Results 1 to 11 of 11

Thread: Nesto o Zecu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Nesto o Zecu

    Ima li ko zeca kao kucnog ljubimca?

    Ja imam i tigrasti je,drzim ga u stanu,i doveo sam ga kao mali,sada je malo porastao i mislim da nece vise rasti .

    Previse je radoznao,ne da nikome da jede i pije sok u dnevnu dok on to ne izvidi ,voli da se mazi a nekad mu to smeta pa samo pobjegne nedje i nema ga pola sata . Sad kad je zima istegne se ispred kvarcne i tu provodi vecinu vremena :kamikaza: . Sto se tice higijene dosta je dobar jer ide da kaki u Wc ,iza solje ima 10-ak kuglica i tu se navikao izgleda i tamo ih slaze a tamo se i olaksa
    Porasli su mi dosta nokti kad sam pokusao da mu ih kidam,cimnuo se i bilo mi ga je zao ,mislim da ga uzasno boli pa sam odustao od toga.
    Zna i da provede tuzne sati na terasi kada se sklupca u jednu vaznu sa cvijecem (koga je pojeo) pa je tu samo zemlja
    Donosim mu travu,imam neku hranu za njega ali je slabo jede,voli sve da proba, obozava mandarine ,bananu,sargarepu.Kupus nesto nece...

    Koliko zive zecevi ? :razz:
    ---Chelsea Fc---

  2. #2
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ga na 2 slike,grije se kod kvarcne peci :P
    ---Chelsea Fc---

  3. #3
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    xaxa daj jos slika
    Njak Njak Njak

  4. #4
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas je lijep. Svaka cast!

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Mislim da mandarine i bananu moraš pažljivo davat.Od prvih može da dobije proliv a od drugih zatvor
    Samo ga čuvaj od kablova i biće to u redu.Ka i svi glodari i zečevi vole sve da gricnu

  6. #6
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Mislim da mandarine i bananu moraš pažljivo davat.Od prvih može da dobije proliv a od drugih zatvor
    Samo ga čuvaj od kablova i biće to u redu.Ka i svi glodari i zečevi vole sve da gricnu
    Stradala dva dzojstika za soni od strane zeca

  7. #7
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    589
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zivi oko 10 godina

  8. #8
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuvam ga dobro a najvise voli da gricka jednu staru drvenu stolicu na terasu Imam ga od jula, najvise volim da ga slikam dok rastegne noge i tako lezi,jer prvo se valja na tepih,okrece a onda nadje ovakav polozaj
    ---Chelsea Fc---

  9. #9
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ja vise ne bih ekperimentisala sa zecevima,mada nikad nisu ni bili moj izbor,ja sam zaljubljena u moju debelu lijenu macku Kao dijete sam imala dva zeca,i uopste mi nisu ostala u sjecanju,sto je cudno jer ja o mojim zivotinjama pricam kao da su clanovi porodice(izuzev tih zeceva)...evo smijem se sebi,jer sve pocinjem da pisem i brisem,jer sto god napisem izgleda kao da sam nesto 'kivna' na zeceve NEgo da nastavim...
    Prije tri godine,opet me zapalo da zivim sa zecom(zapalo ,jer nisam ga ja dovela u kucu,vec moja cimerka).Bijela zecica,sa plavim ocima...slatka je bila ona ,al kad sam je bolje upoznala promjenila sam misljenje.Podsjecala me je na nekog vampira,jer generalno ne volim plave oci,a odakle tom zecu plave oci ne znam ni sama!Uvijek je bila nervozna,budila me ponoci posto smo je kad nismo kuci,ili kad spavamo,drzali u kavezu u hodniku,blizu moje sobe.Zaboravila sam vise sta je tacno radila,drubila kavez zubima,izbacivala onu piljevinu iz kaveza i tako pravila nered po hodniku...Kupus ni ona nije htjela da jede,cak ni sargarepu,a ja gledajuci Duska Dugouska mislila da je to najomiljenije jelo zecevima,kako sam naivna Kad uzmem da je mazis ,izgrize me,kucne papuce su uveliko bile nagrdjene ,tako da ti preporucujem da sklanjas pojedine stvari od tvog novog ljubimca.
    Ne znam,meni iskreno zecevi nisu za kucu,bilo mi je cesto zalosno da je vidim u kavezu kad dodjem kuci,al drugacije nije moglo.Vidjelo se da joj ne prija ta atmosfera,a ni paznja njene 'vlasnice',moje cimerke,jer nije umijela sa njom,mozda je kupila iz nekog hira ,ne znam.Sta je posle bilo sa njom(sa njom koja je imala veoma cudno ime,koje joj je nadjenula moja cimerka,al koje na nasem jeziku ima jedno sasvim drugo znacenje ) ne znam ni to. Sve u svemu,nisam za drzanje zeceva u kuci!Zec je za divljinu,to je njegova priroda,to je njegova kuca.
    P.S.Vidim da je tvoj zec nekako drugacije 'gradje',krupniji je dosta,mozda zbog toga sto je iz Crne Gore ,mada i ova siva boja je ljepsa mnogo od bijele,to je estetski sud.A moje misljenje o zecevima je gore navedeno
    Pozdrav

  10. #10
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AltaMarea88 View Post
    Ja vise ne bih ekperimentisala sa zecevima,mada nikad nisu ni bili moj izbor,ja sam zaljubljena u moju debelu lijenu macku Kao dijete sam imala dva zeca,i uopste mi nisu ostala u sjecanju,sto je cudno jer ja o mojim zivotinjama pricam kao da su clanovi porodice(izuzev tih zeceva)...evo smijem se sebi,jer sve pocinjem da pisem i brisem,jer sto god napisem izgleda kao da sam nesto 'kivna' na zeceve NEgo da nastavim...
    Prije tri godine,opet me zapalo da zivim sa zecom(zapalo ,jer nisam ga ja dovela u kucu,vec moja cimerka).Bijela zecica,sa plavim ocima...slatka je bila ona ,al kad sam je bolje upoznala promjenila sam misljenje.Podsjecala me je na nekog vampira,jer generalno ne volim plave oci,a odakle tom zecu plave oci ne znam ni sama!Uvijek je bila nervozna,budila me ponoci posto smo je kad nismo kuci,ili kad spavamo,drzali u kavezu u hodniku,blizu moje sobe.Zaboravila sam vise sta je tacno radila,drubila kavez zubima,izbacivala onu piljevinu iz kaveza i tako pravila nered po hodniku...Kupus ni ona nije htjela da jede,cak ni sargarepu,a ja gledajuci Duska Dugouska mislila da je to najomiljenije jelo zecevima,kako sam naivna Kad uzmem da je mazis ,izgrize me,kucne papuce su uveliko bile nagrdjene ,tako da ti preporucujem da sklanjas pojedine stvari od tvog novog ljubimca.
    Ne znam,meni iskreno zecevi nisu za kucu,bilo mi je cesto zalosno da je vidim u kavezu kad dodjem kuci,al drugacije nije moglo.Vidjelo se da joj ne prija ta atmosfera,a ni paznja njene 'vlasnice',moje cimerke,jer nije umijela sa njom,mozda je kupila iz nekog hira ,ne znam.Sta je posle bilo sa njom(sa njom koja je imala veoma cudno ime,koje joj je nadjenula moja cimerka,al koje na nasem jeziku ima jedno sasvim drugo znacenje ) ne znam ni to. Sve u svemu,nisam za drzanje zeceva u kuci!Zec je za divljinu,to je njegova priroda,to je njegova kuca.
    P.S.Vidim da je tvoj zec nekako drugacije 'gradje',krupniji je dosta,mozda zbog toga sto je iz Crne Gore ,mada i ova siva boja je ljepsa mnogo od bijele,to je estetski sud.A moje misljenje o zecevima je gore navedeno
    Pozdrav
    Sve zavisi od cudi zeca, jer prije ovoga imao sam bijeloga zeca,cak ima nedje i ovdje tema i o njemu, ali drzao sam ga mozda 15-20 dana i dao sam ga majkinoj prijateljici jer nisam mogao da mu pridjem sto nece da bjezi a kad ga ufatim bukvalno oce kozu zubima da mi odere :devil:
    Ovo sad nije moj novi ljubimac jer ga drzim vec pola godine i ima zaista dobru i mirnu cud , oce da se mazi ,kad mu se ne igra samo pobjegne i ne maltletiram ga ,nije plasljiv od nas , da na primjer ovako legne i cim neko pridje da bjezi nego cak pusta da se mazi.
    Na primjer udjem sa sendvicom u dnevnu i sjednem na fotelju,on dodje pa se lukavo popne na fotelju pa me maltletira
    Isto volim da ga palim kad lezi pa ja samo malo zazvizdim on skoci i usi mu se isprave ,jedino se na to pali
    Sto se tice da grize stvari kod ovoga to nije tacno, voli da grize jednu stolicu i to je to ,da njuska oko kablova ali da grize kao divljak nisam to vidio (dok ga ne nadjem nasmijanog nedje) .
    Sto se tice kaveza on ga i nema, ima svu slobodu kako on oce a najvise voli dnevnu sobu :devil:
    P.S nije on toliko veliki kao na sliku,on se samo rastegne kad legne...



    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    @Masinac081, zec je prelijep Zaista ne znam puno o njima, cula sam da mogu da grickaju sve i svasta po kuci, ali vidim da vama super ide i da on izgleda prezadovoljno pravi je gospodin kad tako lezerno odmara kao na slikama
    Hahah pala mu sjekira u med


    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Mislim da mandarine i bananu moraš pažljivo davat.Od prvih može da dobije proliv a od drugih zatvor
    Samo ga čuvaj od kablova i biće to u redu.Ka i svi glodari i zečevi vole sve da gricnu
    Nisam znao ovo za mandarinu i bananu,ali ne dajem mu ja u velikim kolicinama,bez ono kad ja pojedem odlomim krisku i za njega...
    Last edited by Masinac081; 12-12-10 at 15:59.
    ---Chelsea Fc---

  11. #11
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Masinac081, zec je prelijep Zaista ne znam puno o njima, cula sam da mogu da grickaju sve i svasta po kuci, ali vidim da vama super ide i da on izgleda prezadovoljno pravi je gospodin kad tako lezerno odmara kao na slikama
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P i K:Nesto prodajem nesto kupujem
    By Andrijav5 in forum Ostali oglasi
    Replies: 36
    Last Post: 04-12-10, 11:45
  2. Hitno pomoc o zecu...
    By ODJE-tigar in forum Kućni ljubimci
    Replies: 37
    Last Post: 30-01-09, 16:36
  3. Evo nesto za vas :)
    By Ahil in forum Ostali sportovi
    Replies: 0
    Last Post: 24-03-05, 15:37
  4. Nesto novp nesto staro
    By Brzi in forum #montecafe
    Replies: 1
    Last Post: 20-05-04, 21:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •