije bih izlazio sa bomba ribom koja me vara svaki dan i nikakva je djevojka, nego sa neki prosjekom koja je fina djevojka.
    vizuelno upoznavanje je vazhnije, kakva su ti ovo pitanja chovjeche daj se opasulji, nisi sigurno toliko ruzhan
    COITO ERGO SUM


  3. #3
    Join Date
    May 2009
    Location
    Las Palmas
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako, nijesam gledao taj rijaliti, mrzim da gledam TV i gluposti tipa DVOR, PAROVE itd..
    Da pricamo u mraku i sl, mozemo mi pricat' po godine, ako mlada damo pri tom nema odredjeni stepen fizicke ljepote koji ce mene da zadovolji, dzabe joj sve... Ne boh pristao na taj tip upoznavanja, a sto se tice toga da "mnogi kazu da im smeta sto ih ocijenjuju s' obzirom na izgled", bice da to zbore ruzne osobe Po meni, najvazniji tip upoznavanja, je vizuelni, pa potom ostalo...

    P.s LudnicaKovin, prepravi to dolje, metni COGITO, pliz..
    كنت أعتقد في يا الله احمني من الشر.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    fizichki izgled je najvazhniji. ako me riba ne privlachi mozhe bit dobra kao majka tereza necu je shetat pored sebe. na prvu loptu mora da ti bude fizichki privlachna a za neku ozbiljniju vezu mora imat i neshto u sebi, znachi da je fizichki izgled ubjedljivo najvazhniji.
    prije bih izlazio sa bomba ribom koja me vara svaki dan i nikakva je djevojka, nego sa neki prosjekom koja je fina djevojka.
    vizuelno upoznavanje je vazhnije, kakva su ti ovo pitanja chovjeche daj se opasulji, nisi sigurno toliko ruzhan

    Objasnio brat !

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    prvo proceduralno, molim vas da ne zatrpavate temu komentarima tipa "ahahahahah..." odgovorite na temu pa se poslije smijte do mile volje

    on topic- ne bih nikad pristala da se sa nekim upoznam na takav način, niti me rijalitiji privlače, niti me privlači takva vrsta avanture. Ne znam šta to može da se desi da bih bila primorana da se upoznam s nekim "na slijepo", tako da pošto situacija nije realna, onda je odgovor ne.

    E, sad, šta znači fizički izgled? U životu sam bila zaljubljena u momke koji bi se mogli nazvati svakako samo ne lijepima...zar to ne govori da mi fizički izgled nije presudan? Pri tome, meni su se činjeli, i bili, vrlo, vrlo privlačni.

    Mislim da je osoba skup svega, i fizičkog izgleda i duhovnog bogatstva. Svakako vjerujem da je duhovno bogatija osoba uvijek okružena sa više ljudi i koji je vole, i onih drugih. Čak duhovna ljepota oplemeni i fizičku ljepotu, pa vam osoba još ljepša izgleda nego što jeste realno.
    Generalno vjerujem da fizički izgled nikome nije presudan jer nije nam teško od dvije žene, recimo ove:



    i ove:




    izabrati ljepšu, makoliko nam se ukusi razlikovali. Sama činjenica da i žene fizički manje privlačne imaju partnere i prijatelje koje ih vole (porodica se podrazumijeva), govori da fizički izgled nije presudan.
    A i ne treba da bude, ni u izboru partnera ni u izboru prijatelja, ako pak jeste, onda osoba koja tako sortira ljude oko sebe nije nimalo lijepa, ni fizički, ni duhovno.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ako je neko gledao taj rialiti onda zna o čemu se radi. Ukratko, potpuno nepoznati parovi sastaju se i upoznaju u prostoriji u kojoj nema svjetla. Fizički izgled, vizuelno doživljen, na taj način postaje nebitan. Šta mislite o takvom upoznavanju? Da li bi ste pristali da nekoga upoznate na ovaj način? Mnogi kažu da im smeta što ih ocjenjuju s obzirom na izgled, a neki opet smatraju da je to najvažnije. Da li je to bolji način upoznavanja od vizelnog ili je ipak vizuelni važniji?
    Pristao bih da upoznam, cisto iz zezanja, ali da li bi nastavili nesto nakon izlaska na svijetlo dana, to je pod znakom pitanja. Neciji fizicki izgled prosto ne mozes da negiras(ukoliko je los), jer kad pogledas tu osobu treba da ti izmami lijep osjecaj, a ne misao 'a sto je ovo, druze, dje je nadjoh'.

    Vizuelni je bolji. Zasto bi izbrisao jedan vazan aspekt, ako je vec dostupan. To sto nekog ne vidis ne znaci da bi ga bolje upoznao, moguce je cak da bi ga pogresno dozivio, a nema potrebe za tim.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Curu koja nema nekih fizickih kvaliteta bih lagano mogao da prevarim sa nekom ljepoticom, sta cu, slab sam.. Dok mi je obratan slucaj gotovo nezamisliv. Neku predivnu vilu da prevarim sa nekim tuznim prosjekom, pa ne znam kakve kvalitete u sebi da nosi, ne ide, brate...


  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima li pipanja u taj mrak?
    Kreč, kolica i mešalica.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    fizichki izgled je najvazhniji. ako me riba ne privlachi mozhe bit dobra kao majka tereza necu je shetat pored sebe. na prvu loptu mora da ti bude fizichki privlachna a za neku ozbiljniju vezu mora imat i neshto u sebi, znachi da je fizichki izgled ubjedljivo najvazhniji.
    prije bih izlazio sa bomba ribom koja me vara svaki dan i nikakva je djevojka, nego sa neki prosjekom koja je fina djevojka.
    vizuelno upoznavanje je vazhnije, kakva su ti ovo pitanja chovjeche daj se opasulji, nisi sigurno toliko ruzhan


    Pitanje u vezi ovoga (ako ovo šta si napisao nije trolež):


    Imaš jednu koja je lijepa kao slika ali je sva nekakva štrkljava, lomljiva, nezanimljiva... neizopačena...



    Onako: gledaj a nediraj, zovem se Swarovski.
    I seks ti je nikakav, ali baš nikakav, čisti škart.


    S druge strane imaš čeljade solidna izgleda, onako malo robustniju, pozamašniju, ni približno lijepu kao prvi primjerak ali još uvijek i više nego solidnu.
    A pri pomisli na sex sa njom ti se i dan danas zavrti u glavi.

    Koju bi odabrao?

    Evo, ja sad baš razmišljam, s ovom prvom više nebi ništa petljo da mi suhog zlata ponudiš, koliko je ta znala mrcvarit za malo čednog sexa na kapaljku, dok mi pri pomisli na ovu drugu njemačku podoficirku-vezisticu i njen izopačeni um i dan danas izbije znoja na čelo.


    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  10. #10
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nanashi View Post
    Onako: gledaj a nediraj, zovem se Swarovski.
    I seks ti je nikakav, ali baš nikakav, čisti škart.
    Muskarac od zene u sexu pravi ono sto on zeli. Nije pravilo, ali uglavnom je muskarac taj koji je aktivniji, dominantniji i u sexu se mnogo vise preznoji od zene, pa tako i situaciju usmjerava kako mu odgovara.. Tako da mi nije jasno kako to sex sa bilo kojom zenom moze biti skart, osim u samom pocetku, dok traje upoznavanje na svim poljima. Jedino sex moze biti trulez ako te cura jednostavno ne privlaci, pa da je ne znam kakva masina i multipraktik u krevetu, a to ne moze biti slucaj sa lijepom zenom...


  11. #11
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moju najvecu ljubav-sadasnjeg muza upoznala sam na "slipom" sastanku. On je poznavao mene, ali ja nisam imala pojma ni ko je ni kakav je.
    Fizicki izgled je vazan u onom smislu da ti neko "legne", a to nema veze sa llipotom. Bar ne meni. Bilo je frajera koji su mojim drugaricama bili VRH, ali se meni nikako nisu dopadali. I suprotno. Ono sto je meni bilo lipo, njima nije bilo.

    Kod mene licno, najjace mjerilo su oci. Ako mi oci "prodju", ako u njima vidim neku iskrenost i povjerenje, "prolazi" i vlasnik ociju, a ukoliko oci nisu "polozile" test, vlasnik moze biti i Apolon licno, ja se sa takvim vise ne "druzim".

    E sad, velika je razlika kako muskarci i zene gledaju na ovu tematiku. Muskarcima je mnogo bitnije (u globalu) izgled zene, a zene gledaju "dublje", njih zanima nacin na koji ce muskarac da se ponasa, njegova inteligencija, sarm, duhovitost.....Ako ima te osobine, njegova "ruznoca" ne mora biti nikakva mana.
    Zato je i istinita ona izreka "MUSKARAC SE U ZENU ZALJUBLJUJE GLEDAJUCI JE, A ZENA U MUSKARCA SLUSAJUCI GA".

    Iskreno, mene bi u ovom pomenutom mraku iz filma vise smetalo da mi ko nesto lose ne ucini, tj. fizicki povrijedi, jer ne mogu na vrime da "reagujem", nego sto mi smeta da upoznajem nekog bez da ga vidim.
    "Ostavite mi to mastanje, ono mi dodje kao melem, ono mi moze obezbediti vecnost u vama i sa vama."

  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ne bih se ovako ni sa kim upoznala..
    Dešavalo mi se da mi neko bude presladak, a da mi nije zanimljiv ni malo, da nemamo o čemu pričat', da nemamo slična interesovanja, da se loše ljubi (:mrgreen i tako to... Treba mnogo drugih stvari da se poklopi da bi mi se neko svidio, a ako je još i lijep to dođe kao bonus.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    meni ovo zvuči vrlo zanimljivo i pristalica sam i ovakvog načina upoznavanja...
    pa što mi tranzit za taj dan da...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  14. #14
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blistavi UM View Post
    P.s LudnicaKovin, prepravi to dolje, metni COGITO, pliz..
    Nije on to slučajno ostavio bez slova G.


    Nikad u takvoj vrsto šoua ne bih ništa radio, a ne divanio po mraku. Sa druge strane, nije da se nisam upoznavao sa đevojkama samo na osnovu nekih poruka sa telefona, mail-a ili sa chat-a. Nije bilo planirano, ali desilo se.

    Naravno da je izgled bitan, ali je za mene on dio šireg pojma - fizički dio veze. Tu dolazi do izražaja nešto nanashi-like razmišljanja.

    Na kraju krajeva, mnogo je važnije da je đevojka simpatična, ne mora biti ljepotica. Doduše, najbolje je kad je i baš lijepa i simpatična. Jeste da je onda malo teže da je takva cura dostupna, ali optimista sam.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    kuku, sad mi pade na 'm...pa ja sam sva tri moja momka upoznala na ovaj načlin..bez prethodne razmjene fotografija...Jesam li Uranovo dijete, il ne...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #16
    Join Date
    May 2009
    Location
    Las Palmas
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nije on to slučajno ostavio bez slova G.


    Nikad u takvoj vrsto šoua ne bih ništa radio, a ne divanio po mraku. Sa druge strane, nije da se nisam upoznavao sa đevojkama samo na osnovu nekih poruka sa telefona, mail-a ili sa chat-a. Nije bilo planirano, ali desilo se.

    Naravno da je izgled bitan, ali je za mene on dio šireg pojma - fizički dio veze. Tu dolazi do izražaja nešto nanashi-like razmišljanja.

    Na kraju krajeva, mnogo je važnije da je đevojka simpatična, ne mora biti ljepotica. Doduše, najbolje je kad je i baš lijepa i simpatična. Jeste da je onda malo teže da je takva cura dostupna, ali optimista sam.


    Slazem se sa tobom, ne mora zena da bude neka Vila Raviola, ali mora da posjeduje ono...harizmu, osmjeh, boju glasa koja ce da te obori sa nogu, a ne neko kikotanja, i poltronsko mlacenje rukom preko kose, jer je to procitala u nekim casopisima da je to IN&SEXY
    Last edited by zvoncica; 09-03-11 at 16:18. Reason: Zabranjeno je vrijedjanje na ovom forumu!
    كنت أعتقد في يا الله احمني من الشر.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    kuku, sad mi pade na 'm...pa ja sam sva tri moja momka upoznala na ovaj načlin..bez prethodne razmjene fotografija...Jesam li Uranovo dijete, il ne...
    ovako se upoznavalo na #montecafe ...na priču...samo nema tu ništa dok oči ne vide ,a srce ne primi to... nije bitna ni ljepota samo da se oči naviknu ...
    A davno li to bješe , radi li to čudo još uvijek? muva li ko što tu?
    Ludilom maskiram dosadu

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    kuku, sad mi pade na 'm...pa ja sam sva tri moja momka upoznala na ovaj načlin..bez prethodne razmjene fotografija...Jesam li Uranovo dijete, il ne...
    Jesi li bar rekla kad si ga upoznala " e kako si se promijenio"

  19. #19
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni nesto licno nije zigled toliko bitan ( ka vecini malo starijih cura koje su prerasle fazu "crn sa zelenim ocima i plavusani " ) bitno je da je gospodin covjek ne bih isla na tu foru reality programa jer je to po meni suvise ponizavajuce ( kako, zasto pojma nemam). S obzirom da se ne mogu pohvaliti nekim fizickim izgledom, mogu reci da su mi momci vazda bili neki zgodni i fini momci ( opet, kako i zasto pojma nemam)
    Sjecam se jedne situacije, pokazujem drugu sliku momka i on gleda i veli " sto ce ovaj sa tobom"
    Imam obicaj da kazem kroz salu mada ima tu istine, nisam ljepotica pa ne trazim ljepotana.
    dva i dva su tri

  20. #20
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jednom me jedna drugarica povela na neki sastanak "na slijepo",ona izasla sa nekim momkom a taj doveo druga(reko samoj sebi,bice ruzan garant)e kad sam ga vidjela,momak kao da je izasao sa neke reklame za parfem,savrseno lice,zubi kao biseri,ma prva liga.sjela ispred njega,nagledala se te ljepote jedno 5min,ispricali se 2min,odakle si,cime se bavis i eto,nastade muk,poceh da snimam kafic(brojala lampe,ljude,cuskala drugaricu ispod stola da joj dam do znanja da crkoh od dosade)jedva sam cekala kuci da podjem.tako da meni fizicki izgled nije uopste bitan ako taj "neko" je "samo lijep" i bez harizme.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  21. #21
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nanashi View Post


    Pitanje u vezi ovoga (ako ovo šta si napisao nije trolež):


    Imaš jednu koja je lijepa kao slika ali je sva nekakva štrkljava, lomljiva, nezanimljiva... neizopačena...



    Onako: gledaj a nediraj, zovem se Swarovski.
    I seks ti je nikakav, ali baš nikakav, čisti škart.


    S druge strane imaš čeljade solidna izgleda, onako malo robustniju, pozamašniju, ni približno lijepu kao prvi primjerak ali još uvijek i više nego solidnu.
    A pri pomisli na sex sa njom ti se i dan danas zavrti u glavi.

    Koju bi odabrao?

    Evo, ja sad baš razmišljam, s ovom prvom više nebi ništa petljo da mi suhog zlata ponudiš, koliko je ta znala mrcvarit za malo čednog sexa na kapaljku, dok mi pri pomisli na ovu drugu njemačku podoficirku-vezisticu i njen izopačeni um i dan danas izbije znoja na čelo.

    vidi tebra, ne naprezhem ja mozak na ovakve stvari shto bi bilo kad bi bilo i da je ovako i da je onako.
    chovjek pitao da li je fizichki izgled bitan, ja kazhem da je najbitniji a shto se tiche sexa mogu se dogovorit i sa rugobama posle dvije boca vina.

    onaj ko kazhe da fizichki izgled nije bitan lazhe ili je ruzhan, nema trece. sad kad se ja prisjetim nekih riba mogu slobodno rec da nisu bile lijepe ali u tom trenutku su me na neki nachin privlachile, ljepota je subjektivna.

    ako ti je neka osoba ruzhna ne mozhe te privuc sile nema pa da je ne znam kako dobra, zanimljiva i sve ostalo, dok ako je prelijepa a nishta drugo nema ipak mozhe i to je sushtina priche.
    blistavi um daleko si ti i od prosjechnog uma a ne blistavog
    COITO ERGO SUM


  22. #22
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    onaj "Rijaliti" je namjesten, nemojte da ste ovce.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Takav rialiti moze biti zabavan i uzbudljiv ali cinjenica je da mi ipak za sebe stvaramo lik o tom nekom ko je ispred nas a ne vidimo ga,tako da kad se svijetla upale mi vidimo nesto toliko udaljeno od onoga sto su stvorile neke nase zamisli i masta i taj neko je za nas na kraju opet stranac...Nije rijec u fizickoj ljepoti vec jednostavno o liku koji se sklapa sa svime sto cini tog covjeka,i bespotrebno je stvarati za sebe nesto sasvim deseto...
    S toga ne volim ni upoznavanja na slijepo.Volim da znam s kim razgovaram i volim da imam lik.Hoce li mi se dopasti ili ne to cemo vec da vidimo,i pod fizickom ljepotom ne podrazumijevam recimo lijepe oci vec oci koje nose u sebi to nesto sto ce da izazove u meni poseban osjecaj,i ako se takvo sto ne izvuce,uz svu komunikaciju koja je vise nego dobra tesko da moze nesto da izadje iz svega,pa kazem da je fizicki izgled bitan i da laze bilo ko ko kaze da mu to nije...Meni su se uvjek vise svidjali momci koji nisu bili upadljivo lijepi,no onako nekako po strani i svoji,s nekom skromnom ljepotom koju tek treba otkrivati,a imaju to nesto cemu ne mogu da odolim...



    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Muskarac od zene u sexu pravi ono sto on zeli. Nije pravilo, ali uglavnom je muskarac taj koji je aktivniji, dominantniji i u sexu se mnogo vise preznoji od zene, pa tako i situaciju usmjerava kako mu odgovara.. Tako da mi nije jasno kako to sex sa bilo kojom zenom moze biti skart, osim u samom pocetku, dok traje upoznavanje na svim poljima. Jedino sex moze biti trulez ako te cura jednostavno ne privlaci, pa da je ne znam kakva masina i multipraktik u krevetu, a to ne moze biti slucaj sa lijepom zenom...
    Potpisujem.Losa je u krevetu samo ona zena kojoj je "drug" los ljubavnik.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  24. #24
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bitno je da mi nije odbojan a ako je lep ne moze mu pomoci ako mi se ne svidja. Bas sinoc mi pridje momak, mnogo sladak, moj ‚‚tip‚‚ ali previse prost iliti vulgaran... mada inteligentan... nemam pojma, bas me odbilo ...

  25. #25
    Join Date
    May 2009
    Location
    Las Palmas
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @LudnicaKovin

    Ne uzbudjavaj se i ne optererecuj se mojim umom, nije ti to zdravo...
    Popij dvije boce vina, klepi nesto za promjenu, i spusti si tlak
    كنت أعتقد في يا الله احمني من الشر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P/U: Blind vrata sa ugradnjom
    By Webmonster in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 27-09-10, 20:43
  2. Speed dating
    By Mojsije in forum Sex i erotika
    Replies: 15
    Last Post: 26-02-09, 14:11
  3. Blind dates
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 26-10-06, 22:29
  4. Dating!?
    By sparco in forum Sex i erotika
    Replies: 20
    Last Post: 03-07-06, 15:32
  5. Blind Guardian download
    By Grof Gnomski in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 26-11-05, 13:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •