Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 50 of 50

Thread: Ljutnja

  1. #26
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Ono sto Phenix kaze,nije to ljutnja na drugog koliko na sebe...Ne volim da se svadjam,nisam jedna od onih glasnih zena,volim kad je rasprava zdrava,kad se moze sve lijepo reci sta nam je zasmetalo i sta nas je naljutilo...I opet zavisi od situacije ako se malo jace u necem osjecam kao budala,duze se durim,al volim kad se smijem posle nje...
    Mislim da bi jedna muljana laz i skrivanje neceg bitnog bilo dovoljno da izazove onu krajnju ljutnju koja i kad prodje na isto dodje-pozdrav za vijek vjekova.
    Last edited by Artemis; 21-01-11 at 23:09.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #27
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Koliko se brzo mozete naljutiti na bolju polovinu,
    uhuhuuuuuh! Očas posla! Za tren! Nema te osobe koja me tako lako naljuti kao moj darling!

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    i kad se desi dal' vas brzo i prodje ili se danima durite?
    Koliko brzo se desilo, toliko brzo i prodje...zajedno smo khm...(bolje da ne pričam, neki članovi foruma nemaju godina koliko smo mi u braku), ali ni jedan jedini dan nijesmo proveli u "nezboru"!
    Čak i te naše svadje (čitaj moje svadje) imaju formu običnoga razgovora malo glasnijega, pa i kad se najviše "zakrvimo" ja skuvam kafu, pijemo i nastavimo da se svadjamo:mrgreen.


    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Kakvu bi ste trebali da cujete rijec od njega/nje da bi vam bas onako pukao film a i da je pitanje moze li se preko toga?
    Pa posle ovoliko godina mogu sa sigurnošću reći da nema te riječi koja bi me natjerala da ne predjem preko nje...prvo, on zna, kao savršeni džentlmen šta je to što jednoj ženi nikad ne treba reći, i takav je čak i u svadji...jedino postupci...šta znam, recimo da pokaže totalnu nezainteresovanost za nas, nebrigu, jednostavno, da prestanem da budem dio njega, negova polovina u pravom smislu te riječi.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #28
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Koliko bi malo ljutnje bilo da su ljudi iskreni, i da se vode: "Uvijek cu da dam vise nego sto uzimam"

  4. #29
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da ima i toga cvx , nego ljudi ne gledaju uzimanje i davanje istim ocima. I tu nastaje problem. Ja planem odmah, svadjalica sam teska.Uvjek govorim sto mi smeta.

  5. #30
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh,ja sam jako teska...dajem mnogo-mnogo i trazim(pricham o ljubavi jer znam da ce me neki pogresno shvatiti)...jako lako se ljutim,i kad se naljutim,tad sam najgora osoba na planeti,ja se ne svadjam,zakljucham se u drugu sobu i durim se...ponekad i satima...a kad izadjem i kad krene ono "Izvini" tad sam jos gora,tad ne gledam sta cu da dohvatim da ga gadjam...
    Ne volim rijech IZVINI,ta rijec za mene nema nikakvo znacenje,ja volim da mi kaze da je pogrijesio zbog toga,toga i toga i da kaze da sam JA u pravu...e tad se odljutljujem

  6. #31
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lako se naljutit i nadurit kad znate da ce on da zove prvi
    Al to morate prvo procijenit dobro pa onda bikovat

    A meni je najteze kad se naljutim na sebe, nikad se odljutit, jebenti...
    Nepodobna za vaspitavanje.

  7. #32
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    obično se trudim da o svemu pričamo tako da je u redu ako imaš razumnu osobu pored sebe...
    a brzo se naljutim, a brzo odljutim, mada sa godinama smanjuje se ovo...međutim za neke situacije bi valjalo i malo duže da budem ljut, tj malo kazni da se zapamti,
    mnoge stvari, i negativne i pozitivne se efikasnije riješe/izvedu postupcima/djelima, prije no ikakvom pričom...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  8. #33
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako za sta ... nesto ozbiljnije ako je u pitanju normalno je da me ljutnja drzi cisto radi toga da se pouka izvuce ... inace razgovor razgovor i razgovor ...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ovaj moj prosto ne daje mnogo razloga za ljutnju. Kukavac pojede sve sto spremim, cak i kad je ODVRATNO, iskulira, zagrli, poljubi ako krenem da se ljutim a ni ja sama ne znam oko cega (stariji, pametniji valjda ), tako da se i ja brzo vratim u normalu. Ali i generalno nemam obicaj da se durim danima, brzo planem, jos brze se smirim.
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lako se iznerviram, ali ne dam da se to odmah primijeti. Bolje da kazem - trudim se, ali se vidi iz aviona. Prag moje tolerancije zavisi od mog trenutnog raspolozenja, sto je lose, pa je tesko predvidjeti da li cu se i koliko naljutiti. Ipak, lako se odljutim (ako je nesto bezazleno), tad je potrebno malo njeznosti i da vidim da je to bio trenutak brzopletosti i nepromisljenosti... A kad je neka ozbiljna stvar u pitanju - onda nisam ljuta.. Onda sam povrijedjena. A taj bol ne prolazi...
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam nocas ukapirala da postoje ljudi koji se namjerno ljute i kad nema razloga... Steta samo sto ja ne umijem da iskuliram to. Takve ljude stavrno treba samo pogledat i nasmijat se.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  12. #37
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ognjena View Post
    Lako se naljutit i nadurit kad znate da ce on da zove prvi
    Al to morate prvo procijenit dobro pa onda bikovat

    A meni je najteze kad se naljutim na sebe, nikad se odljutit, jebenti...
    Kako ja volim to "foliranje"...
    Svakako, kad je neko magarence pa dozvoljava sebi da ga vozaju... Realno, neko može par puta to da izvede, ali kad vidiš da je foliranje, aj zdravo. Nećemo se igrati mačke i miša stvarno.

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Ja sam nocas ukapirala da postoje ljudi koji se namjerno ljute i kad nema razloga... Steta samo sto ja ne umijem da iskuliram to. Takve ljude stavrno treba samo pogledat i nasmijat se.
    I izbrisat s FRIEND liste na Fejsbuku :monkey:
    Last edited by cvxcomputers; 02-02-11 at 00:09.

  13. #38
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    HN/Pg
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jako brzo planem, što ni malo nije dobra stvar. Mada, jako brzo se odljutim, ako se to može zvati nekom ljutnjom.
    Vjerujem u to da se sve može riješiti razgovorom, nikako drugačije. Dizanje nosa i tako to, ne vodi nikuda.

  14. #39
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja isto, ka šibica. Ja po nekad ne mogu da vjerujem da u meni *živi* tolika količina nervoze, jer se bukvalno ne umijem zaustavit od priče i dranja kad se iznerviram, i to ide do te mjere da počnem da se tresem po nekad ka ludak... Što moja dobra majka kaže, osobe koje te dovode do toga stanja ne trebaju ti ništa.


    P.S.
    Slabo pamtim, brzo zaboravljam... :P
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  15. #40
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    HN/Pg
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa jeste. Mada ja nekad od prevelike nervoze zamucam i u sekundi zaboravim šta sam htjela da kažem.
    A to sa pamćenjem i zaboravljanjem mi je dobro poznato!

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Koliko bi malo ljutnje bilo da su ljudi iskreni
    ...i ja ovo stalno pricam... Nista me ne iznervira kao laz, ili pokusaj prikrivanja nekig nepotrebnih gluposti... lagano pocinjem da odustajem od nekih mojih misli, da postoje ljudi koji su stvarno iskreni..
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    ...i ja ovo stalno pricam... Nista me ne iznervira kao laz, ili pokusaj prikrivanja nekig nepotrebnih gluposti... lagano pocinjem da odustajem od nekih mojih misli, da postoje ljudi koji su stvarno iskreni..
    Ista prica i upravo takvo jedno prikrivanje i odcutkivanje dovelo me do toga da dokazem samoj sebi a i njemu da ljutnja moze da me uvati i ne popusta ... a od toga da cu naici na ljude koji ce u startu biti iskreni i bez nekog mudrovanja i glumatanja sam definitivno odustala da ce se to ikad desiti ... i definitivno toliko stvari u stanju je da odusevi oko ali dusu da odusevi jako ih je malo...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  18. #43
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    ...i ja ovo stalno pricam... Nista me ne iznervira kao laz, ili pokusaj prikrivanja nekig nepotrebnih gluposti... lagano pocinjem da odustajem od nekih mojih misli, da postoje ljudi koji su stvarno iskreni..
    Ja znam da postoje iskreni ljudi , znam ih imenom i prezimenom. Samo sto sam sklon da vjerujem da bolje prolaze ljudi koji su neiskreni jer prikazuju samo najbolje , a skrivaju najgore. U očima drugih ( često kratkovidih) imaju veci renome. Meni se iskrenost često vrati kao bumerang ,pogresno shvacena i niko je ne cijeni u realnom zivotu samo ovako na priču.
    Ludilom maskiram dosadu

  19. #44
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    iskrenosti fali, za razliku od ljutnje..

  20. #45
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lunar View Post
    Ja znam da postoje iskreni ljudi , znam ih imenom i prezimenom. Samo sto sam sklon da vjerujem da bolje prolaze ljudi koji su neiskreni jer prikazuju samo najbolje , a skrivaju najgore. U očima drugih ( često kratkovidih) imaju veci renome. Meni se iskrenost često vrati kao bumerang ,pogresno shvacena i niko je ne cijeni u realnom zivotu samo ovako na priču.
    I ja isto znam imenom i prezimenom dosta ljudi koji se vade na iskrenost kad nešto zabrljaju. Svi imamo različita iskustva.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  21. #46
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eeee, svakakvog li naroda i iskustava ima....
    Ludilom maskiram dosadu

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    ja jesam poprilično opalična, ali nijesam zlopamtilo, niti natrljavam na nos što god da je bilo..Ili ga oprostim i zaboravim, ili ga nikad ne oprostim..
    a bilo je situacija đe mi je pritisak skaka' na 200 i đe sam taman krenula da izustim bujicu riječi u tom momentu zbog neke njegove pogreške, stava, (ne)reagovanja, al' kad god sam zinula oni su uglavnom reagovali tako (što komentarom, što facom - mimikom lica), da sam ja u sred najveće srdžbe i histerije (a 'oće mene to) redovno prvo zaigrala usnama i vilicom (ka Vera Matović) , trudeći se da se ne nasmijem uz nekakvo neartikulisano cijukanje, cviljenje, a onda pukla od smijeha i odustala od toga...
    mada, dosta puta, tj. uglavnom samo rečem 'dobro' (ka' Milodarka ) i stavim tačku na raspravu...al me izduši odma kad vidim nešto slatko...
    Last edited by KRKNA; 05-03-11 at 11:15.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogami ja kad se naljutim biva katastrofa, ali mora debelo nesto da bude, a kad do toga dodje, milije mu je da nista nije radio ili progovarao... Što ću... i moja tolerancija ima granice! S tim što se rijetko kad derem nego hladno pričam, pa to valjda bude još gore.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  24. #49
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Trpim ka' magarac i brzo oprashtam, svaki put mi se obije o glavu...
    E, to to...:hammer:

  25. #50
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lunar View Post
    Ja znam da postoje iskreni ljudi , znam ih imenom i prezimenom. Samo sto sam sklon da vjerujem da bolje prolaze ljudi koji su neiskreni jer prikazuju samo najbolje , a skrivaju najgore. U očima drugih ( često kratkovidih) imaju veci renome. Meni se iskrenost često vrati kao bumerang ,pogresno shvacena i niko je ne cijeni u realnom zivotu samo ovako na priču.
    Isti slucaj!
    Mada, s PRAVIM LJUDIMA treba opet i biti na iskreno. Znace to da cijene (valjda) :?
    Dosta kvalitetnih veza podju u k*** jer neko od njih 2 drzi ponesto u sebi (ne zeli da kaze nece li izbjeci bezpotrebnu svaju) pa ih to polako jede i na kraju BooM :hammer:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •