Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 198

Thread: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti pojam

  1. #26
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    laboratory
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sta koga iga ,nije mi jasno...

    mislim da ne postoji osoba koja nema nekoga da stvarno voli..to skim je ,to je njena(njegova) stvar

    ovako ispade ,da ako neki moj momak u medjuvremenu kupi audi ,ja sam s njim zbog toga,a ne jer s njim izlazim oko godinu dana,je li?!

    daj!ne zanima vas ,uostalom.. :roll:

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    udala se jer stari udara po njoj ka neki tinejdzer :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #28
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ma pala na lepotu i mishice bre
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    valjda je individualna stvar shta se kome oko chega vrti... novac je dobrodoshao ali nije pretpostavka za uspjeshan brak, vezu, whatever...

  5. #30
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    PARE ljude KVARE :!: :wink:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Kazu da je taj brak iz ljubavi.
    Pa jeste; ona voli pare, a on mlado meso. :P



    Mademoiselle.

  7. #32
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa dobro,slazhem se u vezi varijante 'zlatna sredina',ali kad pare preovladavaju...Ne ide to. :wink:
    Last edited by _senorita_; 30-05-05 at 13:50.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oh ... kad je nekom dobro sto vas/ nas briga?

    Zar je toliko tesko prihvatiti drugacije "standarde" i nacela? ...

    Je li ruzno za vidjet? Jeste.
    Je li daleko od sopstvenog stila? Jeste/ Nije.
    Je li licemjerno? Jeste/ Nije.
    Tice li se to koga? Ne.

    Ko moze da prepozna koja je ljubav zbog cega nastala? Niko.
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa
    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Kazu da je taj brak iz ljubavi.
    Pa jeste; ona voli pare, a on mlado meso. :P
    Ali svejedno treba nesto priznati. Pogledaj, on kao vlasnik Playboya i sta ja znam cega jos, bilijoner u dolarima ukratko, mogao je svaki dan imati drugu da mu je mlado meso bila preokupacija. Pa je svejedno 7 godina ziveo s njom bez ijedne afere, prevare ako hoces... a posle sedam godina to vise nije mlado meso, sta mislis... dugo je cekao. A ona uopste nije imala nikakve afere, ni prije, ni dok je bila s njim :? Te znas da bi ju zuta stampa unistila koliko je zedna takvih informacija...
    Znas, razmisljam o tome da mozda ipak nije dobro suditi na mah, nije sve kao sto na prvi pogled izgleda :oops:
    I jos nesto. Mislim da sex u takvom braku uopste nije u prvom planu. Na jednoj i drugoj strani.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by kIkICa
    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Kazu da je taj brak iz ljubavi.
    Pa jeste; ona voli pare, a on mlado meso. :P
    Ali svejedno treba nesto priznati. Pogledaj, on kao vlasnik Playboya i sta ja znam cega jos, bilijoner u dolarima ukratko, mogao je svaki dan imati drugu da mu je mlado meso bila preokupacija. Pa je svejedno 7 godina ziveo s njom bez ijedne afere, prevare ako hoces... a posle sedam godina to vise nije mlado meso, sta mislis... dugo je cekao. A ona uopste nije imala nikakve afere, ni prije, ni dok je bila s njim :? Te znas da bi ju zuta stampa unistila koliko je zedna takvih informacija...
    Znas, razmisljam o tome da mozda ipak nije dobro suditi na mah, nije sve kao sto na prvi pogled izgleda :oops:
    I jos nesto. Mislim da sex u takvom braku uopste nije u prvom planu. Na jednoj i drugoj strani.
    Upravo si gore objasnio zasto nije bilo afera. Ni jednom od njih dvoj enije bilo u interesu da ih se provlaci po zutoj stampi - njemu jer bi to utjecalo na biznis, njoj jer si nije zeljela dozvoliti situaciju da je zbog afera izbaci na ulicu bez prebijene pare.
    A sto se sexa tice... ehhh, ako je Bill mogao "okrenuti" svoju pripravnicu, mogao je i on svoju tajnicu (kojoj takodjer nije u interesu da se procuje inace slijedi odmah otkaz), a ona se mozda zabavila sa svojim butlerom... :P

    A Anna Nicole Smith? Bas mi je drago sto je zmijurina na kraju ostala bez para, hihihihihi!

    Smirnoff, ti se mozda sjecas afere po hrvatskoj stampi, o Tatjani Mrduljas (manekenka) i Silviju Maricu (nogometas)? Sjecas se kako je sve na kraju ispalo? A da ne spominjem jos jednu "estradnu zvjezdicu" ciju su izjavu "obecao mi je kupiti Mercedes ako prekinemo!" mediji docekali na noz.
    Bas mi je drago kad, na kraju krajeva, takve zenske koje bi dolazile do pogace preko pi**e, na kraju balade popuse. Os' doslovno, os' figurativno.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja mislim da je u Jet svijetu to stil zivota (bogat, star - mlada, i obratno) sto opet ne znaci da tamo nema sponzorusa :wink: A sta je bila onda Jackie Kennedy, udala se za Onassisa... i on je bio puno stariji, a love joj nije bash falilo?
    A sjeti se zene Zvonimira Rogoza, glumci nisu imali nekih bajnih prihoda tada...
    Da ne skocim potpuno van s teme ali dajmo definirati taj izraz prvo. Izgleda da ja po tim imenom ne "vidim" sve ono sto ostali.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    A sta je bila onda Jackie Kennedy, udala se za Onassisa... i on je bio puno stariji, a love joj nije bash falilo?
    Iznimka koja potvrdjuje.... ?

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    A sjeti se zene Zvonimira Rogoza, glumci nisu imali nekih bajnih prihoda
    Iznimka koja potvrdjuje.... ?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    ne znam ...meni ljubav veze s novcem nema...
    najbolje je kad je 50-50!
    Sto je sigurno, sigurno je - zlatna sredina?
    Hmm, direktne veze s novcem sigurno nema, indirektnu i te kako. Pare su pare. Izdrzis par godina i onda si jedna od najbogatijih udovica na svijetu, mozes da biras i takvu raskos kao sto je ljubav.
    A zlatna sredina. Hmmm, kad se prodavas prodavas se skupo, mislim po cijeni koliko sam sebe cjenis. U zlatnoj sredini nema zarade na kontu ljubavi. Zlatna sredina je jedna velika tuga i stalno mastanje o tome kako izaci. Formula za srecu pocinje sa IZLIJECI SE OD LJUBAVI jer ona ce tebe sama naci, ti nju nikad.
    Alo ljudi bas ste bukvalisti
    Nisam mislila na zlatnu sredinu...Mislila sam da mora da ima i ljubavi i novca...Ali da mi je ljubav opet nekako vaznija
    Nemojte sve da shvatate buuuukvalno :P
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    ne znam ...meni ljubav veze s novcem nema...
    najbolje je kad je 50-50!
    Sto je sigurno, sigurno je - zlatna sredina?
    Hmm, direktne veze s novcem sigurno nema, indirektnu i te kako. Pare su pare. Izdrzis par godina i onda si jedna od najbogatijih udovica na svijetu, mozes da biras i takvu raskos kao sto je ljubav.
    A zlatna sredina. Hmmm, kad se prodavas prodavas se skupo, mislim po cijeni koliko sam sebe cjenis. U zlatnoj sredini nema zarade na kontu ljubavi. Zlatna sredina je jedna velika tuga i stalno mastanje o tome kako izaci. Formula za srecu pocinje sa IZLIJECI SE OD LJUBAVI jer ona ce tebe sama naci, ti nju nikad.
    Alo ljudi bas ste bukvalisti
    Nisam mislila na zlatnu sredinu...Mislila sam da mora da ima i ljubavi i novca...Ali da mi je ljubav opet nekako vaznija
    Nemojte sve da shvatate buuuukvalno :P
    E pa to sto ti kazes za mene i jeste zlatna sredina. I kad kazes ..."Ali da mi je ljubav opet nekako vaznija..." vec dokazujes da u tvom pogledu na svijet ljubav gubi na primarnosti. I sada da te pitam s kim bi radije zapocela zivot: s momkom koji je lijep ko Narcis, ima vozacku dozvolu i tatin A4 ili s momkom koji je samo malo manje lijep, radisan je, skolovan i ima golfa starog 3 godine (ali svojeg!). Ako ti mozak radi barem 2 na sat vjerovatno znas da si kod Narcisa epizoda, a ovaj drugi bi ti pruzao sigurnost i vjerovatno i volio... a i borac je. Nesto kasnije bi se i zaljubila u njega :wink:
    P.S.: Posto stvarno ne razumijem potpuno izraz sponzorusha a ni ovaj bukvalno (samo naslucivam), moras znati da "imati" nesto ja shvacam potpuno drugacije. Dobar auto pocinje u rangu od 75.000 eura pa vise... svejedno, dobrih auta ima vise nego dobrih cura.

  15. #40
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    DZEKI KENEDI-ONAZIS JE BILA VAZDA HJEBALJKA I SPONZORUSA ,NO ETO JE AMERI SLAVE TAMAN KA DA´JE IMALA PÖLAVU KRV :wink: :hardrock:


    U MOJIM OCIMA DJEVOJKE /ZENE KOJE SPOJE KORIS I ZADOVOLJSTVO SU BISTRE DJEVOJKE /ZENE ,BORBA ZA OPSTANAK NIJE LAKA ,POSEBITO ZENSKOMU RODU KOD NAS ,ZATO JA IH POTPUNO OPRAVDAVAM :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #41
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Oh ... kad je nekom dobro sto vas/ nas briga?

    Zar je toliko tesko prihvatiti drugacije "standarde" i nacela? ...

    Je li ruzno za vidjet? Jeste.
    Je li daleko od sopstvenog stila? Jeste/ Nije.
    Je li licemjerno? Jeste/ Nije.
    Tice li se to koga? Ne.

    Ko moze da prepozna koja je ljubav zbog cega nastala? Niko.
    uvek kazes pravu stvar
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Kad sam bio mlad mislio sam da su pare sve. Sad kada sam ostario, to znam" - Oskar Vajld.

    mislim... lijepo je kad te voli, ali lijepo je i kad ima para.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by apsolutno_nemoguca
    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    ne znam ...meni ljubav veze s novcem nema...
    najbolje je kad je 50-50!
    Sto je sigurno, sigurno je - zlatna sredina?
    Hmm, direktne veze s novcem sigurno nema, indirektnu i te kako. Pare su pare. Izdrzis par godina i onda si jedna od najbogatijih udovica na svijetu, mozes da biras i takvu raskos kao sto je ljubav.
    A zlatna sredina. Hmmm, kad se prodavas prodavas se skupo, mislim po cijeni koliko sam sebe cjenis. U zlatnoj sredini nema zarade na kontu ljubavi. Zlatna sredina je jedna velika tuga i stalno mastanje o tome kako izaci. Formula za srecu pocinje sa IZLIJECI SE OD LJUBAVI jer ona ce tebe sama naci, ti nju nikad.
    Alo ljudi bas ste bukvalisti
    Nisam mislila na zlatnu sredinu...Mislila sam da mora da ima i ljubavi i novca...Ali da mi je ljubav opet nekako vaznija
    Nemojte sve da shvatate buuuukvalno :P
    E pa to sto ti kazes za mene i jeste zlatna sredina. I kad kazes ..."Ali da mi je ljubav opet nekako vaznija..." vec dokazujes da u tvom pogledu na svijet ljubav gubi na primarnosti. I sada da te pitam s kim bi radije zapocela zivot: s momkom koji je lijep ko Narcis, ima vozacku dozvolu i tatin A4 ili s momkom koji je samo malo manje lijep, radisan je, skolovan i ima golfa starog 3 godine (ali svojeg!). Ako ti mozak radi barem 2 na sat vjerovatno znas da si kod Narcisa epizoda, a ovaj drugi bi ti pruzao sigurnost i vjerovatno i volio... a i borac je. Nesto kasnije bi se i zaljubila u njega :wink:
    P.S.: Posto stvarno ne razumijem potpuno izraz sponzorusha a ni ovaj bukvalno (samo naslucivam), moras znati da "imati" nesto ja shvacam potpuno drugacije. Dobar auto pocinje u rangu od 75.000 eura pa vise... svejedno, dobrih auta ima vise nego dobrih cura.
    O5 ti...
    Uhh...onaj ko me zna...sto fala bogu niko od vas nije...Zna da se nikad ne bih zalepila za tatinog sina...jedince tatino,bogato,narcisoidno...!Onaj ko me zna,zna da ne podrzavam sponzoruse i da mi je krajnje tuzno sve sto one rade....Ali,o tome ne zelim da diskutujem ovde!
    Meni je ljubav vaznija...ne malo,nego MNOGO vaznija...Ja bih se zaljubila odmah[nemoj molim te o5 bukvalno!]u decka koji je fin i skolovan,i isla bih sa njim peske,gde god,ne bi mi trebao ni njegov golf ni nista...
    Kao sto sam rekla...Meni su moji dragi obezbedili dosta toga,tako da nisam iz sloja napacenih siromashnih devojaka koje moraju ili vole da jure ke$,moj jedini sponzor je moj otac.Nadam se da me razumes...!
    Mene ako nesto u izvotu pokrece,onda je to ljubav,i da ne duzim...To opet znaju samo oni koji me poznaju,a oni koji me ne znaju,mogu samo bukvalno da shvataju moje reci,i da izvlace pogresne zakljucke
    I normalno da bih kod Narcisa bila samo epizoda...Bila bih mu sto i ta kola,to odelo,taj mobilni,ta stvar....Njemu je sve prolazno...On ne zna da uziva,ne zna da pruza...vec samo da uzima...A ja takvima osecanja ne volim da dajem.
    Naravno da bi mi vise pruzio i da bi me vise uzdigao taj normalni mladic,jer on zna da ceni to sto mu je dato,to sto je zasluzio i dobio svojim trudom,a ne ono sto mu je tatica ututkao u ruke ili sta ti ja znam.
    Nisam ja toliko izolovana,sve ja to znam,hvala ti sto brines za mene...Ali kao sponzorusa se nikad necu osecati...
    Jedino sto umem da osecam,to su ljubav i strah
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  19. #44
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam tek sada kupio auto Clase A Mercedes (red da se hvalim) pa sto da kazem sem sto sam cak i srecan sto ima te "sponzoruse" ) mada ne biste to trebale raditi
    P0zdrav srce
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  20. #45
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam tek sada kupio auto Clase A Mercedes (red da se hvalim) pa sto da kazem sem sto sam cak i srecan sto ima te "sponzoruse" ) mada ne biste to trebale raditi
    P0zdrav srce
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da ih nikada neces uvjeriti u to. Auto je ipak veci od tebe.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    Ja sam tek sada kupio auto Clase A Mercedes (red da se hvalim)
    Super! Kad cjesh ovamo da se muvamo? :P :lolblue: :roll:



    Mademoiselle.

  23. #48
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na ljeto dolazim na ljeto dolazim ) trallalalala lalalala jedva cekam da vidim cg opet hmm koliko lijepih sjecanja na plazi hmmmm )
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  24. #49
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A cus a klasa ( :lolblue: ) ja dolazim sa E klasom (okac) i uste brdo love pa nikome nista :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :dring: Aooo muke kako cu da sprzim jedno 5-6 iljada € ,da nema ko da mi pomogne :wink: ????? Kriterijumi su 170 cm minimum , vece grudi , dobro dupe, lijepa, intelegentna , i da voli S E X :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :lolblue:

    Dobro se izreklamirajte, sad cje josh malo pochet' i PM da vam pristizhu od raznih "udavacha". :lolblue: :P



    Mademoiselle.

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •