Results 1 to 6 of 6

Thread: P:modovanje PS3

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default P:modovanje PS3

    Kao sto naslov kaze - prodajem modovanje PS3 da mozete da igrate downloadovane igre.Cijena modovanja PS3 konzole je 30e

    Potrebno vam je - Bilo koji ext.HDD(sa skinute igre) i jedna original igra(bilo koja)
    Kompletan tutorial kako da startujete downloadovanu igru cu vam sam pokazati.

    NAPOMENA : I DOBRO PROCITAJTE AKO VAS INTERESUJE OVO IZNAD!!!

    1.Playstation Network od momenta modovanja vishe ne moze da se koristi.Dakle ako volite da igrate sa ljudima online - ZABORAVITE NA OVO...
    2.Konzole koje su update-ovane na 3.56 + verziju ne mogu da se moduju(bar ne josh uvijek)
    3.Postoji mogucnost da se konzola UNmodduje na originalni 3.55 pa onda na sledecu verziju i da se povrati mogucnost da igrate na PSN-u.MEDJUTIM,kruze price da soni banuje konzole koje su koristile modovanje sa PSN-a = nema vishe online play-a na toj konzoli...

    OVO RADITE NA SVOJU ODGOVORNOST!!!

    ako ne zelite da igrate online,i interesuju vas samo igre koje mozete sami da skidate onda dobrodosli
    Ne snosim nikakvu odgovornost za brickovanje(zamrzavanje konzole usled patchovanja sistema i u tom sluchaju mozete da bachite soni) i banovanje sa PSN-a(u slucaju da zazelite da updatujete konzolu)

    Dobro razmislite prije nego se odluchite da me kontaktirate da posle ne bi bilo priche da sam koga zeznuo...Sve vam fino pishe gore.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Znaci ti u stvari za 30e ne uradis nista bez sto ljudima procitas tutorijal kako da moduju konzolu?
    067-123456

  3. #3
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    ne, pokazuje im kako da pokrenu igre, a modovanje je drugo....instalira custom update koji se treba napravit,nije ni to previse komplikovano al se svako znanje naplacuje , srecno sa poslom

  4. #4
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    sve je lijepo objasnio...pa ko voli nek izvoli....ja moje ps3-ke ne diram.refresh od mene.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    modovanje je najmanji problem filipe...kad odesh u prodavnicu da ti chipuju wii ili xbox ili soni dvojku,niko ti ne govori kako i shta dalje...no placash konkretno za tu uslugu i cao djaci.I pritom ti naplate od 50-70 eura...

    ne zna svako da barata rachunarom, i ako smo ja i ti u mogucnosti ne znachi da je 20 drugih ljudi.Ja sam napisao dobre i loshe stvari da posle ne bi bilo priche da sam nekoga zavrnuo.Ko hoce nek izvoli...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    .................................refresh.......... ..............
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Modovanje Kucista
    By cvxcomputers in forum Hardware
    Replies: 335
    Last Post: 10-10-10, 14:04
  2. MODovanje kucista + Overclock + Build Log
    By cvxcomputers in forum Hardware
    Replies: 30
    Last Post: 07-02-09, 21:29
  3. Modovanje racunara...
    By kvarni in forum Hardware
    Replies: 43
    Last Post: 04-02-09, 18:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •