Results 1 to 25 of 1144

Thread: Akvaristika...

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow Akvaristika...

    Planiram da pochnem pravljenje svog prvog velikog akvarijuma, ali ne zelim da ulazim u tako veliki posao ako u Podgorici ne postoje radnje koje bi mogle zadovoljiti moje potrebe u vidu tropskih ribica, biljaka, kao i lijekova i hrane...

    Svu opremu za akvarijum sam kupio jos prije par mjeseci u Beogradu i proshao sam, nekih 2 do 3 puta jeftinije (pumpe, grijachi, rasvjeta, crijeva, rasprskivachi, mrezice, par osnovnih lijekova itd...).. Ono sto mi sada treba su ribice iz dobrog legla (ne uvozna smeca koje prodje 3, 4 akvarijuma prije nego sto dodje do mog, nego prva ili eventualno druga ruka), biljke (znam za one koje stoje u prodavnicama i po mjesec dana... Ja bih htio nesto svjezije) i ostali potroshni materijal...

    Znam za 3 prodavnice kucnih ljubimaca u kojima se mogu naci NEKI JADI koji su potrebni ribicama... Jedna je kod EI Nisha (blizu autobuske) i ta prodavnica je prava katastrofa... Imaju trilion zlatnih ribica i svega par vrsta zivorotki po izuzetno visokim cijenama (2e pa na vishe), da ne pricham o chistachima od po 3e :roll: ... Kako mi rekoshe, oni imaju bolje snadbjevenu prodavnicu na Tushkom putu, i ja ne budi lijen, podjoh tamo... Imaju nesto veci izbor ribica, ali biljke su im takodje u jakom loshem stanju (makar ono malo sto imaju), a cijene su, naravno, iste kao i u prvoj prodavnici... Kada sam vec bio na Tushkom putu, naidjoh na jos jednu prodavnicu gdje mi je recheno da dobijaju ODLICHNE uvozne ribice za par dana (trebale su stici do sad, pa cu poci ovih dana) i da ce im cijene biti pristupachne... E sada, ne bih nesto vjerovao tome dok sam ne vidim, ali u svakom sluchaju, ne zelim da zavisim od jedne prodavnice...

    Sada me interesuje da li postoji jos neka prodavnica u Pg sa boljim asortimanom i ima li neki akvarista koji posjecuje forum i koji bi me mogao malo vishe uputiti na te adrese? Isto tako dolazi u obzir da kupim ribice iz privatnih legala, pa neka diskusija otpochne...

    Za kraj da kazem da akvarijum nece biti u funkciji jos mjesec dana sigurno, jer moram da napravim i stalak, kao i da se konachno odluchim za dimenzije... Mislim da ce biti oko stotinjak litara...
    Last edited by Igi; 17-09-05 at 00:54. Reason: .
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Akvaristika: prodaja, razmjena, pokloni ...
    By Iggy in forum Kućni ljubimci
    Replies: 78
    Last Post: 20-07-12, 03:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •