Results 1 to 8 of 8

Thread: Milo i DPS ne zele referendum

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Milo i DPS ne zele referendum

    Ja bih volio da do referenduma dodje sto brze. nazalost, Milu odgovara ovakav status-quo.

    Neovisna Duklja= nestabilnost na balkanu. Vecina pravoslavnih crnogoraca se nebi pomirili sa rezultatima montiranog referenduma. Takva drzava bih bila osudjena na propast unaprijed. Zato nikome u svijetu ne pada na pamet da stvara jednu takvu drzavu.

    Komunisticka vlast prijeti referendumom, misleci da ce na takav nacin staviti pritisak na zapadne vlade da se zaustave sudski procesi protiv Mila Djukanovica. Svijet jos nije otpisao komunisticki rezim, jer znaju da preko njega mogu kontrolisati Crnu Goru.

    Svijet koristi CG, kao jos jednu vrstu pritiska na Srbiju da ispuni svoje medjunarodne "obaveze".

    sve sto se desava je povezano sa nekim vecim ciljevima. I skoro nista ne zavisi od naroda. Kako Amerika bude presudila tako ce biti. A posto CIA tvrdi da SCG nece pristupiti evropskoj uniji za jos 18 godina, to znaci da ce se kod nas stvari sporo mijenjati, i da nema nista od bajki poput neovisne Duklje.

    Sve se svodi na to, da su price o neovisnom montenegru puste zelje bijesnih dukljana i siptara, i da su takve price cisto gubljenje vremena!
    CG propada pod ovim komunistickim rezimom, moralno, duhovno, kulturno, ekonomski... tako da je za ocekivati da se jedino o ovakvim pricama moze pricati.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj gore izgleda oce da pouci sve ljude po Crnoj gori dase drze Srba i samo Srba.
    No zaboravi da Crnogorci znaju sta im je cinit, Crna gora se odvojila vec odavno, jedino slijepi ne vide ili nece da priznaju?
    Pitam ja tu Srpsku gospodu: Sta to Crna gora toliko predstavlja Sebima, jeli More, ili mozda radi toga sto im treba neko poput Crne gore na koga ce gledat kao na potcinjenog kao stoje to i dosad bilo. :!: Nadam se daje samo MORE.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otcijepio si se ti odavno jos kad si otisao u London da peres engleske pjate. A od mozga si otcijepljen jos od rodjenja.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Crna gora se odvojila vec odavno, jedino slijepi ne vide ili nece da priznaju?
    Pitam ja tu Srpsku gospodu: Sta to Crna gora toliko predstavlja Sebima, jeli More, ili mozda radi toga sto im treba neko poput Crne gore na koga ce gledat kao na potcinjenog kao stoje to i dosad bilo. :!: Nadam se daje samo MORE.
    Brzi, jedino slijepi nevidi ovo sto je Njegus gore naveo. To slijepilo je uzrokovano ili nekom extremnom zaludjenosti Crnom Gorom ili nekim trenutnim interesom koji ta osoba licno ima od vlasti.
    Ja ne spadam u sprsku gospodu(cak sta vise bio sam za nezavisnu CG prije 10-15 god, dok je jos Slobo bio aktivan) ali cu ti ipak odgovoriti na pitanje. Crna Gora predstavlja Srbima isto sto i Srbija nama. Uopste nas ne vide (ovo mislim na narod, uopste) kao pristup moru ili kao na 'potcinjene', makar ne ovi moji rodjaci i prijatelji sto ih imam po Srbiji. To je sve marketing koji je vjesto zacinjen. Isti smo mi narod, ista kultura, isti jezik...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek
    Isti smo mi narod, ista kultura, isti jezik...
    Sa dalmatincima smo jos slicniji, prirodnije bi bilo sa njima da smo u savez.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    DALEKO NI KUCA OD SERBIJE ,ADA KROZ ISTORIJU SMO MOGLI VIDJET ,OD "BIJELOGA TERORA " PA DO PROCJERIVANJA KRALJA CRNE GORE ,NIKOLU ! PA DO ANEKSIJE NEKANONSKI I NEZAKONITO CRKVE CRNOGORCKE I TAKO DALJE !!!!DALEKO NI KUCA OD VAS GEDZA KITAJSKIJEH !!!


    CRNA GORA NEZAVISNA BITI MORA !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Otcijepio si se ti odavno jos kad si otisao u London da peres engleske pjate. A od mozga si otcijepljen jos od rodjenja.


    Janko!!! slijepce jedan ili jadan, ahhhh kako bih ti ovaj moj zivot u Londonu odgovarao. No potrudise malo vise jadan, nemo bit slijep kod oci i zacaurio si se u taj Kotor i mislis da je Boka evropa i cijo svijet, no brzo ces i ti naucit nesto do kraja zivota.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Brzi
    Janko..... zacaurio si se u taj Kotor
    Brzi, vicevi su negdje drugo. Jadza vidi Kotor ako mu neko posalje razglednicu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •