Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 115

Thread: ljubav bivša, prijatelj sadašnji/bivši?

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default ljubav bivša, prijatelj sadašnji/bivši?

    kakav je vaš stav o ljubavi izmedju vašeg najboljeg prijatelja, ili jednog od vaših najboljih prijatelja, i vaše bivše ljubavi?

    Znači, niti je vaša veza sa bivšim/bivšom bila usputna, nego jedna ozbiljna veza, koja je jednostavno prestala da živi (nije razlog vaš prijatelj, nego jednostavno kraj), niti je prijateljstvo, onako, neko školsko neobavezno druženje, nego jedno ozbiljno drugarstvo...imamo li pravo da se ljutimo ako su dvoje ljudi koje volimo (neke smo voljeli) našli sreću zajedno? Mijenja li se odnos, je li moguće sa njim/njom i dalje biti drug, kad znaš da spava sa nekim sa kim si ti do juče spavao/spavala?

    S druge strane, da li bi mogli da budete sa bivšom ljubavi vašeg najboljeg prijatelja?

    I na kraju, je li se kome desila neka slična situacija, ako jeste, kako se to riješilo izmedju prijatelja?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Shto se mene tiche bivshe Ljubavi su bivshe.
    Sa svakom svojom bivshom sam ostao u predobrim odnosima.
    Chak shto vishe, veliki prijatelji.
    Bilo je par situacija kad smo se nashli na kafu, sjecam se kad sam joj prvi put rekao za neku drugu, pofalio se-pozalio i isto tako se sjecam prvog puta kad se ona meni otvorila po pitanju nekih njenih poznanstava i veze u koju je tad bila. Osjecali smo se glupo to moram da priznam,
    gledali smo se onako prodirnim ochima skoncetrishuci se da ne pokazemo bilo kakvu emociju na to shto prichamo jedno drugom i naravno to se ne moze sakrit...bash je nekako glupavo...
    To je bio samo taj prvi put, posle toga smo se vidjeli josh 10 puta isto tako i to nam je postalo toliko blisko, taj razgovor, da smo se josh vishe uchvrstili medju nama kao prijatelji ali stvarno istinski od srca! Chak smo se shalili par puta tako kroz teme tipa "e sjecash se kako si ti drzak bio", pa "sjecas se kako si ti bila popizdjela onda kad je bilo ono" itd itd. Pa onda kad mi se neshto pozali, ja joj ono rechem "jes, ne mozesh ti bez tvojeg ponosa choche" zato smo i pukli kad smo pukli budalo nemoj to da radish, pushti momka da dishe jadna, ne gushi ga stim i tim, ka shto si mene gushila itd itd. . Dakle krajnje simpatichno, prijateljski i bez ikakvih "proshlih emocija", iskreno i prijateljski razgovaramo o svemu i meni nebi bio problem da je vidim sa nekim mojim prijateljem, chak shto vishe bio bih srecan da budu srecni...

    Sad, iz njenog ugla ne znam ima li kakvih unutrashnjih emocija kad ja njoj pricham o nekoj mojoj intimi, ako je ima onda to vjeshto prikriva. Eto...

    Osjeti se tu i tamo po nekad neka onako "privlachnost" u ochima shto ispliva iz proshlih dana kad prichamo o nechemu onako usput, ali nekako to izbjegnem ili ja ili ona, postavljajuci se tako da druga strana ne pomisli bilo shto i onda sve bude ok, u trenutku vrnemo "normalan" pogled

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    potpuna suprotnost kod mene..
    i zasmetalo bi mi od najboljeg druga da bude sa mojom bivsom.. ja to nikad ne bi uradio..
    mozda je pogresno ali sto cu, takvog sam sklopa..

  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sve bi ja te ''drugove'' za gusu fatao
    Salim se neka se volu ljudi , sto rece NIKO bivse su bivse..

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na prvi pogled logicno bi bilo da bi mi zasmetalo.
    Medjutim, kada bih malo bolje razmislio kada bi moj prijatelj bio sa mojom bivsom djevojkom,ne bi zasmetalo.
    Iz jednog jedinog razloga,ne bih htio da budem prepreka njihovoj sreci.
    Ispocetka bi mi bilo malo cudno,ali sa vremenom bih se navikao.

    Ah,kakav inspirativan post

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    da li bi mogli da budete sa bivšom ljubavi vašeg najboljeg prijatelja?
    naravno da ne

    kao što znam da drugarice koje smatram najboljim tako nešto meni nikada ne bi ni pomislile da urade.

    Ali eto, diskusije radi, da, smetalo bi mi, jako.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    neke bivse ne bih ni neprijatelju pozelio..
    She is only here to annoy herself!

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kakav je vaš stav o ljubavi izmedju vašeg najboljeg prijatelja, ili jednog od vaših najboljih prijatelja, i vaše bivše ljubavi?

    Znači, niti je vaša veza sa bivšim/bivšom bila usputna, nego jedna ozbiljna veza, koja je jednostavno prestala da živi (nije razlog vaš prijatelj, nego jednostavno kraj), niti je prijateljstvo, onako, neko školsko neobavezno druženje, nego jedno ozbiljno drugarstvo...imamo li pravo da se ljutimo ako su dvoje ljudi koje volimo (neke smo voljeli) našli sreću zajedno? Mijenja li se odnos, je li moguće sa njim/njom i dalje biti drug, kad znaš da spava sa nekim sa kim si ti do juče spavao/spavala?

    S druge strane, da li bi mogli da budete sa bivšom ljubavi vašeg najboljeg prijatelja?

    I na kraju, je li se kome desila neka slična situacija, ako jeste, kako se to riješilo izmedju prijatelja?
    E ne umijem ti kazat. Nijesam razmisljala na tu temu, al jedno je sigurno. Ne bih mogla biti sa bivsim neke moje drugerice. Ali... Nikad ne recite nikad. Obzirom da su mi mnogo bitnija osjecanja prijatelja, nego nekoga ko mi je bivsi, ako bih mislila da je moja prijateljica srecna sa njim, ne bih imala nista protiv. Mada, mislim da bi mi trebalo vremena da se naviknem malo na to. Poslije bi padale fore na sve strane.
    "Someone's trash is someone's treasure"
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kakav je vaš stav o ljubavi izmedju vašeg najboljeg prijatelja, ili jednog od vaših najboljih prijatelja, i vaše bivše ljubavi?

    Znači, niti je vaša veza sa bivšim/bivšom bila usputna, nego jedna ozbiljna veza, koja je jednostavno prestala da živi (nije razlog vaš prijatelj, nego jednostavno kraj), niti je prijateljstvo, onako, neko školsko neobavezno druženje, nego jedno ozbiljno drugarstvo...imamo li pravo da se ljutimo ako su dvoje ljudi koje volimo (neke smo voljeli) našli sreću zajedno? Mijenja li se odnos, je li moguće sa njim/njom i dalje biti drug, kad znaš da spava sa nekim sa kim si ti do juče spavao/spavala?

    S druge strane, da li bi mogli da budete sa bivšom ljubavi vašeg najboljeg prijatelja?

    I na kraju, je li se kome desila neka slična situacija, ako jeste, kako se to riješilo izmedju prijatelja?
    Meni nema smjesnije tvrdnje od te "ostali smo super prijatelji" osima ako to "prijatelji" ne znaci nesto drugo ili se radi o nekim ljubavima iz osnovne skole pa se sad zajednicki smijete toj velikoj ljubavi koja trajala od malog do velikog odmora.
    Poslije prijateljstva ljubav je moguća, ali poslije ljubavi prijateljstvo malo teze. Naravno to ne znaci da se postaje neprijatelj pa bi joj se zapalila kuća ili da joj se zeli sve najgore, ali prijateljovanje.... Najbolje jos da jedno drugo zove na svadbe pa da iznazdravljaju ka veliki
    Da ne pricam o situacijama "dosta prijateljovanja skidaj gaće" ili podgrijavanje izgasenog ognja. Ne radi se nikako o nekoj ljutnji, prebacivanju tipa "e sta mi je uradila" osvetama i glupostima ali dok je trajala veza ona je najprije bila prijatelj nad prijeteljima, a sad je opet prijatelj samo malo manji i malo drugaciji.
    Sto se tice ljubavi sa bivšom ljubavi najboljeg prijatelja to je jos gora varijanta, osim ako se ne radi o slucaju da je to bilo nekad i da se nije znalo, a kad se saznalo to djavoli zaigrali.....
    U svakom slucaju neprijatna situacija i daleko mi kuca od takvih kombinacija.
    Pomalo mi smijesna i sama pomisao da se ja spandjam sa Lili i cekam kad će poceti sa fintama koje priredjivala prijatelju Fala na takvim priganicama Sa druge strane, ako bi se moj prijatelj spandjao sa mojom bivsom sklonio bi se da ne smetam njihovoj sreći, sto neko rece, ali neka je sve to daleko od mene.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    potpuna suprotnost kod mene..
    i zasmetalo bi mi od najboljeg druga da bude sa mojom bivsom.. ja to nikad ne bi uradio..
    mozda je pogresno ali sto cu, takvog sam sklopa..
    mogu reći da nam se mišljenja poklapaju. Mislim da ne bih ni ja to mogla da uradim, pa je valjda logično da očekujem od svojih prijatelja da ne bi mogli isto "meni da urade".

    Znam da se postavlja pitanje ko tu što meni radi, kad je to moj bivši?
    Ja nešto nijesam preveliki prijatelj sa nekim ko mi je bivši...da se razumijemo, nijesmo ni neprijatelji, ali nekako mi nije prirodan taj odnos izmedju bivših. Ja razdvajam drugarstvo od emotivne veze, ono što imam sa nekim sa kim sam u emotivnoj vezi, nemam sa prijateljima...ako nijesmo mogli da funkcionišemo na nekom višem stupnju, tj mogli smo pa smo se mimoišli, e onda mislim da nakon mimoilaženja nema više bliskosti.
    Moje drugarice su neko ko je upućen u apsolutno sve moje tajne, bez zazora! I zamisli sad da ona bude sa njim, o kome zna mnogo više nego što on sluti, da bude sa njim a zna kako svakim djelićem mozga ja rezonujem o njemu!
    Baš bi bilo lijepo da mi ona priča, "znaš, on voli seks ujutro" a ja joj kažem "znam"....ma nema šanse!

    Naravno, meni smeta, ali svakako ne bih nikome moralisala, niti branila ljudima da se vole, ali bi naše drugarstvo poprimilo drugu dimenziju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Shto se mene tiche bivshe Ljubavi su bivshe.
    Sa svakom svojom bivshom sam ostao u predobrim odnosima.
    Chak shto vishe, veliki prijatelji.
    Bilo je par situacija kad smo se nashli na kafu, sjecam se kad sam joj prvi put rekao za neku drugu, pofalio se-pozalio i isto tako se sjecam prvog puta kad se ona meni otvorila po pitanju nekih njenih poznanstava i veze u koju je tad bila. Osjecali smo se glupo to moram da priznam,
    gledali smo se onako prodirnim ochima skoncetrishuci se da ne pokazemo bilo kakvu emociju na to shto prichamo jedno drugom i naravno to se ne moze sakrit...bash je nekako glupavo...
    To je bio samo taj prvi put, posle toga smo se vidjeli josh 10 puta isto tako i to nam je postalo toliko blisko, taj razgovor, da smo se josh vishe uchvrstili medju nama kao prijatelji ali stvarno istinski od srca! Chak smo se shalili par puta tako kroz teme tipa "e sjecash se kako si ti drzak bio", pa "sjecas se kako si ti bila popizdjela onda kad je bilo ono" itd itd. Pa onda kad mi se neshto pozali, ja joj ono rechem "jes, ne mozesh ti bez tvojeg ponosa choche" zato smo i pukli kad smo pukli budalo nemoj to da radish, pushti momka da dishe jadna, ne gushi ga stim i tim, ka shto si mene gushila itd itd. . Dakle krajnje simpatichno, prijateljski i bez ikakvih "proshlih emocija", iskreno i prijateljski razgovaramo o svemu i meni nebi bio problem da je vidim sa nekim mojim prijateljem, chak shto vishe bio bih srecan da budu srecni...

    Sad, iz njenog ugla ne znam ima li kakvih unutrashnjih emocija kad ja njoj pricham o nekoj mojoj intimi, ako je ima onda to vjeshto prikriva. Eto...

    Osjeti se tu i tamo po nekad neka onako "privlachnost" u ochima shto ispliva iz proshlih dana kad prichamo o nechemu onako usput, ali nekako to izbjegnem ili ja ili ona, postavljajuci se tako da druga strana ne pomisli bilo shto i onda sve bude ok, u trenutku vrnemo "normalan" pogled
    Niko, meščini da nijesi dobro pročitao ovi prvi post...ok je to drugarstvo tvoje s tvojoj bivšom....no bi li mogao da budeš sa bivšom svog najboljeg druga, ili bi li ti smetalo da ti se najbolji drug počne zabavljat sa tvojom bivšom?

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Meni nema smjesnije tvrdnje od te "ostali smo super prijatelji" osima ako to "prijatelji" ne znaci nesto drugo ili se radi o nekim ljubavima iz osnovne skole pa se sad zajednicki smijete toj velikoj ljubavi koja trajala od malog do velikog odmora.
    Poslije prijateljstva ljubav je moguća, ali poslije ljubavi prijateljstvo malo teze. Naravno to ne znaci da se postaje neprijatelj pa bi joj se zapalila kuća ili da joj se zeli sve najgore, ali prijateljovanje.... Najbolje jos da jedno drugo zove na svadbe pa da iznazdravljaju ka veliki
    Da ne pricam o situacijama "dosta prijateljovanja skidaj gaće" ili podgrijavanje izgasenog ognja. Ne radi se nikako o nekoj ljutnji, prebacivanju tipa "e sta mi je uradila" osvetama i glupostima ali dok je trajala veza ona je najprije bila prijatelj nad prijeteljima, a sad je opet prijatelj samo malo manji i malo drugaciji.
    Sto se tice ljubavi sa bivšom ljubavi najboljeg prijatelja to je jos gora varijanta, osim ako se ne radi o slucaju da je to bilo nekad i da se nije znalo, a kad se saznalo to djavoli zaigrali.....
    U svakom slucaju neprijatna situacija i daleko mi kuca od takvih kombinacija.
    Pomalo mi smijesna i sama pomisao da se ja spandjam sa Lili i cekam kad će poceti sa fintama koje priredjivala prijatelju Fala na takvim priganicama Sa druge strane, ako bi se moj prijatelj spandjao sa mojom bivsom sklonio bi se da ne smetam njihovoj sreći, sto neko rece, ali neka je sve to daleko od mene.
    hahahahahhaahahha Hari, ti se računaš tu kao neko sa iskustvom, ko bi se lakše nosio sa Lilinim hirovima!

    Ima i tu istine! Nije sve u jednoj vezi u savršenom redu nego ima i trzavica, i normalno, kome ćeš se požaliti nego najboljem prijatelju! I vrlo često je prijatelj taj koji se zapravo nimalo ne slaže što vi "trpite" sve ono što vam partner priredjuje, ali eto, iz ljubavi prema vama vas sasluša i ne kritikuje vašeg partnera jer zna koliko ga volite pa ne bi da vas povrijedi svojim grubim stavovima...i posle odjednom, oni u ljubavi!

    Neka bogoti, Lili bi čovjek prije neprijatelju prepustio, kao kaznu:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Svakom se moze desiti.Mislim da je malo usko govoriti nikad ne bih bio/la sa bivsim mog najbolje/eg,ne samo za ovo vec za bilo sta u zivotu,jer nikad ne znas sta ti zivot moze donijeti...Prelazenje preko tih stvari zavisi od inteziteta emocija,tj koliko je neko za nekog bio vezan i evo recimo neke su bivse i bivsi jos uvjek rak rane i logicno da ne moze da se podnese ni da se zamisli tako nesto(mogu to da razumijem)...Ima tu i egomana koji prosto smatraju da je nesto samo njihovo i kad nemaju bas prava...Uglavnom kad su emocije ugasene tj prosto vise nije bilo ljubavi,puno je lakse da se navikne covjek na to,i na to se gleda iz nekog sasvim dr ugla,i opet sa onom iskrenom zeljom "da uspije njima ako nama nije"...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    hahahahahhaahahha Hari, ti se računaš tu kao neko sa iskustvom, ko bi se lakše nosio sa Lilinim hirovima!

    Ima i tu istine! Nije sve u jednoj vezi u savršenom redu nego ima i trzavica, i normalno, kome ćeš se požaliti nego najboljem prijatelju! I vrlo često je prijatelj taj koji se zapravo nimalo ne slaže što vi "trpite" sve ono što vam partner priredjuje, ali eto, iz ljubavi prema vama vas sasluša i ne kritikuje vašeg partnera jer zna koliko ga volite pa ne bi da vas povrijedi svojim grubim stavovima...i posle odjednom, oni u ljubavi!
    a kakvo crno iskustvo kad svako zensko na svoj nacin naopako nasadjeno pa se taman nauci jedno, a onda sve naopako To ti dodje kao da ides da gledas film koji ti neko prepricao pa cekas one scene koje su upecatljive. Dok se to radilo o tudjoj kozi, bilo zao i moralo se ćutati, ali se namjerno udarati u zdravu nog i nadati se da nece zaboljeti, meni se to ne desava.... neka fala neka se neko drugi usreći ja sam velikodusan

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Mislim da niko od nas ko nije bio u datoj situaciji ne moze znati kako bi i sto bi bilo.
    Koliko puta smo svi rekli: Ne bi nikad...pa po sred toga ti se desi

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Mislim da niko od nas ko nije bio u datoj situaciji ne moze znati kako bi i sto bi bilo.
    Koliko puta smo svi rekli: Ne bi nikad...pa po sred toga ti se desi
    To je istina i ko zna koliko se puta pokaze da cojek sam sebe slaze, ali ovo je već princip pa se bira izmedju sigurnog prijatelja na koga se moze racunati vazda i za svasto... i neceg sto moze ili mozda moze biti ili lutrije. Meni to nekako lici tome kao da se neko ozeni sa bivsom zenom svoga brata, ali ko zna. Mozda neko to drugacije gleda. Cini mi se da je uvijek mnogo vise nekih potencijalnih kandidata za vezu nego prijetelja sa kojim se dijeli i dobro i zlo.

  16. #16
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    PG
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    kakav je vaš stav o ljubavi izmedju vašeg najboljeg prijatelja, ili jednog od vaših najboljih prijatelja, i vaše bivše ljubavi?
    Zavisi kako koga momka:dring:
    Na primjer, s jednim sam bila ..bas dugo.. i kad bih znala da bi će biti srećan s mojom najboljom drugaricom, odmah bih ih podržala.
    Dok jednog drugog, s kojim nije bilo ozbiljno kao sa gore navedenim, ne bih voljela da vidim ni sa nekom poznanicom, a ne s drugaricom. Mislim da bih pojela samu sebe kad bi se to desilo :evil:

    što se ostalih pitanja tiče, ne bih bila u vezi sa bivšim momcima mojih drugarica, iz prostog razloga što nas ne privlače isti tipovi
    sa bivšim momcima u većini slučajeva ne ostajem u dobrim odnosima zbog.. obostranog nerazumijevanja
    ..obrisi savršenog jutra..

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    dodao bih da djevojke imaju cudan obicaj(vjerovatno za njih ne toliko cudan) da se nabacuju drugovima momaka koji su ih odbili/ostavili, misleci da ce time da napakoste bivsem..na opšte zadovoljstvo druga od toga sto je ostavio(eto ispade da se isplati družit s tipovima koji često ostavljaju djevojke)
    She is only here to annoy herself!

  18. #18
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Mostar
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema što raditi moj prijatelj sa mojom bivšom!

    išš, iššš
    "Nisam pocinio nikakav zlocin. Samo nisam uspio postupiti u skladu sa zakonom."

  19. #19
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi se desavala takva situacija. Desi se ono neke neozbiljne kombinacije,pa se do'vatimo iste djevojke.
    Ja bi izbjegao tu vezu sa bivsom od dobrog druga u svakom slucaju

  20. #20
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Generalno bi trebalo izbjegavat ali....
    Ko zna sto se moze desit.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  21. #21
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja i jedan drug mi smo "rotirali" cure. On je bio s nekim mojim bivsim djevojkama, ja sa nekim njegovim bivsim djevojkama i to je to. Zna' sam se porvat' (kao ono kad se djeca igraju) sa bivsom koja je tad bila njegova sadasnja pred njim. Potpuno sve normalno. Sto bi se neko ljutio? Mada ne muvam bivse od drugova nikad, nego eto, ovo se par puta desilo, a ja i on smo opusteni sto se toga tice, tako da nema grke...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  22. #22
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Dakle, vi niste "Poslije upotrebe baciti" ... No... "RECIKLAŽA"... Nema no ste ekolozi

  23. #23
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,899
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Kod mog društva i mene niđe veze tipovi đevojaka. Iskreno mislim da, što se neke ozbiljne veze tiče, niti se može desit da nas ista cura zainteresuje, niti istu curu možemo mi zainteresovat. Makar sam ja tako ubijeđen.

    U teoriji, koliko god bilo razumijevanja kod mene, makar bi mi podsvjesno smetalo da moja bivša završi sa mojim prijateljem. Uvijek bi bilo pitanja tipa je li ona samo preko mene do njega došla, jesu li oni što radili dok sam ja još sa njom bio, kako to odjednom, tralala... Ipak sam ja po prirodi paranoik. Da, to znači da bih sumnjao i u jedno i u drugo.

    A meni se čini da ja ne bh nikad tako nešto uradio. Mada, nikad se ne zna kad će mi neko kapu zavrćet.

    Opet naglašavam, sve ovo važi u slučaju da se radi o nekome sa kime sam bo ozbiljan. Inače, koga briga.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  24. #24
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    meni bi samo kroz glavu zujala misao: "Zaboga, laze li i njega da je najbolji u krevetu od svih njenih bivsih"


  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Dakle, vi niste "Poslije upotrebe baciti" ... No... "RECIKLAŽA"... Nema no ste ekolozi
    Greenpeace brate!

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Kod mog društva i mene niđe veze tipovi đevojaka. Iskreno mislim da, što se neke ozbiljne veze tiče, niti se može desit da nas ista cura zainteresuje, niti istu curu možemo mi zainteresovat. Makar sam ja tako ubijeđen.

    U teoriji, koliko god bilo razumijevanja kod mene, makar bi mi podsvjesno smetalo da moja bivša završi sa mojim prijateljem. Uvijek bi bilo pitanja tipa je li ona samo preko mene do njega došla, jesu li oni što radili dok sam ja još sa njom bio, kako to odjednom, tralala... Ipak sam ja po prirodi paranoik. Da, to znači da bih sumnjao i u jedno i u drugo.

    A meni se čini da ja ne bh nikad tako nešto uradio. Mada, nikad se ne zna kad će mi neko kapu zavrćet.

    Opet naglašavam, sve ovo važi u slučaju da se radi o nekome sa kime sam bo ozbiljan. Inače, koga briga.
    Meni to sto si sad ispisao nikad nije palo na pamet. Sto ne razmisljas na nacin: meni nije bila dovoljno dobra, a njemu jeste. Hmmm...koji sam ja kraaaalj!!! :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bivši Srbi: Rimokatolici, Muslimani, Rumuni i Crnogorci
    By Vukasin Micunovic in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 20-04-07, 08:10
  2. prijatelj trazi da kupi .................
    By swinger in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 07-12-05, 11:17
  3. Bivši poslanik SRS prešao u PSS. Karić ušao u Skupštinu
    By G R A D in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 18-05-05, 23:11
  4. Drug ili Prijatelj
    By Anonymous in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 01-10-04, 14:46
  5. prijatelj?
    By ^Tijana^ in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 14-03-04, 21:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •