Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 66 of 66

Thread: pitanje za momke

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ne znam jel se kome desilo al meni je djevojka prisla i opalila mi zvaku odjednom...a kako sam reagova da se izrazim negativno i osjeca sam se strasno neprijatno i nije mi bilo fino ne znam a sto se tice kad te zenska muva to mi prija al ovo gore navedeno mi nije prijalo
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

  2. #52
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Ipak nisi izgubljen slucaj.
    Upravo u tome je cest problem, sto se upravo ta muska nezainteresiranost privlaci zene. Napaljuje ih. Zar to nije malo s****no?
    strasno argo strasno.
    kao sto rekoh u mailu, ovo je za tebe neka druga dimenzija tako da bolje da ostavimo ovu raspravu na miru.
    samo jos jedna zadnja stvar, jedno zadnje crtanje: ponekad time sto djelujes nezainteresovano u startu dajes drugoj osobi prostora da sama formira utisak o tebi. (za razliku od skakanja za vrat)

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Ako je neko nezainteresovan on nece ni htjeti da prica sa tobom. Druga je stvar stila kojim se pokazuje zainteresovanost. Uobicajeno je da reakcije budu ekspresivnije, odnosno da ako postoji zaintersovanost onda se otvorenije upucuju osmjesi i pozdravi. Kad neko pozdravlja bez osmjeha i bez pokazivanje ikakve zelje da poprica u trenucima kada je to moguce onda je jasno da je nezainteresovan. Ako na tvoje pokusaje da pridjes reaguje rezervisano i nezainteresovano onda to znaci da je pristojan, ali da neku bliskost sa tobom ne zeli. A glumaca i glumica ima mnogo i podjednako dobro glume zainteresovanost kao i nezainteresovanost. Sustina te glume jeste manipulacija drugim, iskoristiti drugoga za nesto pomocu neke sheme, odnosno "po.ebati ga" u mozak, tijelu, u zivot uopste. Tu sa ljubavlju ima veze kao i traktor sa zabavom, mozes da se na zabavu dovezes traktorom.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  4. #54
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by STREET_BOY
    a ne znam jel se kome desilo al meni je djevojka prisla i opalila mi zvaku odjednom...a kako sam reagova da se izrazim negativno i osjeca sam se strasno neprijatno i nije mi bilo fino ne znam a sto se tice kad te zenska muva to mi prija al ovo gore navedeno mi nije prijalo
    hahahahaha
    banja
    na to sam mislila na pocetku topica kad sam rekla da bi zenske danas muvale ali ne znaju kako pa se cesto izvaljuju.
    mada i to sve zavisi od nacina na koji je ona to uradila. po meni, pogrijesila je zato sto ti, prije nego sto ti je opalila zvaku, nije dala priliku da ti nju sam primjetis, da sam pozelis to isto, nego je to uradila 'na prepad'. i onda normalno da ti je na kraju ta citava situacija djelovala odbojno.
    meni se desila recimo slicna situacija, ali recimo da je prosla dosta uspjesno. nova godina. zurka neka. neki lik, onako random, u guzvi (recimo da sam par minuta prije toga pomislila kako bi dobro bilo da ima malo vise akcije tu noc), nisam ga ni pogledala prije toga, naravno nismo progovorili ni rijec. ali recimo da sam stala par sekundi u njegovom vidokrugu cisto da mu dam priliku da vidi da sam tu, da postojim jel
    i onda sam krenula lagano prema njemu, ali ono kao da cu samo proci pored njega, stala, prvi put ga pogledala u oci tad i...opalila mu zvaku. i lik je ostatak veceri proveo jureci za mnom po tom klubu i zbunjeno gledajuci sta cu sledece da uradim. (nisam uradila nista, bio mi je trip samo taj jedan poljubac.)
    znaci, razlika izmedju ove situacije i te sto si ti opisao je samo u tome sto sam mu dala malo prostora u startu (djelovala sam nezainteresovano, argo!)

  5. #55
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by nihil
    Tu sa ljubavlju ima veze kao i traktor sa zabavom
    http://www.antoniocarraro.it/index.p...age=news&id=13

    kad vec moram da vam crtam....
    Last edited by Miss Kittin; 21-03-05 at 17:42.

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kittinka, mislim da smo konacno na istoj valnoj duljini.
    Da si odmah u prvom postu umjesto rijec "nezainteresiranost" koristila rijec "rezerviranost", ustedila bi nam ovoliko tipkanja. Sa tvojim zadnjim postom (na str. 2) se u potpunosti slazem. Rezerviranost, sa naznakom da se zeli nesto vise, nikako ne nezainteresiranost.
    Last edited by Argonaut; 21-03-05 at 20:20.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  7. #57
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    meni se desila recimo slicna situacija, ali recimo da je prosla dosta uspjesno. nova godina. zurka neka. neki lik, onako random, u guzvi (recimo da sam par minuta prije toga pomislila kako bi dobro bilo da ima malo vise akcije tu noc), nisam ga ni pogledala prije toga, naravno nismo progovorili ni rijec. ali recimo da sam stala par sekundi u njegovom vidokrugu cisto da mu dam priliku da vidi da sam tu, da postojim jel
    i onda sam krenula lagano prema njemu, ali ono kao da cu samo proci pored njega, stala, prvi put ga pogledala u oci tad i...opalila mu zvaku. i lik je ostatak veceri proveo jureci za mnom po tom klubu i zbunjeno gledajuci sta cu sledece da uradim. (nisam uradila nista, bio mi je trip samo taj jedan poljubac.)
    pazi da se ne opechesh sa ovakvim razmisljanjem, lako ces dobiti raznorazne etikete :P

    poljubac ipak zahtijeva nekakvu komunikaciju, pa ako je nije bilo prije, a ono makar posle njega (citaj: objasniti zasto). Zao mi lika

    I, mada si zadnjim postovima izdiferencirala nezainteresovanost i rezervisanost, fakat kod massu cura zaista treba GLUMITI nezainteresovanost, i to ne samo na pocetku veze.
    Ko zna zasto, mozda zbog nedostatka samopostovanja kod cura, pa kad ih neko pocne "dizati u zvijezde", on u njenim ocima mora da potone na dno (ehem, tako nekako).
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    i onda sam krenula lagano prema njemu, ali ono kao da cu samo proci pored njega, stala, prvi put ga pogledala u oci tad i...opalila mu zvaku. i lik je ostatak veceri proveo jureci za mnom po tom klubu i zbunjeno gledajuci sta cu sledece da uradim. (nisam uradila nista, bio mi je trip samo taj jedan poljubac.)
    Nadam se da si svjesna cinjenice da je on trcao za tobom po tom klubu ne zato jer ga je zanimalo tko je ta tajanstvena ljepotica koja mu se usudila tako otvoreno prici i opaliti mu zvaku. Trcao je on za tobom u ocekujuci da ce nakon takvog tvog pristupa bez imalo muke doci do ispod tvojih gacica.


    Quote Originally Posted by patuljasti_dvometras
    I, mada si zadnjim postovima izdiferencirala nezainteresovanost i rezervisanost, fakat kod massu cura zaista treba GLUMITI nezainteresovanost, i to ne samo na pocetku veze.
    Ko zna zasto, mozda zbog nedostatka samopostovanja kod cura, pa kad ih neko pocne "dizati u zvijezde", on u njenim ocima mora da potone na dno (ehem, tako nekako).

    Fala qrtzu da netko ovdje shvaca o cemu ja cijelo vrijeme tupim...
    Last edited by Argonaut; 22-03-05 at 07:26.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  9. #59
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Nadam se da si svjesna cinjenice da je on trcao za tobom po tom klubu ne zato jer ga je zanimalo tko je ta tajanstvena ljepotica koja mu se usudila tako otvoreno prici i opaliti mu zvaku. Trcao je on za tobom u ocekujuci da ce nakon takvog tvog pristupa bez imalo muke doci do ispod tvojih gacica.





    Fala qrtzu da netko ovdje shvaca o cemu ja cijelo vrijeme tupim...
    dobro jutro kolumbo. ovaj, argo.
    i to sto kazes da smo konacno na istoj talasnoj duzini, je samo zato sto si konacno shvatio o cemu ja citavo vrijeme pricam. kao sto se desilo i par puta ranije. ali nebitno.
    dvometras, ne brini ti za moju reputaciju...uvijek sam ja vazila za dobru curicu.
    sto ne znaci naravno da treba uvijek da budem andjeo.

  10. #60
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    dobro jutro kolumbo. ovaj, argo.
    i to sto kazes da smo konacno na istoj talasnoj duzini, je samo zato sto si konacno shvatio o cemu ja citavo vrijeme pricam.
    ovaaaaj, kvotovao je moj post kad je rekao da se slaze, no dobro, mozda i grijeshim

    dvometras, ne brini ti za moju reputaciju...uvijek sam ja vazila za dobru curicu.
    sto ne znaci naravno da treba uvijek da budem andjeo.
    ma prvi bi ti se ja usrao u zivot da si mi tako prisla i opalila zvaku, a onda kao nemas pojma zbog cega obigravam oko tebe i ocekujem nesto vishe
    (shala, shala).
    Hajde da pričamo o ljubavi!
    Hajde da svi mirišemo cvijeće!
    Nek svi forumaši vole jedni druge!

  11. #61
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by patuljasti_dvometras
    ovaaaaj, kvotovao je moj post kad je rekao da se slaze, no dobro, mozda i grijeshim
    a ja sam mislila na ovo kad sam pomenula to za talasnu duzinu:
    ''Kittinka, mislim da smo konacno na istoj valnoj duljini. ''
    (par postova iznad.)

  12. #62
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by patuljasti_dvometras
    ma prvi bi ti se ja usrao u zivot da si mi tako prisla i opalila zvaku, a onda kao nemas pojma zbog cega obigravam oko tebe i ocekujem nesto vishe
    da bi mogao da mi se ''useres u zivot'' zbog tako neceg, morali bi da pretpostavimo da cu te ja i dalje sretati kad izadjem, da imamo neki zajednicki siri krug poznanstava, tj da zivimo i ti i ja u nekoj maloj tracarskoj sredini. kao sto rekoh negdje prije, znam ja da balansiram stvari. i da predvidim kakve bi mogle biti posljedice neceg sto uradim. :P :P

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    riba da me muva??



    a jes dje nije svako malo mi se to deshava

  14. #64
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro pitanje!!!trba znati da se mnogo toga promjenilo na bolje i sto vise na gore,ili sto je jos gore to se vise tice djevojaka!!!momci vole kada neko djevojka uzme inicijativu na sebe,ja nasuprot mislim da te veze duze i bolje traju...to je cool!svaka cast tim djevojkama ali je problem sto naidju na nerazumjevanje pa ih nazivaju svakako,i to je svakako problem u cg jer svako skoro svakog zana...mentelitet je cudo!!!djevojke poradite na sebi a i mi cemo ,valjda,kako vi volite da kazete svi smo mi isti a tu u startu gresite...
    albo koja djevojka ce biti odbijena ako prva krene u akciju,a mi na neki nacin
    nalazimo u ruznoj situaciji kada korpa dodje,koju ja ,istina,nikada nisam primio!!!
    POZ...
    djevojke

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Pod muvanje u razgovoru vise razumijem da dvoumno popricas s nekom osobom, koju vec neko vrijeme poznajes, o nekim stvarima i malo provociras da bi dobio (neki) odgovor ili se pak pravis pomalo naivan da bi ipak na kraju dosao do (pravog ili zeljenog) odgovora "protivnika". Tek toliko da nismo suvise ozbiljni, direktni i klasicni u razgovoru. Znaci, ziv razgovor s iskricom eroticnog ako hoces.
    Smirnoff, moram te pohvaliti. Upravo mi je ova taktika sa jednom zanimljivom djevojkom donijela i te kako zanimljive rezultate.

    Ucite cukuni, ucite!
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zenske su poblenavile potpuno sto kaze moj komsija procvetalo je i kod nas...
    we`re cumming in peace

    Ja_sam_uobrazen_a_ti

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •