Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast
Results 151 to 175 of 207

Thread: Milos Raonic vol 2

  1. #151
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Mijenja bi Pat rado ono prvo mjesto dje je bio nedelju dana i jedan US Open za jedan Vimbldon,ne dade mu se jbg...
    Da je imao bolji servis i to bi se desilo. Ovako džaba najbolji volej (pokotovo bekend volej) svih vremena kad nepripremljen izlaziš na mrežu. Servis je bilo olakšanje Samprasu, Ivaniševiću, Krajiceku jer su često imali jeftine poene. Po meni je Rafter napravio čudo sa ona dva US Opena tako da mu je to puna kapa. Mogao je i Wimledon protiv Ivaniševića ali bi šteta bilo zbog Gorana da i četvrti put bude poražen u finalu.
    Što se Miloša tiče makar servis neće biti problem tako da je to jedno breme manje. To ili imaš ili nemaš. Uvijek se sjetim izjave Richarda Krajiceka koji je rekao da koliku god pauzu da je imao zbog povreda kad se vrati zna da ima makar taj servis.
    Dick Laurent is dead!

  2. #152
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posle prvog izgubljenog seta sijeda Milos na stolicu i brecnu se nekom,vjerovatno treneru i rece What? Shut up ,ja rekoh bratu vidji sto rece a brat ne vjeruje ,a onda i komentator to potvrdi
    ---Chelsea Fc---

  3. #153
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar je Raonić, u najavi je jedna velika karijera! Sinoćnji meč sa igračem poput Rodika je to pokazao. Igra sa puno samopouzdanja što je najvažnije, pogotovo kad se zna kako je mlad. Servisom ubija! Ali dosta stvari treba da popravi, prije svega kretanje na osnovnoj liniji u toku duže razmjene udaraca, bekhend, slajs igru...Ali dobro, ima kad, tek mu je 20 godina. Iskustvo se stiče godinama

    Momak se probio za tako malo vremena od totalnog anonimusa do tenisera o kom se priča i koga će svi igrači vrlo rado željeti da izbjegnu na svim turnirima. Ako ovako nastavi brzo će u TOP 10.

    E sad, posebna je priča to pod čijom zastavom igra. Kakvih komentara ima majko mila, sprdnja stvarno kakav smo narod. Da je momak ostao u Crnu Goru vjerovatno bi sad sjeđeo na klupu iza zgrade, pušio i pio pivo iz boce od dva litra. Ipak, vjerujem prije da bi bio neki dobar student jer mi djeluje kao inteligentan momak, ali ovakav teniser sigurno ne bi bio! Kanada mu je pružila sve i normalno je da igra pod njihovom zastavom. Ali eto, meni makar, to što se zove kako se zove i činjenica da je rođeni moj sugrađanin, mi je dovoljna da navijam za njega!

    Samo naprijed Miloše!!! Prava Pg i CG su uz tebe!!!
    Last edited by Ramos; 21-02-11 at 12:40.

  4. #154
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kaki su ovi naši novinari, jedni potenciraju "kanadski teniser" a drugi "podgoricanin sa kanadskim pasošom", a ima valjda ime i prezime oca vi je***

  5. #155
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni se dopao komentator na sport klubu, pričao je kako momak ima navijače, ili bi bar trebalo da ih ima, širom Balkana... kasnije su ga, izgleda, kritikovali na forumu, pa je ponavljao kako se 'trudi da bude neutralan, ali...'
    i komentari na dva Raonićeva as servisa: "...i tako..." ; "kuku majko"

  6. #156
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reche li onaj sinoc neshto tipa "Treba imati cohones za ovako neshto" ili ja slabo cuh ?

  7. #157
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha, jes.

  8. #158
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Inace,Aleksandar Dzankic aka Mc Best



    http://serbianforum.org/domace-biogr...-who-best.html
    Last edited by Jakuza; 21-02-11 at 16:37.

  9. #159
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Dobar je Raonić, u najavi je jedna velika karijera! Sinoćnji meč sa igračem poput Rodika je to pokazao. Igra sa puno samopouzdanja što je najvažnije, pogotovo kad se zna kako je mlad. Servisom ubija! Ali dosta stvari treba da popravi, prije svega kretanje na osnovnoj liniji u toku duže razmjene udaraca, bekhend, slajs igru...Ali dobro, ima kad, tek mu je 20 godina. Iskustvo se stiče godinama

    Momak se probio za tako malo vremena od totalnog anonimusa do tenisera o kom se priča i koga će svi igrači vrlo rado željeti da izbjegnu na svim turnirima. Ako ovako nastavi brzo će u TOP 10.

    E sad, posebna je priča to pod čijom zastavom igra. Kakvih komentara ima majko mila, sprdnja stvarno kakav smo narod. Da je momak ostao u Crnu Goru vjerovatno bi sad sjeđeo na klupu iza zgrade, pušio i pio pivo iz boce od dva litra. Ipak, vjerujem prije da bi bio neki dobar student jer mi djeluje kao inteligentan momak, ali ovakav teniser sigurno ne bi bio! Kanada mu je pružila sve i normalno je da igra pod njihovom zastavom. Ali eto, meni makar, to što se zove kako se zove i činjenica da je rođeni moj sugrađanin, mi je dovoljna da navijam za njega!

    Samo naprijed Miloše!!! Prava Pg i CG su uz tebe!!!
    ovo sam i ja pokusavala reci i potpuno se slazem sa tobom! Meni je premilo, sto da bodrimo malo njega, umjesto djokovica i ostalih, nemam nista protiv, volim tenis generalno igarli ga anonimci ili asovi, al ovaj momak je super, i da, bas izgleda inteligentno !

  10. #160
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    A ja sve mislio da je tenis individualni sport...

  11. #161
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuo je Milos koliko se pise odje o njemu...inace, sve vas pozdravlja...(copy-paste):

    "Zahvali se svima tamo u moje ime, neka znaju da mi podrska puno znaci..."

  12. #162
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako bih dijelio banove za sve koji pricaju o zastavama i sl..

    Pustite momka da igra, ako vam je mio navijajte za njega i kraj.

    Forza Milos! Ispeglaj nedje onu slinu Djokovica da ti spomenik dignem!

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Cuo je Milos koliko se pise odje o njemu...inace, sve vas pozdravlja...(copy-paste):

    "Zahvali se svima tamo u moje ime, neka znaju da mi podrska puno znaci..."
    obavezno mu reči da se javi kad svrne do pg, da popijemo kafu u njegoševu popločanu
    Who let the dogs out

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    zasto je otkazan mec raonic-berlocq, koji je trebao da se igra sjutra u 18:00, na turniru u Akapulku ?
    Who let the dogs out

  15. #165
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Raonić odustao od igre u Akapulku,umjesto njega igra Daniel Munoz De La Nava!
    Šta je danas do sjutrašnje juče!

  16. #166
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda i dobra odluka...
    ---Chelsea Fc---

  17. #167
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Dvadesetogodišnji Podgoričanin želi da odmoran dočeka pripreme za Dejvis kup kada Kanada igra protiv Meksika (28. februar) i turnire sljedećeg mjeseca iz serije Masters 1000 u Indijan Velsu (10. mart) i Majamiju (23. mart)."

    dobra odluka. ne bi valjalo da kiksamo protiv meksika. milose, u ime navijaca kanade - hvala! :roll:
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  18. #168
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad kraja ovoj prici...
    Normalno da ce i dalje igra za njih i normalno da cu i dalje da navijam za njega.
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  19. #169
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pa kako da bude kraj prici kada smo evo mjesec dana slusali slavospjeve na njegov racun

    Sada vjerovatno nece ni pominjati njegove uspjehe, buduci da ce igrati za kanadu..

    Pa on je nas, bilo da je u kanadi ili u zanzibaru
    Please alowe me to introduce myself.......

  20. #170
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nas je tacno onoliko koliko je Majkl Ceng bio Kinez ...

  21. #171
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo ih opet ovi indijanci...

    Da smo zdrao pod chijom zastavom igra i pod chijom ce igrat, nashe gore list, momak zna ko je i shto je, bez toga da mu vi solite pamet ili laprdate umjesto njega.
    Svidja mi se kao teniser ima dosta prostora da napreduje i zelim mu shto brzi plasman u top10 i da se tamo zadrzhi.
    Sad mu je najvazhnije da do kraja godine popravi par bitnih segmenata i na konja je.

  22. #172
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne vidim razlog zasto bi me nazivao indijancem ako sam samo primijetio da covjek ne zeli da igra za drzavu za koju bi ti htio da on igra ?? Srdacno se zahvalio "svojoj drzavi Kanadi na podrsci" (to je bio njegov citat) ..i u potpunosti ga razumijem .. Takodje se slazem da je odlican teniser i zasluzuje plasman u top 10 ,sto mu i zelim i navijam za njega !
    Ono sto meni smeta i ne da mi mira ,pa cu nastaviti da komentarisem jeste ostrascenost pri-pejd crnogoraca da kace kape ,majice ,zastave ..onamo gdje im i nije mjesto ... Svi ti isti forumasi koji oci vade drugima u raspravama i proglasavaju Raonica za najcrnogorskijeg crnogorca u istoriji crne gore ,takodje su s istom ostrascenoscu oci vadili proglasavajuci recimo Sasu Pavlovica za izdajnika nacije ,cetnika , drazu mihailovica itd jer nije prihvatio poziv selektora CG ,takodje iz svojih licnih razloga .. E sada postavlja se pitanje .. razlika izmedju ta dva slucaja je samo jedna .. obije osobe nece da igraju za CG iz svojih licnih i sportskih razloga ,i jedna je izabrala Kanadu a druga Srbiju (za koju opet nije ni zaigrao) .. Nije li pravljenje razlike imzedju ta dva slucaja sovinizam ?

  23. #173
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekima jednostavno nema pomoci...

  24. #174
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nixon View Post
    Ne vidim razlog zasto bi me nazivao indijancem ako sam samo primijetio da covjek ne zeli da igra za drzavu za koju bi ti htio da on igra ?? Srdacno se zahvalio "svojoj drzavi Kanadi na podrsci" (to je bio njegov citat) ..i u potpunosti ga razumijem .. Takodje se slazem da je odlican teniser i zasluzuje plasman u top 10 ,sto mu i zelim i navijam za njega !
    Ono sto meni smeta i ne da mi mira ,pa cu nastaviti da komentarisem jeste ostrascenost pri-pejd crnogoraca da kace kape ,majice ,zastave ..onamo gdje im i nije mjesto ... Svi ti isti forumasi koji oci vade drugima u raspravama i proglasavaju Raonica za najcrnogorskijeg crnogorca u istoriji crne gore ,takodje su s istom ostrascenoscu oci vadili proglasavajuci recimo Sasu Pavlovica za izdajnika nacije ,cetnika , drazu mihailovica itd jer nije prihvatio poziv selektora CG ,takodje iz svojih licnih razloga .. E sada postavlja se pitanje .. razlika izmedju ta dva slucaja je samo jedna .. obije osobe nece da igraju za CG iz svojih licnih i sportskih razloga ,i jedna je izabrala Kanadu a druga Srbiju (za koju opet nije ni zaigrao) .. Nije li pravljenje razlike imzedju ta dva slucaja sovinizam ?
    Skroz se slazem s tobom !

  25. #175
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Nije on nista mislio lose pod "Indijanci"... U pitanju je jedan plemeniti nejtiv amerikan narod, koji je pretrpio mnogo zala. Tako da je on u stvari uputio kompliment i donekli izrazio svoju empaticnost prema osjecanju ogorcenosti, koje se mozda prozima kroz "nepripejd" Crnogorce.

Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Milos Dabanovic - Golman
    By miha in forum Fudbal
    Replies: 14
    Last Post: 17-01-11, 14:05
  2. Ceslav Milos
    By PHI in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 05-05-08, 21:48
  3. ZIVOT SVETOG VASILIJA OSTROSKOG CUDOTVORCA-SLAVA MU I MILOS
    By srpskagoracrnagora in forum Religija i filozofija
    Replies: 1
    Last Post: 28-02-05, 16:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •