Page 25 of 88 FirstFirst ... 152122232425262728293575 ... LastLast
Results 601 to 625 of 2181

Thread: PoČelo je ...

  1. #601
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    najmanje sto bi me zacudilo je da se milicu prepusti Budva za uslugu saradnje na drzavnom nivou..time bi dps otkacio sdp s kojim je realno mnogo teze saradjivati nego sa snpom po "osjetljivim" pitanjima(citaj zadovoljniji su i manjim procentom a vuku vise glasova), pred EU bi se predstavili kao demokrate a dps+snp nema te opozicije crnogorske koja mac moze kad se dobro uglave...vise muva jednim udarcem, samo sto sveto nije momir(koga je m.dj. "izdao" fakticki na isti nacin, i time ucinio uslugu narodu taman kao i sad, vjerovatno se svetozar sad prilicno jede kome je dao podrsku te 97..)
    Teorijski moguće, ali ne i u praksi...Da je neka druga opština onda bih ja ovo ostavio kao mogućnost...Međutim, Budva je zlatna koka Crne Gore. U njoj se okreće najmanje 30% svog novca koji se prometuje u CG. Ogroman je to kolač. Niko to ne ispušta tako lako, a ponajmanje predaje drugom...

  2. #602
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Ovdje se ne slažemo...Obrađivati slučaj Mirax-a dok Marović ispija šampanjac u bazenu je nemoguće. I babe po Sinjajevini znaju da je na čelu projekta "Zavala" bio S. Marović. Nemoguće je Hari da to bude izvodljivo...
    To je isto kao kad bi neko sudio saradnicima Veska Barovića za poslovanje Veska Barovića a ovaj to posmatrao sa slobode.

    Mislim da su i ljudi iz Miraxa na optužbe da nemaju nikakve dozvole, odgovorili da su ušli u projekat i preko "S.Marovića, kao predstavnika crnogorske Vlade"...Zanimljivo da u tom momentu Cvele nije bio u Vladi.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  3. #603
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne sve ali vrlo je providno da dostina ima koristi od ovakve situacije u drzavi(ne konkretno anba nego od nekih drugih struktura), pogotovo srpske tj. srbisticke stranke i "rezervni" dps..
    Moja strina iz Veljeg Dubokog koja nema djaolju firmu ima super razradjenu teorije velike zavjere. To se fino dogovorili Milo i Milić. Prvo pocisti tvoje u Budvi, pa onda moje u Herceg Novom i nda ce mladi i fini o svemu fino dogovoriti....
    Od ovoga imaju koristi jedino gradjani, a prpa je debela i kod mnogih iz opozicije i nema kad racunati korist no se o jadu zbavio da kukavice ne zakukaju i pred njegova vrata. Nije ovo ka ona akcija"Neka bude cisto" pa se samo otvori prozor od auta i frljekne keza van nego pendek radi, a to je malo ozbiljnije i jedino racunanje je kako napraviti da i meni ne pukne po prknu. Vidis kako se sad niko ne sprda sa siskama one koja potpisuje aps i kleli bi se na bibliju da ima najljepsu frizuru u Crnoj Gori a i dalje

  4. #604
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Teorijski moguće, ali ne i u praksi...Da je neka druga opština onda bih ja ovo ostavio kao mogućnost...Međutim, Budva je zlatna koka Crne Gore. U njoj se okreće najmanje 30% svog novca koji se prometuje u CG. Ogroman je to kolač. Niko to ne ispušta tako lako, a ponajmanje predaje drugom...
    da ali ako bi time bio siguran da moze da sacuva ostalih 70%...
    She is only here to annoy herself!

  5. #605
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Mislim,vagace do zadnje ure u miligrame se oce li bit uhapsen.
    Miligram?

  6. #606
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    najmanje sto bi me zacudilo je da se milicu prepusti Budva za uslugu saradnje na drzavnom nivou..time bi dps otkacio sdp s kojim je realno mnogo teze saradjivati nego sa snpom po "osjetljivim" pitanjima(citaj zadovoljniji su i manjim procentom a vuku vise glasova), pred EU bi se predstavili kao demokrate a dps+snp nema te opozicije crnogorske koja mac moze kad se dobro uglave...vise muva jednim udarcem, samo sto sveto nije momir(koga je m.dj. "izdao" fakticki na isti nacin, i time ucinio uslugu narodu taman kao i sad, vjerovatno se svetozar sad prilicno jede kome je dao podrsku te 97..)
    A meni sve ide ka tome da ce SNP na republickom nivou, polako istiskivati SDP iz vlasti, a sve u korist DPS.
    Naravno sve ce se to prestaviti krajnje demokratski i proevropski, a nije iskljuceno da ce tako "ukusan" kolac prijati i EU.
    Daj vise odmora jeziku nego rukama.

  7. #607
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Icarus View Post
    A meni sve ide ka tome da ce SNP na republickom nivou, polako istiskivati SDP iz vlasti, a sve u korist DPS.
    Naravno sve ce se to prestaviti krajnje demokratski i proevropski, a nije iskljuceno da ce tako "ukusan" kolac prijati i EU.
    tako i napisah...
    She is only here to annoy herself!

  8. #608
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Icarus View Post
    Gospodin Marovic je predugo u vlasti i previse toga su zajedno prosli da bi ga tako lako mogli uhapsiti. Vjerujem da se to desi da bi otvorio svoju dusu i poceo o mnogim zajednickim "zavalama".

    Jer ipak moramo priznati bez znanja "vrha" ovo nije moglo poceti, a opet niko od njih nije politicki cistunac...
    Već sam napisao ranije koliko vjerujem u mogućnost "otvaranja duše"...
    Icarus, ja zapravo mislim da je mnogima teško, obzirom na tolike godine u kojima je Marović bio gotovo bog poput Đukanovića, da sad odjednom prihvate da je politički uništen i nemoćan...
    Kad bih ti ja brata držao u tamnicu, a porodica ti bila izložena svakoj barabi da je isiječe na ulici, da li bi ti "otvarao dušu"? Ili bi možda rekao "ajde da pokušam da spasim glave najdražih i ovu imovinu što sam stekao"?...

  9. #609
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Icarus View Post
    A meni sve ide ka tome da ce SNP na republickom nivou, polako istiskivati SDP iz vlasti, a sve u korist DPS.
    Naravno sve ce se to prestaviti krajnje demokratski i proevropski, a nije iskljuceno da ce tako "ukusan" kolac prijati i EU.
    Sto da ne?
    Istorijsko pomirenje. Ka DS i SPS u Srbiju. Pomirio se narod i to...

  10. #610
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Meni ovaj topic lichi na kampanju sdp-a protiv dps-a, i to onu bash shkolsku - komunistichku.
    Kad neko spomene dps u losem smislu, ovdje pisu i clanovi dps-a podrzavajuci zakon, i niko osim clanova familije (kako rekose sami) nije ni jednom rijechju pokusao da omalovazi ovu akciju. Identichno ni clanovi snp-a ne istrcavaju jer i oni imaju svoje frakcije u partiji, i ne bi se zakleli da su svi nevini pred zakonom. Ostale, i one najmanje partije imaju svoje razlike i niko od njih se ne bi zakleo u nevinost svojih kolega iz partija. Ali, finalno, to sa sdp-om nije rijech. Tipichno Staljinistichki, sa jednoumljem, sektashki, elitistichki (pazite samo kako se svaki put neistomishljenicima nabaci pricha o "nivou" a poznato je da su politichari samo usluzna profesija -"nivo")...
    "Drz'te lopove i ne obracajte paznju na nas".
    Sve moze dok se ne ugrozava stabilnost "carstva".
    Zato, dok tuzilastvo CG ne provjeri i te sektase, sve sa ostalim "odborashima", pojedincima iz partija i NVO, ovo sve je samo pocetak u prazno...
    Ne chudim se sto su zauzeli mjesto policije - to im posle poslova sa privatizacijom CG najvise i odgovara. Ali dobro, vidljivo je da te nedodirljive ovdje ne smije niko ni spomenuti... Opasni su kao patriJote u trenerci po Gorici - poznato.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 25-12-10 at 16:34.

  11. #611
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Sto da ne?
    Istorijsko pomirenje. Ka DS i SPS u Srbiju. Pomirio se narod i to...
    Odnosno vracanje korjenima...
    Daj vise odmora jeziku nego rukama.

  12. #612
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milo cita ovaj forum da vidi sta ce biti.
    Nemojte na forum praviti koalicije.

  13. #613
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Već sam napisao ranije koliko vjerujem u mogućnost "otvaranja duše"...
    Icarus, ja zapravo mislim da je mnogima teško, obzirom na tolike godine u kojima je Marović bio gotovo bog poput Đukanovića, da sad odjednom prihvate da je politički uništen i nemoćan...
    Kad bih ti ja brata držao u tamnicu, a porodica ti bila izložena svakoj barabi da je isiječe na ulici, da li bi ti "otvarao dušu"? Ili bi možda rekao "ajde da pokušam da spasim glave najdražih i ovu imovinu što sam stekao"?...
    koliko ja znam porodica mu je osim brata na slobodi i ima pasose..a para im sto bi zecani rekli ne faljiva da odlete gdje zele

    marovic mi lici na nekog ko bi zrtvovao i brata da bi istjerao svoje, no to cemo vec vidjet..
    She is only here to annoy herself!

  14. #614
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Mislim da su i ljudi iz Miraxa na optužbe da nemaju nikakve dozvole, odgovorili da su ušli u projekat i preko "S.Marovića, kao predstavnika crnogorske Vlade"...Zanimljivo da u tom momentu Cvele nije bio u Vladi.
    Već sam napisao da očekujem da ga Rusi pušte niz vodu (ako treba i optuže za prevaru i pljačku) i pokušaju da spasu svoje pare u Zavali...Marović je završio na svakom frontu.
    Ni Srbiji više nije interesantan...Uostalom tamo mu je, računajući na njegovu kooperativnost u CG, zamrznuta optužba za aferu Satelit, ali i aferu "opreme Mile Dragić"

  15. #615
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  16. #616
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Već sam napisao ranije koliko vjerujem u mogućnost "otvaranja duše"...
    Icarus, ja zapravo mislim da je mnogima teško, obzirom na tolike godine u kojima je Marović bio gotovo bog poput Đukanovića, da sad odjednom prihvate da je politički uništen i nemoćan...
    Kad bih ti ja brata držao u tamnicu, a porodica ti bila izložena svakoj barabi da je isiječe na ulici, da li bi ti "otvarao dušu"? Ili bi možda rekao "ajde da pokušam da spasim glave najdražih i ovu imovinu što sam stekao"?...

    Slazem se naravno, ali nije ni g. Marovic Mirko Naivko, predugo je u politici i za previse prljavago vesa zna, jer su ga zajedno prljali. Tako da kao neprijatelj moze biti tezak...
    Daj vise odmora jeziku nego rukama.

  17. #617
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Milo cita ovaj forum da vidi sta ce biti.
    Nemojte na forum praviti koalicije.
    ovo je demokratski forum i svako ima pravo da ga čita
    She is only here to annoy herself!

  18. #618
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svakoga bi tu uhapsio. Jer niko nije dosao koji nema interes. Ili mora, naravno.

  19. #619
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Icarus View Post
    Slazem se naravno, ali nije ni g. Marovic Mirko Naivko, predugo je u politici i za previse prljavago vesa zna, jer su ga zajedno prljali. Tako da kao neprijatelj moze biti tezak...
    nije mirko naivko ni milo..i da nije pripremio doobru odstupnicu ne bi ovo radio, e sad možda se i on jednom u svojoj političkoj karijeri zaebe..
    She is only here to annoy herself!

  20. #620
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    koliko ja znam porodica mu je osim brata na slobodi i ima pasose..a para im sto bi zecani rekli ne faljiva da odlete gdje zele

    marovic mi lici na nekog ko bi zrtvovao i brata da bi istjerao svoje, no to cemo vec vidjet..
    To što nisi u zatvoru ne znači da si siguran. Naprotiv, najsigurniji si u zatvoru. Zato ljude nakon saobraćajki sa stradalima i hapse odmah zbog straha od odmazde.
    Što se tiče i Marovića i njegove porodice ona je sasvim sam siguran pod "pratnjom". Nek samo pomisle da se primaknu bilo kom aerodromu i biće teatralno uhapšeni za pokušaj bjekstva sa sve spremnim kamerama da to snime...A kad bi takvo nešto bilo emitovano njega bi javnost odsudila prije suđenja...

  21. #621
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Icarus View Post
    A meni sve ide ka tome da ce SNP na republickom nivou, polako istiskivati SDP iz vlasti, a sve u korist DPS.
    Naravno sve ce se to prestaviti krajnje demokratski i proevropski, a nije iskljuceno da ce tako "ukusan" kolac prijati i EU.
    SNP čeka još godina "mic po mic" reformisanja (čitaj: približavanja) navodno novom DPS-u koji će izroniti iz ovih čistki recikliran i čist ko djeva Marija. Za to vrijeme SDP je siguran...
    Last edited by El Re; 25-12-10 at 16:43.

  22. #622
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ovo je demokratski forum i svako ima pravo da ga čita
    Ko zabranjuje citanje da mi je znat.

  23. #623
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako god, ocekuje nas jedna krajnje intresantna i neizvjesna politicka zima, ili kako Ministar rece "Vrela zima u brdima!".
    Daj vise odmora jeziku nego rukama.

  24. #624
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    El ako je ovako kako napisa onda je i milaš najsigurniji u zatvoru jer je sveto ođe žrtva saobraćajke

  25. #625
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Nije sveto sto mu zbore, no je vitez Crne Gore, hahahahhahah Sveto chuveni flerter sa svima

Page 25 of 88 FirstFirst ... 152122232425262728293575 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •