Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 115

Thread: ljubav bivša, prijatelj sadašnji/bivši?

  1. #51
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Titex
    Posts
    1,352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Ne i ne... niti bih bila s anekim s kim je moj bivsi prijatelj niti bih bila u kontaktu sa prijateljicom koja je sa mojim bivsim...
    Potpisujem, samo u suprotnom rodu naravno.
    He is a man of logic and should not be taken seriously.

  2. #52
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    aj da probam ozbiljno..
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kakav je vaš stav o ljubavi izmedju vašeg najboljeg prijatelja, ili jednog od vaših najboljih prijatelja, i vaše bivše ljubavi?
    nemam pravo da im stajem na put, to je sigurno. To bi bio cisti sebicluk. Jer niti ja zelim ista vise sa njom, a njemu treba da branim srecu. Glupo.. Da li bi nas dvojica ostali u ok odnosima? Vjerovatno ne bi sve bilo isto kao prije, ali na kraju se uvijek gledaju ljudske osobine, a ne mogu da ne volim nekoga ko mi je pravi prijatelj kad mi zatreba. Tako da bi se, znajuci mene, vrlo brzo sve svelo na idilicnu sliku nas troje u kafani kako u glas pjevamo mrtvi pijani
    Druga je stvar ako taj moj "prijatelj" zeli neku curu sa kojom sam bio u ozbiljnoj vezi samo da "oplete" i isprati lagano, a da joj u pocetku proda pricu o ljubavi. E, tu bi mozda i krv legla.. ne dozvoljavam da se neko prema osobama koje volim za cio zivot ophodi kao prema smecu.. ali tu se postavlja pitanje da li takva osoba moze da vam bude i prijatelj uopste..
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    S druge strane, da li bi mogli da budete sa bivšom ljubavi vašeg najboljeg prijatelja?
    Bih! Oteo bih je i bratu rodjenom ako poludim za njom! Ne zanima me cija je, ne zanima me koje je vjeroispovijesti, rase.. nista! Nikakve prepreke me ne interesuju, pa dokle stignem. Jednom sam samo u zivotu bio zaljubljen (iako ljudi smatraju da je lakse zaljubiti se nego voljeti, ja smatram da je potpuno obratno) i kad bih ponovo tako odlijepio, nema tih pravila, kanona, kodeksa, nicega sto bi me sprijecilo. Samo ako je to obostrano, naravno..
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    I na kraju, je li se kome desila neka slična situacija, ako jeste, kako se to riješilo izmedju prijatelja?
    Nesto slicno.. Moj dobar drug (ne bas prijatelj) je izlazio sa curom i bio lud za njom.. raskinuli, a posle sam dosao ja.. Nikakvih problema nije bilo, niti se to odrazilo na nase drugarstvo.. i nije nam ta tema bio tabu nikakav, obojica smo je puno voljeli i niko od nas to nije krio...

    Sve u svemu, misljenja sam da je bolje da dvoje budu srecni, nego svo troje nesrecni. Cista racunica...


  3. #53
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Posteno brate!
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  4. #54
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ti je stalo do nekog,a narocito ako ti nisi zelio/la raskid,smetace ti pa da je ne znam kakav drug/arica,mozes folirat,pravit se da ne smeta itd ali to je jednostavno nemoguce
    realno iz mog ugla ja bi se zapitala kakva mi je to drugarica,posto po defoltu ona sve zna o meni,o njemu,o mojim osjecanjima i bla bla
    naravno ako ti nije stalo do te osobe bice ti svejedno s kim ce biti,mada nesto ne vjerujem da ako je vec bila ozbiljna veza (koliko svatih Zvoncicu o takvim se prica) mozes da budes ravnodusna/an za tako nesto
    Boze moj svasta se u zivotu moze desiti,ali za sad bivse svojih drugarica i drugove svojih bivsih zaobilazim u sirokom luku
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  5. #55
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugove bivših zaobilazim..
    Ipak, ostalo mi je u glavi kad je sa mojih nekoliko drugova bila jedna ista djevojka..kad su se pofatali neđe na gomilu svi sa njom rekoše - mi evo nas sa ovom našom "kružnom pi*kom"
    No, to svakako nije moglo biti ozbiljno.
    A druga opcija, moj bivši sa "drugaricom", hm... Imala sam to jednom ali mi i nije bila neka drugarica a i do njega mi nešto nikad nije ni bilo stalo pa se nisam potresla...e, sad... Mislim, to je ono što znam.. Možda je bilo toga još, ko zna.. U svakom slučaju nisam ni za ni protiv.. Bitno je da mi ovog sad ne diraju drugovi i drugarice.. Ali ostavljam mogućnost da ipak može biti svašta u danima koji su pred nama.. :P

  6. #56
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobnica View Post
    ako ti je stalo do nekog,a narocito ako ti nisi zelio/la raskid,smetace ti pa da je ne znam kakav drug/arica,mozes folirat,pravit se da ne smeta itd ali to je jednostavno nemoguce
    realno iz mog ugla ja bi se zapitala kakva mi je to drugarica,posto po defoltu ona sve zna o meni,o njemu,o mojim osjecanjima i bla bla
    naravno ako ti nije stalo do te osobe bice ti svejedno s kim ce biti,mada nesto ne vjerujem da ako je vec bila ozbiljna veza (koliko svatih Zvoncicu o takvim se prica) mozes da budes ravnodusna/an za tako nesto
    Boze moj svasta se u zivotu moze desiti,ali za sad bivse svojih drugarica i drugove svojih bivsih zaobilazim u sirokom luku
    potpisujem!!!:joint: ali uvijek ima ono ALI!!!

  7. #57
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Denial
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Može, kod mene sve igra.
    Nagledala sam se tih situacija među bliskim mi ljudima, i šljakalo je, jer su svi ostali nekako normalni u svemu tome. Ono, jbt, desi se, gde bi bili kad bi gledali na svaku glupost - pazi da nije bio/la s ovim, s onim... Kakve veze ima, sad je s tobom i bog. Naročito su mi interesantni ovi koji kažu da ne mogu biti s bratom/sestrom prijatelja/prijateljice. C'mon. Nema potrebe niti naglašavati jaaaa ne bi' nikad aspekat jer, guess what, takvima se najčešće i desi.
    Bila sam nekoć s dečkom s kojim je pre mene bila moja BFF; ne znam da li se računa jer nije bila nikakva velika ljubav u pitanju već, u oba slučaja, nešto nalik vezi, ali s izrazito naglašenom fizičkom komponentom (nešto kao FF odnos, but not quite :mrgreen: ). I sve pet.
    ​Ne čitam s razumevanjem.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ne valja ako je bio s mojom drugaricom ne valja ako je druge vjere ne valja ako puno prica o bivsoj/bivsima ne valja ako je na forum ne valja ako je na fejsbuk ne valja ako nije na fejsbuk jer sigurno krije nesto ne valja ako vozi motor ne valja ako je stariji ne valja ako je mladji ne valja sto je glup ne valja sto se pravi pametan ne valja sto nema hemije ne valja sto smo previse bliski ne valja sto se rijetko gledamo ne valja sto me gusi ne valja sto je iz drugog grada ne valja sto je komsija ne valja sto je neiskusan ne valja sto je bio s pola grada ne valja sto je pasivan ne valja sto napada sve redom ne valja sto je cosav ne valja sto pusta bradu ne valja sto je mrsav ne valja sto je nabildovan ne valja ovo ne valja ono nista vama ne valja...
    She is only here to annoy herself!

  9. #59
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne valja ako je bio s mojom drugaricom ne valja ako je druge vjere ne valja ako puno prica o bivsoj/bivsima ne valja ako je na forum ne valja ako je na fejsbuk ne valja ako nije na fejsbuk jer sigurno krije nesto ne valja ako vozi motor ne valja ako je stariji ne valja ako je mladji ne valja sto je glup ne valja sto se pravi pametan ne valja sto nema hemije ne valja sto smo previse bliski ne valja sto se rijetko gledamo ne valja sto me gusi ne valja sto je iz drugog grada ne valja sto je komsija ne valja sto je neiskusan ne valja sto je bio s pola grada ne valja sto je pasivan ne valja sto napada sve redom ne valja sto je cosav ne valja sto pusta bradu ne valja sto je mrsav ne valja sto je nabildovan ne valja ovo ne valja ono nista vama ne valja...
    Nasmijah se..

    Ne valja ni ona Nataša Bekvalčeva

  10. #60
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacky View Post
    potpisujem!!!:joint: ali uvijek ima ono ALI!!!
    fino napisah da je sve moguce
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  11. #61
    Join Date
    May 2009
    Location
    U STAN
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ovizionizi znamo se i svaka ti je na mjestu .Samo da dodam ako ne mozeme biti vise zajedno bar mozemo ostati prijatelji i nadam se ne rame za plakanje jednog dana ali i to prema potrebi :-)
    Inspektor Besevic opet sije mudrost medju narodom

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vrhovna View Post
    Nasmijah se..

    Ne valja ni ona Nataša Bekvalčeva
    valja ali iskljucivo kao zamjena za gumenu lutku na naduvavanje (iz prostog razloga sto je original mnogo kulturniji)
    She is only here to annoy herself!

  13. #63
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    neke bivse ne bih ni neprijatelju pozelio..
    hahahah potpuno si pravu...bravooo!!!

  14. #64
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bivsi je bivsi pa me zabolje sa kim ce biti posle mene,a da hoce moja drugarica sa njim (ako je ok momak bio,jedino sto se nismo slagali) samo naprijed,nebi mi smetalo.a sad one glupe fore tipa : koliko ima momaka bas je na njega pala.glupost,jbg u njega se zaljubila i obratno pa zasto bi se ja mijesala kad smo raskinuli.neka joj je sa srecom.momaka koliko god hoces ali samo je jedna prava drugarica i zamijene joj nema.vazda sam bila otvorena sa drugaricom u vezi svega.a znam je kao i ona mene tako da znam i da bi me pitala prije "dali mi smeta".e pa ne smeta mi.jedino da sam izlazila sa nekim kretenom dala bi joj neki savijet,a posto me zna kao i ja nju,svakako bi znala sve o njemu,a tada je njen izbor.i ja tu nista nemogu i ne volim da se mijesam.a i da ga i dalje volim,mogu se i na glavu prevrnut' nista se promijenit' nece.ali vazda mi drugarica bila na prvo mjesto pa sto god bilo ,ostace tako.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije ni cudo sto je bivsi kad vazda drugarica na prvo mjesto

  16. #66
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vazda mi je na prvo mijesto bila i ostace.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas bi bio divan osjecaj da sjedimo nas troje u jednoj prostoriji i pricamo o usponima, padovima i seksu.
    A tek bi divan osjecaj bio da mi dodje ona poslije sexa s njim, sva odusevljena da sa mnom podijeli utiske na koje joj mogu samo reci "Znam, draga."
    Hahahahahahahahahahahahahahahaha
    A tek kad bi me vidjeli na njihovoj svadbi - bas bi se divili nasem demokratskom stavu.

    Ovo jesu nezgodne situacije *- ali se desavaju.
    Da se nadjem u istoj, potrudila bi se da bude manje neprijatna, ali se ne bih mogla ljutiti na nju/njega - jer ljubav je ljubav... Ko sam ja da joj stajem na put.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  18. #68
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj post se tice celokupne teme. Koliko foliranja na jednom mestu da bi ispao ``kul``i prikazao sebe kao nekoga sa ``pozeljnim`` kvalitetima, toliko pozeljnim d aonaj koji cita postove automatski krece da daje reputaciju uz slatkasti komentar ``ti si djevojka za mene``.:burp:

  19. #69
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih mogla da budem sa drugaricinim bivsim momkom! Nije mi se desilo da me neki privuce, a bilo je tu dobrih komada, to je vjerovatno neki psihicki momenat koji mi ne dozvoljava da ih posmatram na taj nacin
    Pojma nemam zasto da li zbog sujete ili sam ja jednostavno predobra
    Isto tako mi ne bi bilo pravo da neka od mojih drugarica izadje sa momkom do kojeg mi je nekad stalo, sebicna sam pa to ti je...

  20. #70
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    potpuna suprotnost kod mene..
    i zasmetalo bi mi od najboljeg druga da bude sa mojom bivsom.. ja to nikad ne bi uradio..
    mozda je pogresno ali sto cu, takvog sam sklopa..
    Slažem se. Najbolje ćemo počet još da se mijenjamo za bivše momke/đevojke...
    Never Complain, Never Explain

  21. #71
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1. Ne
    2.Ne
    3. Ne
    dva i dva su tri

  22. #72
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ... je li moguće sa njim/njom i dalje biti drug, kad znaš da spava sa nekim sa kim si ti do juče spavao/spavala?

    S druge strane, da li bi mogli da budete sa bivšom ljubavi vašeg najboljeg prijatelja?

    I na kraju, je li se kome desila neka slična situacija, ako jeste, kako se to riješilo izmedju prijatelja?
    Ne, ne i ne.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  23. #73
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I da dodam jos javljana da caskaju vasih drugarica momku sa kojim raskinete.... pff..

  24. #74
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    kako si ovo srocila, 6 puta procitah i dzaba..


  25. #75
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    hahahahah you must spread bla bla bla ovizionizi..
    i ja citam ka blesav ne mogu da ukapiram

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bivši Srbi: Rimokatolici, Muslimani, Rumuni i Crnogorci
    By Vukasin Micunovic in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 20-04-07, 08:10
  2. prijatelj trazi da kupi .................
    By swinger in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 07-12-05, 11:17
  3. Bivši poslanik SRS prešao u PSS. Karić ušao u Skupštinu
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 18-05-05, 23:11
  4. Drug ili Prijatelj
    By Anonymous in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 01-10-04, 14:46
  5. prijatelj?
    By ^Tijana^ in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 14-03-04, 21:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •