Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 198

Thread: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti pojam

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imali ikakva jadulja koja se pali na poni biciklo

  2. #52
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ista ova slika sto ima KiKiCa je vrh
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa dobro kad se vec hvalite :wink: doci cu ja kao prosle tamo negdje u 8. mjesecu sa onih otprilike 20 metara u marinu pa se "vidimo" 8)
    P.S.: To mi rentiramo u Opatiji, nije nase

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Pa dobro kad se vec hvalite :wink: doci cu ja kao prosle tamo negdje u 8. mjesecu sa onih otprilike 20 metara u marinu pa se "vidimo" 8)
    P.S.: To mi rentiramo u Opatiji, nije nase
    Trebas li maloga od palube? :P
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    Ja sam tek sada kupio auto Clase A Mercedes (red da se hvalim)
    Super! Kad cjesh ovamo da se muvamo? :P :lolblue: :roll:
    Ako ti je imalo miJo taj merdzovan ti ne dolazi da muvas Kikicu. Znam jednoga koji ti od merdza nece ni volan ostaviti u jednom komaTu

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    "Kad sam bio mlad mislio sam da su pare sve. Sad kada sam ostario, to znam" - Oskar Vajld.

    mislim... lijepo je kad te voli, ali lijepo je i kad ima para.
    Potpis :mrgreen:
    Io ci credo!

    Welcome



  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Quote Originally Posted by kIkICa
    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    Ja sam tek sada kupio auto Clase A Mercedes (red da se hvalim)
    Super! Kad cjesh ovamo da se muvamo? :P :lolblue: :roll:
    Ako ti je imalo miJo taj merdzovan ti ne dolazi da muvas Kikicu. Znam jednoga koji ti od merdza nece ni volan ostaviti u jednom komaTu
    Moj post je bio ironichan. :P
    Na kraju krajeva, imam ja "merdzu" doma, ne treba mi druga. :wink: :P



    Mademoiselle.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima i on merdzu medju noge
    Io ci credo!

    Welcome



  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti p

    Quote Originally Posted by _senorita_
    "Svijet se vrti oko ljubavi",rekli bi stari romantichari,ako ih josh uvijek ima...Ali,da li je tako?Ja sam josh mlada,ali vec shvatam da ljubav sve vishe i vishe zamjenjuje pojam-pare! :evil:
    Sve je vishe sponzorushica(mushkih/zhenskih) kojima je cilj samo jedno-da se dobro udome kod nekoga/neke koji/a pliva u parama i vozi neki blistavi Audi A 4(na primjer).I to je njima ljubav...Ma jes,vidji... :roll:
    Jer,ako ljubav mozhe odoljeti blistavom sjaju bijesnih kola,onda stvarno...Dje nam zhivot?
    I da li je bolje imati pored sebe nekog ko te voli,pazi,mazi a ne nekog koji te obasipa-parama???Ne znam,ja sam za ovo prvo.
    Ali,zhivot ide dalje,a nema nikoga ko bi mu postavio prepreke...Samo se nadajmo da ce ljubav istrajati... [size=1][/size]
    morala si audi a4 da pomenes :wink:
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li ovo sajt Rokshpeda?
    Marketing? Shkola vozhnje?
    Sponzorushe nisu postojale dok se nisu pojavili SPONOZORI.
    To je, nadam se, svima jasno.
    Dok Vi momci niste dozvolili da Vas zhene vole zbog materijalnih stvari - one to nisu radile.
    Sami ste postali roba. Otvorili trzhshte svojim voznim parkovima.
    Pa od zhena, njihovom voljom, napravili takodje robu.
    Sve je na prodaju. Nazhalost.
    Ja to gledam kao ozbiljan problem gdje su prave vrijednosti izgubile znachenje. A Vi pishete o svojim materijalnim mogucnostima i dogovarate poznanstva.
    Od sad - za to nek Vam sluzhe pm i sms-poruke, e-mail adrese i bilo koji drugi vid komunikacije. Bitno je da se odigrava van nasheg vidokruga.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  11. #61
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja se slazem sa Skvo 8)
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbolje da nas ubijediti da prije nije bilo sponzorusa nego se pojavise u ovih zadnjih 15 godina a ne mlatite da vas zamolim
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sponzoruse/ri za ili protiv,zasto?
    Svako ima pravo da zivi svoj zivot zar ne?
    Sto se mene licno tice kad znas sa kim imas posla ili u kakvu se vezu upustas moze biti i vrlo zabavno.
    Poznajem prilican broj "tih sponzorusa" i mada paradoksalno zvuci veliki broj njih su ok cure, samo sto su im mjerila vrednovanja malo poremecena a kad bolje razmislim dobri su kakva je sredina iz koje dolaze.Sa njima barem nikada nije dosadno provod je uvijek super bolje i to nego neka "dunja sa ormara".
    Problem jedino nastaje kad se preskoci ta granica dozvoljenog i nedaj boze zaljubis se tada ti nema spasa i od lovca postajes lovina :wink:

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kapo
    Problem jedino nastaje kad se preskoci ta granica dozvoljenog i nedaj boze zaljubis se tada ti nema spasa i od lovca postajes lovina :wink:
    Problem nastane kada ti takva osoba (sponzor/usa) napravi emotivnu kasu u glavi (a budala si ako to uopce dozvolis), onda postanes:
    a) njezina krava muzara
    b) njezin yo-yo monkey koga ce ona navlaciti kako joj dodje cef. Ovo je gora varijanta.

    Zakljucak: izbjegavati. Osim ako ne trazis zabavu za jednu noc ili neku za pod yaya, a spreman si to placati izvodjenjem na fancy mjesta, placajuci fancy koktelcice.

    Postoje i ona druge cure, koje si ti nazvao "dunjama sa ormara". E, oko takvih se isplati potruditi, potrositi i zivce i vrijeme i novac.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok za dosta toga si u pravu ali "Dunje sa ormara" molim te nemoj,mirisu bez veze i noci i danju ali ko voli :wink:

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O pa vi ovdje pricate o pametnim djevojkama. E pa tri puta kapu dole pored takvih sponzorusha.
    Ma ima ih svuda i pametne su to djevojke. Eto recimo kod nas one to rade ovako: Posle srednje skole, upise fakultet i pocne stidirati. Za momka nema vremena, on bi joj samo smetao. Lepo uzme u najam komfortno opremljen stan u centru grada i pronadje sponzora koji ce joj taj stan redovito placati. Obicno je to osoba starija nekih 10-15 godina kojoj to uopce nije problem. I normalno da mu je ona duzna praviti drustvo nekoliko dana mjesecno i sve sto ide uz to... Drugi sponzor joj je obicno osoba koja mnogo putuje pa ju moze s vremena na vreme odpeljati malo u beli svijet da dobro upozna staru qrvu Evropu. To se obicno plati dnevnicama za prevodioca (poslovnu pratnju) i darovima. I ta osoba je starija nekih 10-15 godina, u rangu je menedzera, ozenjena a zena se bavi vaznijim stvarima nego da bi setala okolo s njim. Treci sponzor je obicno osoba koja je bogata i spremna platiti 200 eura za pogled i slinjenje po njenom tijelu. Taj treci je stariji nekih 20-30 godina i posto je dobar lizac ne smeta joj puno, a tush sve opere... Takva osoba je obicno jako vjeran udovac, zbog toga ona krisom dolazi kod njega, izigrava medicinsku sestru, a posjete dogovaraju telefonom. E, ako tim prihodima sada dodas stipendiju, prihodi takve sponzorushe-studenta su oko 3500-4000 eura mjesecno za 14 noci i nekoliko dana :wink: Ostalo joj je samo da lepo studira i dostudira, preostalo sobodno vrijeme provodi po fitnes centrovima, nesto malo para potrosi i za sebe i svoje sitne razonode i posle 2.-trece godine studija ona upise jos jedan fakultet. Studira oko 10 godina i tamo negdje sa 27-28 godina ima zavrsena 2 fakulteta, na stednoj knjizici ima zavidnu svotu od nekoliko 100.000 eura, vlasnik je 2 garsonjere (koje iznajmljuje), ima nekoliko hiljada dionica razlicitih firmi i veze po citavom svijetu. Sada je u najbolim godinama da se zaljubi (osvoji) lepog mladica od oko 30-35 godina sa diplomom i srcem punim ljubavi. Obicno su to doktori ali nije nuzno. Ako ima los posao ona mu neprimjetno sredi odlican posao (jer ima odlicne poslovne veze) i onda ovako sretni zive uz odgoj djece do kraja svojih dana. Normalno da je takav odgoj odlican jer ona dobro zna za sve zamke koje prijete mladom covjeku.
    Posto u liberalnom svijetu parovi godisnji odmor malo podjele i otprilike pola njega soliraju, moze se desiti da takva atraktivna i lijepa zena-djevojka dodje za par dana u Sutomore da odmori od svega. Onda pazljivo odabere jednog "jang-kresoja" sa kojim se podsjeti kako je to sa drugim muskarcem. --- Svi sretni, svi zadovoljni :wink: jedino on se malo pohvali pa prica drustvu kako je ebo tamo neku qrvu iz Evrope, hehehehe, pri tome ne znajuci da je bio eben on.
    E ja sam stvarno mislio da vi pricate o sponzorushama kojima je vrh gepek u A4, malo heroina i zurka uz bombu u Riteru :roll:
    P.S.: Sada cete me pitati za roditelje takve sponzorushe. Pa punoljetna je i kao podstanar ima zabranjene posjete, ali posto ih nece povrijediti ona je povezana sa josh jednom sponzorushom. E sad one lepo mjenjaju svoje aute, jer vec posle prve godine studija ona je kupila barem pezo 206 kabrio. "Odakle ti avto?" - "Pozajmila od kolegice, evo prometna..."

    Prepustam Dunjama sa ormara da moralishu dalje :wink:

  17. #67
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    London
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim da se razumijemo. :wink: Svaka cast,okrutno ali istinito :twisted:

  18. #68
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    Ja sam tek sada kupio auto Clase A Mercedes (red da se hvalim) pa sto da kazem sem sto sam cak i srecan sto ima te "sponzoruse" ) mada ne biste to trebale raditi
    P0zdrav srce
    Pa,dobro,nisam postavila temu da se hvalimo,Kiki!
    A za sve ostale:Shto vam toliko smeta taj Audi A4,to je samo primjer...A i kola su dobra...
    Last edited by _senorita_; 30-05-05 at 13:58.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brutalno, Smirnoff, brutalno... but sweet. :twisted:
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    My treba mLogo sponzorusa ,My imati lovu ,i My voljeti prangijati mLogo ,bez bolU glava mLogo :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :joint:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #71
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default Re: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti p

    Quote Originally Posted by _senorita_
    "Svijet se vrti oko ljubavi",rekli bi stari romantichari,ako ih josh uvijek ima...Ali,da li je tako?Ja sam josh mlada,ali vec shvatam da ljubav sve vishe i vishe zamjenjuje pojam-pare! :evil:
    Sve je vishe sponzorushica(mushkih/zhenskih) kojima je cilj samo jedno-da se dobro udome kod nekoga/neke koji/a pliva u parama i vozi neki blistavi Audi A 4(na primjer).I to je njima ljubav...Ma jes,vidji... :roll:
    Jer,ako ljubav mozhe odoljeti blistavom sjaju bijesnih kola,onda stvarno...Dje nam zhivot?
    I da li je bolje imati pored sebe nekog ko te voli,pazi,mazi a ne nekog koji te obasipa-parama???Ne znam,ja sam za ovo prvo.
    Ali,zhivot ide dalje,a nema nikoga ko bi mu postavio prepreke...Samo se nadajmo da ce ljubav istrajati... [size=1][/size]
    Pazi kako ja to gledam. Vi zene imate tu moc da drzite muskarca u malom prstu. Svaka to moze samo da hoce. E sad muskarac isto ima svoju krivicu. Pogotovo ovi momcici od po 20 do 25 godina. Tata im kupi tako neki Audi ili BMW neka bijesna kola nebitno. I onda on je macka mala ,faca poznata u grad ima para. I onda dodje do primjene onaj slogan "Ima se moze se, kola voze se, "ribe" (uh kako mrzim ovaj izraz ) loze se". Naime vecina od vas, ne kazem svaka, cast izuzecima naravno se zaljubi u njegova kola a ne u njega. Vama je milo da vas vide u dobra kola, da vam on kupuje uske i skupe haljinice, parfeme cizmice i sto znam ja sve. E da zamalo da zaboravim vaucere.
    E pa ne znam ocu li koga razocarat ali nijedna od vas taj film kod mene nece gledat. Ako se sa nekom ozenim bice to zbog ljubavi i nicega drugog. Da stvorim novac jesam sposoban i sad sa svojih 20 godina, ali nikad novcem ne bih kupio ljubav, iz prostog razloga sto se ne moze kupiti.
    E sad druga je stvar sto ja volim kola, Audije, BMW i tako tome slicno
    I samo za kraj da recem da jedan moj prijatelj se skoro ozenio. Ima Audi A6 ali ga je kupio tek poslije svadbe. I naravno to je brak iz ljubavi a ne kola kako neko rece :wink:
    Nesto mi nikad nije bilo jasno. Sto misle te djevojke koje se udaju zbog kola :?: Sto su time napravile od svoga zivota :?: Ili bolje da pitam jesu li razmisljale uopste :devil:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #72
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti p

    Quote Originally Posted by hercules
    Quote Originally Posted by _senorita_
    "Svijet se vrti oko ljubavi",rekli bi stari romantichari,ako ih josh uvijek ima...Ali,da li je tako?Ja sam josh mlada,ali vec shvatam da ljubav sve vishe i vishe zamjenjuje pojam-pare! :evil:
    Sve je vishe sponzorushica(mushkih/zhenskih) kojima je cilj samo jedno-da se dobro udome kod nekoga/neke koji/a pliva u parama i vozi neki blistavi Audi A 4(na primjer).I to je njima ljubav...Ma jes,vidji... :roll:
    Jer,ako ljubav mozhe odoljeti blistavom sjaju bijesnih kola,onda stvarno...Dje nam zhivot?
    I da li je bolje imati pored sebe nekog ko te voli,pazi,mazi a ne nekog koji te obasipa-parama???Ne znam,ja sam za ovo prvo.
    Ali,zhivot ide dalje,a nema nikoga ko bi mu postavio prepreke...Samo se nadajmo da ce ljubav istrajati... [size=1][/size]
    Ovo si pametno rekao...Podrzhavam te! :wink:
    Pazi kako ja to gledam. Vi zene imate tu moc da drzite muskarca u malom prstu. Svaka to moze samo da hoce. E sad muskarac isto ima svoju krivicu. Pogotovo ovi momcici od po 20 do 25 godina. Tata im kupi tako neki Audi ili BMW neka bijesna kola nebitno. I onda on je macka mala ,faca poznata u grad ima para. I onda dodje do primjene onaj slogan "Ima se moze se, kola voze se, "ribe" (uh kako mrzim ovaj izraz ) loze se". Naime vecina od vas, ne kazem svaka, cast izuzecima naravno se zaljubi u njegova kola a ne u njega. Vama je milo da vas vide u dobra kola, da vam on kupuje uske i skupe haljinice, parfeme cizmice i sto znam ja sve. E da zamalo da zaboravim vaucere.
    E pa ne znam ocu li koga razocarat ali nijedna od vas taj film kod mene nece gledat. Ako se sa nekom ozenim bice to zbog ljubavi i nicega drugog. Da stvorim novac jesam sposoban i sad sa svojih 20 godina, ali nikad novcem ne bih kupio ljubav, iz prostog razloga sto se ne moze kupiti.
    E sad druga je stvar sto ja volim kola, Audije, BMW i tako tome slicno
    I samo za kraj da recem da jedan moj prijatelj se skoro ozenio. Ima Audi A6 ali ga je kupio tek poslije svadbe. I naravno to je brak iz ljubavi a ne kola kako neko rece :wink:
    Nesto mi nikad nije bilo jasno. Sto misle te djevojke koje se udaju zbog kola :?: Sto su time napravile od svoga zivota :?: Ili bolje da pitam jesu li razmisljale uopste :devil:
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  23. #73
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti p

    Quote Originally Posted by hercules
    Quote Originally Posted by _senorita_
    "Svijet se vrti oko ljubavi",rekli bi stari romantichari,ako ih josh uvijek ima...Ali,da li je tako?Ja sam josh mlada,ali vec shvatam da ljubav sve vishe i vishe zamjenjuje pojam-pare! :evil:
    Sve je vishe sponzorushica(mushkih/zhenskih) kojima je cilj samo jedno-da se dobro udome kod nekoga/neke koji/a pliva u parama i vozi neki blistavi Audi A 4(na primjer).I to je njima ljubav...Ma jes,vidji... :roll:
    Jer,ako ljubav mozhe odoljeti blistavom sjaju bijesnih kola,onda stvarno...Dje nam zhivot?
    I da li je bolje imati pored sebe nekog ko te voli,pazi,mazi a ne nekog koji te obasipa-parama???Ne znam,ja sam za ovo prvo.
    Ali,zhivot ide dalje,a nema nikoga ko bi mu postavio prepreke...Samo se nadajmo da ce ljubav istrajati... [size=1][/size]
    Pazi kako ja to gledam. Vi zene imate tu moc da drzite muskarca u malom prstu. Svaka to moze samo da hoce. E sad muskarac isto ima svoju krivicu. Pogotovo ovi momcici od po 20 do 25 godina. Tata im kupi tako neki Audi ili BMW neka bijesna kola nebitno. I onda on je macka mala ,faca poznata u grad ima para. I onda dodje do primjene onaj slogan "Ima se moze se, kola voze se, "ribe" (uh kako mrzim ovaj izraz ) loze se". Naime vecina od vas, ne kazem svaka, cast izuzecima naravno se zaljubi u njegova kola a ne u njega. Vama je milo da vas vide u dobra kola, da vam on kupuje uske i skupe haljinice, parfeme cizmice i sto znam ja sve. E da zamalo da zaboravim vaucere.
    E pa ne znam ocu li koga razocarat ali nijedna od vas taj film kod mene nece gledat. Ako se sa nekom ozenim bice to zbog ljubavi i nicega drugog. Da stvorim novac jesam sposoban i sad sa svojih 20 godina, ali nikad novcem ne bih kupio ljubav, iz prostog razloga sto se ne moze kupiti.
    E sad druga je stvar sto ja volim kola, Audije, BMW i tako tome slicno
    I samo za kraj da recem da jedan moj prijatelj se skoro ozenio. Ima Audi A6 ali ga je kupio tek poslije svadbe. I naravno to je brak iz ljubavi a ne kola kako neko rece :wink:
    Nesto mi nikad nije bilo jasno. Sto misle te djevojke koje se udaju zbog kola :?: Sto su time napravile od svoga zivota :?: Ili bolje da pitam jesu li razmisljale uopste :devil:
    Ovo si dobro rekao!Podrzhavam te! :wink:
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  24. #74
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    A jes imam ja momenata svojih. Nemam sad vremena da pricam, poslije ispita cu nastavit ovu malu pricicu. Ima tu jos finih detalja
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko nije lud da zheni sponzorushu Je li i Bog dao da mlad momak ima i dobra kola i pare i zhene... Sad sve je stvar razmishljanja... Takav momak koji vozi dobra kola, ima para, uvijek mozhe smuvat neku curicu koja se na to pali, ali je stvar u tome da ne smije dozvolit da ga zavede, vec bit pametniji od nje i samo gledat svoju korist. Tako se ne mozhesh zeznut... Ona misli da te vrti oko prsta, a ti uzhivash Bar je tako kod mene...
    Io ci credo!

    Welcome



Page 3 of 8 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •