Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 76 to 100 of 198

Thread: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti pojam

  1. #76
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kuci sam il' nisam kod kuce....
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    razlika izmedju sponzorusa i drugih djevojaka je to sto su sponzoruse REALNE
    one su kao muskarci zeljni provoda koji vode sponzoruse, samo ne placaju!
    i definitivno su zanimljivije od ostalih, nista me ne moze iznervirat ka djevojka koja se ne moze opustit :evil:
    Bandicki = SCARFACE

  2. #77
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veruj mi, bez sponzorusa svet ne bi bio isti!!!!

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Niko nije lud da zheni sponzorushu Je li i Bog dao da mlad momak ima i dobra kola i pare i zhene... Sad sve je stvar razmishljanja... Takav momak koji vozi dobra kola, ima para, uvijek mozhe smuvat neku curicu koja se na to pali, ali je stvar u tome da ne smije dozvolit da ga zavede, vec bit pametniji od nje i samo gledat svoju korist. Tako se ne mozhesh zeznut... Ona misli da te vrti oko prsta, a ti uzhivash Bar je tako kod mene...
    Hehehe, Desert, sve je to lijepo kako kazes. I istinito. Ali sponzorusha o kojoj ja pricam se UDAJE kada sama tako odluci i tada nije vishe sponzorusha. Ima proslost o kojoj niko nista ne zna. I ako te slucajno zasvrbi pa ju pitash koliko momaka je imala ona ce ti mirne savjesti odgovoriti "pa nije ih bilo, trojica... Znas, uvijek sam voljela nesto starije i ozbiljne decke. Nije mi stalo do kratkih veza... Prvi bi bio super ali je posle par godina postao jako posesivan... Kod drugog sam bila jako razocarana jer mi je lagao, bio je ozenjen i srusio mi se svet kad sam to saznala. A treci (to je onaj najstariji, Desert), treceg sam stvarno jako voljela. Na zalost bio je srcani bolesnik i iznenada je umro..."
    E posto svi volimo iskusne djevojke, tri i nije neka brojka, jelda? :wink: Hehehehe, a ono sto je najbitnije hehehehe, o njoj u njezinom gradu niko nista loshe ne prica i otvorena su joj vrata u svaku kucu. Nema momaka koji bi se hvalili kako su je imali... zapravo nema ih nigdje. (A oni koji su je imali idu sada prema 50. godini i ni na um im ne bi palo da bi izdali svoju svoju slatku tajnu, jednostavno preozbiljni su da bi o tome pricali.)
    Postena djevojka, treba da ju zenis sine moj (i lupi tata rukom po stolu)

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    Niko nije lud da zheni sponzorushu ...
    Kad se ozenis onda spozirises cijelom platom

  5. #80
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Anagela
    Veruj mi, bez sponzorusa svet ne bi bio isti!!!!
    Pa ne... Onda bi mi mushkarci morali da se muchimo da osvojimo poshtenu curicu, a sponzorushicu smo trpali plativshi joj skupocjeno pice
    Io ci credo!

    Welcome



  6. #81
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    senorita ne nerviraj se puno samnom tek si mi se bila pocela javljati na ulici prosle ljeto ne bih da mi se naljutis pa da opet put mene ruzno gledas i ne abuziraj od toga Kikija previse!E i nema veze ma koliko ti bila slatka i jesi nechu se ja javljati ovaj put ;P (sad sam ispao kao neki izgubljenik al ti ja znamo o cemu se radi ;P)
    Jos nesto vezano za sponzoruse ako vec imamo dobra kola,lijepi smo(kako ko) i ima dosta sponzorusa zasto ne iskoristiti priliku??? Eh Milena,Milena moj san iz srednje docu ja opet u Bd na ljeto pobjegla mi je svo vrijeme u srednju al sada ce moja biti hihi P0zdrav za Sulca
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  7. #82
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne zasto su se svi okomili na sponzoruse... svis u tu da ih osude jer materijalizuju ljubav isl ali stvari stoje drugacije.
    te djevojke tacno znaju sta hoce i ne gube vrijeme pretvarajuci se da su neko drugi. jasno je, vole udoban i lagodan zovot... i nemaju problem sa tim. tacno se gdje izlaze, kave muskarce vole, ko su im drugarice isl. i obivno se ne stide toga sta su. dalje, mozete ih osudjivati na sva usta, ali cinjenica je da nema potraznje za takvom vrstom djevojka ne bi ni postojale... djevojke ekstra izgledaju, i ne libe se da to unovce... na kraju, njihov zivot, njihova stvar...
    ja imam problem sa drugim tipom ljudi koji su spremni da zabijaju nos u tudj zivot i da osudjuju druge ljude ne gledajuci sebe. samo njuskaju okolo i etiketiraju ostale, au stavri bi zeljele da budu bas kao te sponzorusice ali nemaju dovno ljepote, pameti, ili hrabrosti... zato su se okomili na ostale ljude da bi im zagorcavali zivot....
    ta vrsta mene plasi...
    sem toga, sponzoruse jure jedan tip muskaraca a taj tip muskaracxa juri sponzoruse.... ako ste tako visoko moralni, zasto vam smeta jer vasa ciljna grupa nijesu ti muskarci, niti te djevojke? ili ipak jesu ali se prikrivate iza osdjivanja onih kojima to polazi za rukom....
    Kako Vaša bolest ?

  8. #83
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nasha zemlja je jos uvijek nerazvijena okolina dje je zenama i djevojakama strashno lako pretvoriti se u sponzorushu, a prvobitan razlog tome je polozaj zena u Crnogorskom drustvu koje je nazalost jos uvijek patrijahalna sredina. Malo je porodica dje vlada jednakost izmedju brachnog para ali ima izuzetaka naravno . A bogami kod nas ima i momaka koji jure za bogatom guzicom. That's my opinion. 8)
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa
    ne zasto su se svi okomili na sponzoruse... svis u tu da ih osude jer materijalizuju ljubav isl ali stvari stoje drugacije.
    te djevojke tacno znaju sta hoce i ne gube vrijeme pretvarajuci se da su neko drugi.
    Odavno slicnu glupost nisam cuo...
    Koliko ti to, ružo, znas sponzorusa koje svojim dragima jasno daju do znanja da kod njih vole samo pare? Tacnije, da bez njih on za nju ne bi bio niko i da ga njene slatke okice uopste ne bi registrovale. Koliko?
    Sponzorusa krci svoj zivotni put oslanjajuci se na sredstva svojih "spoznora", dakle to je njen zivotni stil. A kada je o tome rijec, naravno da je onda rijec i o udaji, svadbi, zajednickom zivotu, djeci... A koliko ima takvih "spoznora" koji bi se upecali i odlucili da provedu cijeli svoj zivot sa voljenom koja mu je jasno predocila takvo stanje stvari? Mislim da bi skoro svaka onda ostala neudata, ali ne... Stvarnost je malo drugacija. Tako da bih ja ipak rekao da te osobe itekako imaju problem sa iskrenoscu, tacnije imale bi zestoke probleme u zivotu ako bi bile iskrene. Ljubav ostaje paravan, a sponzorstvo sustina i cilj. Medjutim, ako se konkretno osvrnemo ka profilu sponzoruse iz naslova topica, rekao bih da je broj takvih itekako, itekako mali. Takve cure imaju probleme sa iskrenoscu, naravno... Ali prema sebi samima. To su vec endemi... A ogromnu vecinu sponzorusa cine one koje su itekako svjesne svojih pravih (ne)osjecanja, ali i potreba i ambicija. Samo sto ce materijalna strana kod njih uvijek imati prioritet, bez obzira na osjecanja koja gaji prema "sponzoru". Ako budu isuvise negativna, vjerovatno ce mu ih naplatiti kasnije... kada je izvede na put i opremi svim neophodnim sredstvima za borbu u kojoj ne moze izgubiti...

  10. #85
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _senorita_
    senorita ne nerviraj se puno samnom tek si mi se bila pocela javljati na ulici prosle ljeto ne bih da mi se naljutis pa da opet put mene ruzno gledas i ne abuziraj od toga Kikija previse!E i nema veze ma koliko ti bila slatka i jesi nechu se ja javljati ovaj put ;P (sad sam ispao kao neki izgubljenik al ti ja znamo o cemu se radi ;P)
    I don't understand this!!!!'Ne znam shto je pjesnik htio rec' E,Christiane,kad dodjesh ovo ljeto,ima da te obalim na ulicu kad te vidim! Cmokic! :wink:
    Last edited by _senorita_; 30-05-05 at 14:01.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  11. #86
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa nekolike djevojke koje bi upale u ovu kategoriju koje znam, su zaista iskrene. sem toga, pa ti sponzori nijesu slijepi i jasno im je da nijesu sa njima zbog ljepote ili harizme ili cega vec, vec zbog lagodnog zivota. tako da ne moraju da im kazu, oni to znaju. zaboravljas bitnu cinjenicu, a to je da sponzori traze BAS tu vrstu djevojaka.
    i dalje mi nije jasno zasto bi ih osudjivali, kad vas njihov zivot ne dotice? niti ste sponzori, niti sponzoruse.... mislim, tako se predstavljate. pa sat vas onda boli uvo sta oni rade i skim izlaze?
    Kako Vaša bolest ?

  12. #87
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ni ja ne razumijem u cemu je problem. Svako trazi svoj broj i drustvo koje mu odgovara. Rekao sam jednom da je sve u nasem zivotu trgovina. A ona ima jako jednostavno pravilo: Imash?-Imam. -- Dash?-Dam. Isto tako treba znati da je SVE na prodaju. Dok si mlad prodajes, kad si star kupujes. To je sva umjetnost pa da se svi bacimo na trepavice, tako je bilo i bitje. Kupujes prema svojim mogucnostima, a kad prodajes pokusavas prodati sto skuplije. Pa ne mislim tu samo na novac i materijalno stanje, no onaj ko razumije, razumije. Nije svijet oko nas nimalo romantican, to ostavimo za poete, spanske serije i ljubavne pesme.
    Ma isto ti je i u ljubavi. Nije ljubav za naivne. Trazis ju na svom nivoju, zeljama i zahtjevima.
    Kruto je to u vezi trgovine i prodaje, ali bash me zanima koga bi djevojke radije izabrale: princa Wilijama ili pastira - pa ma koliko bi ovog drugog voljele. Posle Wilijama i apanaze si mozes priushtiti zadovoljstvo da biras iz ljubavi :wink:

  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko je jednom rekao "Ljubav je prolazna a pare ostaju"
    Znam oni koji nemaju novca ce isto tako reci "Ljubav je vjecna a novac se potrosi"
    Gdje ste vi u svemu tome i zar je vazno gdje drugi vide sebe ako se to vas ne dotice?
    Za ideale ginu budale pa eto vam izaberite :roll:

  14. #89
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da napomenem da kad sam postavila ovu temu nisam mislila samo na zhenske sponzurushe,jer se sve vishe javljaju i mushke...Shto cesh,tako ti je to... 8)
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikako ne valja ni kad je cura pri parama. Uvijek misle da nisu, ali dodju van s 200 kn i ocekuju da ti sve placas, a narucuju za popizdit, pa kino, pa kava, pa vruca cokolada, pa bi i neki darak tu i tamo htjele (benzin za razvozit je kod mnogih isto trosak), a ne kuze da tebe 2x2 pizza + 2x karta za kino 100 kn dodje i da ti te pare vidiss , pa ne vidis ih nikad. 20 kn po izlasku ili ako se ide u kino nosi se u ruksaku voda od doma. Ja sam bankrotirao uz curu pa nosim dronjke, oba kompa su totalno smrdani, a ja se jos uvijek financijski oporavljam.

    Ali otkrili su mi jednostavnu prevenciju, nije nista genijalno, ali malo tko to radi. Jednostavno prvih mjesec dana ne platis nista, pravis se mutav, i ona placa pice i ice. Uostalom zasto bi muskarac placao, posebno ako imas manje novca od nje. No dobro, skrenuo sam, dakle ona sve placa, i kad se navikne i skuzi da ti neces na svaku glupost koju ona smisli bacati novce onda mozete ici 50-50, mozes joj se malo oduziti i castit nekim ruckom, vecerom,iznenaditi je pokloncicem.

    Ovakvi podvizi ne bi trebali biti nuzni kad bi mogli garantirati da su cure realne, ali cak i one koje veze sa sponzorusama nemaju ne znaci da kuze koliko vrijedi svaka zaradjena kuna i koliko mogu opterecivati i najobicnije narucivanje vise rundi pica, sto ako se dovoljno cesto vidjate moze biti opterecenje za nas (studentski, podrapani) dzep. Ako traze zamjenu za tatu - bjezat, tata zaradjuje, student, jedva ima para za prezivit.

    A koliko sam uspio i sam iskusiti, nije lakse ni kad nisi student. Onda je zapravo jos gore, ti imas posao pa joj mozes sve priustiti, onda krenu krpice, nakit (jeftin, bizuterija, ali dodatni trosak), restorani.... a ti na bausteli crncis kicma-transom i na mjesec poberes kikiriki.

    I zato, ako vec niste 100% sigurni da je cura realna u pogledu novca - istrenirajte ju.

    A ako nista ne upali spucajte (upucajte) je prije Valentinova. Oh, zanio sam se malo... :twisted:
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  16. #91
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sreco kad se budemo vidjeli na ulicu hmmm ne znam sta ce biti sto vise vrijeme ide ti se se vise hmm ) uljep....upametis e i u nas slucaj kad bi nesto bilo ko je sponzorusha???
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  17. #92
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budi sretan da ne zivis s SLO, Argo. Da imas manje od 50 eura u dzepu bolje ti je da ne pomislis ni u snu izaci sa curom, jedino ako mislite sjediti na klupici u parku. Tako da su mladi doslovce primorani da plate svako svoje, ili po sistemu danas ja, sjutra ti.
    Cuj ja moram sinu dat svaki dan 20 eura samo da moze ici u skolu i vratiti se kuci, kceri isto tako. E pa sad zamisli, skola 40 eura, a za izlazak svakome po 10, a za 10 eura ce dobit 2 sokica i kartu za bioskop :? I nemoj misliti da ne idu van svaki dan :roll:
    Sada zamisli kako je tek onima koji nisu takve "srece" pa im starci ne mogu pruzat nista. Da li te onda uopce moze iznenadit potpuno drugaciji pogled omladine na svijet i vrijednosti? Vec u 4., 5. razredu osnovne skole ovde gledaju na sve kroz pare i samo pare. Da imas malo demode auto, vec ih je sramota da ih dopeljes ili pricekas pred skolom. Tataaaa, Igorov tata je kupio Land Loveraaaaaa... Tataaaa, Vesna pa ima novi bajk... Tataaaa, skola u prirodi, 7 dana 150 eura... (a tata sve puta dva + đeparac :shock: ) Jesam li spomenuo benzin, hranu, obucu, odjecu, racune?
    Eeee prijatelji moji, promjeni se pogled na sve - pa i na sponzorushe. Barem razumijem ih.

  18. #93
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    Sreco kad se budemo vidjeli na ulicu hmmm ne znam sta ce biti sto vise vrijeme ide ti se se vise hmm ) uljep....upametis e i u nas slucaj kad bi nesto bilo ko je sponzorusha???
    Jao,pocrvenjela sam! :oops: A,shto se tiche sponzorusha,nisu sponzorushe potrebne u svakoj situaciji.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  19. #94
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    IMALI KOJKA SPONZORUSA DA MI POMOGNE DA SPRZIM JENO BRDO LOVE ,SEX OBAVEZAN !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #95
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Ljudi ja sam mislio da voznja u bijesnim kolima sa spustenim staklima, muzikom pjacanom dodaske sa tamnim naocarima i slicno dolikuje samo muskarcima, ali ljudi ja evo pola godina na relaciji centar zabjrlo (PG) gledam 3-4 cure kako se voze u ljubicastog passata novog spuste stakla, muziko do daske i slicno... A jos su zgodne :devil:
    Sto mislite vi o ovome :?:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #96
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti p

    Quote Originally Posted by _senorita_
    "Svijet se vrti oko ljubavi",rekli bi stari romantichari,ako ih josh uvijek ima...Ali,da li je tako?Ja sam josh mlada,ali vec shvatam da ljubav sve vishe i vishe zamjenjuje pojam-pare! :evil:
    Sve je vishe sponzorushica(mushkih/zhenskih) kojima je cilj samo jedno-da se dobro udome kod nekoga/neke koji/a pliva u parama i vozi neki blistavi Audi A 4(na primjer).I to je njima ljubav...Ma jes,vidji... :roll:
    Jer,ako ljubav mozhe odoljeti blistavom sjaju bijesnih kola,onda stvarno...Dje nam zhivot?
    I da li je bolje imati pored sebe nekog ko te voli,pazi,mazi a ne nekog koji te obasipa-parama???Ne znam,ja sam za ovo prvo.
    Ali,zhivot ide dalje,a nema nikoga ko bi mu postavio prepreke...Samo se nadajmo da ce ljubav istrajati... [size=1][/size]
    Zamisli onda kakav je uspjeh da te sponzorusa zavoli i da ti svu sebe..i tijelo i dusu.. a zna da nemas ni para ni A4...

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti p

    Quote Originally Posted by Shekspir
    Zamisli onda kakav je uspjeh da te sponzorusa zavoli i da ti svu sebe..i tijelo i dusu.. a zna da nemas ni para ni A4...
    Poznajem takve. Prema "van" prodaju upravo takvu pricu, sve dok ih jednom ne ulovis na mjestu 50 kilometara van im maticnog grada, u drustvu lovatora sa A4. Dok njezin naivac doma nista ne sluti...
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  23. #98
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    procitah negdje kako bogatstvo djeluje kao sexualni stimulans

  24. #99
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    procitah negdje kako bogatstvo djeluje kao sexualni stimulans
    Za koju stranu?
    Hehehehehe, inace je prije garancija da mozes te stimulanse kupiti ako ti zatrebaju pored onog vec poznatog

  25. #100
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za stranu onih koji nemaju para
    tipa ako momak spava sa babom od sto godina, ili cura sa djedom
    nekako im dodje lakse, valjda misle na pare dok j..u, ko bi im znao....

Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •