Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 79 of 79

Thread: Stvari koje muškarac ne mora vidjeti

  1. #76
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,473
    Thanks Thanks Given 
    3,005
    Thanks Thanks Received 
    1,446
    Thanked in
    778 Posts

    Default

    Нико не помену људе које пали писинг?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  2. #77
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koga pali, pali, odje se i prica ko sto voli, a sto ne voli, svi smo razliciti

  3. #78
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije lepo da bas sve stvari vidi, ipak postoje stvari koje nisu za svacije oci to je deo nase intime...

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    što se mene tiče simpatično je, a i volim da ga gledam dok se brije, tušira i obično zauzmem svoju poziciju na šolji (daska je uglavnom spuštena, jer ne moram baš vazda da obavljam fiziološke potrebe), zabavljajući se čupanjem obrva, turpijanjem, lakiranjem noktiju i sl, ili jednostavno da pričam sa njim (za patos je vazda 'ledno, a veš mašina me ne bi izdržala, zato nju ne pominjem u te svrhe)...
    zaista nemam problem da takve trenutke podijelimo jer nekako polazim od toga - zašto bih se stiđela ili ustručavala od nekoga po pitanju tih stvari, a sa istim dijelim krevet...
    ne znam za vas, al ja sam prerasla zablude da onaj kojeg volim ne kenja, ne šora i ne dipr..čisto sumnjam da strast može da ubije zvučna izolacija - muzika sa šolje - koja umije da bude akustičnija od bilo koje koncertne hale ...ili da, ne daj bože, svaki odlazak kupatilu mora biti stresan, da partner/ka ne bi čuli šta se tamo radi - događa - raznorazne turbulencije i erupcije u organizmu u zavisnosti što ste jeli, pili...
    ništa strašno ni izdušit' - okrojit s vremena na vrijeme, ne zaisto po prodavnici, dvorištu, ulazu zgrade, ili kad dođu gosti, ali po koji golub zna da bude ono ako ne romantičan i aromatičan, onda svakako simpatičan..uz propratni komentar ili reakciju...naravno, nemam namjeru da se takmičim ko će jače da podrigne ili rafalno odjekne..
    ono jes malo nezgodno kad velika nužda štiplje za nos, pa mi nekad i nije prijatno podijelit' baš tako 'intimne' trenutke ...ali ništa mi nije gadniji i ništa ga manje ne volim zbog toga, iako sam znala da procijedim sa sve otvaranjem u šir ' Bože se ne vidio sa sve prknom' i onda puknemo u smijeh...
    naravno da bih ga pošteđela mijenjanja uložaka, tampona...a zaisto nijesam ni od onih koja će ga obavijestiti kad ću detonirat šolju..
    kad je žurba, trka, kad je neka situacija specifična u pitanju sve mi je normalno...kad se ima vremena naj ću nešto drugo da radim dok on ne završi i obratno...
    da skratim priču - kad su ovakvi slučajevi u pitanju ili smo liberalni, ili tradicionalni..trećega nema...
    Sell the Vatican, Feed the World!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Poklanjamo stvari koje nam ne trebaju...
    By Igi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3831
    Last Post: Today, 05:54
  2. stvari koje vas nerviraju
    By milicaaaaaaa in forum Forumaški život
    Replies: 18914
    Last Post: 06-05-24, 08:24
  3. Parapsihologija, (stvari koje ne vidimo)
    By ZerA in forum Religija i filozofija
    Replies: 110
    Last Post: 04-07-15, 22:17
  4. Replies: 10
    Last Post: 18-10-10, 14:57
  5. Replies: 36
    Last Post: 18-09-04, 21:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •