Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 61

Thread: Posvadjali se zbog...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Posvadjali se zbog...

    Nekad se oni koji se vole posvadjaju oko krupne stvari, nekad mu ona jednostavno kaze da ide iz njenog zivota ili obratno, a nekad su i vrlo cudne stvari po srijedi.
    Bez navodjenja konkretnih likova vec samo dogadjaja koji se desio jednom nasem evropejcu. On nas cojek koji pusi "ka turcin", a ona ekoloski nastrana sa cudnim hobijem gajenjem papagaja.
    Nidje ne daju pusiti pa ne moze ni kad dodje kod nje i presa na onaj elektronski cigar i svuda pusi, a kuci zapali normalne i sve super.
    Posto onaj elektronski se fino crveni, nikotina dovoljno stalno mu u rukama i koristi skoro ka olovku. Navika da kad povuce dva dima da se sa njim ceska po nosu dok misli ili nesto radi.
    Prije neku noc fino zapalio normalni, zamislio se i poceo sa njim da se ceska po nosu. Efekat se moze zamisliti a posto śutri dan trebalo na posa on brze bolje kod zenske da mu nekako maskira taj plik....
    Kad ga vidjela i cula sta se desilo ona da se udavi od smijeha i kaze ako te neko prokleo nos ti sagorio eto se ostvarilo se. On tako ranjen se naljutio i preko vrata, a papagaj poceo ponavljati "yebise, yebise"..
    Kasnije ona nazove i pocne nesto "neka de... i opet hahahahhaha" a on smrtno uvrijedjen i sve djao ponio.
    Da li je situacija bas za takav epilog djao ce ga znati ali sta mislite da li su neke sitnice koje nama smijesne stvarno nekom velji problem i da li se vama, nekom poznaniku ili ... desavalo nesto slicno.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Eto me
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemoguce,ima tu nesto vise

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jedan moj bivsi kolega je raskinuo sa djevojkom jer je ona pred nekim drustvom rekla kako "on izlazi sa njom evo dvije godine". I prica nam on posle: "Cus ti nju, ne izlazim ja sa njom, nego ona sa mnom, zamisli kako me ponizila pred tijem ljudima"...

  4. #4
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Jedan moj bivsi kolega je raskinuo sa djevojkom jer je ona pred nekim drustvom rekla kako "on izlazi sa njom evo dvije godine". I prica nam on posle: "Cus ti nju, ne izlazim ja sa njom, nego ona sa mnom, zamisli kako me ponizila pred tijem ljudima"...
    :lolblue:
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahahahahahahahahahaha
    prave muskarcine,nema sto
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  6. #6
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    524
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj prvi primjer...mora vala da je bilo neke tenzije prije,neshto mi je premalo razloga za takvu dramatichnosti..mada za to drugo 'xaxaxa',ljubimac bi joj se u najkracem vremenskom roku na njene ochi upoznao sa nekim machkom kome mislim da treba josh 100g kilaze.

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Jedan moj bivsi kolega je raskinuo sa djevojkom jer je ona pred nekim drustvom rekla kako "on izlazi sa njom evo dvije godine". I prica nam on posle: "Cus ti nju, ne izlazim ja sa njom, nego ona sa mnom, zamisli kako me ponizila pred tijem ljudima"...
    Sjajan momak...prodaje li shto od tih muda nevjerovatnih,i sirove,principijelne mushkosti? Jer bih zelio da budem takav pa ako ima...uh <3

    OT: Sjedim neki dan u kafic,i pored momak i djevojka,sto pored. Ladno se posvadjashe oko : On: 'aaaaa vidim ti po prichi kako gatash u sholju,ne gledash to za mene nego za nekoga drugog,blablabla..'.I zamalo se poklase..nisu vala premladi bili,18+ svakako.QQ.

    Meni se desi da se nenormalno posvadjam sa djevojkom,tako shto pochne nekom nebulozom,dje niko nece da popusti,i onda dodje do ozbiljnih stvari,i tu mi pritisak par sati narednih ide u +
    Sm1Le4MeNow(banned)

  7. #7
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je samo bezbolan put do raskida.
    Lakse je zivjeti u ubjedjenju da si ostavljen zbog hira, nego zbog toga sto nisi voljen, zabavan i sl. A tek ovom koji se duri/ostavlja, puno manje napora oko objasnjavanja kako i zasto...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nekad se oni koji se vole posvadjaju oko krupne stvari, nekad mu ona jednostavno kaze da ide iz njenog zivota ili obratno, a nekad su i vrlo cudne stvari po srijedi.
    Bez navodjenja konkretnih likova vec samo dogadjaja koji se desio jednom nasem evropejcu. On nas cojek koji pusi "ka turcin", a ona ekoloski nastrana sa cudnim hobijem gajenjem papagaja.
    Nidje ne daju pusiti pa ne moze ni kad dodje kod nje i presa na onaj elektronski cigar i svuda pusi, a kuci zapali normalne i sve super.
    Posto onaj elektronski se fino crveni, nikotina dovoljno stalno mu u rukama i koristi skoro ka olovku. Navika da kad povuce dva dima da se sa njim ceska po nosu dok misli ili nesto radi.
    Prije neku noc fino zapalio normalni, zamislio se i poceo sa njim da se ceska po nosu. Efekat se moze zamisliti a posto śutri dan trebalo na posa on brze bolje kod zenske da mu nekako maskira taj plik....
    Kad ga vidjela i cula sta se desilo ona da se udavi od smijeha i kaze ako te neko prokleo nos ti sagorio eto se ostvarilo se. On tako ranjen se naljutio i preko vrata, a papagaj poceo ponavljati "yebise, yebise"..
    Kasnije ona nazove i pocne nesto "neka de... i opet hahahahhaha" a on smrtno uvrijedjen i sve djao ponio.
    Da li je situacija bas za takav epilog djao ce ga znati ali sta mislite da li su neke sitnice koje nama smijesne stvarno nekom velji problem i da li se vama, nekom poznaniku ili ... desavalo nesto slicno.
    :yipiiii:ja bih savjetovala da batali te elektronske, doće mu glave!
    Vala muka, em sagore nos, em osta bez djevojke, em ga opsova papagaj!!! hahahahahahhahahahahahahahahha

    činjenica je da ono što je meni smiješno ne mora biti mome darlingu, pogotovo ako njega boli a ja se smijem...elem, moj čojak nikako ne voli i ne "praktikuje" da prskava od smijeha kad neko padne, kad se desi neka nepredvidjena i, ruku na srce, smiješna situacija, pa to podrazumijeva da mu nikako nije po volji da mu se neko smije u takvom momentu!
    Ja sam potpuno drugačija, i mene ništa ne može zasmijat kao dobro "prosipanje" (i moje, da se razumijemo), čak iako boli, čak iako mi rodjeno dijete padne ja se razvalim od smijeha! Ne mogu protiv sebe....a čojak reaguje (uvijek) sa istim "šta je smešno", koje me još više zasmije, i dešavalo se da neće da priča sa mnom, da je ljut, ali brzo ga "povrnem"...

    prošle godine šetamo po zaledjenoj Jahorini, i nailazi čovjek (bogme postariji) prate ga dva kučeta,ogromna, Bernadinac i Šarplaninka (ispostavilo se poslije da su to lokalni psi, miroljubivi, koji prate narod po Jahorini i čekaju da im donesem kobasice, ispred kuće! Ma medenjaci)
    Ja gledam u čovjeka zbog prelijepih kučadi, čini mi se da je malo popio, kad odjedom čovjek samo ode nogama naprijed, poleće kao metak!!!
    Djeca i ja se štipamo da nas ne vidi da se smijemo, da ne ko ne umeči usput, diže se delija, kad samo što se digao opet noge polećeše naprijed! Ona kučad ka da ih se ne tiče idu dalje!
    E, ja tu nijesam mogla dalje! "U sebi" se smijem, tresu mi se ramena, djeca se meni smiju, čojak kroz zube sikće "šta je smešno!", kad ja odjednom izgubih tlo pod nogama, zalijepih dupetom to što sam mogla...e da ste vidjeli čojkov pogled zadovoljni!!! "E, neka si, bog te kaznio, aj' sad se smej!" ...e tu sam se pukla, nijesam se smijala no urlala, još kad su djeca popadala oko mene...ŠOU!

    Inače na Jahorini je sve uzbrdo, nizbrdo i stvarno kad je sve zaledjeno po ulicama, padaš kao "pokošeno seno"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto nas narod kaze "kome muka tome bruka"

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ihaaaaaaaaaaaa kad bih vam ja pricala oko cega sam se sve svadjala sa momkom, tj. on samnom, mogli bi smo komotno prec na viceve i humor...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  11. #11
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahahahahahahaha a vrh
    ja se redovno kidam od smijeha,kad se tako okliznem i padnem,a svi me onako bijelo gledaju
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  12. #12
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja ne volim da se svadjam, al volim da nerviram zenu, onda se ona svadja, a meni smijesno kako se prima ka sucesce

    ONA: Idem malo sjutra do mojih...
    JA: Aha...
    ONA: Sto aha Zarko, sto je problem, sto ti je, ka da su ti oci izvadili...
    JA: Nije problem cujes li, samo sam reka aha...
    ONA: Znas li kako si to reka jadan, sto ti je, neces ti meni branit bla bla bla...
    JA: Pa ne branim ti zeno, samo sam reka aha
    ONA: Reka si aha kao u mislu zelja ce te bit da odes, odvajam li ja tvoje i moje...
    JA: Ne...
    ONA: Pa sto ih ti odvajas onda, sto ti je, e sad cu za inat da idem, vidjeces, tri dana cu ostat...
    JA: Pa ostani, ko ti brani...
    ONA: Ti mi branis, s tvojim "aha"...

    I ovako u nedogled bi se ona svadjala, a ja samo ocu da je iznerviram
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  13. #13
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ja ne volim da se svadjam, al volim da nerviram zenu, onda se ona svadja, a meni smijesno kako se prima ka sucesce

    ONA: Idem malo sjutra do mojih...
    JA: Aha...
    ONA: Sto aha Zarko, sto je problem, sto ti je, ka da su ti oci izvadili...
    JA: Nije problem cujes li, samo sam reka aha...
    ONA: Znas li kako si to reka jadan, sto ti je, neces ti meni branit bla bla bla...
    JA: Pa ne branim ti zeno, samo sam reka aha
    ONA: Reka si aha kao u mislu zelja ce te bit da odes, odvajam li ja tvoje i moje...
    JA: Ne...
    ONA: Pa sto ih ti odvajas onda, sto ti je, e sad cu za inat da idem, vidjeces, tri dana cu ostat...
    JA: Pa ostani, ko ti brani...
    ONA: Ti mi branis, s tvojim "aha"...

    I ovako u nedogled bi se ona svadjala, a ja samo ocu da je iznerviram
    Ajde priznaj da da ti nije milo sto ide

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Jedan moj bivsi kolega je raskinuo sa djevojkom jer je ona pred nekim drustvom rekla kako "on izlazi sa njom evo dvije godine". I prica nam on posle: "Cus ti nju, ne izlazim ja sa njom, nego ona sa mnom, zamisli kako me ponizila pred tijem ljudima"...
    Ne znam koje od njih dvoje veće zlato u ovom primjeru. Mrtva trka.

    Inače znam dvoje koji su raskinuli iz debelog razloga, djevojka je raskinula sa momkom jer ovaj nije htio na facebook da promijeni status In a relationship with __________ ______________ a ona je to već objelodanila svim korisnicima facebook-a.

    Ni tu nijesam siguran ko pobjeđuje u gluposti, isto mi je mrtva trka.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  15. #15
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    debel razlog nema što.....
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    neće ni moj čojak da napiše na fb da je sa mnom u braku...možda se razvedemo:mrgreen: (ne sprdam se, stvarno neće da napiše)
    treba li da sUJmam?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    neće ni moj čojak da napiše na fb da je sa mnom u braku...možda se razvedemo:mrgreen: (ne sprdam se, stvarno neće da napiše)
    treba li da sUJmam?!
    Da sam na tvojem mjestu razveo bih se o'mah, ne bih casa casio. Cus da nece na fb da promijeni status, eeeeeeej???

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ja mu rekoh, ima' me bačit s balkona, pa sam odustala:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #19
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a to je uvijek nepremostivi argument

  20. #20
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Ajde priznaj da da ti nije milo sto ide
    Zavisi Ako ja planiram nedje, onda ih pustim, a ako ne...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  21. #21
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Onda samo znacajno kazes "aha"

    Kod mene nikad nije bilo svadja zbog sitnica. Kad dodje do krupnih stvari cak ni svadja nije bilo, pozdravimo se bez mnogo filozofije i svako na svoju stranu.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sta mislite da li su neke sitnice koje nama smijesne stvarno nekom velji problem i da li se vama, nekom poznaniku ili ... desavalo nesto slicno.
    ma, razmaženo
    sve bih ja to po 2 šamara i mrš nazad kući

    kud god danas pogledaš, sve samo razvodi i raskidi
    u tome smo počeli opasno da pratimo zapad, ako ne po nečemu pametnijem

    mala svađa, prva kriza, prvi veći problem - i razvod
    gdje su ona velika obećanja, zajedno u dobru i zlu, zajednička borba prsa u prsa sa životnim problemima? Samo prazne riječi?

    najlakše je razvesti se zbog prvog problema
    al aj budi čovek i probaj da gradiš, umesto da razgrađuješ

    kakvi su heroji bile naše majke, bake...ko je tada razmišljao o razvodu? A trpele su žešće nego što bi ove današnje svilene bube mogle i da pomisle
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  23. #23
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Eeee, u dobru i u zlu jeste, ali kad je taj stih pisan, nisu znali za nivo zla koji nepromijenjen fb staus predstavlja.

    Nikad raskid nije zbog svađe oko sitnice. Sama svađa oko sitnice je samo povod da neke dublje čuvane i potiskivane stvari izađu na površinu. Pa makar nikad ne bile izgovorene sa pravim sadržajem.

    To ti je isto kao da kažeš da je I svjetski rat počeo zbog toga što je Gavrilo Princip ubio princa Ferdinanda. Kao da sad čitam iz udžbenika istorije: povod za početak rata je bio atentat na Ferdinanda, a razlog želja ojačalih sila u Evropi za novom podjelom kolonija.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #24
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Eeee, u dobru i u zlu jeste, ali kad je taj stih pisan, nisu znali za nivo zla koji nepromijenjen fb staus predstavlja.

    Nikad raskid nije zbog svađe oko sitnice. Sama svađa oko sitnice je samo povod da neke dublje čuvane i potiskivane stvari izađu na površinu. Pa makar nikad ne bile izgovorene sa pravim sadržajem.

    To ti je isto kao da kažeš da je I svjetski rat počeo zbog toga što je Gavrilo Princip ubio princa Ferdinanda. Kao da sad čitam iz udžbenika istorije: povod za početak rata je bio atentat na Ferdinanda, a razlog želja ojačalih sila u Evropi za novom podjelom kolonija.
    Nije razvod zbog sitnice, ali jeste zato što su ljudi razmaženi. Naravno, nije uvijek zbog toga.

    Ima platu 500 Eura, a oće da svaki mjesec kupuje cipele od 200? E pa, ne može!

    Ima platu 200 Eura, oće cijelu da je spiska u grad? E pa, ne može!

    Kompleksi, nedostatak žrtvovanja... Ima tu raznih stvari, a nekome jednostavno ne ide i mora da se posvađa.
    Last edited by appelle moi; 06-02-11 at 20:18.

  25. #25
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by appelle moi View Post
    Nije razvod zbog sitnice, ali jeste zato što su ljudi razmaženi. Naravno, nije uvijek zbog toga.

    Ima platu 500 Eura, a oće da svaki mjesec kupuje cipele od 200? E pa, ne može!

    Ima platu 200 Eura, oće cijelu da je spiska u grad? E pa, ne može!

    Kompleksi, nedostatak žrtvovanja... Ima tu raznih stvari, a nekome jednostavno ne ide i mora da se posvađa.
    jednom riječju sebičnost , mada i to što kažeš, nije to uvijek razlog, nažalost nekad su to puno teži razlozi..........
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jeste li srećni, i zbog čega?
    By mladić in forum Sve i svašta
    Replies: 71
    Last Post: 01-04-10, 20:51
  2. Da li mijenjati temu zbog IE6?
    By ZeLjkO_PG in forum Internet
    Replies: 2
    Last Post: 21-12-09, 20:26
  3. Batine zbog Berluskonija
    By darijan in forum Sve i svašta
    Replies: 106
    Last Post: 15-12-09, 15:07
  4. zbog cega kod nas.....
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 27
    Last Post: 10-02-06, 18:39
  5. Zbog ulica na ulicu?
    By Nije bitno... in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 189
    Last Post: 24-02-04, 08:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •