Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 49

Thread: "pakt zagreba i podgorice"

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    gjde zakon purgera vlada, moga zagreba grada
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "pakt zagreba i podgorice"

    Iako je Mesiceva izjava da RH zapravo nikad nije ratovala s Crnom Gorom u nepovart izgubila glasace iz dubovnika i cavata..nesto se izrodilo sto je svakako pasalo svakom hrvatu - bijes Beograda..
    Drugi dan, podgorca je darovala par stotina tisuca Eura za izgardju novog vrtica u zagrebu

    Beogradske novine pocinju pisat o paktu podgorice i zagreba, opet pocinje propagadna da Hrvati zapravo zele Boku (sto je notorna glupost)

    iako su posljeratni politicki odnosi izmedju hrvata i srba ocajni, s obzirom da srbi dan danas nisu u stanju priznat da su agresori , a kamoli iskazat neko kajanje za genocid, odnosi crnogoraca i hrvata su puno bolji, puno iskreniji..

    Crnogorci na vrijeme bijeze od ratne hipoteke, i bice da je crnogorcima jednostavnije priznat greske, i dobit dobrog susjeda (koji je kao ustupak maknuo vojsku s prevlake) i pomoc pri odcjepljenju nego lupat s glavom u zid

    jos malo pa cemo i mi tamo na more...
    "srbija ne zna sto bi s ratnom mornaricom koja je trebala biti duz cijelog Jadrana"

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora nije bila dio agresivne politike koju je sprovodila iskljucivo Srbija jer su ******** uzurpirale vlast i Bulatovic je bio marionetski rezim kao i oni u "srpskim" zemljama/i naravno da CG nema veze sa tim!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Crna Gora nije bila dio agresivne politike koju je sprovodila iskljucivo Srbija jer su ******** uzurpirale vlast i Bulatovic je bio marionetski rezim kao i oni u "srpskim" zemljama/i naravno da CG nema veze sa tim!
    Остави два прста да те могу извући из Карлиних гузова. Може бити опасно јер Карла превише прди.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    gjde zakon purgera vlada, moga zagreba grada
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Crna Gora nije bila dio agresivne politike koju je sprovodila iskljucivo Srbija jer su ******** uzurpirale vlast i Bulatovic je bio marionetski rezim kao i oni u "srpskim" zemljama/i naravno da CG nema veze sa tim!
    Crna Gora je bila dio te politike
    iako je u Hrvatskom narodu ugavnom rehabilitirana
    kao manje kriva

    hrvati u crnoj gori opet imaju neko postovanje, imaju skole, imaju ok odnose s trenutnim vlastima..imamo svjetlih trenutaka u povijesti, i dugorocno mozemo bit prijatelji, dok se to ne moze rec za srbiju
    a u srbiji bit Hrvat je i dalje nepozeljno..
    nema skola na Hrvatskom jeziku, nema nase povijesti..

    gle, cuda srbi imaju svoje skole u RH, al ne i obratno..

    ps, ne znam cirilicu,...
    al vjerovatno pise

    "srpstvo, srbija, ubi ustasu.."

    ako je nesto ipak dubokuminije, ispricavam se unaprijed
    "srbija ne zna sto bi s ratnom mornaricom koja je trebala biti duz cijelog Jadrana"

  5. #5
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="karla"]
    Quote Originally Posted by Monterico

    ps, ne znam cirilicu,...
    al vjerovatno pise

    "srpstvo, srbija, ubi ustasu.."

    ako je nesto ipak dubokuminije, ispricavam se unaprijed
    Kako ovi hrvati nikada nisu bili duhoviti , samo Alan Ford a i to je prevod , ej hrvati jel nas cujete...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde karla da te narodno zamolim da ne seres, cus skola na Hrvatskom jeziku!!!!

    Alo, Albanci, Bosnjaci, Hrvati, manjine, jeste vi poludjeli?!

    Dje vi to imate od drzave izgradjene skole na vasem jeziku u svijet?
    Ajde pokazite mi skolu u Ameriku koja je na Hrvatski, Bosnjacki, Albanski, bilo koji.. izgradjena od USA?!

    Ajde ne lupetajte no ako vam je dobro sjedite dje ste, ako nije vozdra.. Ne trebate nam ni manje ni vise!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karla
    Crna Gora je bila dio te politike
    iako je u Hrvatskom narodu ugavnom rehabilitirana
    kao manje kriva

    hrvati u crnoj gori opet imaju neko postovanje, imaju skole, imaju ok odnose s trenutnim vlastima..imamo svjetlih trenutaka u povijesti, i dugorocno mozemo bit prijatelji, dok se to ne moze rec za srbiju
    a u srbiji bit Hrvat je i dalje nepozeljno..
    nema skola na Hrvatskom jeziku, nema nase povijesti..

    gle, cuda srbi imaju svoje skole u RH, al ne i obratno..

    ps, ne znam cirilicu,...
    al vjerovatno pise

    "srpstvo, srbija, ubi ustasu.."

    ako je nesto ipak dubokuminije, ispricavam se unaprijed
    Карла не прди више.
    Не постоји држава на свијету која је више изготивљена од Хрватске ,од стране међународне заједнице.
    Пр: имао сам викендицу код Шибеника коју сам мијењао са Хрватима из околине Бањалуке. У међувремену у БиХ је наметнут закон по којем се замјена поништава уколико једна страна поднесе жалбу, јер се сматра да је замјена имовине у ратно вријеме могла бити и под притиском. Ја се са овим чак могу и сложити иако смо ми смо са том породицом све културно ријешили и дан данас имамо добре односе. Када би та породица тражила поништавање замјене имовине ја бих исту у врло кратком периоду изгубио. Међутим гле чуда, у Хрватској не важи закон нити их ко на то присиљава, да уколико неко од Срба тражи поништавање замјене имовине да исту и реализује. И не само то, ако сте имали стан и побјегли сте 90тих година да бисте сачували главу изгубили сте станарско право на мјесто гдје сте живјели јер је држава приватизовала ваш стан. Ова држава је пред вратима европске уније....
    Ко не вјерује у све ово горе написано нека се распита, заиста је за рубрику вјеровали или не.
    П.С. да ли је заиста истина да је богата Подгорица донирала средства за дјечији вртић у Загребу (раније сам само чуо за Мугошину намјеру)? :shock:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    //
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  9. #9
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    gjde zakon purgera vlada, moga zagreba grada
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="Sthlm"]
    Quote Originally Posted by karla
    Quote Originally Posted by Monterico
    Kako ovi hrvati nikada nisu bili duhoviti , samo Alan Ford a i to je prevod , ej hrvati jel nas cujete...
    da...zato je tvoj post za trganje...

    os rec da moj potpis nije smesan...ne znam, ja se potragam svaki put kad ga procitam
    "srbija ne zna sto bi s ratnom mornaricom koja je trebala biti duz cijelog Jadrana"

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote="karla"]
    Quote Originally Posted by Sthlm
    Quote Originally Posted by karla
    Quote Originally Posted by Monterico
    Kako ovi hrvati nikada nisu bili duhoviti , samo Alan Ford a i to je prevod , ej hrvati jel nas cujete...
    da...zato je tvoj post za trganje...

    os rec da moj potpis nije smesan...ne znam, ja se potragam svaki put kad ga procitam
    Cuj trganje , buhahahahahahaha i potpis ti je za trganje
    samo se ti trgaj

    Sretni blagdani shokice :dring:

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Karla,imas post od mene na topicu o srpskoj propagandi,tako da se necu mnogo raspisati. Vama Hrvatima svaka cast,oko svoje istorije i drzave imate skoro potpun konsenzus iako smatram da ste suvise optereceni i isfrustrirani time.Na zalost Crnogorci i Srbi ce u narednih 100 godina rjesavati kojim jezikom govore,ko je bio dobra strana u 2.sv.ratu,ko je ko i slicno...
    A da ste u pravu -NISTE. Kao papige ponavljate ono sto su vam ispricali na dnevniku HRT zadnjih 10 godina i po tome ste slicni ovima u BG koji imaju slicno iskustvo sa RTS. Toliko sam se budalastina naslusao da mi je dosta za cijeli zivot.
    Rat za Dubrovnik je mrlja za istoriju CG i bio je pogresan i nepotreban,ali kad se vec vodio morao je biti bolje vodjen.Pretvorio se u pijancenje i pljackanje umjesto u brzu i efikasnu akciju sa ciljem. Ovi sto se danas izvinjavaju medjusobno - bolje da su gradili vrtice '91 nego danas.
    Nemoj da pricas o agresijama kad je Tudjman sa reg.hrvatskom vojskom ratovao u BiH,kad je jos 90(cini mi se),rekao da on bez rata ne moze dobit drzavu i kad je napao UNPA podrucja u krajini 4 dana nakon potpisa sporazuma.
    Imali ste podrsku medjunarodne zajednice za svoje ciljeve ,a u sustini radili ste isto sto i Srbi i Muslimani u ovom nesretnom ratu. Sprovodili genocid,palili,klali,ubijali.Nazalost ,Tudjman i Bobetko nece odgovarati za nedjela,ali jos su zivi Norac,Gotovina,Markac ,Rojs,Mercep itd.Pa cemo vidjeti.
    Ispitivanje ko je u pravu na Balkanu ne moze se rasplesti unazad ni do praistorije.Zato ajde da budemo dobre komsije ako hocete,a ako necete necu se mnogo potresti.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    gjde zakon purgera vlada, moga zagreba grada
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ggdfgd

    slazem se s tobom..
    tudjmana bi ja prva procesurala


    al nije Tudjman zapoceo rat. nudio je federativnu Jugu i Z4


    ps. NE ZNAM KAK SI DOBIO DOJAM DA NAS JE EU PODRAZLA
    PA SREBRENICIKI GENOCID JE GLEDALA, NATO JE REAGIRA, AL MALO PREKASNO

    svi znamo da je i engleska i francsuka stala na stranu velike srbije

    sva sreca sto srbi nikad nisu naculili ratovat
    "srbija ne zna sto bi s ratnom mornaricom koja je trebala biti duz cijelog Jadrana"

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ggdfgd

    Quote Originally Posted by karla
    slazem se s tobom..
    tudjmana bi ja prva procesurala


    al nije Tudjman zapoceo rat. nudio je federativnu Jugu i Z4

    AHAHAHA I TI VERUJES U BAJKE


    ps. NE ZNAM KAK SI DOBIO DOJAM DA NAS JE EU PODRAZLA
    PA SREBRENICIKI GENOCID JE GLEDALA, NATO JE REAGIRA, AL MALO PREKASNO

    priznala je nelegalno cepanje suverene zemlje bez pitanja drugih naroda i postovanja drugih nacija..da nije bilo NATO trupa granice bi bile drugacije, sto se dokazalo imedju 1991 i 1995 kada se zapad vojno umesao da vam pomogne



    svi znamo da je i engleska i francsuka stala na stranu velike srbije

    Tako sto su je bombardovali?- nadam se da drugi put nece



    sva sreca sto srbi nikad nisu naculili ratovat

    Da srbi ne znaju da ratuju vi bi i danas bili becki konjusari il bi bili pod Madjarskom, al zahvaljujuci srbima i kraljevoj vojsci dobili ste sansu da budete u Kraljevini Srba Hrvata i Slovenaca, al ste pokvareni nezahvalni za slobodu koju vam je srpski kralj podario...

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ggdfgd

    Quote Originally Posted by karla
    slazem se s tobom..
    tudjmana bi ja prva procesurala


    al nije Tudjman zapoceo rat. nudio je federativnu Jugu i Z4


    ps. NE ZNAM KAK SI DOBIO DOJAM DA NAS JE EU PODRAZLA
    PA SREBRENICIKI GENOCID JE GLEDALA, NATO JE REAGIRA, AL MALO PREKASNO

    svi znamo da je i engleska i francsuka stala na stranu velike srbije

    sva sreca sto srbi nikad nisu naculili ratovat
    Tacno je da je izmedju Miterana i Srba postojalo posebno prijateljstvo.Englezi su mjerili svoje interese pa su se na kraju okrenuli protiv Srba. Braca Rusi su tad ,na zalost, bili u rasulu i nisu mogli mnogo pomoci.
    Zna se ko je Hrvatskoj bio Pater familias '90- pa tata Genser-naravno. A Njemacka je u EU,zar ne? Tu je bio i onj gadni Austrijanac Alojz Mok,pih. Ko vas je naoruzavao godinu dana prije rata,ko je pokretao pitanje priznanja Hrvatske (a i Bosne)prije mirovnog sporazuma i time castio Balkan sa 5 krvavih godina?Jeste da su Srbi pokusali da naprave Veliku Srbiju,ali i Hrvati su pravili slicne experimente.Nego za razliku od tvrdoglavog Milosevica Tudjman je znao podviti rep kad bi mu zastitnici zaprijetili.
    U ljeto i jesen 95 muslimansko - hrvatska koalicija krenula u ofanzivu u zapadnoj Bosni nakon zestokih vazdusnih udara NATO po srpskim polozajima.Ta vojska je bila direktno naoruzavana,koordinisana ,vodjena i podrzavana iz vazduha od strane Nato i SAD. Americki penzionisani generali su planirali akcije,a Klintonova administracija odobrila napad. Srbi su jedinu pravu podrsku imali iz Srbije,a i ona se katkad prekidala zbog svadje Milosevica sa liderima prekodrinskih Srba.
    I "na koncu konca" -u takvom se vojno-politickom miljeu nije moglo vise. Mape su crtali veliki,kao i mnogo puta ranije kroz istoriju.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ja bas ne znam koliko su crnogorci rehabilitovani u Hrvatskoj ali siguran sam da sto vise djevojaka bude dolazilo kod nas na more, uspjecemo da povisimo rating (sa interesima za izgubljeno vrijeme). Najbolje kaze Nikola Kojo u Lepa Sela Lepo Gore kako i zasto je poceo rat mamu im ***** dok je meni mladost prolazila na gastarbeitovanje umjesto da sirim bratstvo i jedinstvo. :twisted:
    Pleased to meet you,
    hope you guess my name
    but what's puzzling you
    is the nature of my game

  16. #16
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    43
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    Crna Gora nije bila dio agresivne politike koju je sprovodila iskljucivo Srbija jer su ******** uzurpirale vlast i Bulatovic je bio marionetski rezim kao i oni u "srpskim" zemljama/i naravno da CG nema veze sa tim!
    Hajde Monteriko ne sprdaj se zivota ti. Pa 90-tih godina napaljeni crnogorci su bili zesce ubice nego Srbi. Crnogorci su vise voljeli Milosevica no svoj najblizi rod. To sto je doslo do nekih manjih pomeranja je sasvim druga stvar. I dan danas je vecina crnogoraca, ogromna vecina za veliku srbiju,samo im se ne moze. Svcaka cast Crnogorskim patriotama sa cetinja, na njih ne mislim, i oni znaju da su malobrojni.

    Srecna ti nova godina!

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Harris
    Svcaka cast Crnogorskim patriotama sa cetinja, na njih ne mislim, i oni znaju da su malobrojni.

    Ima nas vise no sto mislis.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Karla,

    Kad god dodjes dobrodosla si na nase more.

    A sto se tice srbosa, kad se ozvanici nezavisnost udaricemo im porez na vikendice tako da im ne pada na pamet da mi dolaze da slusam njihovu ekavicu. A sto se tice ********, bolje vi je da se primirite.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Quote Originally Posted by Harris
    Svcaka cast Crnogorskim patriotama sa cetinja, na njih ne mislim, i oni znaju da su malobrojni.

    Ima nas vise no sto mislis.
    ITO ODLICNO VISE :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Petre Mrvaljevicu,ne blati casno prezime koje nosis takvim izjavama. :x
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petar Mrvaljevic
    Karla,

    Kad god dodjes dobrodosla si na nase more.

    A sto se tice srbosa, kad se ozvanici nezavisnost udaricemo im porez na vikendice tako da im ne pada na pamet da mi dolaze da slusam njihovu ekavicu. A sto se tice posrbljenih Crnogoraca, bolje vi je primirite se, da vi ne napravimo jos jednu poharu Kuca.

    koje vase more , mozda 'zaljev hrvackih svetaca' ? :lolblue:
    i neka vi to rezanje no bolje lopatu u ruke cisti snijeg pa se malo oslobodi te negativne energije (a o pohari drugom prilikom).

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ćemo tako onda je bolje s Austrijancima nego pod Turcima.. Tu se vide dvije zastave jedna pored druge, a u sličnim zgodama, sa druge strane, vidi se samo jedna sa 4 "S".. Mada.. Ne ne volim navijanje ni za jedne ni druge.. nijesam ni Hrvat ni Srbin.. Crnogorac sam :!:
    Imamo svoju istoriju, kakvu takvu.. nešto čime se ni jedni ni drugi ne mogu pofalit pa jedva čekaju da nas strpaju u svoj koš..
    Istina, Srbi me posebno iritiraju jer su mi bliži i veća mi je "opasnost" od njih.. Ipak trebaju potkrijepit nedostatak države i svog kontinuiteta i identiteta, tj. trebaju zakrpit nekako jednu veeeliku rupu od 500 god. i tu im mi savršeno pašemo..
    Drugo, 500 god. :!: :?: To nije tolko mala brojka da bi se moglo govorit o tuđinima i o ropstvu.. Da je Srbija bila, a i sad je na neki način, dio Turske vidi se po fizionomiji ljudi, kulturi, posebno muzici (folk) sa kojom se svaki Srbin diči.. :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    SERBALJSKA KULTURA JE :

    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  25. #25
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista
    Istina, Srbi me posebno iritiraju jer su mi bliži i veća mi je "opasnost" od njih.. Ipak trebaju potkrijepit nedostatak države i svog kontinuiteta i identiteta, tj. trebaju zakrpit nekako jednu veeeliku rupu od 500 god. i tu im mi savršeno pašemo..
    Drugo, 500 god. :!: :?: To nije tolko mala brojka da bi se moglo govorit o tuđinima i o ropstvu.. Da je Srbija bila, a i sad je na neki način, dio Turske vidi se po fizionomiji ljudi, kulturi, posebno muzici (folk) sa kojom se svaki Srbin diči.. :wink:
    Hrvati nisu imali drzavu skoro hiljadu godina(tacnije 890 godina->1102-1992).Hrvati isto vole folk muziku. Neka ode Ceca u Zagreb-vidjeces da ce napunit 2 Maksimira ,ako treba :!: U cemu je onda poenta :?:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •