Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 75 of 75

Thread: Dr.Filipović kod Đurđine

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    "Kompotentni strucnjaci"

    By Bozidar Vuksanovic,direktor Carina.

    Prs u grlo.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  2. #52
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ajde OK sto je uhapsen neko za primanje tj. trazenje mita ali za davanje? Pa javna je tajna u CG da je za tako nesto potrebno "podmazivanje", i sto sad ako meni treba neka ljekarska usluga ja ne treba da dam mito nego sto da radim, da izvedem revoluciju srusim vlast i onda odem kod doktora i iskezim mu se u facu u stilu aj sad mi trazi pare?!
    She is only here to annoy herself!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ajde OK sto je uhapsen neko za primanje tj. trazenje mita ali za davanje?
    U nekim drzavama EU na pocetku je bilo izjednaceno i jednako kaznjavanje primanja i davanje mita. Doslo se do ocjena da je to u sustini najbolji nacin da se niko ne ufati jer se uzajamno cuvaju, pa se taj zakon brzo promijenio ito drasticno. Na primjer tebe neko ucjenjuje da nema pregleda bez "podmazivanja", a ti to imas snimljeno na mobilni, diktafon, skrivenom kamerom... obavis pregled platis i sa snimkom pravac u policiju. Takav ljekar se moze pozdraviti sa sluzbom bar par godinaako ne krivicno, a onda disciplinski.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    E negdje ne smije ni da se snimi samostalno bez sudske dozvole inace se krivichno odgovara za svasta... Pa veca dara nego mjera.

    Hvala Lepo

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    U nekim drzavama EU na pocetku je bilo izjednaceno i jednako kaznjavanje primanja i davanje mita. Doslo se do ocjena da je to u sustini najbolji nacin da se niko ne ufati jer se uzajamno cuvaju, pa se taj zakon brzo promijenio ito drasticno. Na primjer tebe neko ucjenjuje da nema pregleda bez "podmazivanja", a ti to imas snimljeno na mobilni, diktafon, skrivenom kamerom... obavis pregled platis i sa snimkom pravac u policiju. Takav ljekar se moze pozdraviti sa sluzbom bar par godinaako ne krivicno, a onda disciplinski.
    ne sporim ja da to treba da bude tako u sredjenim drzavama, al aj to uradi ovdje pa doktor ima veze kod nekoga u policiji ili sudu pa ti igranku naprave sa zivotom samo takvu..
    She is only here to annoy herself!

  6. #56
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fm_group View Post
    Nije stvar u 100 eura, nego je stvar u nehumanosti tih ``ljudina`` od doktora...
    Da li je moguce da je dr Filipovic u dilu sa dr Mikulicem zato sto u privatnoj klinici ne posjeduje taj aparat da bi pregledao pacijenta? Pa to `100 eura` sigurno redovno dijele na ravne casti i ne samo to nego zbog takvih dilova narod koji nema da se isprsi tih 100 eura mora da ceka po 2-3 mjeseca na pregled, neki mozda prije docekaju smrt nego pregled (jer jelte aparat je zauzet ovim pacijentima `ispod ruke`) ali se o tome ne prica. A ono sto ti cijeli radni vijek odbijaju od crkavice za zdravstveno osiguranje macku o rep.

    Od 10 doktora njih 9 pacijenta posmatra kao BROJ a 1 kao OSOBU.
    Da li 10 ljudi umre ili 10 ljudi dobije za dijagnozu amoksicilin bitno je da se tamo uknjizi da se ispuni dnevna norma i aj zdravo.
    Humanost- pojam za vecinu doktora!
    Ni doktor House nije human, pa zavrsava posa...

  7. #57
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zamaglili su Mojkovac,
    a ogromnu shtetu napravili ljudima koji su zrtve nakaradnog SISTEMA.

    Umjesto pojedinachnog ubijanja MALARIJOM zarazenih komaraca,
    treba isushit BARU PUNU KROKODILA.

    Milijarde KOKAINSKE I SHVERCERSKE su se obrtale po Srbiji i CGi,
    preko domacih i stranih banaka,
    i nikoga ne mogashe UHVATIT,
    ovo je za plakanje, sa kojeg kraja pochinju.

    Najtuznija izjava Ministra,
    da je on letimichno pregledao PAPIRE, taj expert za REVIZIJU POSLOVNIH KNJIGA,
    i nishta sumnjivo nije primijetio to OKO SOKOLOVO.

    E kukala nam MAJKA JADKA, kad nas takvi vode u svijetlu buducnost,
    Ministar postao iztrazni ORGAN.
    Last edited by milovan; 11-02-11 at 20:19.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čeka, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Zamaglili su Mojkovac,
    a ogromnu shtetu napravili ljudima koji su zrtve nakaradnog SISTEMA.
    Nakaradni sistem se bas tako popravlja. Oni koji ga zlopotrebljavaju u aps. Da li su bas i kakvi su ljudi moze se diskutovati jer onaj koji je sirotinja i nema za extra placanja a bolestan je mora da ceka dugi red da dodje na pregled. Onaj koji ima para i ima takvih ljudi na dohvat ruke moze kad oce i sta oće pa i MR kad ga trn ubode.

  9. #59
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nakaradni sistem se bas tako popravlja. Oni koji ga zlopotrebljavaju u aps. Da li su bas i kakvi su ljudi moze se diskutovati jer onaj koji je sirotinja i nema za extra placanja a bolestan je mora da ceka dugi red da dodje na pregled. Onaj koji ima para i ima takvih ljudi na dohvat ruke moze kad oce i sta oće pa i MR kad ga trn ubode.
    Dace Bog, da si ti u pravu,
    ali se plashim od hajke na rezultate za polaganje prijemnog u Briselu, i kampanjskog rada, dhje ni kriv ni duzan strada, jer se dofatio za takuljin da plati za chlana familije MRu, jer se prepa da ce umrijet.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čeka, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ovo se baš fino uklapa sa nedavnim sporazumom ministarstva zdravlja sa privatnim klinikama.
    Naime ukoliko u državnoj ustanovi budete morali da čekate skener ili neki sličan snimak duže od mjesec dana možete da odete u privatnu ustanovu i država snosi/refundira troškove. (ne znam je li zvaničan sad ali ako nije biće vrlo brzo)

    Ja kad sam trebao da se snimim na MR u decembru 2007 prvi slobodni termin je bio maj 2008.
    Pitah mogu li da platim, kao da sam obichan gradjanin bez zdravstvenog osiguranja rekoše da ne može.

    Inače u KBC da odete i pitate da vam daju cjenovnik svojih usluga lagano će vam reći da nemaju.
    U prevodu, turista padne i slomi nogu. Operišu ga ali kad treba da plati troškove ne može jer nema cjenovnika. Interesantno bi bilo vidjet kako se to prebija sa osiguranjem kasnije. Krajnje interesantno.
    Last edited by hercules; 11-02-11 at 20:51.
    Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Napisao sam vec da je glupost kaznjavati onoga koji mora plaćati za bolesnog clana porodice, ali ljekar koji prima mito i zaradjuje na necijoj nevolji ne bi mi se pozadugo vadio iz pendrekane. Prema takvim "humanistima" sverceri cigara su Majka Tereze. Ima tu dosta i nase krivice i nakaradne navike da se doktor "mora castiti" i ne znam nikoga ko ne podlegne toj presiji, ali opet im malo pa odrede tarifu.

  12. #62
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ima tu dosta i nase krivice i nakaradne navike da se doktor "mora castiti" i ne znam nikoga ko ne podlegne toj presiji, ali opet im malo pa odrede tarifu.
    A to je jo gore, ima situacija da časte doktora (pod izgovorom "valja se"), pa nekome od rođaka, prijatelja kau: "Častio sam ga 200 eura, pomogao mi je", a ova osoba prenese dalje, i tako sve dok se ne izrodi priča za tog istog ljekara: "Taj te neće ni pogledat' ako mu ne stavi bar 500 eura u dep". Onda se mnogi usteu od tih istih ljekara koji su "na loem glasu", dok se nekima ne zalomi da zavre "na milost i nemilost" tom istom ljekaru koji će ih liječiti bez ijednog jedinog pitanja ili traenja bilo kakve nadoknade. A kasnije se ta druga verzija priče neće prenijeti nikome kao demant onoj "iskrivljenoj" verziji s početka.

  13. #63
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam da ce ljudi konacno shvatiti da davanje mita doktorima nije u njihovom interesu. Najgora kazna za takve "doktore" bi bila da im se zabrani svaki dalji rad u struci - trajno oduzimanje dozvole.

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    A to je jo gore, ima situacija da časte doktora (pod izgovorom "valja se"), pa nekome od rođaka, prijatelja kau: "Častio sam ga 200 eura, pomogao mi je", a ova osoba prenese dalje, i tako sve dok se ne izrodi priča za tog istog ljekara: "Taj te neće ni pogledat' ako mu ne stavi bar 500 eura u dep". Onda se mnogi usteu od tih istih ljekara koji su "na loem glasu", dok se nekima ne zalomi da zavre "na milost i nemilost" tom istom ljekaru koji će ih liječiti bez ijednog jedinog pitanja ili traenja bilo kakve nadoknade. A kasnije se ta druga verzija priče neće prenijeti nikome kao demant onoj "iskrivljenoj" verziji s početka.
    Upravo to sto kazes napisala je i Zvoncica kao sopstveno isklustvo sa jednim od uhapsenih, a bogomi ima i da oni za koji niko ne kaze ladno uzima te dobrovoljne poklone. Sto rece Ingrid moramo sami shvatiti da je to rabota na sopstvenu stetu. Ni najrodjenije nijesam mogao ubijediti da zubar ne moze izvaditi pola zuba, ako se ne podmiti niti hirurg nece maci pola slijepog crijeva bez "podmazivanja" jer to je kod nas postao obicaj i gotovo. Greota nastaje kad dodje neko koji nema sta dati i od cega dati, a onaj kome je u profesiji zapisana humanost to zaboravlja.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Da krenu kako treba,ne bi ih imali dje drzat u aps.

    Nego $etih se...

    Davno,tadasnji ministar zdravlja napravi igranku pokojnom Dr Slavu Vucinicu,dobrom coeku i jos boljem ginekologu.
    Toboze tada jos epohalno otkrishe mito...coeku se ubi cerka a on se razbolje i umrije od jada i sramote kojom ga namazase.
    Last edited by Sidewinder; 11-02-11 at 22:45.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #66
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takvih primjera ima koliko hoće, ali mene niko ne moe ubijediti da su ljekari ti koji trae mito, već da je to naa iskvarena svijest da sa novcem moemo srediti sve, pa ga sami i potenciramo. Moda postoji 1% takvih koji ga direktno trae, ali zbog tih par pojedinaca ne vrijedi okarakterisati sve ljekare (i medicinsko osoblje uopte) kao takve. Naravno, nije opravdano ni primati mito od pacijenta, ali kad se sve sabere - sami smo, kao drutvo, krivi to smo to izazvali. I to ne samo u zdravstvu, već u svim drugim instiucijama.

    Jedino mi je malo tee da se sloim sa tim to si rekao "kad dodje neko koji nema sta dati i od cega dati, a onaj kome je u profesiji zapisana humanost to zaboravlja", tj. da onaj koji nema sredstava ne moe dobiti pomoć od stručnog lica, jer ne bih rekla da je ba tako, upravo zato to je ta klasa ljudi u sjenci onih koji se guraju da ubace koverat ljekaru u dep ili kesu sa viskijem, pa se oni i ne vide niti se moe mnogo čuti o njihovim iskustvima. Ali u svakom slučaju ne bih rekla da oni bivaju zapostavljani od strane ljekara samo zato to nemaju čime da ih podmite. Mada i po primjerima iz okoline mogu reći da nema nikakve razlike, bar to se medicinske pomoći tiče.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Jedino mi je malo tee da se sloim sa tim to si rekao "kad dodje neko koji nema sta dati i od cega dati, a onaj kome je u profesiji zapisana humanost to zaboravlja", tj. da onaj koji nema sredstava ne moe dobiti pomoć od stručnog lica, jer ne bih rekla da je ba tako....
    Ja sam ubijedjen (mozda i pogresno) da nema nijedan jedini ljekar koji ce odbiti da primi i najsiromasnijeg i bez para.... i daleko od toga da je svaki "bijeli mantil" crna ovca. Mislim na na njih kad će taj doći na red na primjer na MR dok se izredjaju oni kojem ujak, strina, brat, rodjak... "srede", pa onda oni koji potplate, pa onda oni koje privatni preko reda uguraju.... vala ako prezivi sve te onda mu nije MR ni trebao jer je zdrav citav.
    Ubijedjen sam da je bar 60% pregleda na MR kod nas nep[otrebna, da se sredjuje jer su ljudi culi da je to dobro, a posto se dugo ceka nekom je kad dodje na red i kasno da mu se pomogne. Sam strah da su poceli hapsiti zbog toga cekanje ce skratiti bar na pola.

  18. #68
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Takvih primjera ima koliko hoće, ali mene niko ne moe ubijediti da su ljekari ti koji trae mito, već da je to naa iskvarena svijest da sa novcem moemo srediti sve, pa ga sami i potenciramo. Moda postoji 1% takvih koji ga direktno trae, ali zbog tih par pojedinaca ne vrijedi okarakterisati sve ljekare (i medicinsko osoblje uopte) kao takve. Naravno, nije opravdano ni primati mito od pacijenta, ali kad se sve sabere - sami smo, kao drutvo, krivi to smo to izazvali. I to ne samo u zdravstvu, već u svim drugim instiucijama.

    Jedino mi je malo tee da se sloim sa tim to si rekao "kad dodje neko koji nema sta dati i od cega dati, a onaj kome je u profesiji zapisana humanost to zaboravlja", tj. da onaj koji nema sredstava ne moe dobiti pomoć od stručnog lica, jer ne bih rekla da je ba tako, upravo zato to je ta klasa ljudi u sjenci onih koji se guraju da ubace koverat ljekaru u dep ili kesu sa viskijem, pa se oni i ne vide niti se moe mnogo čuti o njihovim iskustvima. Ali u svakom slučaju ne bih rekla da oni bivaju zapostavljani od strane ljekara samo zato to nemaju čime da ih podmite. Mada i po primjerima iz okoline mogu reći da nema nikakve razlike, bar to se medicinske pomoći tiče.

    O tim bi se procentima moglo raspravljati,ali kako god okrenes ne mozes da kazes da ti je neko kriv zbog toga sto si ti uzeo pare od njega.Tacno je to sto ti kazes da nasi ljudi nude doktore poklonima,ali nije ni to bez razloga i zelje da se oslobode viska para,nego iz cistog straha,koji ponekad mozda i nije bezrazlozan.Na kraju krajeva,doktor moze fino da odbije poklon(malo jada za viski,bombobjeru ili kilo kafe,ali pare ) i ako to ne ucini on je u tom slucaju najveci krivac.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svi daju djaolji viski, a poslije kukakju sto je doktor alkos i sto ih neki pljan grdan pregleda

  20. #70
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    A što dajete pare kad uzimate djecu iz porodilišta?

  21. #71
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pa koliko primjecujem u CG je prva "religija" paganstvo i kulturoloshki primitivizam... kako da ne bude tako kako jeste. Primitivci od medicinskog osoblja do naroda (cast izuzecima).
    Sto bi ih mizerno pogledali u zdravim drzavama pa im nikad ne bi palo na pamet ista slichno, sa zakonom ili bez ...
    Ali, kakvi su vam zdravstveni radnici i njihov nivo kulture, sta ocekivati od obichnog jednostavnog naroda... Ko zna..

    Hvala Lepo

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Izgleda da ih nagrdise


    Mikulić i Janjušević zadržani, ostali se brane sa slobode
    Specijalno tužilaštvo odredilo je večeras zadržavanje do 48 sati ljekaru Andriji Mikuliću i suspendovanom policajskom službeniku Blagoju Janjuševiću, prenosi televizija IN.

    Četiri osobe koje su, zajedno sa Mikulićem i Janjuševićem, danas privedeni zbog sumnje da su počinili krivična djela primanje i davanje mita, pušteni su da se brane sa slobode. Svi uhapšeni su pred specijalnim tužiocem negirali krivicu koja im se stavlja na teret.
    Policija je jutros u Podgorici i Nikšiću privela šest osumnjičenih za korupciju i zloupotrebu službenog položaja, javila je podgorička televizija.
    Zbog sumnje da su davali mito, slobode su lišeni Božo Blagojević, sudija Osnovog suda u Nikšiću, doktor Mladen Filipović i podgorički advokat Zoran Drakulović, zatim doktor Andrija Mikulić osumnjičen za primanje mita i zloupotrebu službenog položaja, i Dragana Vučeljić, medicinska sestra u ordinaciji "Filipović", osumnjičena za pomaganje u davanju mita. Suspendovan je Blagoje Janjušević, službenik Uprave policije zbog pomaganja u davanju mita.
    Iz Policije je podgoričkoj televiziji rečeno da se ne radi o zajedničkom djelovanju tih lica, već o pojedinačnim slučajevima krivičnih djela.
    Kako se navodi u zvaničnom saopštenju na sajtu Uprave policije, Mikulić se sumnjiči da je kao ljekar specijalista za preglede, snimanja (na magnetnoj rezonanci, skeneru, CT) i dijagnosticiranja primao novac od pacijenata koji nisu imali obavezni uput ljekara opšte prakse, što je u suprotnosti sa predviđenim procedurama Kliničkog centra. Za davanje mita Mikuliću osumnjičeni su Drakulović, za iznos od najmanje 50 eura, Blagojević za 100 eura i Filipović takođe za 100 eura, u čemu je posredovala Vučeljić.
    Suspendovani Janjušević se sumnjiči da je bio posrednik između Blagojevića i Mikulića u organizovanju i davanju mita.
    Ova akcija pod nazivom "Magnet" jutros je izvedena u saradnji sa specijalnim državnim tužiocem za organizovani kriminal, nakon višemjesečne kriminalističke obrade. Osumnjičeni su, uz krivičnu prijavu, privedeni Specijalnom državnom tužiocu.

  23. #73
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Neka ti politicar sad.
    Dr Filipovic radi poodavno privatno,i nije uhapsen radi primanja no radi davanja.
    A to nema veze sa SNP
    SNP štiti pritvorenog doktora Andriju Mikulića
    Lider Socijalističke narodne partije SNP Srđan Milić, kao i funkcioneri te stranke Predrag Bulatović, Velizar Kaluđerović i Milan Knežević, kao i još 16 osoba potpisnici su otvorenog pisma kojem negoduju zbog hapšenja specijaliste radiologa Andrije Mikulića.

    Potpisnici njih 30 tvrde da je na djelu nezapamćena haranga protiv dr Mikulića
    Dr.Mikulić je bio na odborničkoj listi SNP-a,i dalje je njen član!
    Milić je poručio svim medijima i "slobodnoj evropi" da smanje doživljaj !
    Last edited by minjo; 17-02-11 at 12:42.

  24. #74
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ulica Titovih pudlica 25
    Posts
    388
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najveća je komedija sa hapšenjem advokata Drakulovića, što reče jedan mi kolega kad je čuo za privođenje: "Uhapsiše ga zbog 50 eur mita ljekaru, a čovjek 25 godina podmićuje po Katastru..."
    Last edited by Sing Sting; 17-02-11 at 21:20.

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    SNP titi pritvorenog doktora Andriju Mikulića
    Lider Socijalističke narodne partije SNP Srđan Milić, kao i funkcioneri te stranke Predrag Bulatović, Velizar Kaluđerović i Milan Kneević, kao i jo 16 osoba potpisnici su otvorenog pisma kojem negoduju zbog hapenja specijaliste radiologa Andrije Mikulića.

    Potpisnici njih 30 tvrde da je na djelu nezapamćena haranga protiv dr Mikulića
    Dr.Mikulić je bio na odborničkoj listi SNP-a,i dalje je njen član!
    Milić je poručio svim medijima i "slobodnoj evropi" da smanje doivljaj !
    ko o cemu snp o postenju
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •