Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 101 to 125 of 198

Thread: Sponzorushice kojima LJUBAV i PARE predstavljaju isti pojam

  1. #101
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Drustwo,bar ono ciwilizowano,nikad nije tako lako sklono da powjeruje ma sta rdjawo o onima koji su u isto wrijeme i bogati i zanimljiwi. Ono instiktiwno pojima da su maniri wazniji odmorala" (ko zna mozda nekom zatreba) :roll:
    Mislim da je owa podgorica prepuna sponzorusa,mada i muske sponzowruse swe wise i wise preplawljuju grad :roll: :evil:
    Hmm..nesto me nikad nije zanimalo da li momak sa kojim izlazim ima para..to sam smatrala kao neku krajnost,tipa "ma sta me briga,necu da se udajem za njega eto cisto da imamo za neki solidan prowod" ne trazim auta,kuce,sporete,ormare i sl :twisted: :twisted:
    Mada,opet kad malo bolje sagledas stwari.skapiras da ces se mozda bolej prowesti sa onim koji ima koji dinar u dzepu :P 8)
    Sad sam u totalnoj nedoumici..i sebe sam zbunila 8)
    Jesam li i ja sponzrusa ??! :roll: :wink:
    ...jer isti su swi isti ko ti, i taj twoj drug..i owaj tu..a ja sam bas stworena za newolju! Swe i da je swaki los uwjek ima jedan jos jedan je preostao da bi mi se dopao...

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _sTiPawIcA_
    "Drustwo,bar ono ciwilizowano,nikad nije tako lako sklono da powjeruje ma sta rdjawo o onima koji su u isto wrijeme i bogati i zanimljiwi. Ono instiktiwno pojima da su maniri wazniji odmorala" (ko zna mozda nekom zatreba) :roll:
    Mislim da je owa podgorica prepuna sponzorusa,mada i muske sponzowruse swe wise i wise preplawljuju grad :roll: :evil:
    Hmm..nesto me nikad nije zanimalo da li momak sa kojim izlazim ima para..to sam smatrala kao neku krajnost,tipa "ma sta me briga,necu da se udajem za njega eto cisto da imamo za neki solidan prowod" ne trazim auta,kuce,sporete,ormare i sl :twisted: :twisted:
    Mada,opet kad malo bolje sagledas stwari.skapiras da ces se mozda bolej prowesti sa onim koji ima koji dinar u dzepu :P 8)
    Sad sam u totalnoj nedoumici..i sebe sam zbunila 8)
    Jesam li i ja sponzrusa ??! :roll: :wink:
    Nisi.
    Ne sjecam se vise gdje sam to procitao, ali odnosi se na statistiku razvoda. Najcesce puknu bracne veze u kojima je bio razlog za sklapanje braka iz ljubavi. Po drugoj strani najcesce opstanu bracne veze do kojih je doslo tek posle visegodisnje vanbracne veze.
    Dakle, "iz ljubavi" puknu na ispitu zrelosti. Takvi parovi ne razmisljaju o svojoj buducnosti realno, njima je bitno samo da su zajedno (jer se voleeeee), a sve ostalo LAKO CEMO....
    A ovi drugi, e ovi su vec malo izlijeceni od ljubavi, dobro se razumiju, imaju zajednicke ciljeve, zavrsene skole, posao... :arrow: standard, neovisni su od roditelja... :arrow: NIJE BILO LAKO ali... HAJMO ZAJEDNO... :wink:
    U tome je stvar, _sTiPawIcA_

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    za stranu onih koji nemaju para
    tipa ako momak spava sa babom od sto godina, ili cura sa djedom
    nekako im dodje lakse, valjda misle na pare dok j..u, ko bi im znao....
    Kittinka, moras priznati da je kod zena ta pojava ipak izrazenija, kvantitativno. Bas i nema muskaraca koji bi jebali neku babu od 50 godina samo radi novaca. Nije da te zene ne zele mlado meso nego jednostavno mi ne zelimo nesto tako oronulo.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    za stranu onih koji nemaju para
    tipa ako momak spava sa babom od sto godina, ili cura sa djedom
    nekako im dodje lakse, valjda misle na pare dok j..u, ko bi im znao....
    Kittinka, moras priznati da je kod zena ta pojava ipak izrazenija, kvantitativno. Bas i nema muskaraca koji bi jebali neku babu od 50 godina samo radi novaca. Nije da te zene ne zele mlado meso nego jednostavno mi ne zelimo nesto tako oronulo.
    Hja, mozda to jos vazi za nas Balkan, Argo. Vani nije tako. Samo da vidis kako se zna takozvani jaci pol ponasati. I sta sve su spremni zrtvovati, samo da bi sjutra dosli kuci imucni.
    Sva cast izuzecima, ali velik deo (pre)ostalih je spreman na sve. Da o drugim bioloskim anomalijama uopste ne pricam. Drugo je sto se kasnije prica, u drustvu. U drustvu su tako i tako svi carevi, kraljevi, takvi i drugaciji heroji qrca.
    Zene su im posebna prica. Obicno ih cekaju kod kuce, u zatvorenom krugu svojih i kukaju (opet svojima) kako im muskarce iskoristava truli Zapad i kako su one jadne i same. U slucaju da ste sami kad ti to prica ne fali puno da ces ga izgubiti u njezinim ustima. Najcesce varaju na poslu, to im je najbezbednije. Kad im zasusti euro ispred ociju iste su ko oni, spremne na sve.
    Sve sto me iznenadjuje je to, da ni jedni ni druge ne razumiju da su vec davno provaljeni.
    Ni ovaj Net nije izuzetak. :roll:

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Ni ovaj Net nije izuzetak. :roll:
    Zasto bi i bio drugaciji, kad je samo ogledalo ljudskog drustva koje ga je stvorilo? Kakvi su ljudi, takav je i Net.
    Ono sto mene fascinira je to kako se uopce nekom muskarcu moze dignuti na babu od 50 pa na dalje godina. Govorim o nekom mladjem muskarcu, izmedju 20 i 35 godina. Poznato je da smo mi muskarci vizualni tipovi, i da bi nam se uopce mogao dici na neku koja je jednom nogom vec u grobu (molim da se nitko ne uvrijedi, pokusavam samo biti slikovit), potrebno je da smo ili poremeceni, ili pijani (a i tada je upitno koliko se moze dici). Ili i jedno i drugo.
    U stvari, nemoras ni odgovarati, Smirnoff, sve mi je jasno k'o dan! :roll:

    Al' ja znam za sebe... nema tih para! Neka i pristanem, sve mi se cini da bi Pipin Mali odbio suradnju, ma koliko god euri mirisali.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    PG-city
    Posts
    544
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda vole babe...pa spoje sex sa zadovoljstvom.. :roll: babojebci
    ***eXtreme Styling***

  7. #107
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    IMALI KOJKA SPONZORUSA DA MI POMOGNE DA SPRZIM JENO BRDO LOVE ,SEX OBAVEZAN !!!!
    E QQ JA SE NAPUNIJO PARA KA CKALJE A NIDJE NIJEDNE SPONZORUSE ??????????

    PS. OGLAS JOS VAZI :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :dring: :joint:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  8. #108
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    E QQ JA SE NAPUNIJO PARA KA CKALJE A NIDJE NIJEDNE SPONZORUSE ??????????
    ahahahha ludilo ti je oglas, nego pade mi napamet: zar moras preko oglasa, ja se spoticem o sponzoruse kad izadjem
    nego, tebe vjerovatno zanima je li se ja to javljam na oglas.
    ne, sorry

  9. #109
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e, da, argo, vidi se da se sa finim momcima druzis.

  10. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    e, da, argo, vidi se da se sa finim momcima druzis.
    Neprospavana noc mi ne omogucava da shvatim u kojem kontekstu si ovo napisala, pa ako bi bila toliko ljubazna da mi nacrtas?
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  11. #111
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss Kittin
    Ahahahha ludilo ti je oglas, nego pade mi napamet: zar moras preko oglasa, ja se spoticem o sponzoruse kad izadjem
    nego, tebe vjerovatno zanima je li se ja to javljam na oglas.
    ne, sorry
    Miss Kittin, nemoj me krivo shvatiti. Ali ako da Zvek ovakav oglas u novine, a ti, recimo, das oglas "Trazim postenog momka za druzenje a mozda i nesto vise, ko zna ", na njegov oglas ce biti vise ponuda.
    Njegov oglas bi bio razumljiv i pravilno shvacen, dok bi tvoj bio daleko od toga.

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko postenja i morala na ovaj topic, povrace mi se.

  13. #113
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    99
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Miss Kittin, nemoj me krivo shvatiti. Ali ako da Zvek ovakav oglas u novine, a ti, recimo, das oglas "Trazim postenog momka za druzenje a mozda i nesto vise, ko zna ", na njegov oglas ce biti vise ponuda.
    Njegov oglas bi bio razumljiv i pravilno shvacen, dok bi tvoj bio daleko od toga.
    ne dajem ja nikakve oglase. osim mozda kad trazim stan ili tako nesto, mada i tad kad pogledas ima dovoljno ponuda oko tebe da nema potrebe da se ti oglasavas.
    i ljudi, daj malo mozak odmorite, proljece, sunce, ovo ono, nije vrijeme za ''tezinjanje'' sto bi neki rekli

  14. #114
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bogomi ti dse sadako nadje ka uvrijedjena,ada ovi naski prijatelj votka nije mislijoi nista naopako ali ,onako pomedju mene i tebe ,na oglas su se javile garniture da mi se place od muke ,sto se cini od djevojaka u nas !!! Ada da nemam desno oko i lijevu ruku sa parama kojima raspolazem ja mnim bi se ozenijo u serebiju iljadu idvjestacetrdes pet puta ,a u CG jedno sedamsto devedeset cetiri puta !!! Zato nevjesto disi malacko jerbo do toga da ti dojes da si " Z E N A " treba proc jos masu godina !!!! Tako da ova diskusija pomedju mene i Smirnofa nema veze sa tobom !!!! O K !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  15. #115
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Bogomi ti dse sadako nadje ka uvrijedjena,ada ovi naski prijatelj votka nije mislijoi nista naopako ali ,onako pomedju mene i tebe ,na oglas su se javile garniture da mi se place od muke ,sto se cini od djevojaka u nas !!! Ada da nemam desno oko i lijevu ruku sa parama kojima raspolazem ja mnim bi se ozenijo u serebiju iljadu idvjestacetrdes pet puta ,a u CG jedno sedamsto devedeset cetiri puta !!! Zato nevjesto disi malacko jerbo do toga da ti dojes da si " Z E N A " treba proc jos masu godina !!!! Tako da ova diskusija pomedju mene i Smirnofa nema veze sa tobom !!!! O K !!!
    Zvek,je li to sad u trendu prichat staro-crnogorskim,ili kako?
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    SPONZORUSHE -----> Dno,dna od dna

    bit sponzy je neshto najgore kod djevojke....dno...!!! pih!! gadne li su!!!

    ali **** ga nije vishe ka shto je nekad bilo...izgled..no sad neki BMW,Audi,Ferrari itd. yebi ga..shto ces


    sponzorushe...buuuu!!!ovce!!

  17. #117
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zabranitty
    SPONZORUSHE -----> Dno,dna od dna

    bit sponzy je neshto najgore kod djevojke....dno...!!! pih!! gadne li su!!!

    ali **** ga nije vishe ka shto je nekad bilo...izgled..no sad neki BMW,Audi,Ferrari itd. yebi ga..shto ces


    sponzorushe...buuuu!!!ovce!!
    Iako nije nista novo -
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Zasto bi i bio drugaciji, kad je samo ogledalo ljudskog drustva koje ga je stvorilo? Kakvi su ljudi, takav je i Net.
    Ono sto mene fascinira je to kako se uopce nekom muskarcu moze dignuti na babu od 50 pa na dalje godina. Govorim o nekom mladjem muskarcu, izmedju 20 i 35 godina. Poznato je da smo mi muskarci vizualni tipovi, i da bi nam se uopce mogao dici na neku koja je jednom nogom vec u grobu (molim da se nitko ne uvrijedi, pokusavam samo biti slikovit), potrebno je da smo ili poremeceni, ili pijani (a i tada je upitno koliko se moze dici). Ili i jedno i drugo.
    U stvari, nemoras ni odgovarati, Smirnoff, sve mi je jasno k'o dan! :roll:

    Al' ja znam za sebe... nema tih para! Neka i pristanem, sve mi se cini da bi Pipin Mali odbio suradnju, ma koliko god euri mirisali.

    Cek bre, zasto bi ona morala da ima oko 50 godina? Ne bi mogla da ima recimo 25-30?
    Kuca pored mora i barka na Toploj. Koga to zapravo volim u Herceg Novom?

    Smile and the world will smile with you. Frown and frown alone.

  19. #119
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hehehe, mene jos uvijek niste uvjerili da su sponzorushe loshe djevojke.
    Pa kod njih se barem zna sta imas i za koliko vremena

  20. #120
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahhahhhahaha noi normalno... dodjite u Kotor..
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E wrh tema .
    Razmisljam ja nesto o tim sponzorushama, i kad bolje razmislim ako nisu pametnije od ovih koje sve prepustaju ljubavi...
    Napr. ja sada kad razmisljam o nekoj buducnosti ne mogu da zamislim za muza nekog ko ima zavrsenu srednju skolu, ko je bez posla... Pustite vi svu tu ljubav, necu ja cijeli zivot da crnjacim kako bih djecu nahranila. Ne ne neee... Ne moze to tako .
    Nego fino, neki momak, pametan, pare nisu bitne, ali kad ima fax zavrsen barem ima neku perspektivu. Pa ce raditi, zaraditi, polako... Ali ovako, ovo ostalo, ne ne. Ne znam ja jesam li sad sponzorusa zbog ovoga ili ne, ali tako to ide. Lakse meni i njemu, a za ljubav mi je lako... Lako se zaljubit, lako udati, ali poslije toga treba zivjeti. A ako ti ne znas sto ces sa svojim zivotom, e tu ja muka. Kao da ce te ko pitat jesi li sponzorusa ili ne. Te se nece izgubiti.
    Nego mi govorimo o curama sponzorushama... E ja znam mnogo sponzorusha i suprotnog pola, vjerovali ili ne?!
    Always smiling :-)

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Access_Denied
    Ahhahhhahaha noi normalno... dodjite u Kotor..
    Jelena imaj na umu i da si ti iz Kotora, i nije samo Kotor pun sponzorusa. Uglavnom su ove pridoslice napravile kotoranke bas takve, pa i ona koja zaista voli momka ispadne sponzorusha. Nego eto... Isto su Vam svima mile :P
    Always smiling :-)

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by shake
    E wrh tema .
    Razmisljam ja nesto o tim sponzorushama, i kad bolje razmislim ako nisu pametnije od ovih koje sve prepustaju ljubavi...
    Napr. ja sada kad razmisljam o nekoj buducnosti ne mogu da zamislim za muza nekog ko ima zavrsenu srednju skolu, ko je bez posla... Pustite vi svu tu ljubav, necu ja cijeli zivot da crnjacim kako bih djecu nahranila. Ne ne neee... Ne moze to tako .
    Nego fino, neki momak, pametan, pare nisu bitne, ali kad ima fax zavrsen barem ima neku perspektivu. Pa ce raditi, zaraditi, polako... Ali ovako, ovo ostalo, ne ne. Ne znam ja jesam li sad sponzorusa zbog ovoga ili ne, ali tako to ide. Lakse meni i njemu, a za ljubav mi je lako... Lako se zaljubit, lako udati, ali poslije toga treba zivjeti. A ako ti ne znas sto ces sa svojim zivotom, e tu ja muka. Kao da ce te ko pitat jesi li sponzorusa ili ne. Te se nece izgubiti.
    Nego mi govorimo o curama sponzorushama... E ja znam mnogo sponzorusha i suprotnog pola, vjerovali ili ne?!
    Pa dje si ti do sad!

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam, nisam u toku samo sam poslednju stranu procitala. Ali tako mi dodje, nekad sam raspolozena za pisanje, nekad ne, i onda samo odgovaram, ne citam ostalo.
    Znaci, po ovim postovima, ako imam momka koji vozi A4, kome je tata paras, koji ima vilu... ja sam sponzorusha? E pa fino.
    Always smiling :-)

  25. #125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Sponzorstvo postoji odavno......
    Majke i ocevi gledaju kako najbolje da udome cerke,kako da nadju bogate djevojke sa dobrim mirazom za svoje sinove......
    Sve je to normalno,jer sutra niko ne zeli da ide iz loseg u losije uslove zivota i zeli da obezbjedi svojoj djeci najbolje.Znamo svi da prve svadje u braku pocinju zbog nedostatka novca...
    Imamo momke koji su tako ponosni na svoj novi automobil,pa ga pokazuju po gradu,kad je najveca guzva prodju po nekoliko puta,nadajuci se da ce ga djevojke primjetiti i oduseviti se njim...Pa takvim likovima samo sponzoruse i trebaju,jer je to ocito jedina stvar sa kojom mogu oduseviti nekoga...Nisu interesantni,nisu zgodni,ali,SRECOM imaju pare.A jos vecom srecom ima njih koje se na to pale...
    E sad...
    Licno,nijedan momak sa kojim sam izlazila nije imao vise novca od mene,a ni ja ga nemam puno.Desavalo se da ne dozvoljava da ja platim racun,jer time rusim njegovu predstavu savrsenog momka...ajde,razumijem ja da to boli....Ali,koliko sam samo puta dobila upalu sinusa zbog neumorne setnje po temperaturi od minus nekoliko....
    Nikad mi nije bilo bitno...jer niti se razumijem u automobile(taman kao u letece tanjire),niti mi trebaju skupocjeni pokloni...
    "Hranila" sam se dobrim razgovorom
    Medjutim,vise ni to nije dovoljno...Imam 24g,treba da razmisljam o svojoj buducnosti.Tip moze da nema novca trenutno,ali ljencuge(tipovi koji setaju sa rukama po dzepovima,ne studiraju niti razmisljaju o svojoj buducnosti,jer,zaboga,imaju mamu i tatu da ga finansiraju) me ne zanimaju nikako! Gade mi se ljudi koji su se pomirili sa zivotom o tudjem racunu.
    Ja planiram sebi obezbjediti uslove zivota,ne trazim nikoga da me finansira,ali ni ja ne planiram sutra da izdrzavam momka,muza...To mi ne pada na pamet!
    Kad je neko vrijedan,nadje se posao za njega,a ako po cio dan seta ili visi za racunarom,normalno da ga niko nece moliti da radi za njega...
    P.S.Dok je sponzora,bice i sponzorusa...
    p.p.s.Protiv interesantnih,privlacnih i imucnih tipova nemam nista protiv hehehehhe-jos samo da mi ih je sresti:P

Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •