Results 1 to 5 of 5

Thread: i:k gymform

  1. #1
    Join Date
    May 2010
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default i:k gymform

    Pozdrav. Interesuje me da li je neko od Vas kupi, ili ima li iskustva sa ovim pojasom za mrsavljenje u predjelu stomaka, trese i razbija salo.. Meni je potreban za donji dio stomaka- pa me interesuje da li je NEKOME pomogao? Hvala puno!

    http://www.tv-shop.tv/Gymform-pojas-...8-304-prod.htm


  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica, preko Morace
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To ti brate veze sa istinom nema. Jedino ishrana moze uticati na skidanje sala i ne postoji selektivno mrsavljenje (neki predio odredjeni). Svaki od ovih pojasa za mrsavljenje ce ti pomoci da izbacis vodu (brze dehidriras) i nema veze sa kvalitetnim skidanjem masti. Znaci, SAMO ishrana i trening daju daju rezultate.
    Nikad ne vjeruj zeni koja laze!

  3. #3
    Join Date
    May 2010
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ilovemontenegro View Post
    To ti brate veze sa istinom nema. Jedino ishrana moze uticati na skidanje sala i ne postoji selektivno mrsavljenje (neki predio odredjeni). Svaki od ovih pojasa za mrsavljenje ce ti pomoci da izbacis vodu (brze dehidriras) i nema veze sa kvalitetnim skidanjem masti. Znaci, SAMO ishrana i trening daju daju rezultate.
    Mene interesuje donji dio stomaka, kako bih se mogao njega osloboditi? kakvu hranu da koristim i koje vjezbe konkretno bih trebao trenirati? inace imam malih problema sa kicmom, pa uzmite i to u obzir.. da ne radim neke abnormalne vjezbe :P hvala puno.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by touch_free View Post
    Mene interesuje donji dio stomaka, kako bih se mogao njega osloboditi? kakvu hranu da koristim i koje vjezbe konkretno bih trebao trenirati? inace imam malih problema sa kicmom, pa uzmite i to u obzir.. da ne radim neke abnormalne vjezbe :P hvala puno.
    Fino ti je covjek rekao - ne postoji vjezba za skidanje sala sa odredjenog dijela tijela. Npr. ako trcis ne mrsaju ti samo noge,vec i ruke,lice,stomak...
    Masti se trose za stvaranje energije,pa i kad sjedimo trose se,samo manje...
    Fora ti je da ubrazas metabolizam - sto vise manjih obroka dnevno (nemoj da preskaces jelo poslije 6 jer tako samo usporis metabolizam) i trcanje.
    Ne treba ni da previse smanjis hranu jer onda organizam uspori trosenje.Izaberi pravilnu hranu - manje masti.Jedi pahuljice (ovsene pogotovo).Smanji dnevni unos kalorija za nekih 500 mozda...
    Nisu losi ni trbusnjaci za zatezanje i podizanje tog dijela tijela,ali naravno - ni oni ne tope samo taj dio vec se sitav organizam "grije i gori".
    "Ti ne budi ništa!", rekao mi je Bog kad me stvorio.

  5. #5
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    podgorica
    Posts
    1,336
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Nema tu skidanja stomaka bez trcanja ne mozes iz kreveta u formu biti

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •